Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Édeshármas vagy négyes?
Today at 10:30
• • • • • • • • • • • • • •
Moira G. McGonagall
Amikor a gigászokat szólítják
Today at 2:01
Patrick Drake
sunshine in the darkness
Today at 0:57
Moira G. McGonagall
Avalon Lodge
Yesterday at 22:33
Orville Ackerley
Kapcsolat kereső
Yesterday at 22:16
Leo Eugéne Burke
Képességek listája
Yesterday at 20:45
Orville Ackerley
Munkahelyek listája
Yesterday at 20:43
Orville Ackerley
Yesterday at 20:39
Orville Ackerley
Will you marry me?
Yesterday at 20:32
Leo Eugéne Burke
Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 20:19
Maura I. Pince
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
280
Értékelés :
14
▽ Avatar :
Chris Wood

»
» Kedd 16 Okt. - 19:18
Shane & Vincent

Hivatott. Mindig így kezdődik és soha nem tudom, mi lesz belőle. Egyszerűen csak nem lehet neki nemet mondani, mert ha azt teszem akkor addig zargat vagy olyan dolgokat tesz amik miatt nincs választásom. Az évek során már láttunk ebből elég sok ízelítőt. Ugyan nem a kitűzött időpontra érek oda, kések, és ez direkt van. Várjon ő rám, ha annyira fontos mondandója van. Lehet, hogy ez tiszteletlenség tőlem, de nem érzem azt, hogy már számvetéssel tartoznék neki, nem érzem azt, hogy már ebbe a családba illenék. Már rég nem érzek így, mégis itt vagyok és nem valahol messze. Miért is nem szöktem még el? Persze, mert van szívem s nem szeretném, ha a barátaimnak, szeretteimnek miattam kellene szenvedniük. Pontosan ezért. A Gaunt kúriától egyenes út vezet a Zabini birtokra. A kandalló mellől elveszem a hopp-port, majd egyetlen határozott mozdulattal dobom azt le magam előtt és a következő pillanatban pedig már a jól ismert, szülőházunk nappaliban lévő kandallójából sétálok ki. A házimanó szorgossan terem ott és söprögeti fel a piszkot, amit magam után hagytam, de ügyet sem vetek rá, sem az üdvözlésére, csak leporolom magamat és megveszem az irányt apám dolgozószobájába. Sokszor, talán túl sokszor, jártam már ebben a szobában, jól ismerem minden egyes szegletét. Örülök neki, hogy nem találkozom senkivel sem a családból, talán majd a beszélgetésünk után megkeresem anyámat, mert tudom, hogy őt is büntetem azzal, hogy nem látogatom meg őket olyan sokszor. Mindig van mivel takarózni: a minisztériumi munka megterhelő és szeretném valamire vinni is az életben. Ami részben tényleg igaz is.
Megállok az ajtó előtt, kettőt koppintok rajta, utána pedig benyitok. Szokásos komoly arcom nem mutat semmi különöset, egyszerűen állok meg és csukom be magam mögött a nagy faajtót.
- Hivattál. - Tekintek a nekem háttal álló férfira. Vajon mit akar már megint? Próbálom nem kiirni arcomra az érdektelenséget.

Music |    apuka *-*   | Clothes

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
3
Értékelés :
1

»
» Szomb. 27 Okt. - 12:58

Shane & Vinnie
In the name of Voldemort

Az íróasztalom mögött állok, háttal az ajtónak és az ablakon át bámulok ki a kúria gyönyörű és ápolt kertjére. Szeretem a parkos részt és amennyit lehet, annyi időt töltök kint, mert idebent sokszor megfájdul a fejem a sok nyomasztó gondolattól, és tehertől, de odakint jól esik kiszellőztetni ezeket.
A szüleim mindig nagy gondot fordítottak a kertre, és ez valahogy bennem maradt hogy én is vigyázzak rá, még ha nem is érzem olyan fontosnak, de tudom azt is hogy Savannah is szívesen időzik odakint a virágait babusgatva ha éppen nincsenek itthon a gyerekek, hogy őket kényeztesse el.
Bagylot küldtem Shane-ek, hogy jöjjön haza mert jelenése van előttem. Nem írtam neki semi konkrétumot, és a ház mágikus rezdüléseiből azonnal tudom hogy megérkezett és utasítottam az egyik manót hogy kísérje hozzám amint megérkezik, ezt haladéktalanul meg is teszi. Ahogy kopogtat megfordulok, és az ablakpákánynak támaszkodom, úgy veszem szemügyre a felnőtt, szép fiamat.
Semmitmondó, érzelemmentes arca a sajátomat tükrözi, de valahol mélyen azért egészen büszke vagyok rá hogy megérte a felnőttkort és ilyen szép szál legény lett. Persze, nem hangoztatom nehogy a fejébe szálljon, és a mostani legutóbbi húzása is elég kiakasztó. Az a lány... El kell tűnnie az útból.
- Én is örülök hogy látlak, Shane - biccentek felé kimérten és a fotelek felé intek hogy helyezze magát kényelembe ha úgy gondolja. Nekem teljesen mindegy.
- Szeretném, ha megtennél nekem valamit - pillantok rá jeges kék szemeimmel. Kiemelik az arcom határozott vonásait és még így negyven felett is  remek formában vagyok, mondhatom. Egyszerű tény, nem hivalkodok vele de nem is fogom letagadni.
- Van egy személy. Az Abszol úton lesz holnap este hét órakkor. Ki fog jönni a Burke & Borgiesból. Őt hozd el nekem - adom ki a feladatot, és az íróasztalnak dőlve hallgatom az esetleges kérdéseit. Megoldanám én is ha nagyon akarnám, de egyszerűen látni akarom Shane meddig hajlandó elmenni.

Pirate's Lullaby  ⋮  
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Apa & Fia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal