Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Ne haragudj, nem tartalak fel!
Today at 22:25
• • • • • • • • • • • • • •
Flora C. Avery-Lestrange
itt meg háromszín ibolya
Today at 21:57
Benjamin E. Brave
в темнице
Today at 21:52
Alastor Moody
A tiny war inside our head
Today at 21:30
Benjamin E. Brave
in progress
Today at 21:29
Severus Snape
Meditáció kezdőknek felsőfokon
Today at 20:25
Alec Silverlake
Let's find some beautiful place to get lost
Today at 19:58
Archer Urquart
Imp-módi
Today at 19:13
Archer Urquart
thought we built a dynasty forever couldn't break up
Today at 18:50
Sylvester Rookwood
Zoey J. Dragomir
Today at 17:18
Zoey J. Dragomir
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
az oldal tagjai

griffendél:
mardekár:
hollóhát:
hugrabug:
ilvermorny:
mahoutokoro:
durmstrang:
koldovstoretz:
professzorok:
mágiahasználók:
főnix rendje:
törvényen kívüliek:
varázslények:
varázstalanok:
mesélők:
egy játékos karik:
elhalálozottak:
inaktívak:
ÖSSZESEN:
13
10
8
5
2
3
1
0
21
77
20
29
4
4
5
7
6
140
355
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (53 fő) Vas. 25 Nov. - 16:49-kor volt itt.

Share|

a sírokra is szépen süt a nap

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

▽ Hozzászólások :
1
Értékelés :
0
▽ Avatar :
alfred kovac

»
» Csüt. 27 Dec. - 1:29

Issachar Alflatt

minden hiábavalóság

Becenév:

sach

Kor:

tizennyolc (1962. 02. 24.)

Származás:

mugliszármazású

Lojalitás:

tisztesség

Képesség:

nincs

Csoport:

ilvermorny

Rank:

beosztást kérek

Play by:

alfred kovac

Karakter típus:

saját

Mond valamit az a név, hogy Harry S. Truman? Bizonyára, hisz kerek kettőezer-nyolcszáznegyven napig volt ő az Amerikai Egyesült Államok elnöke. Szép tisztség, s ezidő alatt felesége, mivelhogy volt neki, volt a First Lady. Ők az én nagyszüleim, akik alkalomadtán talán kiejtették a nevemet - ünnepnapokon -, de érdemben sosem törődtek és már sosem fognak törődni velem.
Érdekes, hisz a nagyszülők legtöbbször mindenüknek tekintik az unokájukat, és ez így van a mi „családunkban” is. Annyi a gubanc, hogy engem sosem kezeltek Harry bácsiék családtagként. Talán ez így még mindig zavaros…

Mary Margaret Truman Daniel (1924. február 17.)
Énekes, színész, újságíró, rádiós és televíziós közszereplő és író.
I. A. és további 4 gyermek anyja, Clifton Daniel felesége, Harry S. Truman, 32. elnökünknek és feleségének lánya. Chicagoi lakos.

Anyám és apám kilenc hónappal születésem előtt találkoztak először egy nemzetközi színházi fesztiválon. Hajnal volt, mindketten ittak már. Egyikük sem volt józan. Ekkor fogantam, majd a szüleim megszöktek Illinois fővárosába, Springfieldbe. Margaret itt élt apám lakásában, amíg meg nem szült. Nem mehetett vissza terhesen a férjéhez, és egy idő után már csak a kényszer tartotta őt apám mellett. Ahogy teltek a napok, egyre elviselhetetlenebbek lettek egymás számára.
Aztán megszülettem, és anyám eltűnt az életünkből, mintha soha nem is lett volna részese. Visszament Chicagoba, de hamarosan apám felkereste, és leleplezte hajdani kapcsolatukat Margaret családja előtt. Kiharcolta, hogy fizessék a taníttatásomat, majd nem látták egymást többé. Én sosem láttam őt. Nekem nincs anyám.

Ephraim Meshach Alflatt (1923. július 5.)
Operetténekes, színész. I. A. apja, M. Margaret T. D. volt szeretője. Springfieldi lakos. Jelenleg klinikánk sebészeti osztályán kezelik. Állapota nem stabilizált.

Apám… Apám egy igazi ember. Ő tényleg jelen van az életemben… jelen volt. Mindent megtesz… megtett azért, hogy jól érezzem magam, jó életem legyen. Szívügyének tekinti… tekintette a taníttatásomat, és mindig is azt vallotta, hogy az együtt töltött idő a legértékesebb, ha az ember szeretteiről van szó. Az ajándékok nem fontosak, a szavak annál inkább. Kiköpött színész… volt. Most pedig egy kórházi ágyban fekszik, holott… holott már nem kellene. Már rég nem beteg. Egészségesnek kellene lennie, de… nem az. De már nem is beteg, soha nem is lesz az.
Reggel leejtett egy kést, ami beleesett a benzines vödörbe. Felvette, el akarta mosni, de valahogy, nem figyelt eléggé sem a kezére, sem pedig a lába elé, elesett, és a benzines, poros, szutykos kés az oldalába állt. Vérzett… annyira, hogy túl sok vért vesztett, mire beértek vele a kórházba, én pedig… én láttam, ahogy mindez megtörténik. Ott voltam vele a mentőben is, most meg áthoztak ide. Láttam út közben, hogy az egyik kórteremben leszíjazva vergődött egy ember. De én nem vagyok őrült. Csak láttam az apámat… Láttam, hogy… Ő… Bennem él tovább.

Testvére nincs.
Felvétele zökkenőmentesen történt. Látszólag fel sem fogta, mi történik vele. Aggódott, az apja egészségügyi állapota után érdeklődött, amíg nem kapott nyugtatót. Éjszaka keveset alszik, főként gyógyszerek segítségével. Nappal fáradtságra panaszkodik. Rendszeresen panaszkodik idegességre, és ilyenkor kakaót kér egy megadott recept alapján. Mikor alszik, rémálmok gyötrik apja halálával kapcsolatban. Ezek után is kakaót kér.
Csonttá soványodva, állandó remegő szorongásban, gyötrő agynyomással ágyban fekszik, nem tud enni. Rendszeresen említi a halál gondolatát, de apja halála óta tartózkodik a vágóeszközöktől.
Éjjelenként sokat sétál a kórházon belül, de egyszer sem lép ki a kapun. Szigorúan tartja a határvonalakat.
Beszéde lassú és halk. Álmatlan éjszakáin változó hangulatú dallanokat dúdol az őt látogató nővéreknek, orvosoknak. Nem beszél orvosokkal, pszichológusokkal, nővérekkel. Csak betegekkel áll szóba, mindenki másnak dúdol.
Kedélyállapota lassan javul. Nyár végére szóba áll a dolgozókkal is. Mindenkivel kedves, de apja gondolatára, említésére a kakaót igényli. Pótcselekvésként sokat olvas, és véleményét a margóra jegyzi. Néhány kulcskifejezés: szabadság, nyisson az író, barátságos gyilkos.
Nyár utolsó heteiben jó a kedve, nem panaszkodik étvágytalanságra és álmatlanságra, ezért hazaengedjük. Másfél hónap alatt sokat javult az állapota.

1978. augusztus 23.

Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

a sírokra is szépen süt a nap

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal