Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Ne haragudj, nem tartalak fel!
Today at 22:25
• • • • • • • • • • • • • •
Flora C. Avery-Lestrange
itt meg háromszín ibolya
Today at 21:57
Benjamin E. Brave
в темнице
Today at 21:52
Alastor Moody
A tiny war inside our head
Today at 21:30
Benjamin E. Brave
in progress
Today at 21:29
Severus Snape
Meditáció kezdőknek felsőfokon
Today at 20:25
Alec Silverlake
Let's find some beautiful place to get lost
Today at 19:58
Archer Urquart
Imp-módi
Today at 19:13
Archer Urquart
thought we built a dynasty forever couldn't break up
Today at 18:50
Sylvester Rookwood
Zoey J. Dragomir
Today at 17:18
Zoey J. Dragomir
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
az oldal tagjai

griffendél:
mardekár:
hollóhát:
hugrabug:
ilvermorny:
mahoutokoro:
durmstrang:
koldovstoretz:
professzorok:
mágiahasználók:
főnix rendje:
törvényen kívüliek:
varázslények:
varázstalanok:
mesélők:
egy játékos karik:
elhalálozottak:
inaktívak:
ÖSSZESEN:
13
10
8
5
2
3
1
0
21
77
20
29
4
4
5
7
6
140
355
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
64
Értékelés :
29
▽ Avatar :
Isabelle Fuhrman

»
» Szer. 9 Jan. - 19:22
Kedves Apucsek

Tudom, régen hívtalak így utóljára. Tudom, igazából ez se jut el hozzád, de legalább tartsuk meg az illúziót, gesztust.
Csak annyit akartam mondani, hogy ne aggódj értem. Eltűntem, még a világ konkrét színéről is, de élek - egyelőre - és a lehető legjobb kezekben vagyok.
Na igen, egyelőre... Lehet, hogy ezt nehéz lesz fenntartani, helyrehozni, az is lehet, hogy változni fog, és itt elenyészek, de gondolom, ez az egész mostmár víz a híd alatt. Nem kell aggódnod rajta.
Azt szerettem volna még elmondani, akkor kellet volna, amikor még meg is tehettem tényleg, hogy köszönök mindent, főleg minden jót, mert hiába voltunk rosszabb viszonyban, mint illett volna, amit tudtál, te tényleg megtettél értem. Köszönöm.
Sajnálom, hogy rendesen seggfej voltam azért én is, remélem, meg tudsz bocsájtani, és remélem, nem tör össze, hogy engem is elvesztettél, mint Anyát azelőtt.
Lépj tovább, élj, és minden jót a továbbiakban. Esetleg nézz ki néha a Tower Bridge-re, hátha az emlékemből ottmaradt valami.

Szeretlek, kár hogy nem mondtam, amikor kellett volna
Merel

Lenyelem a torkomat kerülgető gombócot, aztán a tollat a galléromba csiptetem, az alátétül szolgáló, idézett deszkát megtartom azzal, hogy magam és a korlát közé teszem, ahogy annak dőlök. Körülpillantok, hogy ne jöjjön senki a hídon, és varázslattal meggyújtom a levél alját, gyorsan el is téve a pálcát.
Nézem a lángokat, ahogy felszöknek a papíron, állom a meleget, csak az utolsó pillanatban engedem el az utolsó sarkát, mielőtt megégetném az ujjam. A fénypontot még követi a tekintetem, ameddig ki nem alszik a Temze vizében a maradéka.
Némi mélázás után új papírt veszek elő, most borítékot is, a tollat és táblát.

Kedves Jed Everfen

Nem ismerjük egymást, de engedj meg pár sort egy fura idegennek.
Csak több sikert kívánnék ehhez az élethez, mint egy másik, sikertelenebben lenne, és egy tanácsot ehhez: Ha lesz gyereked, legyél az apja. Talán ijesztő lehet a felelősség, de legyél vele, legyél ott neki, és meg fogja érni a bátorságot. Mondjuk úgy, tapasztalatból mondom.
Mindenesetre minden jót.

Ha téves, elnézést, én tojjak sünt
Senki Releváns

Ezt elborítékolom, elteszem a tollal együtt, majd feladom, ha járok posta környékén. A deszkát egy újabb körülnézés után eltüntetem, visszaküldöm a semmibe. Ha itt is él Jed, a bagoly megtalálja, ha ebben a világban nincs, akkor meg tárgytalan úgyis, a levél meg gondolom kuka.
Feldobom magam a híd korlátjára, a szokásos helyemre, noha még soha nem ültem itt, átlendítem a lábam, hogy kifele forduljak, beakasztom a bakancsom megtartani magamat, a kezemet csak lerakom magam mellé, és mélyen szívom a folyami levegőt az új tüdőmbe.
Nem érezni különbséget, csak hideg, mint a szél.
Várok.
Kivételesen egy konkrét valakire, eltérve az itteni szokásomtól, hagytam Franknek egy cetlit, mielőtt kijöttem.
"Tower Bridge
Találj meg"
Addig meg ráérek üres tekintettel nézni a folyóba, valahol előrébb, ahol a városképbe csatlakozik előttem.
Vissza az elejére Go down
Online Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Fõnix Rendje
A varázsvilág védelméért
▽ Hozzászólások :
65
Értékelés :
37
▽ Kor :
22
▽ Avatar :
Johnny Depp

»
» Szomb. 12 Jan. - 13:03
Egy egészen megszokott és semmitmondó nap, pennákkal játszom, nyitott szemmel alszom kivizsgálni a legújabb halálfaló támadást. Jegyzetelek, igen persze, visszafogom magam, francba ezzel a sok túlbonyolított taktikával, rohanjuk le őket és kész, minimális stratégia is elég bekeríteni nagyjából mennyit?  Ráállni a túl aktív hívekre, lopakodás és álcázás uram, hölgyek felesleges ez a Ki-kicsoda barkochba  fapofával tűrni, hogy beleszólnak az olyanok a Minisztériumban, akiket  Rend már egyértelműen azonosított Voldemort oldalán.
Saját szabotázsunk és a rengeteg variálás nehéz tervéből van elegem, hócipőm színültig tele és a körbe-körbe mókuskerekezéstől, mielőtt igazából megzakkannék be kellene vennem egy kis Merelt.
A saját apró, de ütős kiszerelésében, azonnal hatót és már mocorognék őt elérni patrónussal, vagy bagollyal talán, amikor arcom felderül rejtélye láttán.

"Tower Bridge
Találj meg"

Ennyit az elfekvésről, mindenféle elegemből, melegem lesz, már éppen begyömöszölném magam a téren keletkezett kis lyukba, amikorhát felhagyok vele, kellene valami apróság és milyen snassz a csoki vagy virág, cetlire felírok pár beteg ötletet, hogy majd húzza ki a sorsát.
Kalapot veszek, abba bűbájjal jól elrejtem és nagyot lélegezve az eljövendő találkozás elő-atmoszférájából végre lépek egyet, esem előre a térbe, ahol Ő is ott van valahol.
Aztán a hídon sietve, néhány turistát, random velem szembejövőt oda sem figyelve ellökve nézek jobbra is, balra is, picit keresek, aztán rohanvást elindulok felé, korláton átlendítem lábam,  a kalap kissé megbillen fejemen, de ügyesen helyre egyensúlyozom.
Lábam kissé megtámasztom, nagy vízszag tüdőzés, közel hajolás hozzá, egészen bizalmas centiket szelve át
- Megtaláltalak most is napom megmentője Everfen. Te mindig pontosan tudod mikor kell az embert kirángatni a valóságból
Hiszen vele minden mese a jó legjobb értelmében külön világ és én olyan lelkesen zúzom szét érte a hétköznapok betontömlöceit.
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
64
Értékelés :
29
▽ Avatar :
Isabelle Fuhrman

»
» Hétf. 14 Jan. - 3:19
Nem fordulok a futó léptek felé, bár gyanítom, kinek a lábában folytatódnak, úgyis hamarosan kiderül, ahogy Frank is feldobja magát a korlátra, mellém ül.
-Hnnm...- hümmögök üdvözlésként, szomorkás mosollyal a vállára hajtva a fejem, kicsit jobban megfogva a korlátot, le ne lökjük azért magunkat.
Örülök, ha ezt így eltaláltam, de kicsit máshogy tudom ezúttal, mikor kell. Most engem kéne nagyon, igazán rámfér.
Kicsit - tényleg apró, jelentéktelen módon meg mértékig - csalódok annak a ténynek a kapcsán, hogy felült ide mellém, tekintve, hogy így nem tudok nagyon theátrálisan rákészülve, széttárt karokkal hanyattdőlni innen, hogy ezúttal, a változatosság, drámai kontraszt nevében, valaki, Frank, el is kapjon, szemben minden alkalommal, amikor tényleg eljátszottam, de csak a párnázottra bűvölt dzsekim hátára kellett esnem. Én meg az első világi problémáim, igazán, együtt azzal, hogy az meg az egésznek a nagy drámai hangulatát lőné le, ha leszállítom Franket egy elkapás erejéig. De annyi baj legyen.
Így, hogy azért nem tudhatom már meg, milyen érzés lenne nem a távolságtartást tapasztalni a járdáról, hanem valakinek a bizalmas karjait, mert aki elkapna, ehelyett mellém ült ide, örömmel karolom át a tudatlanságot, meg Frank derekát, még jobb is ez.
Nem is örülök, hogy én készülök elrontani azon vidámságát, hogy velem találkozhat a napja macerái után.
-Neked volt igazad... Aggódni, hogy eltűnök.- Nem tudom, hol kezdjem, hogy tudnám felvezetni az egészet, jobb ötlet híján fejest ugrok a nehezébe.
Okkal vártam ezzel, bár nem tudtam, mikor akarjam elmondani, Frank csak bepánikolna az egészre, babusgatni akarna túlreagálva, "vigyázni rám megfontolásból", ahogy már a legelején is mondta. De talán most, hogy remény is van a láthatáron, valami pozitív a rossz hír mellé.
Először még nagy, talán irreális tervvel, szándékokkal mentem vissza a Sweetwoodsra, az augusztusi Abszolos incidenst követően. Elég hamar változott a terv, még ha az ajánlatom maradt is, hogy leszek én a kísérleti alany.
Csak végül arra, hogyan lehet életben tartani valakit, aki világidegen, annyira, hogy még az anyagát is ki akarja vetni az univerzum.
-Nyugi, nem fogok- folytatom is egyből, mielőtt még rápánikolna. -Legalábbis... nem valószínű. Eddig nem mondtam, mert nem akartalak aggasztani vele, de... ma kaptam egy új tüdőt. És valószínűleg nincs ennyivel vége.
Az volt a legijesztőbb a dologban, hogy anyám is így halt meg: a tüdeje alulműködött, nem tudott felvenni megfelelő mennyiségű oxigént. Mire engem hordott ki, elég rossz volt ahhoz, hogy ez legyen az egyik gyanusítottja a néhány defektemnek. Mire születtem, a megerőltetéssel együtt nem tudott már elég gyorsan utánpótolni elég véroxigént. Hiába kapott levegőt, gyakorlatilag megfulladt.
Tizennyolc évig semmi nyoma nem volt, hogy ezt elörököltem volna, erre az utóbbi hónapban magamon is észrevettem, hogy egyre könnyebben kifulladok. Meg ugye tudtam, amit tudtam már addigra, Wolff diagnózisából. Még lutri, hogy a következő csapás mi lesz, de elméletileg az új tüdőm már kibírja ameddig valami permanens megoldást nem találnak. Addig meg visszajárok vizsgálatokra és kísérletekre.
Ez a legdühítőbb, ilyen harcias kis vérgőzös hobbitnak, mint én, olyan ellenséget kapni, ami ellen még harcolni sem tudok.
Beletörlök egy kikószált könnycseppet Frank vállába, és magam köré terítem a karját, vagy közelebb igazgatom, ha már ott van magától is.
-Bocsi a hangulatért, te olyan boldogan jöttél értem...
Online Felhasználó profiljának megtekintése

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

Ki átkelni kíván...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal