Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Irina Blake EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Irina Blake EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Irina Blake EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Irina Blake EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Irina Blake EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Irina Blake EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Irina Blake EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Irina Blake EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Irina Blake EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Irina Blake

Irina Blake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Abbie Schmitt

»
» Vas. 9 Szept. - 18:32

Irina Blake

Futni? Felőlem… legfeljebb fáradtan halsz meg…

Becenév:

Irina… ne becézgess!

Kor:

17

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Semleges, amíg apám rá nem jön.

Képesség:

Animágia (hiúz)

Csoport:

Mardekár ház

Rank:

Mardekár ház

Play by:

Abbie Schmitt

Karakter típus:

saját




A családom? Erről nem igazán szabadna beszélnem… senkinek. Mondjuk úgy nem tartoznak a jófiúk közé, se a jólányok közé, Bátyám a második generáció aki a sötétséget hivatott… francokat hivatott. Apám, Sir Adam Wayne Blake, soha nem volt jófiú, már talán akkor sem mikor megszületett. Századokra visszamenően kifogástalan aranyvérben élt és nevelkedett. Felsőbbrendűnek képzeli magát, amire alaposan rátett mikor megjelent a sötét nagyúr és a szolgálatába állt. Anyám, Nastya Kazakov, csendes, kellemes társaság volt mindig is. Igazából sosem mesélte el miért ment apámhoz, csak hogy ennek így kellett lennie. Vakon követi mindenhova imádott férjét így a sötétség karmai közé is. Bátyám, Edward Sean Blake, alig 3 évvel idősebb nálam, mégis úgy uralkodik felettem, ahogy egy aljas bátyusnak illik. Szeretjük egymást persze, mindig is tettük, csak mostanában nem mutatjuk ki. Amióta apa… meg ő… szóval sokat járnak el és nem mesélnek semmit. Folyton azzal jönnek még nincs itt az ideje. Persze ez csak a látszat, ahogy az is hogy hagyják, hogy semleges legyek, hogy ne foglaljak állást, hogy ne fejtsem ki a véleményem. Mert ha itt lesz az idő… félek… apám engem is a sötét nagyúr elé fog vinni
Milyen vagyok? Mint egy lány… kívül és… kívül… igen, valahogy hiányzik belőlem a picsogós hisztérika része. Nem mondom hogy fiús vagyok, hacsak azt nem vesszük annak, hogy ha beszólsz bemosok egyet. Amúgy kedves és segítőkész vagyok, titokban, mert a külvilág csak a hideg, közönyös, felsőbbrendű Mardekáros lányt látja, aki épp olyan arogáns amilyen a bátyja volt 3 éve. Muszáj, az aranyvér kötelez, és a családi nyomás, meg a jóhírnév… szóval muszáj. Távolságtartó, és eminens tanuló, célokkal és vágyakkal telve. Vágyom a normális életre, persze mindenkinek más a nomális, én csak… kellene egy fiú, akivel jól ellehetek. Az én koromban már majdnem mindenki… tudjátok… én meg hagyomány tisztelően tartom magam, így nem keverek senkit bajba. Apám kitérne a hitéből, meg a keze is eljárna, és akkor egyenes út a pokolba. Semleges vagyok, én nem élem ezt a háborúskodásos dolgot, nem futok el és nem is bújok, nem vagyok gyáva, csak mért áldozzam az életem egy olyan csatában aminek a megnyerésével én nem nyerek semmit?


Minden történet elkezdődik valahol, általában ott hogy az ember megszületik, legyen az mugli, sárvérű, vagy épp arany… az enyém azonban nem ott kezdődik… az teljesen átlagos és unalmas események tömkelege lenne, mivel az idődet húznám. Az én életem ott kezdődött mikor átléptem az iskola kapuját. Előtte minden tökéletes volt. Apa keményen és felelősséggel vezette és óvta a családunkat mindig is, és bármit mondott mi helyeslően elfogadtuk és követtük szavát. Aztán jött az iskola, és a világ kinyitotta kapuit. Talán apám nem is sejtette, hogy az addig engedelmes kislánya mekkorát fog változni idebenn, de a kétely magja nem csak elültetődött, de lassacskán ki is csírázott szívemben, és már koránt sem vagyok olyan biztos, hogy a sötétség szolgálata az egyetlen út, amit nekünk szántak.
Az évek teltek, egyik a másik utána, és a tanulás és fejlődés lefoglalta minden időm. A fiúk? Van, aki tetszik, de mint ahogy minden nyálas romantikus történetben lenni szokott, vagy mást szeret, vagy csak szimplán észre sem vesz.
7. év… azt hiszem idén odamegyek hozzá és megmondom neki a magamét, hogy jó lenne ha szemüveget venne, és észre venne már, aztán haza is vihetném bemutatni. Hülye vagy Irina, apád porcelán tányérrá változtatná, hogy legyen valami haszna is. Mért mindig az ellenség fia tetszik? Valaki dermesszen sóbálvánnyá…
Hülye ötletek tömkelege jut csak eszembe, az helyett hogy már most a vizsgàimra készülnék, és a kérdésre hogy mi leszek ha nagy leszek? Nem biztos hogy szociális munkanélküli. Attól mert a gyerekkoromat súlyosan molesztálta egy tehervonat még lehetek tisztességes felnőtt... mondjuk tanár a suliban. Taníthatnék ... hogyan ne vegyen észre a fiú aki tetszik, vagy esetleg a tanuld meg titkolni kiléted a rokonaid előtt. Nem érdekel semmi az animágiámmal lehetek hiúz a tiltott rengetegben, ha megunom ezt az egészet, vissza se kell változnom... talán.
Azthiszem most jön az a rész hogy csiribú csiribá és elveszem az emlékei D... na ne nézz így a saját érdeked... ez vagy tudod mi a másik... és igen megtenném... nem nem miattad, magam miatt. Önzőség? Meglehet... de állj meg egy percre és kérdezd meg hogy érdekel e... segítek... nem... most pedig nézz mélyen a szemembe... vagy fuss, menekülj és vissza se nézz...jaj várjunk az egy másik mese... akkor abraka dabra.... *gonosz kacagás*.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 12 Szept. - 18:31

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Szia!
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ és reagálást. Minden a legnagyobb rendben van most már. Érdekes ez a történet, az aranyvérű család lánya aki elmegy az iskolába és megváltozik a véleménye. Nem könnyű, és persze teljesen megértem, hogy miért is nem akarsz a halálfalók pártjára állni... ki akarja a halált maga körül és a folyamatos terrort? Hát mi biztosan nem.
Szuper kis szeleburdi csaj vagy te, igazi kis bajkeverő, és biztosan sok büntetőmunkád lehetett, ha mindig beversz valakinek aki beszól. Kíváncsi leszek majd a fiúra, aki elé odaállsz és megmondod neki, hogy mi a helyzet, vicces volt elolvasni így az előtörténetedben, igazi kis tinis.
Hát hajrá csaj, élvezd ki az utolsó évedet!

20 pont a Mardekárnak! Irány foglalózni!



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Irina Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Irina Karkarov
» Balthazar Blake
» Aaron Blake
» Gwen L. Blake
» Gwen L. Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-