Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Édeshármas vagy négyes?
Today at 10:30
• • • • • • • • • • • • • •
Moira G. McGonagall
Amikor a gigászokat szólítják
Today at 2:01
Patrick Drake
sunshine in the darkness
Today at 0:57
Moira G. McGonagall
Avalon Lodge
Yesterday at 22:33
Orville Ackerley
Kapcsolat kereső
Yesterday at 22:16
Leo Eugéne Burke
Képességek listája
Yesterday at 20:45
Orville Ackerley
Munkahelyek listája
Yesterday at 20:43
Orville Ackerley
Yesterday at 20:39
Orville Ackerley
Will you marry me?
Yesterday at 20:32
Leo Eugéne Burke
Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 20:19
Maura I. Pince
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Professzor
Ki mindenre megtanít
▽ Hozzászólások :
10
Értékelés :
1

»
» Csüt. 16 Aug. - 23:51

Függetlenül a beszélgetésünk végkimenetelétől - amely sikerült úgy, ahogy - Wardell és köztem a nemzetközi helyzet fokozódott, így az első adandó alkalommal felöltöztettem a gyereket, és kimerítő sétára indultunk a közeli legelőkön. Míg ő érdeklődve szemlélte a növényeket sorra, amelyeket kötelességem volt egytől egyig megnevezni, nem kellett azon gondolkodnom, vajon hogyan stabilizálhatnám az állapotom annyira, hogy ne jelentsen többé kockázatot - végül is ez egy volt azok közül, amihez igazán értettem, és a veszekedéssel tovaröppent feszültség hiánya jótékony hatást gyakorolt rám. Egy két éves társaságában egyébként is nehéz hosszasan magunkra koncentrálni, engem pedig halaszthatatlan ügyeim késztettek arra, hogy véletlenül se dolgozzak ki bonyolult megoldásokat, addig legalábbis biztosan nem, amíg a távolban feltűnő kecskenyáj egyre közelebb ér..
- Fiacska, meglátogatjuk Rachel nénit, rendben? - vetem be a legjobb figyelemelterelést, még ha meg is fogadom magamban, hogy többé nem szólítom így kedves barátnőmet, mert a hideg futkos a hátamon minden hasonló jelzőtől. Bár az anyja lettem egy világot felfedezni vágyó kisfiúnak, valami még mindig tartotta bennem magát, mielőtt a gyerekes nyelvezet mély vermébe zuhantam volna, ahol elásnak a mondókák, gügyögések alá.. bár jól esett arra gondolni, hogy Wardell többször esett áldozatául a mi az véget érni nem akaró, ördögi körének. Megelőzvén a kialakulását, felemeltem, és áthoppanáltunk Rachel nem néni lakhelyére. - Játszhatsz Jackievel, de csak szépen, anyának beszélnie kell az ő anyjával.
Még mindig rejtély számomra, hogyan tudja egyben tartani a háztartást, négy, lassan öt gyerek mellett, de Rachel egyébként is a bölcsesség asszonyi kútfőjének bizonyult vitás kérdésekben. Ott számított szaktekintélynek, ahol én még ezután a két év után is botladozni látszottam csupán, több tapasztalattal egyengethette az utat, amire csak rálépni készültem.
- Szervusz, Rachel! Van egy elég komoly kérdés, amelyben szeretném a tanácsod kérni.. ez olyan... kényes kérdés. Anyai kérdés.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
16
Értékelés :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Nicole Kidman

»
» Pént. 17 Aug. - 19:13

Jacqueline után nem gondoltam volna, hogy a méhfalam újra képes befogadni egy gondolatnyi csemetét, de a mag mégis termő talajra talált, s most már egy újabb McGonagall szíve kezdte verni az élet ritmusát.
A hajam pedig hullni kezdett, megint. Igen, ilyen az anyaság. Darabraira hullik az életünk s vele együtt mi is, hogy újra össze tudjuk rakni magunkat az eddig hiányzó részeinkkel együtt. Én pedig minden egyes alkalommal végigmegyek ezen a procedúrán és mindig el is hiszem azt, hogy ezúttal könnyebb lesz, pedig nem. Anyának lenni sosem könnyű. Főleg amikor az elsőszülötted a Roxfortba készül és megyannyi kérdését kell megválaszolnod, mialatt az ikreid egymás idegeit eszik, az egyik lányod kedvtelésből csórécsigát tenyészt a konyhakertben, a másik pedig nem hajlandó a testvéreivel játszani, mert azt a kíváncsi nagy kék szemét jobban érdekli, hogy miért repülget folyton bele szőke hajszálad a kedvenc levesébe.
- Sajnálom, kicsim, rögtön kontyba rendezem ezeket a rakoncátlan tincseket. – mondtam, s közben már fel is csavartam a tarkómra hosszú loboncomat és csatt vagy gumi híján a pálcámmal rögzítettem. Jackiet látszólag feldobta a látványom, mert nevetésben tört ki. Én is megmosolyogtam édes kis kacaját, aztán visszafordultam a leveshez, hogy beletehessem a maradék hozzávalót. Sosem szerettem varázslattal főzni, azt hiszem ez a „sárváremből” fakadt, de eddig nem is érkezett egetrengető panasz miatta.
- Anyaaa! – kiáltott fel Jackie izgatottan a konyhapultról és az ablak felé mutatott. Felderült az arcom, amikor barátnőmet láttam közeledni csodás kis csemetéjével. Gyorsan az ajtóhoz siettem, hogy bennebb invitálhassam őket.
- Üdvözöllek, Hedwig, gyertek csak be! Természetesen minden kérdésedre válaszolok, ha tudok, de először neked kell felelned egyre. Teát vagy kávét innál inkább? – kérdeztem megigazítva a kötényemet. Nem voltam éppen szalonképes, de már egy ideje feladtam az eziránt való idegeskedést.
- Jackie, drágám, mi lenne, ha megmutadnád kis barátunknak a nővéred csigaállományát? – nyomtam egy gyors puszit lányom homlokára mialatt fél kézzel lekaptam a konyhapultról.
- Hát nem édesek? – símogattam meg mindkét gyerek fejét, majd barátnőmre vetettem pillantásomat.
- Hallgatlak, Hedwig! Miben segíthetek?

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Mi az?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal