Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

itt meg háromszín ibolya
Today at 21:57
• • • • • • • • • • • • • •
Benjamin E. Brave
в темнице
Today at 21:52
Alastor Moody
A tiny war inside our head
Today at 21:30
Benjamin E. Brave
in progress
Today at 21:29
Severus Snape
Meditáció kezdőknek felsőfokon
Today at 20:25
Alec Silverlake
Ne haragudj, nem tartalak fel!
Today at 20:18
Sylvester Rookwood
Let's find some beautiful place to get lost
Today at 19:58
Archer Urquart
Imp-módi
Today at 19:13
Archer Urquart
thought we built a dynasty forever couldn't break up
Today at 18:50
Sylvester Rookwood
Zoey J. Dragomir
Today at 17:18
Zoey J. Dragomir
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
az oldal tagjai

griffendél:
mardekár:
hollóhát:
hugrabug:
ilvermorny:
mahoutokoro:
durmstrang:
koldovstoretz:
professzorok:
mágiahasználók:
főnix rendje:
törvényen kívüliek:
varázslények:
varázstalanok:
mesélők:
egy játékos karik:
elhalálozottak:
inaktívak:
ÖSSZESEN:
13
10
8
5
2
3
1
0
21
77
20
29
4
4
5
7
6
140
355
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Share|

Vágyaink sziluettje, forrás és tajték

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Shunrai
Tavaszi vihar
▽ Hozzászólások :
7
Értékelés :
4
▽ Kor :
16
▽ Avatar :
Kento Yamazaki

»
» Pént. 28 Dec. - 17:40

Már csak semmit kell aludni, hogy Haru elvigyen.
Hová, hová azt kérded? Talán Kicune, ki innen, a kapun túlra végre, csak egy kicsit szárnyaljunk és inkognitóban, hogy Haru kedvére legyünk.
Így, fehérben, habcsók vagyok a tükörben. Sokáig nézem, hogy elég édes legyek, és elég makulátlan.
Mindig átöltözöm tanítás után, a szürke unalmas és semmitmondónak érzem magam tőle, míg a fekete blokkolja az energiaáramlást, de hát milyen buták ők Kicune, hogy nem tudják. Öv és nyakkendő, ugyan már, én olyan fehér inget veszek, ami selymesen tapad mellkasomhoz, fehér nadrágot, ami bő, de szűk is rám. Szeretem a mérleghintát, hogy az egyik oldala mindig ellentéte a másiknak. Élet, halál, fekete, fehér.
Így most jól nézünk ki Kicune és Haru, ha a szemünkbe néz, ellenállhatatlan cukisággal bámulunk vissza, nyújtjuk majd neki a kezem, te a mancsod, akárhová is vigyen.
Izgatottak vagyunk, széles mosollyal szaladunk elé és rögtön nagyon közel állunk, belenézünk a szemébe, megfogjuk kezét a kastély előtti tágas réten. Lágyan, mint a friss, hegyi patak, körülcsorogjuk és felfrissítjük, érzi majd mennyire tiszták vagyunk, fehérben, ártatlanul.
Kristálynak érződöm most, neked hála és beiszom magam szemeidbe – kortyolj nagyokat belőlem. Édes vagyok és fiatal, te öreg vagy, hallgass Kicune.
- Haru, ma van a meglepetés nap, ha jól emlékszem. Legyen hosszú és tartalmas. Becsukom a szemem, fogd a kezem és vezess, csinálj velem, amit akarsz
Rábízom magam, mert csak víz vagyok most, mi körülleng.

Haru

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Professzor
Tanársegéd
▽ Hozzászólások :
10
Értékelés :
2
▽ Kor :
22
▽ Avatar :
Jesse Rath

»
» Szomb. 29 Dec. - 0:10

冬が来た。

Nao & Haru

Szerettem volna, ha így a tél közeledtével Nao nem szorul a négy fal közé, anyámmal ellentétben én nem óvom a széltől is. Úgy gondoltam elviszem a rokonom arra a kicsiny tisztásra, ami a birtok túl felén leledzik, apró törékeny tótükörrel, teknősökkel no meg egy kappával. Hoztam uborkát, belevéstem mindkettőnk nevét, majd megajándékozom, nehogy Nao vérét kívánja venni a bestia. Mert a kappát leszámítva ez egy békés, kedves kis hely, így hogy havazott pár napja egészen szépséges is. Bár amilyen fehérség virít a tájon ügyelnem kell majd Naora, elnyeli Őt a táj színe kaméleon módjára. Én barna ruhában vagyok, mint általában - szeretem a föld színeit. Ahogy Nao elébem fut és így megszemlél magának már nem jövök zavarba, szokása ilyeneket csinálni mintha rövidlátó volna és csak milliméteres közelségből mondhatná biztosra, valóban én strázsálok előtte.
-Úgy el fogsz esni nem gondolod? Ámbátor kedves tőled, hogy ilyen mértékű bizalmat szavazol meg szerény személyemnek. Remélem gondosan felöltöztél, kinn maradunk a szabad levegőn, szívemre venném, ha miattam hűlnél meg. - Mérem végig aggodalmast, de elfogadom a kezét, terelem úgy hogy belém karoljon és vezetem, akár úgy is hogy látásával rám hagyatkozik csukott szemhéjai függönyén.
-Hogy érzed magad újra az oktatás keretei között? - Próbálok könnyed csevej palástjába burkolózni, kipuhatolni hogy megy sora, barátai vannak, lettek-e, elmaradt-e valamivel, hogy segíthessek. Nem óhajtok kivételezni vele persze, de nem titkolt szándékom vigyázni rá.

i'm up to no good

Shunrai
Tavaszi vihar
▽ Hozzászólások :
7
Értékelés :
4
▽ Kor :
16
▽ Avatar :
Kento Yamazaki

»
» Vas. 13 Jan. - 18:11

Vajon mit talált ki, milyen lesz ott? Egészen hétköznapi vagyok mellette, egészen önmagam.
Ezért is hajolok ennyire közel, nézni őt magamnak, látni ténylegesen és feltenni az örök kérdések egyikét, amit te sem tudsz Kitsune, hogy érzi magát mellettem Ő?
Mint aki gyerekre vigyáz és mint aki kicsit élvezi ezt. Csak elnéző mosoly kanyarodik szám szegletében, lassú és bágyadt kicsit.
Tetszik a barnája, azért ölelem, mert sokszor olyan, mint egy cédrus, meg akarom mászni, hűsölni az árnyékában, érezni a gyökereit, ahogy ajkamról felszívja a nedvességet.
- Nem gondolom. Mennyit bírsz aggódni! Mintha egy évre elegendő tartalékod lenne belőle. Ne félj semmit, ha fázom lesz kihez odabújni
Az én szép szál cédrusomhoz.
Kezem óvatosan az övébe helyezem, ajkam magam nedvesítem kissé és teljesen rábízom magam, elengedem minden izmom, mintha csak lebegnék.
Mély, hideg levegőt tüdőzöm, szinte eszem, mint vattacukrot és nagyon megkívánom a vattacukrot
- Szeretnék majd vattacukrot, lesz útközben
Jelentem ki magabiztosan, nagyokat lépdelve, legalábbis akkorákat, amekkorákat normálisan is lépnék.
Haru mindig olyan hivatalos! Eltátom szám, egyrészt levegőt enni, másrészt beszélni, ha muszáj.
- Sosem érzem jól magam a keretek közt sensei. Ott vagyunk már? Messze kell menni? Repülhetnénk is. Átváltozhatnál egy nagy kutyafelleggé, ami tulajdonképpen sárkány
Óvatosan kell bánni a kívánságaimmal, Kistune hajlamos random teljesíteni őket.

Haru

i'm up to no good

Professzor
Tanársegéd
▽ Hozzászólások :
10
Értékelés :
2
▽ Kor :
22
▽ Avatar :
Jesse Rath

»
» Csüt. 17 Jan. - 11:55

冬が来た。

Nao & Haru

Rendben, az öleléssel mai napig nem tudok mit kezdeni, ösztönösen ledermedek, esetlen bontakozom ki pírkezdeménnyel az arcomon és a hidegben páraként gőzölög elesett megkönnyebbült lélegzetvételem hogy elengedett. Zavarba hoz, mindig zavarba hoz, tehetetlen hagyom ahogy azt is belém karoljon, noha utóbbit már kezdem megszokni, nem kétségbeesetten pislogni most mi lesz velem. Bár arra hogy hozzám bújna csak félrefújom arcomba szökő egyik tincsem, na jól nézünk ki.
-Ez a törődés jele, így mutatom ki. - Aggódom, de közel sem annyira mint anyám, így talán még nem a túlbuzgó kategóriába esem. De ha kevesebbet kérdeznék félek azt hinné nem érdekel eléggé jósorsa, jóléte, pedig de. Közben vezetni kezdem, szórakozottan elnézve hogy mennyire máshol jár, hiába érzem tenyeremben az övét.
-Lesz? - Pislogok, értetlen szeppenve meg, ha lesz kaphat én ugyan nem bánom noha nekem túl édes ez az étek és összeragad tőle mindenem.
-Ha ketten vagyunk nem kell senseinek hívnod... - Dünnyögöm magamhoz méltatlan, de noha az iskola megköveteli az illedelmes megszólítást magunk között egy család vagyunk. -Nem tudok ilyet és nem is szeretnék, még a végén elfújna a szél mellőled. Még odébb van igen, de megéri, nagyon kellemes és üdítő még így a hideg-hűs évszak közepette is! Sok a szűz hó arra, pernyésen könnyed és ropogós. - Ecsetelem megfestve képzeletébe előre a tájat, amiért útra keltettem társaságommal karöltve.
-Ha jobban megfagyasztom a jeget a tetején rá is mehetünk, lenézni az aljára a közepén. - Ugyan nem tudom mennyi fog látszódni de már csak a tudat kedvéért is megérné szerintem hogy egy tó közepén ácsorgunk hópihe hullás közepette. Békés és érdekes, nekem legalább is, de talán Nao is kedvet kap.

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

Vágyaink sziluettje, forrás és tajték

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal