Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Alec & Ilarion EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Alec & Ilarion EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Alec & Ilarion EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Alec & Ilarion EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Alec & Ilarion EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Alec & Ilarion EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Alec & Ilarion EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Alec & Ilarion EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Alec & Ilarion EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ilarion Dragomir

Ilarion Dragomir

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Alex Hogh Andersen

»
» Csüt. 29 Nov. - 19:05


Ilarion & Alec

Őrült vagyok, nem vitás
Körülbelül egy hónapja voltam ebben a faluban, néha jobbnak érzem közel tartani magam az ellenséghez, és abban a hitben tartani őket, hogy messzebb vagyok. Megismerkedtem egy idős párral, olyanok voltak nekem abban a pár napban, mint szüleim, kívántam is párszor utána, hogy bárcsak ide születtem volna, bárcsak ne lenne ekkora nyomás és ennyi halál a hátam mögött. Hiába kérem, végik kell élnem ezt, végig kell csinálnom az utat, és talán ha elég ideig kitartok... talán lesz lehetőségem még új életet kezdeni. Lassan jöttem el ide, alaposan körülnéztem és elrejtettem a jeleket magam után. Hamarosan jön a tél, már nagyon hideg van és ugyan még nem tudom pontosan, hol fogom meghúzni magam, de reménykedtem benne, hogy majd az idős bölcsek segíthetnek ebben. Száz százalékban megbízom bennük.
Mielőtt a viskóhoz értem körülnéztem. Senkit nem láttam a környéken, ez egy viszonylag elhagyatott rész az erdő szélén, a hegy oldalában. Olyannyira tetszik innen a kilátás is, a messzi Roxfortról, a környék szépségéről, hogy napokig tudnék csak ücsörögni és ábrándozni. Most nem tehetem. Csak egy pillantást vetettem a környékre mielőtt a kunyhóhoz léptem és bekopogtattam az ajtaján. Kinyílt. Összeráncolt homlokkal léptem át a küszöböt, rossz érzés fogott el. Jobban belegondolva gyanús volt a sötétség, a tiszta levegő illata - hisz a nénike mindig begyújtott a kandallóba még akkor is, ha csak egy kis ételt készített elő. Testem egyre forróbb az idegességtől és ahogy minden figyelmemet ide összpontosítom, a sötét mágiát megérzem, úgy áramlik ki, mint a dohos bűz, ami betölti az egész helyet. Aggódóan, remegő kézzel nyitok be a szobába, ahonnan a negatív energiát érzem, és ott meglátom őket, testükön vágások, talán egy-egy rúna is felfedezhető, szemük pedig hófehér, kihúnyt belőle a fény, megfordulok, lehunyom szemeim. Ez miattam történt, hiszen már 80 éve boldogságban éltek, nem ismertem tőlük idősebb párt, ez miattam történt, én okoztam, meg kell bosszuljam. A veranda nyikorgására kapom fel a fejem ismét, most oly dühös vagyok, hogy nem tudnék elfutni és nem is akarnék, a bennem lángoló tűz hamarosan kitör, és a pálca is hiába lifeg ott a kezemben, szinte már érzem, ahogy annak vége is megperzselődik.
- Mit keresel itt? Tűnj el, vagy nagyon megbánod! - Nem látom, ki az, nem látom, hogy belépett e egyáltalán már vagy csak az ajtónál áll, de én mint jó házőrző, védem a kunyhót, védem az embereket akik segítettek nekem, de mégis meg kellett halniuk, becstelenül. Legalább én tehetek majd értük, hogy Merlin felkarolja őket odafenn.

♫ Berserkir

••
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Csüt. 29 Nov. - 23:42
Ilarion & Alec
Tudom, hogy Rowan egész nap Lestrange professzorral lesz, hallottam magától Lestrange-től, véletlen. Kiváló alkalom hogy meglépjek nyomtalan és hangtalan. Azon is gondolkodtam Ozíriszt is hozom, de csak az erdőig hogy vadásszon egyet kedvére, míg én ellátogatok a falu szélére az egyik idős házaspárhoz, hogy kérjek némi különleges abrakot. Sajnos még nem jöttem rá, mit tehet bele az öreg nénje, de a Roxfortban élő aethonanok imádják, könnyebben magamhoz tudtam csábítani őket, mondhatni hipp-hopp megkedveltek. Meg persze be akartam menni egyéb dolgokért is a faluba, végre szabadon és fellélegezve, hogy nem kap el hátulról egy kósza, de annál kiszámoltabb átok fivéremtől. Ozíriszt az erdő szélén magára hagytam, élvezettel néztem ahogy tovasiklik az avarban, majd határozott léptekkel közelítettem a kicsiny, elhagyatott kunyhóhoz. Már azt furcsállottam, hogy nem füstölög a kis kémény, noha már betette fagyos lábát az időjárás küszöbén a tél, no meg sötétnek tetszett a kunyhó. Erősen kétlem mindketten elmentek, annyira kis öregek voltak azok ketten. Ahogy óvatosan fellépek a verandára lúdbőrös leszek, kiélesedett ösztöneim mely a sok erdőben töltött éveim alatt csiszolódtak arra sarkallnak, nyúljak a pálcámért. Ugye ide nem ért el London borzalma? Az ispotály így is elesett, letaglózó hír volt, de ez... ez egy messzi békés falu. Rémeket látok, Rowan miatt újra, már hónapok óta. A kialvatlanság és állandó stressz okozta zsibbadtság újra a bőröm alá kúszik, nyirkos tenyérrel, de biztosan tartom immár kezemben a pálcám. A hang, ami kiszűrődik irgalmat nem ismerőnek sejlik fel, de ha ezek halálfalók... de akkor is ha egyszerű fosztogatók! Ilyenkor válik egyértelművé miért nem griffendéles lettem végül, óvatosan nyitok be és próbálom előbb felmérni a terepet, hogy ki van benn és mit tett, mert biztos ez a csönd és nyomasztó légkör neki köszönhető... akkor pedig nem maradhat szabadlábon!
-Inkább mutasd magad! - Nem ismerős a hangja, nem tudok arról lenne a házaspárnak fia, unokája, annyira könnyű prédák így a település szélén. A biztonság kedvéért azért felkészülök egy pajzs bűbájjal, ha bármi érne azonnal, reflexből magam elé vonjam, de talán megúszom a dolgot és egy auror van itt. Miért ne? Miért ne...

