Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaloyan Krum

Kaloyan Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Evan Peters

»
» Vas. 4 Nov. - 21:06

Kaloyan Ulrike Krun

Ki tudja: hova, merre fut
e furcsa, kósza életút?

Ki tudja: hol s mi lesz a vége?
Hinárba fúl, vagy felhajlik az égre?

Becenév:

Kalo

Kor:

16

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Á, Bulgária messze van
Képesség:

Képtelenség
Csoport:

Hollóhát

Rank:

Hollóhát

Play by:

Evan Peters
Karakter típus:

Saját kanon



Ezek
szomorúságok most papa, a kései fiadtól. Szösszenetek, szabad ötletek, jövő-menő gondolatok egy rongyos napló margójára olcsó tintával és betegesen szercegő, görbén faragott sastoll véggel, sokszor tintás ujjal, mondatonként pacát cseppentő balkézzel.
Kicsit álmos vagyok mindig másik világban, de például ha visszaemlékezni kell, nagyon hunyorgok, a hajamtól van biztosan, mennyit lázadtál ellene, mintha tört szilánkocska akadna emlékeidből szemembe bele, irritatív piszkálódás szebb napokat keres, éles szaglással, olyan büdös voltál papa.
Vértes jogaidért mocskosan küzdő, feleslegeket gyártó, idealista bolond. Hibásan pislogó, egyes muglimániás libsi eszméiddel, polkorrekt mázaddal szappanszagú szobádban világirodalommal, halott költőkkel, kikezdhetetlen józansággal.

Rossz emberrel barátkoztál, kivívtad Grindewlad haragját? Melyik voltál, szuvas fogú, érdes nyelvű, elöl-hátul-oldalt pucsító, pulóveres?
Ismertél? Nem ismertelek. Melyiket szeretted jobban? A szakállast, vagy akinek nem volt? Buktál valaha anyámra? Buktál fel valaha hangyabolyban, el évfolyamban, nő miatt, Grindewlad miatt, Dumbledorért, nagy neveket puffogtatsz Krumságos úristenedre, hiszel még Merlinben?

Ezek szomorúságok egy kicsit, gyenge vagyok szomorúnak lenni anyja négy gyermeknek. August a legidősebb feleséggel, May jól tartja, gyerekük is van már, kevésszer láttam Victorkát, de akad lány is köztünk, két középső Brigitte, Greta, olyan sokára jöttem, nem vártatok, csak beszéltem, sokszor rímben és elaltattál, felébresztettél, örök életet hazudtál, illatos voltál, könny ízű, milyen sokat sírtál, mert apa, mit tett, mond? Hallgattál, hallgatsz, hallgatni fogsz róla, járta a világot, nélküled barangolt, láncod voltam, megkötöttelek, hozzá a nagy K-hoz, kötelesség, én a béklyó a tartott bolondja és elfogytál, lángok emésztették viasztested és nincs más benned, mint egy elrágcsált kanóc, képtelen voltál utána menni, megtartani a férjed, levált az összes körömlakkod, mindig, egyik sem volt mágikus, nem vagy mágikus, csak törött, mindig, azóta, hogy én… csúnyán megváltatok tőlem.

Anglia messze van, ide nem lehet hoppanálni.



majomka tóparton üldögél,
zúzmara fénylik üstökén,
majomka fázik, majomka fél,
lassan szemébe dermed a fény.


Irkafirka vagyok, olyan rímek, amik bennem össze-vissza születnek és a kaotizmusban látok varázsost, csak szavakat élővé tenni, tudod, ez olyan hobbi, ha már csinálni kell valamit és a gondolat nem túl maradandó.
Az elég kiváló, megvetett, vagy kitaszított én szórakoztatja magát általában és olyan varázslatokkal, ami másnak renyhe bűbáj, rosszul kimondott szavak apró kis fricskái teremtenek mézszárnyú legyeket bekapásra.

Világító nyúlbogyót az égre, szánkózó óriást megzenésítve, buzgó kisgyerek piros oá-ját, nekem oá-s minden furcsa és a szó, igazság, tény, lásd-lásd humor, különcködés, rágóguminak öltözni halloweenkor.
Vagy azt faragni, ami vers, titkos, itt, Dumbledore ölében, szívesen felmásznék, imádom az öleket, beleülni és vissza, mert naplók margójára az őszintét kell írni, minden titok szeretethez visz, hogy az kell, ha nincs más, saját tenyér, sajátba bújás.

Ó, igen gyakran elesem, tudom, ki a legjobb vérfarkas? Ki a legjobb Dumbledore? Kinek vannak vicsorgó, véres titkai, átizzadt pizsamái, telesírt zsebkendők titokban az ágy alatt, számíthatok rád Belby? Azt mondták, nekem azt mondták Anglia a király, mert apám lemondott a gyilkosról, trónfosztott Krum lettem, ropogtatnivaló, ide messze kerültem, pápá Grindewald, heuréka iskola, új kezdett és a főzet, titkok az ágy alatt.





Tizenkét évig tanultam
hogyan kell legyőzni valakit
melyek az érzékeny testtájak
rögtön megroggyanó inak
hol vándorol épp a tagokban a súlypont
rejtőzködő golyóbisa
mégsem vittem többre
barátságos küzdésnél hencegésnél
bárki büntetlenül megüthet
(ki úgy gondolja vegye biztatásnak)
záróizmom zsákszája összerándul
gyomrom egy cérnaszálon fel-le ráng
körmömig remegek nevemet se tudnám
hibátlanul leírni olyankor
nem jó vagyok csak tehetetlen


Olyan csúnyán néztek rám azok a tükörképek. Nem csak mert elesetem, mindig, megint, de átváltoztatott. Ki? Ki volt? Olyan késve érkező gyerek vagyok, már nem jutott dádá, nem jutott figyelem, csak elhagyás, ottagyás, csendes remények, hogy maradok ülve a seggemen, ha már állva rombolni nem tudok.
Jajj, ez a napló, ez a titkos napló, akkor most felfedi? Tudni fogja, ha az ágyam alá mászik valaki, belenéz, azon túl, hogy a Krumok sokadika vagyok, elolvassa majd, baleset ért, nem olyan piti kis ágybevizelés, befosás, hogy túl hamar sültem el, mindenki látta a fehér foltot nadrágom közepén, vagy ahogy előrántom a gyíkot, nem voltam még ilyen szerencsétlen… csak épp egy csúnya napon, abban az iskolában, Durmstrang, tudod még menő is, sok mindent tanultam másképp, hát ott, kívül rajta, kicsit rossz utakra tévedt ez a kései gyermek...
Igen, szabályt szegtem, én szívtam és nem más nyakát, egyedül voltam, sötétben, a barátaim? Már lecseréltem…
Jól emlékszem, hogy csak úgy rám ugrott, karmolt, harapott, mert azt akarta, legyek telihold első sugaraitól havonta szőrös.
Hiába borotválom, igen még azt is, elöl, hátul, mégis ha betelik, átváltozom, átváltoztam, rosszkor, rossz helyen, szólni kellett volna? Azt hittem elmúlik, sosem vettek komolyan, minden szavam nevetség volt, és versek, amiket nem értettek, de az üvöltést mindenki jól hallotta, akkor már összerakták, soha olyan érthető még nem volt a világ.
Ölni, zúzni, marcang-marcang egy kislány torkát elharaptam.
Hoppá!

Apámnak a szégyen és nekem ájulgatás, időként evészavarok, ilyen-olyan kínos, félrecsúszott valóság, apámnak a letagadás, anyámnak a fájdalom, minden testvéremtől részvét.
Kaloyan ím elkárhozott.
Akkor voltam 14 éves, tudod, tavaly, majdnem 15 már, keveset hezitáltak, nagyjából azonnal kicsapás és eltört pálca, szerencse, hogy jóban vagyunk Gregoroviccsal…

Dumbledore-val, Grindewalddal, hogy félévvel később megölte az apám?
Valahol, ahol nem voltam, biztos sötétben, így történt, ugye? Talán… Nem láttam, hallottam, Dumbledore bemutatott Belbyéknek, kezembe nyomták A főzetet, hogy józanon viseljem az egyetlen szép dolgot csúfos valóságomban, állatnak lenni.
Józanon rosszabb, eszembe jut például az átharapott torkú bige, összeesküvés elméleteket gyártok, saját varázslatot, saját kitalált életet a fantáziavilágban, ahol nem baj, hogy farkas vagyok, nem létezik múlt, nincs jelen, jövő, amiben nem vagyok kitalált.

széna-bajszot pöködsz hajadat rázva
boldogan hogy mégsem a túloldalon vagy
hisz csak itt lehet itt van odvad
csak itt pirulhat így a fény-aszalta
testen az almabőr s hátadra olvad
a nap gomolya-sajtja
kozma-politika a többi
(az ürgét nagy garral kiönti)
látod csak ilyen ironizálva
lehet szólni az ökölnyi húsdarabba
szorult dolgokról melyektől száraz
szem és torok
remélem érted mire gondolok


Én értem magam és  senki más, ez a privilégium csak nekem jár. Én, mozgásban, új életben, én odadöcögve elmés megjegyzésekkel, ahhoz, aki nem vet meg.
Úgy kell a mosoly, mint falat kenyér, barát, mint összes, elhagyott unokatestvér. Anya, apa? Voltam én kívánt gyerek és valaha szeretett vagy szétcsúszva jöttem a világra?
Nem mintha jogom lenne szomorúnak lenni, a bohócságokat arcomra varrták, erősen tartanak a marionett-huzalok, Dumbledore szoknyája akarok lenni, apám elveszett méltósága, egy szomorú éjjelen fájdalmas hascsikarás.

Hátha bántják Grindewaldot néha a szelek.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 12 Nov. - 9:21

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Kaloyan!
Nagyon tetszik, hogy egy Krum is feltűnt iskolánk falai között, mindig is érdekelt az, hogy Victor elődeit, hogyan képzeli el egy játékos. Nem volt könnyű életed, nem csodálom, hogy meggyötört vagy és szomorú szamurájnak tartod magad. Ennyi idősen ilyen megpróbáltatásokat kiállni nehéz, nagyban befolyásolja ez a további éveid, de ki a Roxfortba érkezik segítségre lel, és Te ezt meg is kaptad, remélem a jövőre is érvényes lesz ez a kijelentés.
Kíváncsi vagyok, hogyan vészeled túl a nehéz napokat, ki áll majd melletted, szerzel e barátokat, alig várom, hogy lássam a folytatást!
Ne felejts el foglalózni, utána pedig irány a játéktér Smile



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Is this just fantasy? Caught in a landslide, No escape from reality

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Doris && Shane - I caught you!
» Reality exists in the human mind, and nowhere else
» i can't escape myself
» escape to the great sunshine
» There's no escape - Takeo & Koujaku

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-