Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Édeshármas vagy négyes?
Today at 10:30
• • • • • • • • • • • • • •
Moira G. McGonagall
Amikor a gigászokat szólítják
Today at 2:01
Patrick Drake
sunshine in the darkness
Today at 0:57
Moira G. McGonagall
Avalon Lodge
Yesterday at 22:33
Orville Ackerley
Kapcsolat kereső
Yesterday at 22:16
Leo Eugéne Burke
Képességek listája
Yesterday at 20:45
Orville Ackerley
Munkahelyek listája
Yesterday at 20:43
Orville Ackerley
Yesterday at 20:39
Orville Ackerley
Will you marry me?
Yesterday at 20:32
Leo Eugéne Burke
Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel
Yesterday at 20:19
Maura I. Pince
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Családi nyaralás Crabbe módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Hozzászólások :
12
Értékelés :
11
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Colin Farrell

»
» Szomb. 20 Okt. - 13:44

Crabbe család

Ha már nyár, akkor legyen igazi. Nem maradhat ki a családi nyaralás sem, hiszen otthon, a munka mellett nem tudom olyan jól kikapcsolódni együtt ebben a kevéske időben, még Lorcan itthon van. Idén Egyiptomra esett a választás, érhető, hiszen ez egy gyönyörű hely, érdekes mágikus mitológiával, ami már nagyon régóta érdekelt, de valahogy még soha nem sikerült ide eljutnom. Mondhatjuk, hogy bakancslistás tétel. A tenger mellett foglaltunk egy kisebb varázsló közösségnél szállást, ahol nyugalomban tölthetjük el ezt a néhány napot, még itt vagyunk. A kilátás csodálatos, reggel a bögre kávémmal a kezemben állok ki az erkélyre és a friss levegőt magamba szívva sóhajtok egy nagyot. Meleg van és szerintem ez a nagysütés is ránkfért már a borongós Anglia után. Remélem a fiam is így gondolja, és élvezni fogja ezt a túrát, hiszen elég egyöntetű döntés volt mindhármunktól. Mostanában úgyis azt éreztem, hogy a közöttünk lévő kapocs kicsit meggyengült, talán most lehetőségünk nyílik rá, hogy egy picit erősítsünk rajta. A helyi varázslóújságot tartottam a kezemben, amikor a feleségem és a fiam szinte egyszerre léptek ki a szobákból.
- Jó reggelt. - Köszöntem vidám hangon, az újságból előbújva. Szerencsére angolul is van néhány rész benne, igazából a látványosságok után kutatta. - Mit szólnátok hozzá, ha ma meglátogatnánk a múzeumot első körben? Állítólag most valami középkori kiállításuk van központban. - Letettem az újságot az asztalra, jólesően kortyoltam bele a kávémba, miközben kettejük között cikáztak szemeim. Ha már itt vagyunk, mindent meg szeretnék látogatni, végre sikerült kicsit elengednem magam, láthatóan igen laza lettem.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Hozzászólások :
8
Értékelés :
8
▽ Kor :
15
▽ Avatar :
Darvin Gray

»
» Szomb. 20 Okt. - 20:34

Anya,

Hármasban, mint az ó-baba időkben. Szeretném, ha apám mellett valahogy elmerülnék az ősi köcsögök bámulásában. Anubisz  átkát kellene megfejtenünk, feltörni egy sírt, felkoncolni egy múmiát, bárcsak tudnám hogyan balzsamoztak varázslattal és előállhatnék új keletű ötletemmel, apám, balzsamozó leszek, hullagyalázó, nekrofil, apám mit szólsz hozzá?
Anyám fölém hajolna végre, csak csókolna gyönyörű nőajkaival, simogató ujjai lesiklanának államon, mellkasomon, csitítana, nem lesz semmi baj Lorcan, teljesen normális álom ez a mai, ne félj, láttál már meztelenül azzal a férfival.
Reszketnék ajkaiért, gyönyörűsége minden formájáért, egyre lejjebb simítana, oda, oda, benyúlna, fülem szopdosva súgná
„Olyan nagyra nőtt, mint az apádé kisfiam”
A reggelek rosszak, beindulnak agyamban a borzalmak és nem tudom elég halkan, hatékonyan eltüntetni a dudort takaróm alatt.
Hideg zuhany, mintha segítene kimosni belőlem a szennyet. Talán ideig óráig, talán lelkesen várhatnék olyan hétköznapit mint egy családi kirándulás.
Hideg vízcseppek folynak végig hajamon, kiegyenesítik és végig meztelen testemen, permet, beteg vágyakat nyaldosó, sóhaj, álmot elnyomó
Kicsit zihálok, gyorsan törölközöm és reszketek, amikor kilépek, csöpögök még.
Egy teljes hét talán? Vagy mennyi együtt a családommal? Meg fogok őrülni…
Széles mollyal, mezítláb sétálok ki apám mellé, anyámra rá sem merek nézni.
- Szia
A hangom olyan idegen, mesterkélt-vidám, de nem fogják észrevenni. Múzeum…az apámmal? Tényleg ő az? Arcát fürkészem, csak óvatosan, hasonlítok rá?
- Remekül hangzik! Gondolom, megnézzük a piramisokat és a múmia-múzeumot is. Te biztos ismersz ősi, egyiptomi átkokat
Anyám tekintetét továbbra is kerülöm, lassú cseppek kérődznek végig nedves hajamon, hullnak bánatosan az asztalra. Hangom röhejesen pajkos, hiányzik a gúny, a valami ironikus, félek hogy a farkam bármelyik pillanatban újra felállhat, mintha önálló életet élne, mintha ezt sem tudnám szabályozni, nem hozzám tartozna.
Előttük vagyok a legműbb, nem elég gúnyos és mélyen elnyomom a gyilkost is. Mi vagyok én velük? Milyen beteg visszhang, bárgyú mosoly ez? Hogy lehet egy szerep ennyire szar, ilyen semmilyen?

— Apa

2

i'm up to no good

Minisztérium
Az állam én vagyok
▽ Hozzászólások :
13
Értékelés :
8
▽ Avatar :
gal gadot

»
» Szomb. 10 Nov. - 19:10
Őszintén, nagyon vártam, hogy a családommal együtt végre elhagyjuk a nyáron is borongós időjárással operáló szigetet. Napsütés, fülledt levegő, arcba szálló homok, látnivaló minden sarkon, teljesen más kultúra, sőt, más nyelv; jó volt kiszakadni a hétköznapok mókuskerekéből. Örültem, hogy távol lehettem a munkától… leginkább azért, mert mostanában a bűntudatom kezdett szintet lépni és kiszakadva a minisztérium bűvköréből sokkal könnyebb volt elhitetni magammal, hogy igenis képes vagyok normális nő, feleség és anya lenni. Távol Angliától, az ottani problémáktól semmi más dolgom nem volt, mint a pihenésre összpontosítani és élvezni a fiam és a férjem társaságát. Előbbi nemsokára ismét elvonul a Roxfort-ba, ami okán hónapokig nem fogom látni. Nehezen viseltem, hogy elkezdett felnőni… imádtam a fiam, mindent megtettem volna érte és legszívesebben soha nem engedtem volna el a kezét, ezért a kamaszkorba való betáncolása egyet jelentett a szívem egy darabjának kitépésével. Senki sem mondta, hogy kiengedni a gyerekünket a szülői karok oltalmazásából ennyire nehéz lesz; legalábbis nekem, Lorcan valószínűleg sokkal jobban viseli a számára kinyíló világot, szabadságot és a 15 évesek életével járó izgalmakat. Majdnem ennyi idős voltam, amikor megismerkedtem az apjával, de abba bele sem mertem gondolni, hogy esetlegesen ő is hasonló cipőben járt. Egyet tudtam, ő nem fog a mi helyzetünkbe kerülni, saját maga választja ki a párját, azt, hogy kivel szeretné leélni az életét. Nem mintha nekem bármi okom lett volna panaszra. Szerettem a férjemet, ha arra került volna sor, akkor gondolkodás nélkül halálos átok elé ugrottam volna érte. Talán a titkaim nem erről árulkodtak, ám én pontosan tudtam, mit éreztem.
- Jó reggelt! – Megmosolyogtam, hogy a fiammal egyszerre léptünk ki a szobáinkból. Furcsának tűnt, nem nézett felém, rögtön az apjához lépett, aki már gondosan összeállított programtervvel kecsegtette. – Engem is visztek magatokkal vagy hagyjalak titeket kibontakozni? – Rögtön a kávé irányába indultam, miután somolygó pillantást vetettem a fiúkra. Egyiptom ide vagy oda, szükségem volt a koffeinre. Lehetséges, hogy el tudnám képzelni a napomat a múmiák nézegetése nélkül, viszont nem taszított a gondolat, szóval természetesen velük tartanék, ha igényelnék a társaságomat. – Gyertek, egyetek! Reggeli nélkül nem indulunk sehová. – Jelentettem ki rájuk nézve, majd visszasétálva hozzájuk egyik kezemet a férjem, másikat pedig a fiam hátára simítottam, hogy az asztal felé terelgessem őket.

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

Családi nyaralás Crabbe módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics