Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

itt meg háromszín ibolya
Today at 21:57
• • • • • • • • • • • • • •
Benjamin E. Brave
в темнице
Today at 21:52
Alastor Moody
A tiny war inside our head
Today at 21:30
Benjamin E. Brave
in progress
Today at 21:29
Severus Snape
Meditáció kezdőknek felsőfokon
Today at 20:25
Alec Silverlake
Ne haragudj, nem tartalak fel!
Today at 20:18
Sylvester Rookwood
Let's find some beautiful place to get lost
Today at 19:58
Archer Urquart
Imp-módi
Today at 19:13
Archer Urquart
thought we built a dynasty forever couldn't break up
Today at 18:50
Sylvester Rookwood
Zoey J. Dragomir
Today at 17:18
Zoey J. Dragomir
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
az oldal tagjai

griffendél:
mardekár:
hollóhát:
hugrabug:
ilvermorny:
mahoutokoro:
durmstrang:
koldovstoretz:
professzorok:
mágiahasználók:
főnix rendje:
törvényen kívüliek:
varázslények:
varázstalanok:
mesélők:
egy játékos karik:
elhalálozottak:
inaktívak:
ÖSSZESEN:
13
10
8
5
2
3
1
0
21
77
20
29
4
4
5
7
6
140
355
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Puckwudgie
A szív hatalma
▽ Hozzászólások :
9
Értékelés :
4
▽ Avatar :
Willow Shields

»
» Vas. 6 Jan. - 4:23
Persze, hogy akkor jut eszébe a nyári esőnek, hogy rég szakadt már a nyakamba, amikor a változatosság kedvéért könnyebben vagyok öltözve - magamhoz képest leginkább - és kint járok a városban. Nem lenne rossz egy esernyő se, de tökéletesen beérném egy hoppképes kandallóval, addig meg próbálok a legkevésbé megázva sietni a Peachtree mentén. Csak két sarok még, csak egy, aztán már a sehova rejtett sétálóutca jön, a bűbetleneknek láthatatlan varázslóterület, onnan már haza tudok kandallózni.
Persze csak én szerencsétlenkedek idekint, természetesen, aki normális, tető alá húzódott, vagy ki sem jön. Illetve oké, egy-két járókelő akad itt-ott, de elhanyagolható, meg...
Az a két flúgos tényleg kinn áll az út közepén a szakadó zuhéban? A vízcseppek zaja tompítja, de mint ha kiabálnának, vagy valami. A falhoz lapulok az épphogy-eresz alatt, felkészülök mégegy utolsó futásra a célegyenes előtt, de valami nagyon rossz előérzetem van. Azok pálcák!?
Ne már...
Na ez a legnagyobb hibája, hogy el lehet rejteni egy egész keresztutcát a bűbetlenek elől, az elméletileg nem is létező kereszteződésen csak kiflangálnak a Peachtree közepére, mer mittudomén, részegen összeszólalkozva akarnak ...pálcát összeméregetni, és még annyi ellenőrzési pont nincs, hogy egy ajtón kéne kimenni.
Nekem is csak ez az egy sarok lenne hátra, de nagyon nem akaródzik közelebb menni, ha itt átkok akarnak mindjárt röpködni. Jobbnál jobb lehetőségek, elmehetek mellettük, hogy én legyek a céltábla, megázva idefagyhatok, de minnél többet vacilálok, annál jobban nő csak az esélye mindegyiknek, én meg csak kétségbeesetten próbálom előtapogatni a pálcám arra az esetre, ha történne valami, bár úgyis valószínűleg csak leblokkolnék.
De úgy tűnik, az egyetlen további járókelőnek a közelben - egy kismama, épp most fordult az utcára, ahogy a léptek hangjára odanézve látom, és nem látta kialakulni a jelenetet idáig - a jelek szerint nincs ilyen dilemmája, csak az esőtől sietve tart talán ugyanoda, mint én. Vagy felismeri a veszélyt, csak úgy dönt, inkább eltűnik, nem hülyén legyökerezik, mint egyesek.
És látom összeállni a katasztrófát.
Valószínűleg csak a paranoiám, de szinte előre látom, szárnyra kapnak az átkok-rontások, és persze, hogy el se találják egymást. Nem egymást. A nő próbálna elsietni a fal mentén, és befordulni, el tőlük, mint nekem is kellett volna, még amikor csak kiabáltak, de még mindig csak idegyökerezett lábbal nézem, ahogy alig jut pár yardig, eltalálja valami rontás, és ledermed.
Magamat meglepve iramodok el elkapni, mielőtt eldől, nehogy baja essen, de messze vagyok. Már kezdem azt hinni, hogy az orrom előtt fog mozdulatlanul elzuhanni, amikor dőltében megáll, hogy csak komótosan, súlytalan lebegjen tovább, amég el nem érem.
És már hátrálok is elfele, csak minnél távolabb a párbajozóktól, a balesetektől, vagy épp az úticélomtól, vissza a pontra, ahol vesztegeltem eddig is. Szerintem ez én voltam, talán tudat alatt idézhettem meg egy arresto momentumot, a pálcám végülis itt van a kezemben, bár nem tudom, varázsige nélkül hogy sikerült.
-Finite- kísérlem meg remegő kézzel, óvatosan és bizonytalanul a szoborszerű nő feloldását, és csak talán, kicsit túl szorosan tartva, mert attól félek, elejteném, ahogy felernyednek a sóbálványból a tagjai.
-Jól vagy, nem esett bajod? ...bajotok?- teszem hozzá tétován, bizonyos szempontból ketten van, és remélem nem vagyok ezzel indiszkrét, de nem csak a nő sérülhetett meg. Bár nagyon remélem, hogy csak az ijedtséggel kell megbirkóznunk.
De mielőtt válaszolna, válaszolnak esőtompította pukkanások, ahogy pálcás, taláros alakok, a MACUSA emberei hoppanálnak a helyszínre, ketten megfékezni a párbajozó huligánokat.
És egy harmadik közvetlen mimellettünk.
Vissza az elejére Go down
Online Felhasználó profiljának megtekintése

Murphy mindig figyel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal