Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Rönkház a tölgyesben
Today at 15:29
• • • • • • • • • • • • • •
Dawn Colton
Random partner
Today at 9:38
Alec Silverlake
Leo & Moira, szép dolog a házasélet, na meg a terhesség
Today at 1:55
Moira G. McGonagall
Kapcsolat kereső
Yesterday at 22:37
Lemon Drake
Szemed kékje olyan, mint a legmélyebb tavak vize..
Yesterday at 22:32
Lemon Drake
Wake at dawn with a winged heart
Yesterday at 22:12
Lemon Drake
Nyilván tartok
Yesterday at 21:06
Rose Briar Drake
Lucifer kötélgyűrűje
Yesterday at 20:41
Rose Briar Drake
But shun that house in New Orleans they call The Rising Sun
Yesterday at 20:13
Petunia Evans
Yesterday at 20:13
Sebastian Addington
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (53 fő) Vas. 25 Nov. - 16:49-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
32
Értékelés :
9
▽ Kor :
30
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Chace Crawford

»
» Vas. 23 Szept. - 19:18

Theodora & Rigel

Megtanultam elfogadni a nappali műszakokat, ami kevesebb izgalommal, több dokumentációval jár és valahol az unalom berkeiben sokkal fárasztóbb egy átkalandozott éjjelnél a holtak világában.
Noha nincs kedvem mérlegre tenni, boncolás vagy esti dorbéz, ugyanis a reggelre járok dolgozni mentségére szólva, ilyenkor enyém egy egész éj.
Vagy a világ, szinte minden helyszínével, bordélyok kéjnői, csak a legjobbak és ingyen, sikoltva, visítva követelve nevem, azt amelyikről nem tudnak, szeretek a muglinak is csak annyit mondani, Alfa.
Istennek lenni köztük, ahogy uralkodónak a varázslók világában is, mert bár apám szétszakadna dühében, lényegében alig van különbség mugli és boszorkány között.
Így a reggel derengésében, több megkapott dolgozó kap tőlem agyfrászt, elég csak fogvillantós, lelkekbe szégyentelen gázolós mosollyal letarolnom a volt áldozatokat.
Csupán végigvonulok néhány folyosón, mintha legalábbis új miniszterelnök lennék, miközben nem titkolt lenézés fűz a lényegtelen politikához, éreztetve az élet veleje nem ebben rejlik.
Mintha már felfedeztem volna a Nagyok titkát, enyém a megoldás. Élvezet. Mámor. Mindennek legfelsőbb foka, rejtély, melynek nálam a kulcsa.
De a szexualitást MÉG nem kutatjuk mi halhatatlanok, hogy az Orgazmus osztály fejévé tegyenek, marad a sokkal jelentéktelenebb, máig meg nem értett… szeretet.
Időt kell most hangolnom a halállal, Pszíhez jövök könnyed, mégis acélos léptekkel, minden mozdulatom egyszerre kecses és maszkulin, szemtelen, tolakodó, tekintetem vad és sejtelmes egyszerre, mintha egy különösen perverz bestiát próbálnék bent tartani.
Egyenesen Pszí asztalához lépek, csípőből, lazán nekidőlök, nem törődve olyan jelentéktelenségekkel, összegyűrhetem néhány jegyzetét.
- Szükségem van egy időnyerőre
Közlöm, nem kérem. Néha kölcsönözni szoktuk, csak és kizárólag Minisztériumi használatra, noha tulajdonítottam már el egy teljes hétre valamely véletlenül elfeljtett példányt.
Munkaidőben azonban probléma, ami azt jelenti, megint kérnem kell, Nekem személyesen, hiszen ki nem hagynám, hogy asztalára telepedjek, vérmes mosolyommal provokáljam, miközben olyan talár van rajtam, ami hiába bő, testemre simul.
Mi a titka? Kérdezik sokan és könnyedén legyintek én, hagyva a népet boldog tudatlanságban. Varázslat.

Original By: WeiWei
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Minisztérium
Az állam én vagyok
▽ Hozzászólások :
13
Értékelés :
8
▽ Avatar :
gal gadot

»
» Hétf. 24 Szept. - 20:43
are you serious?

Kávéval a kezembe vonultam be hajnalok hajnalán a kilencedik emeletre és rögtön magamra zártam az ajtót. Éjszaka alig aludtam: bár a férjemet próbáltam megnyugtatni, hogy minden rendben lesz, nem jött álom a szememre és képtelen voltam kikerülni néhány rémképként felvillanó, az ügyünk negatív kimenetelével ijesztgető gondolatot. Mi lesz, ha mégsem tudjuk egyszerűen megoldani a helyzetet és a családunkra fényévekkel rosszabb sors vár, mint amit megszokhattunk? Valószínűleg bele fogok őrülni, hogyha komolyabb következményei lesznek a nevünk bemocskolásának. A borús gondolataimat otthon magamban tartottam, ami annyira nem volt nehéz, hiszen Artemis tett róla, hogy ne kavarogjanak keselyűként a fejemben, de az irodában egyedül voltam és beletehettem a feszültségemet a papírmunkába és a határidőre vissza nem került időnyerők kölcsönzőinek zrikálásába. A hangomat is kieresztettem, nem voltam rest egy oktávval magasabban közölni, hogy menjenek a francba. Nem szó szerint, de a lényeget mindenki értette.
Hallottam a közeledő lépteket és rögtön felismertem az érkezőt. A gyomromba görcs költözött, mert eszembe jutott, hogy előző este már az is megfordult a fejemben, hogy a felém tartó férfinek mélyen benne lehet a keze a gondterhelt pillanatokat okozó újságcikkben. Miért ne lehetne? Sohasem mond semmit és semmi konkrétat sem tudok róla, én pedig azt hiszem, hogy ő sem rólam. Most mindenki gyanús volt, még az a mugli néni is, aki fánkot árult az otthonunk és a Minisztérium közötti távolságon található utcán. Nehezemre esett annyi erőt magamba préselni, hogy egyenként a munkatársaim körmére nézzek… megígértem a férjemnek és én is ki akartam zárni a körülöttem dolgozókat az esetleges rosszakarók köréből, ám nem ment. Sokkal egyszerűbb volt az asztalomnál ücsörögni és csak akkor tudomást venni a környezetről, ha mérgesen kellett nézni rájuk.
- Nekem is sok mindenre lenne szükségem. – Motyogtam, nemtetszésemet egy sóhajjal is kifejeztem. Nem néztem az érkezőre, pufogva húztam ki az összegyűrt iratokat alóla. Normális esetben talán örültem volna annak, ha a megjelenésével kirángat a munkából, de most semmi kedvem sem volt hozzászólni. Igazából senkihez. Ebben az irodában kedvemre durcázhattam, őrjönghettem, dühönghettem és átadhattam magam azon érzések tömkelegének, amiket legszívesebben a Próféta szerkesztőségében vagy a fürkésző tekintetek tulajdonosain vezettem volna le. - Például arra, hogy ne nézd könyvtárnak az irodámat. - A munka számomra szent volt, viszont ő szerette feszegetni a határaimat azzal, hogy szórakozott az időnyerőimmel. Persze, nem nekem lett volna szabad rávetnem az első követ... én magam is eltulajdonítottam egyet-egyet a kis kacatok közül, de saját magamat lepapírozni könnyebb volt, mint a munkatársakat. Vagy a főnököt. - Kezded olyan gyakorisággal használni az időnyerőket, mintha reggeli szendvicsek lennének. Most miért kell? - Csak most emeltem rá a tekintetemet. Rutinkérdés volt, erre még neki is muszáj válaszolnia.

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
32
Értékelés :
9
▽ Kor :
30
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Chace Crawford

»
» Vas. 14 Okt. - 18:51

Theodora & Rigel

Szemöldököm kérdőn ráng, ahogy tartásom felvette a jópofizást automatikusan, úgy torpan meg egy pillanatra. Hiszen mi már eljátszadoztunk egymással, így  mozdulataink táncába önkéntelenül is pajzánkodás vegyül, macska egér harc, ahogy kergetni szoktam őket meztelen, mert imádják a nők, ha prédáim lehetnek.
Úgy nézek rajta végig, felesleges a színjáték, hiszen láttalak már meztelen drágám, ismerem tested rejtett domborulatainak ívét, s ahogy fogam szívom, kék tekintetemmel kutatom, beszédesen adom tudtára, most is úgy látom.
Cöccögő mosollyal provokálom, lazán előredőlök, érzem, ahogy megcsapja a direktbe nekem kevert parfüm, ami kiemeli természetes illatom afrodiziákumát.
- Ballábbal keltünk kedves Pszí?
Érdeklődöm nem mutatva hajlandóságot, hogy szíveskednék telepedni az iratairól.
- Már tettem javaslatot rossz álmok ellen
Pislantok rá lassan szédítve egy kobra hipnotizmusával, tudja ő jól általában mit javasolok stressz ellen, hogyan kapcsolódom ki, mi mindenre lehet egy időnyerőt kreatívan használni.
Orgazmus pillanata, egy másodperc hátraugrás, féltekerés. Megint, még egyszer, újra, amíg bírja az agyad kedves Pszí, hányszor vagy képes átélni egymás után a legnagyobb gyönyört? Ne mond, hogy még nem maszturbáltál időnyerőkkel…
- Talán a munka?
Pillantok bizonyos kimért, de valahol tetszetős arroganciával a meggyűrt papírokra, mintha kiváltság lenne nekik, az én seggem felületével érintkeztek.
Firtatom valamely szerethető, még visszafogott pimaszsággal,  mintha titokban lenézném magát a munkát az egész hóbelevancot és ha így van vajon mitől vagyok olyan jó?
- Mert reggeli előtt, éppen ahogy a szendvics szaftja elolvad nyelvemen és ízlelőbimbóim, mint cunami lepi el a sajtszósz, megállítom a pillanatot.
Pislantok rá szemérmetlen, megvizsgálva közben gondosan ápolt körömágyam. Tényleg be kellene számolnom róla?
- Csak add a papírt, aláírom és már viszem, okoknak én számokat adok meg, ez lesz a 69-es
Ki tudja mi alapján nevezik el a nekrokutatók egyes kísérleteiket, nem igaz?

Original By: WeiWei

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

Időd, cikked, életed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal