Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Under the creepy moon
Today at 11:21
• • • • • • • • • • • • • •
Augusta Quinlan
Lángnyelv ' n Acpirító
Yesterday at 23:04
Merel Everfen
Yesterday at 22:59
Nils Rowle
To Russia with love
Yesterday at 22:48
Nils Rowle
Professzorok és Prefektusok
Yesterday at 19:38
Septimus Blynberch
Shane & Doris - I don't need for your help...
Yesterday at 19:33
Shane Zabini
Apa & Fia
Yesterday at 19:18
Shane Zabini
Septimus Blynberch
Yesterday at 18:46
Robert Blynberch
Shane & Doris
Yesterday at 18:23
Shane Zabini
Antigone Macnair
Yesterday at 16:48
Antigone Macnair
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Minisztérium
Az állam én vagyok
▽ Hozzászólások :
23
Értékelés :
2
▽ Kor :
24
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Szomb. 13 Okt. - 12:32
Igor && Dimitrij
A bizalom ritka dolog eme világon, te mégis megkaptad az enyémet
Egy helyen dolgozunk, mégis oly ritkán találkozunk és sérelmezem, hogy két hete is már, hogy elköltöztem ő mégsem látogatott meg engem. Tudja hol lakom, ő az egyetlen a családban, akivel megosztottam ezt, akit a bizalmamba fogadtam, mégis olyan, mintha nem élvezné. Kár lenne tagadni, azt hittem, hogy megfog látogatni, hogy ő lesz majd a társam a bajban, mégis úgy érzem egyedül maradtam. Egyedül maradtam minden gondommal és bajommal, mintha nem értene meg engem. Bár hogyan érthetne meg, aki sose volt hasonló helyzetben, mint én? Neki egy öccse és egy húga van, nekem meg két húgom. Tudom mi történt az öccsükkel és megértem, hogy mit miért tett, el sem ítélem, hasonlóan cselekedtem volna én is. Csak hát itt az a gond, hogy idősebb húgomat kellett volna elvennem, míg én a kisebbikbe voltam szerelmes. Ő tudta, hogy melyikkel ápolok közelebbi, pontosabban fogalmazva testi viszonyt, nem ítél el, megértette a döntéseimet. Mikor elküldték ide, akkor tudta, hogy mennyire szenvedtem, nem egy levelet váltottunk és... a sok szenvedés a semmiért, ellökött magától, eltaszított a lány, aki a mindent jelentette nemrég még nekem. Aztán a másik húgom lassan használtabb, mint a cipő, amit a szegények hordanak... Mindkettő elárult és megbántott, egyértelmű volt, hogy miért jöttem el.
Hiányoztak a beszélgetéseink és látni szerettem volna az unokatestvéremet, akit testvéremnek tekintettem. Mesélni szerettem volna neki sok mindent, például, hogy megismerkedtem egy különleges lánnyal, hogy képes boldoggá tenni, hogy egyáltalán nem hasonlítható a hűtlen kishúgaimhoz. Ő más, Vesta Zabini egy különleges nő, aki még nem tud tündökölni, de talán az oldalamon menni fog neki, ő lesz a legszebb ékkő a világon... De nem rohanok előre, nem fogom magam ábrándokba hajszolni. Csak az a valóság, ami megtörténik és amíg köztünk semmi olyan nem alakult ki, kár ilyeneken gondolkodni. Aláírom az utolsó papírokat, közlöm a titkárnőmmel, hogy nem fogadok senkit sem és ha kellek valakinek, de csak a legnagyobb vészhelyzetben, akkor Igor irodájában vagyok. Remélem nem következik ez be...
Pár perccel később már az emlegetett helynél vagyok, kopogok és belépek. - Kérem fáradjanak ki, fontos megbeszélnivalóm van a kuzinommal. - mondom majd, majd a bent lévő emberek felpattannak és elindulnak kifelé. Végig Igor szemébe pillantok, míg meg nem hallom, hogy becsukják mögöttem az ajtót. - Két hete várok a látogatásodra. - mondom neki, miközben indulok el a whiskey-s üveg felé, felállítok két poharat, majd mindkettőbe töltök. - Kezdem sérelmezni, hogy ennyire elhanyagolsz fivérem. - indulok meg az asztala felé, majd lerakom a poharat és meglököm, hogy elé csússzon, míg én leülök az egyik kényelmes fotelba, ami az asztalával szembe található. - Várom a magyarázatot.

■ ■ Zene ■ ■Remélem azért tetszik sziiiv ■ ■credit

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Igor && Dimitrij

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-