...

Roxmorts mellett, űzött vadként
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ilarion Dragomir

Ilarion Dragomir

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Alex Hogh Andersen

»
» Pént. 12 Ápr. - 20:02


Ilarion & Alec

Őrült vagyok, nem vitás
Rosszul érzem magam, hogy ez történt. Ki tudja, mióta fekszenek már itt holtan, hisz annyira egyedül élnek, senki rájuk sem nézhetett. Itt mindenük megvolt, ez a kicsi házikó többet jelentett nekik bárminél az életben. Majd egyszer, ha öreg leszek, én is hasonló életet szeretnék. Én is hasonlóan bánnék az emberekkel, mindenkivel, még azzal is aki más. Ez hiányzott nekem a mindennapokból, életem eddigi részéből... de immáron tudom, felesleges bárkivel is barátkoznom, hiszen ahol megjelenek, ott később a halál lel otthont.
Dühömben nyomokat keresek, de nem találok semmit ami segíthetne. Ez talán egyfajta megnyugvást jelentene nekem, ha tudnám, hogy nem halálfalók voltak... de miért is áltatom magam? A düh és a forróság egyre csak terjed bennem, összeszorítom kezemben a pálcát, olyan erősen ahogy csak tudom, de a férfihangra felkapom a fejem, közelebb megyek az ajtóhoz.
- Ki vagy te? Miért jöttél? - Óvatosan nyitom résnyire azt az ajtót ami elválaszt a másiktól. Végülis mi történhet? A bennem felgyülemlett tűzzel egyszerűen perzselhetném el őt is, a házzal és az idősekkel együtt... lehet, hogy ez lenne nekik a legjobb. Vajon nyugalomra lelnének a földben? Pálcámat nyújtom előre, másik kezem szorosan magam mellett, és ahogy kilesek az ajtón, meglátom a fiút, nem tűnik halálfalónak, sem gyanúsnak... inkább tűnök én annak a leharcolt ruhámmal, nyúzott fejemmel.
- Az öregeket keresed? Mert akkor hiába jöttél. - Most úgy hangozhat, mintha én tettem volna el őket láb alól, de reménykedem benne, hogy a zaklatott hangnemem és az aggódó arcom másról árulkodik majd. Nem bízom meg benne, nem ismerem, így nem közelítek többet.

♫ Berserkir

••
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 17 Jún. - 11:29
Ilarion & Alec

-Vásárolni...? - Oké, lehetne magabiztosabb is a hangom, de nem tudom tudok-e venni abrakot ha nem az idősek válaszolnak hanem valami férfi, továbbá lakatlannak tetszik a kunyhó maga is, holott mindig élettel teli volt és hívogató. Azért is tértem be ide mikor felfedeztem a környéket még anno. Ahogy benézek és látom a hang tulajdonosát nos... sok elképzelésem van hogyan néz ki egy auror, de nem így írnám le. Így magam írnám le fél éves erdőben barangolásom után. Vagy a zsebpiszokköz lakóira is illik mindez, hm... utóbbi sem valami bizalomgerjesztő, szorosabban is markolom a pálcám, kétségem sincs afelől Ő is így tesz.
-Itt csak Ők laknak. - Mondok inkább csak ennyi tényt, hogy eléggé gyanús ez a kijelentése, ráadásul kioson mellette a nyitott ajtón a bűz, ami az enyészet átható és összetéveszthetetlen szaga. Emiatt nem gondolnám Ő volt, kivéve ha nem osztozkodik a hullákkal vagy hullával már egy ideje a házon. De az annyira beteg lenne... a halálfalók is csak emberek, nem? Szabad kezemmel eltakarom az orrom, lehet nem most kellene finnyáskodnom, de túl kicsi a ház, az erdőben elviselhetőbbek a bomlás szagai de itt...
-Inkább azt mond Te mit csinálsz odabenn? Jobb lenne ha kijönnél. - Gondolom nem fog míg le nem engedem a pálcám de azt nem akarom. Nehéz lenne ártatlannak gondolnom, ha nem is konkrétan az itt történtekért, de lehet amolyan fosztogató is, aki mint egy keselyű járja a házakat a halálfalók után, kihasználva az ott hagyott értékek gazdátlanságát. Nem egy törvényen kívüli csinálja ezt. Beljebb lépek a lakásba, bár a félhomály nem igen segít, kintről meg nem jön be rendesen fény, hiába hagyom nyitva az ajtót. A pajzsbűbáj még mindig megvédhet ha van valami, legalább is ebben bízom, de odakintről nem látom a másikat és úgy megítélni sem lenne egyszerű a szándékait.

...

Roxmorts mellett, űzött vadként
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Alec & Ilarion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alec Silverlake
» Ilarion Dragomir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-