Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Igor && Dimitrij  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Igor && Dimitrij  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Igor && Dimitrij  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Igor && Dimitrij  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Igor && Dimitrij  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Igor && Dimitrij  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Igor && Dimitrij  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Igor && Dimitrij  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Igor && Dimitrij  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Szomb. 13 Okt. - 12:32
Igor && Dimitrij
A bizalom ritka dolog eme világon, te mégis megkaptad az enyémet
Egy helyen dolgozunk, mégis oly ritkán találkozunk és sérelmezem, hogy két hete is már, hogy elköltöztem ő mégsem látogatott meg engem. Tudja hol lakom, ő az egyetlen a családban, akivel megosztottam ezt, akit a bizalmamba fogadtam, mégis olyan, mintha nem élvezné. Kár lenne tagadni, azt hittem, hogy megfog látogatni, hogy ő lesz majd a társam a bajban, mégis úgy érzem egyedül maradtam. Egyedül maradtam minden gondommal és bajommal, mintha nem értene meg engem. Bár hogyan érthetne meg, aki sose volt hasonló helyzetben, mint én? Neki egy öccse és egy húga van, nekem meg két húgom. Tudom mi történt az öccsükkel és megértem, hogy mit miért tett, el sem ítélem, hasonlóan cselekedtem volna én is. Csak hát itt az a gond, hogy idősebb húgomat kellett volna elvennem, míg én a kisebbikbe voltam szerelmes. Ő tudta, hogy melyikkel ápolok közelebbi, pontosabban fogalmazva testi viszonyt, nem ítél el, megértette a döntéseimet. Mikor elküldték ide, akkor tudta, hogy mennyire szenvedtem, nem egy levelet váltottunk és... a sok szenvedés a semmiért, ellökött magától, eltaszított a lány, aki a mindent jelentette nemrég még nekem. Aztán a másik húgom lassan használtabb, mint a cipő, amit a szegények hordanak... Mindkettő elárult és megbántott, egyértelmű volt, hogy miért jöttem el.
Hiányoztak a beszélgetéseink és látni szerettem volna az unokatestvéremet, akit testvéremnek tekintettem. Mesélni szerettem volna neki sok mindent, például, hogy megismerkedtem egy különleges lánnyal, hogy képes boldoggá tenni, hogy egyáltalán nem hasonlítható a hűtlen kishúgaimhoz. Ő más, Vesta Zabini egy különleges nő, aki még nem tud tündökölni, de talán az oldalamon menni fog neki, ő lesz a legszebb ékkő a világon... De nem rohanok előre, nem fogom magam ábrándokba hajszolni. Csak az a valóság, ami megtörténik és amíg köztünk semmi olyan nem alakult ki, kár ilyeneken gondolkodni. Aláírom az utolsó papírokat, közlöm a titkárnőmmel, hogy nem fogadok senkit sem és ha kellek valakinek, de csak a legnagyobb vészhelyzetben, akkor Igor irodájában vagyok. Remélem nem következik ez be...
Pár perccel később már az emlegetett helynél vagyok, kopogok és belépek. - Kérem fáradjanak ki, fontos megbeszélnivalóm van a kuzinommal. - mondom majd, majd a bent lévő emberek felpattannak és elindulnak kifelé. Végig Igor szemébe pillantok, míg meg nem hallom, hogy becsukják mögöttem az ajtót. - Két hete várok a látogatásodra. - mondom neki, miközben indulok el a whiskey-s üveg felé, felállítok két poharat, majd mindkettőbe töltök. - Kezdem sérelmezni, hogy ennyire elhanyagolsz fivérem. - indulok meg az asztala felé, majd lerakom a poharat és meglököm, hogy elé csússzon, míg én leülök az egyik kényelmes fotelba, ami az asztalával szembe található. - Várom a magyarázatot.

■ ■ Zene ■ ■Remélem azért tetszik sziiiv ■ ■credit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Igor Karkarov.

Igor Karkarov.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Richard Madden

»
» Csüt. 18 Okt. - 14:16

Szerencsére, nem egy fontos megbeszélés közepén voltam, amikor belépett az ajtón.
Az egész délelőttömet azzal töltöttem, hogy tárgyalásokon vettem részt. Nem is voltam itt, csupán most, az utóbbi órában értem be és behívtam magamhoz a főosztályon dolgozó asszisztenst valamint az úttervezőt. Kaptam egy megbízást a hazámba és nem tudom visszautasítani, na meg ha már ott leszek, akkor nyilván elintézek egy-két otthoni dolgot is, keserű szájízzel. Így ők állomásoztak nálam, hogy megbeszéljük az utamat a lehető leghamarabbi indulással, hogy vissza tudjak érni az esküvőig. Esküvő, nagyon nem várom. Annyi rokont, amennyit meghívtunk egy helyen vétek tartani. Már csak az unokatestvéreink sem férnek meg, nem hogy a szüleink és a nagybátyámék. Persze mindent megteszünk azért, hogy ne adódjon túl nagy botrány, de ez csak formalitás, nekem nem jelent többet, és mivel a szüleimet sem láttam már ezer éve, mindenképp el fogom mondani a véleményemet, mindenről. Nem vagyok túl jó passzban az utóbbi hetekben, pontosabban a mungó ostroma óta.
Intek a két asszisztens felé, hogy nyugodtan hagyják el az irodát, majd felállok és közelebb lépek az unokatestvéremhez. Valóban kicsit elhanyagoltam az utóbbi hetekben, de nem direkt, csak a problémák miatt inkább a munkába temetkeztem és kevés időt töltöttem bárkivel, hisz amúgy sem tudtam volna értelmes emberi csevelyt folytatni. Talán már túlléptem, most már jobban érzem magam. Elfogadom a kiöntött whiskeyt, és csak elhúzom a számat, majd megrázom a fejem mondandójára.
- Sajnálom Dimitrij, sok problémám volt, nem tudtam eljutni hozzád. - Nem ülök le az asztalhoz, odalépek mellé és a másik fotelba foglalok helyet. Ma már amúgy sem dolgozom, pont jól fog esni így a végére az ital. - Nem felejtettelek el, csak összejött minden és a napokban, valószínűleg holnap megint el is kell utaznom. Oroszországba. - Fintorodom el. Fivérem nagyon jól tudja, hogy milyen véleménnyel vagyok a hazánkról. Nem véletlenül költöztünk ide, nem véletlenül fogadtam el ezt a munkát a minisztériumnál.
- Hogy vagy? Minden rendben? - Érdeklődöm, kedvesen, remélve, hogy nem fogja letépni nagyon a fejem, amiért elhanyagoltam mostanában.
Vissza az elejére Go down

Igor && Dimitrij

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Igor & Dimitrij
» Vesta && Dimitrij
» Nadia & Dimitrij
» Sofia & Dimitrij
» Dimitrij & Nadia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-