Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Ne haragudj, nem tartalak fel!
Today at 22:25
• • • • • • • • • • • • • •
Flora C. Avery-Lestrange
itt meg háromszín ibolya
Today at 21:57
Benjamin E. Brave
в темнице
Today at 21:52
Alastor Moody
A tiny war inside our head
Today at 21:30
Benjamin E. Brave
in progress
Today at 21:29
Severus Snape
Meditáció kezdőknek felsőfokon
Today at 20:25
Alec Silverlake
Let's find some beautiful place to get lost
Today at 19:58
Archer Urquart
Imp-módi
Today at 19:13
Archer Urquart
thought we built a dynasty forever couldn't break up
Today at 18:50
Sylvester Rookwood
Zoey J. Dragomir
Today at 17:18
Zoey J. Dragomir
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
az oldal tagjai

griffendél:
mardekár:
hollóhát:
hugrabug:
ilvermorny:
mahoutokoro:
durmstrang:
koldovstoretz:
professzorok:
mágiahasználók:
főnix rendje:
törvényen kívüliek:
varázslények:
varázstalanok:
mesélők:
egy játékos karik:
elhalálozottak:
inaktívak:
ÖSSZESEN:
13
10
8
5
2
3
1
0
21
77
20
29
4
4
5
7
6
140
355
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Hozzászólások :
13
Értékelés :
2
▽ Kor :
99
▽ Avatar :
Richard Harris/Michael Gambon

»
» Hétf. 22 Okt. - 17:51
Anyám halála szörnyű tragédiaként érte a családunkat. Egyedül maradt három gyermek, három fiatal lélek, akiknek még hosszú éveken át tartó életigazgatásra lenne szükségük. Főként Ariananak. Éppen hogy csak kiléptem az iskola kapuin, nagykorúvá váltam és egy nagyszerű világkörüli út volt már a lábam alatt amikor megtörtént a baj. Vegyes érzelmek keringtek bennem, nem mondhattam, de megijedtem. Hisz nem volt más, ki törődhetett volna velük. Aggasztott ez a helyzet, a körülmények, az hogy hirtelen két gyermek került a kezeim alá; én vagyok a legidősebb, nem hagyhatom őket el, így hát kénytelen voltam visszatérni Godric's Hollowba. Aberforth nem bízott meg bennem. Valóban, igaza volt abban, hogy ő sokkal jobban megérti a húgomat, de nem engedhettem, hogy otthon maradjon. Hosszas viták és veszekedések után sikerült rávennem, hogy végezze el az iskolát, sikerült megígérnem, hogy minden időmet és figyelmemet Arianara szentelem majd.
Mint egy ketrecbe zárt madár. Már hosszú hetek óta rosszul érzem magam a közelükben.
Nyűglődtem és gondolkodtam. Bathildahoz jártam tanácsért. Tudtam, hogy a semmiből nem fogunk megélni a családi vagyon pedig vajmi kevés ideig tart majd ki. Mindennek ellenére sokkal jobban lekötöttek a könyvek, a levelek, amelyeket Elphiasnak írtam, valamint az ő válaszai az útról, amire nem tudtam elmenni.
Akkor éreztem elsőként megkönnyebbülést, amikor Ő ott állt a házunk ajtajában. Nagyjából ugyanannyi idős lehetett, mint amennyi én. Volt benne valami különleges, valami vonzó.
- Te vagy Bathilda unokaöccse, Gellert, igaz? - Haloványan mosolyogtam rá. Hosszú hetek után végre láttam valami fényt a sötétségben. Úgy éreztem, meg kell ismernem.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

the devil's in the details

Professzor
Ki mindenre megtanít
▽ Hozzászólások :
2
Értékelés :
1

»
» Szer. 21 Nov. - 15:42
Kedves naplóm:
ez egy szörnyű ország, amely anélkül nevezi magát nagyhatalomnak, hogy valaha is felismerte volna a varázstalanok fűtésében rejlő lehetőségeket. Ezt itt most három pulóver mélyéről vagyok kénytelen megörökíteni, miközben Bathilda néném jó falusi boszorkányokhoz méltóan gyógyteákat emleget, és nem győz felháborodni, mikor én pedig gyógyszereket - azért, mert ignoráltuk eddig a létezésüket, a muglik köszönték szépen, feltalálták a hatékony gyógymódokat, és teszem azt, a központi fűtést, véletlenül sem ég ki az alkotás közepén a hősugárzó bűbájuk, amit egyébként sem ismerhetnék, mert ugye nagyságomat el nem ismerve kihajítottak abból az átkozott intézményből, többszöri hivatalos panaszom ellenére. Bizonyos sötét hatalmak bolygatása következményekkel jár, ezt igazán beláthatták volna, ahogy Bathilda is beláthatná, hogy nem szerencsés a kiterjedt könyvgyűjteménye mellett nyílt lángokat lebegtetni a légtérben, és közben kárálni az egészséges életmódról, meg azokról a bájitalokról, amiket még Merlin készíthetett, és most rám várnak a polcon. Bathilda fényes intellektusa bizonyára annak idején garantálta ezen bájitalok szavatosságát és hatékonyságát, de ezt nehéz összeegyeztetni a nővel, aki szerint nem fogyasztok elég árnikát. Árnikát.
Tehát sirám és panasz vagyok, és csak azért fordulok az ajtó irányába, hogy megjegyezzem Bathilda nénémnek, vannak a gyilkosságnak gyorsabb és kíméletesebb módjai is, minthogy meghalaszt itt náthában, ezzel szemben felbukkan valami reménysugár, és ha nem találom arcon tüsszenteni, még valami jó is alakulhat ebből a fránya kirándulásból itt, a ronda pulóverek lerakóhelyén.
- Te pedig a fiú, aki elfelejtett köszönni. - nekidőlök nagyon vonzó valómban a komódnak, ami megadja magát, és hangos reccsenéssel arrébb siet alólam. A legkisebb mértékben sem zavar meg, Albus - mert ismerem Bathilda levelező-társait, van belőlük félezer, félezer a legkiválóbbakból, olykor tele helyesírási kihívásokkal, főleg vesszők eltévesztésével, de életünk nagy problémái, igaz, kinek mi, nem is pillantok ki a naplómból most rád, ez nem egy olyan játék, ahol rád koncentrálok Albus esetlen bája helyett. - Én pedig a nátha áldozata.. áruld el nekem, Dumbledore, ti itt hogy nem pusztultatok még el valamelyik szövődményében? A szemviszketés serious business, úgyhogy akár ihatnánk is egy átkozott árnikás teát Bathilda örömére, kerülj beljebb. Lehet, hogy ó gyönyörök gyönyöre, még árnikás kekszet is találok hozzá..
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

For the greater good

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal