Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nadia & Igor EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nadia & Igor EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nadia & Igor EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nadia & Igor EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nadia & Igor EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nadia & Igor EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nadia & Igor EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nadia & Igor EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nadia & Igor EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Kedd 18 Szept. - 19:40

Sok-sok év telt el és én soha nem jöttem.
A lehető legjobban kerültem a környéket is, egyáltalán nem akartam emlékezni. Az illatok, a hűvös levegő, az ismerős táj mindig előhozta azt a részemet, amiben még el tudok gyengülni, amit a család hoz ki belőlem. Sok év után először szántam rá magam, hogy ezen a napon, amikor minden megváltozott Irina és az én életemben, ellátogassak a sírhoz, amit a szüleim emeltettek az öcsénknek, Ivannak. Már amikor beléptem a családi kriptába, akkor éreztem, rossz ötlet volt és itt lenne az ideje, hogy visszaforduljak. Megtorpantam az ajtóban. Talárom zsebébe dugtam kezeimet és kicsit megborzongtam a hideg szellőtől, ami a sírhelyektől menekült ki a nyitott ajtón. Remélem, ebben a korai időszakban nem találkozom itt egyik nem kívánatos rokonnal sem... például a szüleinkkel, akiket már évek óta nem láttam szintén, nem volt még merszem a szemük elé kerülni amióta elhoztam innen Irinát. Levélben ugyan tartjuk a kapcsolatot és tudom, anyámnak igazán fontos, hogy a családunk azon része, ami még számít, aki még él, kövesse a hagyományainkat. Az őket övező titkok, gyalázatos viselkedések és évek múltán kiderült tények viszont nem könnyítik meg az összejövetelt velük.
Több hosszú perce álltam már ott egyhelyben amikor végül rászántam magam és elindultam. Nem volt nehéz megtalálni Ivan sirját, de meglepő módon egy egyszerű, tökéletes orosz felirattal díszített síremlékkel találtam szemben magam. A gondozottságból, a friss virágokból arra következtettem, gyakran járhatnak ide, biztosan visszasírják még az öcsköst, akit apám a maga módjára alakíthatott volna, akit a család másik felébe házasíthattak volna a tökéletes összkép érdekében. Fintorogva tekintek végig mindazon, ami belőle maradt, eszembe jut az az este, olyan tisztán emlékszem mindenre, mintha csak tegnap lett volna.
~ Még ennyit sem érdemeltél volna.
Léptek zaja zökkent ki, teljes testemmel hátrafordulok, innen már nincs menekvés, nem szabadulok. Viszont amikor meglátom az ismerős arcot, kifújom a fáradt gőzt, de egyszerre meg is lepődöm.
- Nadia?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 18 Szept. - 20:54


Csak a falevelek ismerik a szép halál titkát... Pedig mind meghalunk egyszer. Van aki párnák közt boldogan vagy magányosan, a csatamezőn kétségbeesve, reménytelenül, balesetben hirtelen és eszméletlenül, évekig húzódó betegségek kínjai között hal meg... De te, Ivan, megérdemelten a saját bátyád keze által, rútúl bűnhődve a szadista állatért, aki voltál. Így lett vége a regédnek.
És nézd micsoda pompával emlékeznek rád, legalább mintha egy megboldogult szent lettél volna. Leporolt sír, friss virág, gondosan cirádázott betűk, holott megjelöletlen nyughelyet, csalánnal és gazzal benőtt földkupacot érdemeltél volna! S ha én ezt gondolom rólad, kedves majdnem férjem, hát mit szólhatnak hozzá a testvéreid, akiknek igazán ártottál?
- Legszívesebben leköpnélek vagy levizelnélek, de tudod mit? Nem kapsz tőlem még csak egy cseppnyi DNS-t sem! Igen, minden évben azt mondom, hogy megteszem, de úri nő vagyok és nem győzöm áldani a napot, amikor meghaltál és nem nézhettél többé rám azokkal a perverz szemeiddel. – mondtam ingerülten. Ivan olyan volt nekem így halálában, mint egy szimbolikus boxzsák. Minden évben ezen a napon eljövök ide, kiadom magamból általános frusztráltságom és emlékezek arra, hogy szabad vagyok. Éves terápia, ingyen. Mint egy őszi méregtelenítő kúra. Persze gondosan ügyelek arra, hogy a könnyeket hullató rokonok már ne legyenek a közelben. Aztán én is távozok ugyanolyan hangtalanul, ahogy érkeztem.
Most is indulásra készen álltam, s már jócskán a kriptától távol sétáltam a sírkövek között, amikor Igort láttam betérni a családi hamvak templomába. Sajnos nem olyan a természetem, hogy a tapintatosságot a kíváncsiságom elé helyezzem, így magam is visszafordultam és még elcsíptem szavai végét.
- Épp ellenkezőleg! Sokkal többet érdemelt volna! – mosolyogtam kedvenc kuzinomra az ajtófélfának dőlve. – Naaa, olyan arcot vágtál, mintha szellemet láttál volna! Ennyire remésztő lennék? Nekem nem tűnt fel, legalábbis Sofiat nem szokta meghatni, amikor a holmijaim közt kutat. – őcska fecsegéssel adok időt a férfinak, hogy összeszedhesse magát. Ha már így idepofátlankodtam, legalább ezt a luxust hadd élvezze.
- Soha, egyszer sem láttalak idejönni... Mi nyomja a lelkedet, Igor?





Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Szomb. 22 Szept. - 11:17

Nem tudtam tökéletesen elmélyülni elmém szerteágazó gondolataimban, nem tudtam a megfelelő szavakat elmondani a sír felett, lehet ha nem jön meg Nadia, akkor még a virágcserepeket is összetöröm, mert ismerve a mostani idegállapotomat, ha feltörtek volna a gondolatok, nem biztos, hogy tudtam volna türtőztetni magamat. Így most sikerült, ugyan meglepett, rendesen, hiszen pont rá nem számítottam volna, rá aki az öcsém jegyese volt, aki talán a legjobban örült annak, hogy megszabadultunk Ivantól. Felé fordulok és amikor megszólal, kénytelen vagyok egy halovány mosolyt kreálni az arcomra, hiszen ki tudna ellenállni ezeknek a csodás szavaknak?
- Úgy gondolod, kedves kuzin? - Lépek néhány lépéssel közelebb, nem is tekintek a sírra, addig jó, ameddig kissé elfeledteti velem az aznap éjjelről visszatért emlékeimet. Összefonom magam előtt a karjaim, majd egy fejrázás kiséretében válaszolok ismét a lánynak.
- Nem vagy rémisztő, csak nem számítottam senkire. És nem utolsó sorban, nem lenne kedvemre, ha a szüleimmel találnám szemben magam ezen a helyen. Még félreértenék... - Forgatom meg szemeimet. Határozott szavaimból szinte semmi sem lelhető fel, komor tekintetem viszont egyértelműen meglágyult amikor ő belépett erre a helyre. Kérdése viszont egyáltalán nem lep meg, tudtam, hogy valamikor fel kell majd tegye, és nem találtam még mindig rá megfelelő választ a gondolataim között, olyat, ami nem gyengít el...
- Csak... meg kellett néznem. Hátha utána nyugodni hagy a sok gondolat, ami ezekben az időszakokban jön elő újra és újra. - Tudom, hogy ez nem így működik és valószínűleg soha nem fogom tudni elfelejteni, de lehet, hogy ennyi év után... nem kellene már olyannyira érdekelnie? Zsebbe dugom kezemet, és visszafordulok a sír felé. - Olyan érzés, mintha kísértene. - Mondom halkan, ha a lány nem jön közelebb, talán nem is hallja meg. De aztán úgy döntök, eleget beszéltem már erről, inkább az érdekel, hogy vajon ő mit keres idebenn.
- Hát te? - Tisztában vagyok vele, hogy nem kedvelte Ivant, mint ahogy a család többi része sem túlzottan, hiszen valljuk be, valóban nem volt tiszta fialás. Ezekben a dolgokban ütközik ki igazán a családunk vérfertőzéseinek következménye. Ártatlanokon, mint például Irina.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 25 Dec. - 20:19


Emlékszem, régebben hányszor álmodtam arról, hogy hosszú, nehéz, törtfehér selyemben sétálok az oltár felé, talpam alatt ezernyi mirtusszirommal. Néha az apám sétált mellettem hideg, közömbös  tekintettel, közben karja bilincsként akadt össze az enyémmel, néha pedig egyedül lépdeltem a násznép kémlelő és rögtönítélő tekintetének kereszttüzében. Dimitrij pedig ott állt előttem, jóképűbben, mint valaha, s bátorító mosollyal nyújtotta felém védelmező kezét, hogy örök hűséget fogadjon nekem. S én balga, mindig elhittem, hogy az álom ezegyszer szebb véget ér, de sosem történt így, mert Dim arca minduntalan egy torzabb és durvább, ámbár hozzá eléggé hasonlító arccá változott, s a csapdából, hogy Ivannak mondjam ki az örök billog szavát: „igen”, sosem volt menekvés... De a rémálom egy áldott napon alászállt a másvilágra okozójával együtt, s többé nem háborgatta a csillagokkal teli sötét égboltot.
- Megnyugodhatsz, az teljeséggel lehetetlen. A tisztaság és a friss virágok mind a manók műve. A szüleid minden évben pontban éjfél előtt tizenöt perccel érkeznek, addig pedig még nagyon sok időnk van. A bácsikám egyenként gyújtja meg az összes gyertyát, a nénikém ezidő alatt motyogva símogatja a kőbe vésett nevet és pontosan erre a helyre tesz le egyetlen szál fehér liliomot. – mutatok a név alatti kőpadkára és felsóhajtok. - Pedig Ivanról bármi elmondható, csak az nem, hogy ártatlan volt, nemde?
Rossz volt Igort ilyen gondterheltnek látni, ha valaki, ő biztosan nem érdemli meg, de nem tudtam hogyan segíthetnék neki. Csak azt tudtam kimondani, ami a szívemet nyomta.
- Talán engem is kísértene tetteim szelleme, ha Sofiat anyánk után küldeném... de Sofia csak engem idegesít, Ivan viszont mindenkit bántott, akit megfutott elméje játékszernek kívánt! Engem is, Igor! És Merlin tudja mit szándékozott még tenni velem, ha már eskü köt hozzá. Őt nem érdekelte ki fia-lánya vagy, vannak-e érzéseid, álmaid, szabad akaratod... Engedd el őt! – léptem közelebb hozzá mondandóm hevében és vállára helyeztem kezemet. – Én pedig életem végéig hálás leszek neked egy jobb élet reményéért!
Tudtam, hogy ez vajmi keveset enyhítheti a bűntudatát, de el kellett mondanom. S amíg ő megemészthette, hogy a jó tettek is néha tragédiával járnak, elgondolkodtam kérdésén, hogy valójában mit is keresek itt.
- Be kell vallanom, hogy én mindenévi látogatója vagyok ennek a kriptának. Terápiás céllal, persze, nem szándékszom vandálkodni, pedig volna néhány nagyszerű ötletem. Csak tudod, amikor már kezdem azt érezni, hogy megfulladok, ez emlékeztet arra, hogy új esélyt kaptam, amivel élnem kell! – de élek-e igazán vagy ez a szabadság csak a börtön látszatává szelídűlt csupán?
- Kezdenem kell valamit az életemmel. Haszontalannak érzem magam, de semmihez sem értek igazán. Azt hiszem meg kéne szököm vagy megházasodnom... Végül is, e kettő ugyanaz, ha okosan teszem. Nem tudom mi tévő legyek. Segíts nekem, testvérem!






Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Vas. 24 Feb. - 14:47

Összeráncolt homlokkal hallgatom Nadia szavait, miközben a szüleimről s az ő látogatási szokásaikról beszél nekem. Elmerengek ugyan, hogy ezt mind honnan tudja, mennyi időt tölthet itt és ugyan miért? De rájövök, mindez nem érdekel annyira, hogy feltegyem a kérdést, és hogy még több gondolkodási szándékot ültessen el az elmémbe. Egyszerűen csak átsiklom felette.
- Ártatlanság. Egyikünk sem az, de ő már kisded korában sem érdemelte ezt a jelzőt. - A hangomból kiérződik a gyűlölet amit mindig is éreztem a testvérem felé. Soha nem voltunk egy hullámhosszon, ő az én árnyékomban élt, nem várt volna rá ilyen jövő... de nem én tettem ezt vele, hiszen soha nem dörgöltem ezeket az orra alá, soha nem éreztettem vele, mégis tudta jól, ha elveszi tőlem azt ami a lefontosabb... hogy mi vár majd rá. - A szüleim kicsit túljátszák ezt az egészet. Persze közben meg meg akarják mondani, mit hogyan csináljunk. Ezért hoztam el Irinát is, csak szennyezik az elméjét. - Fintorodtam el, főleg a gondolattól, hogy mennyi mindent megúszhattunk volna ha ezt hamarabb teszem meg és nem várok a bajra. Nem hibáztatom magam, de már megváltoztatni sem tudom a múltat. Csupán elkerülni ezeket a helyzeteket a jövőben. Mindannyiunknak hamar fel kellett nőni és némiképp megvédeni nevünk tisztaságát.
- Elengedtem, csak ennyi év után még mindig jelen van az életünkben. - Vonom fel a szemöldökömet, röviden és tömören válaszolok Nadianak, és engem tényleg nyomaszt a gondolat, hogy szinte nap mint nap eszünk be jut, és nem tudom, mikor fogok úgy Irinára vagy a családunk bármely tagjára ránézni, mintha Ivan nem lett volna, soha. - Őszintén örülök neki, hogy legalább téged meg tudtalak menteni tőle. - Valóban. Irina gondját én viselem, én meg tudok kűzdeni vele, azzal akivé vált ez után. De Nadia... neki van ígyis elég problémája a családban, nem lett volna még szüksége egy bolond férfira is.
- Mond csak, Nadia, ami közted és Sofia között van... ez Dimitrijből fakad? - Úgy érzem, meg kellett kérdeznem, hisz szeretem ha köztünk béke van, ha mi legalább megtartanánk néhány hagyományt és érzelmet egymás között, és jobban csinálnánk, nem úgy mint a szüleink. Ha tehetném, békét és szeretetet csinálnék mindannyiunk között, csak hogy harmóniában tudjunk egymás mellett élni, de ez lehetetlenség.
Érdeklődő tekintettel pillantok a lányra miközben hosszasan kifejti kérdésemre válaszát. Az utóbbi időben vajmi keveset tudtam beszélgetni velük, fogalmam sincs, mi történik és hogy mi nincs rendben, de most érzem azt, hogy ennek véget kell vetnem, át kell lépnem a korlátaimat és kicsit áldoznom ismét rájuk, mint amikor a Karkarov kúria felépült Angliában. Átkarolom a mellettem álló kétségbeesett lányt, vígasztalóan simítom végig a hátát.
- Nem hiszem el, hogy semmihez sem értesz. Mi az ami érdekel? - Bármire képes vagyok, bármilyen segítséget megadok, tudják, csak kérniük kell. - Megszökni és megházasodni? Mi elől akarsz megszökni? Apád elől? A testvéreid elől? Mind oly külön életet élünk már egymástól, de neked megadatott az a lehetőség, hogy olyan férjet válassz magadnak, akit igazán kedvelsz, aki nem a családunk része. Miért nem élsz a lehetőséggel? - Tekintetem őszinte és kérdő, de rossz érzések kavarognak bennem, talán a kripta miatt, talán az emlékek végett, nem is tudom igazán.
- Rám mindenben számíthatsz. Mindig.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Nadia & Igor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nadia & Sho
» Nadia & Dimitrij
» Nadia & Preston
» Dimitrij & Nadia
» Nadia & Walden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-