Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Avery-Lestrange hajsza EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Avery-Lestrange hajsza EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Avery-Lestrange hajsza EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Avery-Lestrange hajsza EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Avery-Lestrange hajsza EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Avery-Lestrange hajsza EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Avery-Lestrange hajsza EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Avery-Lestrange hajsza EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Avery-Lestrange hajsza EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Egerton Travers

Egerton Travers

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Christopher Mason Brown

»
» Pént. 2 Nov. - 1:17
Kezd túl sok lenni, hogy itt tartózkodok. Annyi időt töltök a faluban, hogy már házat is vettem, és berendezkedtem a legtöbb lehetséges kínzási procedúrához. Bár tény, hogy főként a Cruciatus lesz segítségemre, mégis adhat pluszt az élményhez pár szögeságy, esetleg prés.
Kilépek a takaros kis házamból, és nagy levegőt veszek, hogy belélegezhessem a szabadság édes illatát. Bár, mit is beszélek. Akkor lesz itt szabadság, ha nem csak a Mungó a miénk, hanem az iskola és a Minisztérium is. Utóbbival talán jobban haladunk, mint előbbivel. Sok a beépített ember, ellenben az iskola el van szigetelve. Dumbledore résen van ezekben a számukra és számunkra is nehéz időkben. Bármennyire fáj ezt kimondani, de így van. De ami fontosab…
Bármennyire fáj kimondani, mégiscsak tévedtem. Nagyjából másfél éve vagyok halálfaló, de kezdem megszeretni. Sokáig hittem azt, hogy mindezt csak apám szigora miatt vállaltam, de rá kellett jönnöm, hogy élvezettel öltem meg McKinnonéket. Élvezettel végeztem minden egyes feladatot a Nagyúr nevében, és érzem, hogy lassan lételememmé válik a kínzás. Pont ezért vártam már ezt a napot.
Belevetem magam a diákseregbe, bár tudom, hogy már csak kevesen tudják, ki is vagyok. Elballagtam, az emberek pedig lassan elfelejtenek, és ez így van rendjén. Talán senkinek sem válna előnyére, ha azt mondjuk, ismerjük egymást. És egyébként is, kevesebb ismerős, több idő. Egyre több időm van arra, hogy felkereshessem azt a fattyút. Nem is értem, mibe ütötte bele azt a töketlen fejét a gyerek két „apja”, de hogy ott, abban a pillanatban mindkettőnek elment az esze, arra esküdni is mernék. Nem értik, fel sem akarják fogni, hogy tetvek a föld fejszőrzetén. Undorító élősködők a világ rendes, tisztességes rétegébe kapaszkodva. Ha rájuk gondolok, hánynom kellene, mégis visszafogom magam. Most a „fiuk” kell, nem pedig ők.
- Hohó, nem ittál te egy kicsit sokat, kishaver? - lépek nevetve a srác mellé, aki bizonyára nem a rengeteg kakaótól van kiütve annyira, hogy a földön fekve biciklizik. Szánalmas, ha engem kérdez az ember, de most nem az a dolgom, hogy minősítsem, sokkal inkább, hogy olyan helyre vigyem, ahol senki sem látja rajtam kívül. - Na, kapaszkodj belém, kicsit kikupállak, mert nem engednek vissza a suliba. - bízom benne, hogy elfogadja a segítségemet, elvégre minden jel arra utal, hogy Frics kigolyózza, ha így megy vissza a kastélyba. De előtte majd én észhez térítem egy kicsit…
Vissza az elejére Go down

Avery-Lestrange hajsza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» To: Ms Stel From: Mr. Lestrange & Mr. Avery
» Flora Avery-Lestrange
» Dixon Avery-Lestrange
» Flora Clover Avery-Lestrange
» Rodney J. Lestrange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-