» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
93
20
10
20
10
11
27
16
2
7
5
5
27
253
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans

FRPG.hu toplista
Friss posztok
pergamentekercseink

Zsebibaba & Füles
Today at 14:03
• • • • • • • • • • • • • •
Gideon Prewett
help me out mr. ghost
Yesterday at 23:36
Robert Blynberch
A dohányzás megrövidíti a cigarettádat.
Yesterday at 23:20
Barty Crouch Jr.
Aktivitás ellenőrzés
Yesterday at 18:09
Shane Zabini
Doris & Shane
Yesterday at 18:07
Shane Zabini
who the hell are you?!
Yesterday at 13:49
Agatha V. Greewy
Nem igaz George?
Yesterday at 11:06
George Shacklebolt
Marlene & Egerton
Yesterday at 10:53
Marlene McKinnon
Vic × Marcell
Yesterday at 10:24
Victoria Brown
The famous after party
Szomb. 21 Júl. - 22:55
Kirley Duke
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
7
▽ Reagok :
2
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Kerti Pahk

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 30 Jan. - 20:37
Ide is kirakom három férfinemű keresettemet, ha meglévő felhasználónak esetleg lenne kedve plotolni. boldogsag

Vagy esetleg, ha bárkinek lenne kedve kapcsolatba lépni velem, annak is örülök, bármilyen ügyben is! Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
10
▽ Reagok :
6
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Kim Myung Soo

» Szomb. 3 Márc. - 12:42
Elkezdtem végigolvasni a karaktereket, de annyi van, hogy sose végeznék és simán lehet, hogy átsiklok felette. Embarassed Keresek egy bájitalkészítőt, akinek az Abszol úton van a laborja. Ha esetleg ilyen karakter már van, nem szeretnék neki bekavarni, azzal hogy még egyet meghirdettem, csak eskü nem bukkantam rá ezidáig. ^^

Szóval, amennyiben van valami hasonló munkásságú, kaliberű varázsló, akkor egy bagolyért cserébe átírom a keresettemet, vagy egyenesen törlöm is, feltéve ha van kedve munkát adni egy pályakezdőnek, mint amilyen én is vagyok. Smile

----> keresett karakter: Őrült bájitalkészítő

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
11
▽ Reagok :
6
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jay Park

» Kedd 6 Márc. - 12:40

Hogy kire van szükségem? Igazából senkire sem. Életemben csupán ketten kapnak helyet, én magam valamint hű és egyetlne barátom Dowoo. Az élet azonban izgalmasabb, ha másokkal van lehetőségem megosztanom. Értem ezalatt, hogy nekem is szükségem van egy kis szórakozásra a sok tehendőm mellett.

Tehát:
-igazi férfi társaságára vágysz, aki bizony nem kifiúként viselkedik, de nem az igaz szerelemre;
-halálfaló vagy, aki felnéz a hatalmamra;
-erős nő vagy, akivel izgalmasabbak lehetnek a napjaim, mert végre van valaki, ki ellent mer mondani nekem, de semmi elköteleződés;
-esetleg úgy véled valamilyen formában már a múltban összeköttetett életünk, vagy a jelenben lenne érdekes találkozásunk?

Ha bármely, vagy akár több pontra is igen a válaszod, akkor szolgálatodra állok és megbeszélhetünk egy garantáltan izgalmakkal és fenyegetettséggel teli találkozást.

i'm up to no good

Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Hozzászólások :
114
▽ Reagok :
105
▽ Kor :
16
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

» Vas. 11 Márc. - 23:14
Nagyon rövid leszek, de mindent elmagyarázok üzenetben!!!

Olyan tanárt keresek, aki elsimított egy gyilkosságot.
Részletekért megtaláltok.

Talált, süllyedt

A hozzászólást Sylvester Brysen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 5 Ápr. - 10:03-kor.

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
7
▽ Reagok :
4
▽ Kor :
28
▽ Avatar :
Freema Agyeman

» Csüt. 15 Márc. - 22:38
Sziasztok! Első dolgomként rögtön ki is írom Őt, akire annyira várok Smile
Egy velem egyidős férfi karaktert keresek, elsősorban már meglévőt, de persze új is jelentkezhet, ahogy tetszik. A kapcsolatunk dióhéjban a lapomban is benne van, részletekbe azért nem mentem bele ott sem és nem fogok itt sem, mert közösen szeretném ezt alakítani. Együtt végeztük el a Roxfortot, a vonatúttól kezdve a legutolsó percekig együtt voltunk sülve-főve, együtt próbáltunk ki mindent, amit nem kellett volna (cigi, fű, meg ki tudja még, mi más) és még az animágiát is együtt sajátítottuk el, pusztán azért, mert olyan kedvünk volt. Egyelőre ennyit szabnék meg, valamint lehetőségnek felteszem a "barátság extrákkal" szituációt is, amiből azt hiszem, minden téren sokat lehet kihozni. Meg persze ami még eszünkbe jut Wink Várlak nagyon!

i'm up to no good

Hollóhát
Kiknek a tanulás kaland
▽ Hozzászólások :
5
▽ Reagok :
1
▽ Kor :
19
▽ Avatar :
jeremy allen white

» Kedd 20 Márc. - 13:38
na halika! nevetés
keresem azt az édibédi, cseppet sem folyton józan elmebeteget, aki volt olyan szíves és egy-két éve kihúzott a csávából, egészen pontosan egy vérfarkas karmából, hogy elráncigáljon a tetthelyről, ahol megharaptak, ugyanis nem voltam a helyzet ura, volt pia, talán volt más is a Tiltott Rengetegben.
előnyt élveznek a 18, vagy afelettiek, hiszen Ham bukott egy évet. pm-ben várom a tolongó jelentkezőket! nevetés

i'm up to no good

Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Hozzászólások :
13
▽ Reagok :
10
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Sophia Lillis

» Pént. 23 Márc. - 16:44
Lényegében ez ide (is) talál...
Lou Huntington írta:

Lehet menő fedőneved is

Csoport:

Mindegy

Kor:

Ezis

Származás:

Ugyanmár!

Lojalitás:

Most tényleg? De megsúgom, az a jó válasz, hogy team Papa Ray

Play by:

Ez is szabad. De vállajuk a 24/7-es avatar ajánlós szolgáltatásunkat, sőt, ha szépen beszéltek, a tündéri Val még vág is nektek képet (a hülyének is megéri)

Ők várják:

Eddig: Papa Ray, Valerie Ray és személyem.

Kitettek hazulról, nincs hova menned? Anyád alkesz az apád már rég lelépett? Bejártad az egész világot és mégsem leltél otthonra? Nem találod a helyed ebben a mostoha világban? Akkor ez a plot érted kiált.

Keressük Papa Ray szerencsétlen árváit (ezt idézőjelbe, nem is kell árvának lenned) és született naplopóit (jó, igazából lehetsz tök hasznos is, mi nem fogunk kiautálni), akik nem ismernek erkölcsi gátat, és szerintük a társadalom jelenlegi berendezkedése csak a végpusztulásba hajtja a szegény, egyszerű embert. Azokat, akik hiszik, hogy minden ember egyenlő (de egyesek egyenlőbbek, mint pl Papa Ray, mert mégis csak ő a főnök) és akik szeretik a  kukából előkavirnyászott, maradék McDonalds-os kaját.
De az sem baj, ha nem is gondolsz semmit, mert azt sem bírod követni, mi a nagy helyzet a világban, lehet, hogy egy elcseszett tizenéves vagy, aki csak a napi betevőt keresi és/vagy a kalandot.

Szóval, van egy rakás kölyök, akik Papa Ray vendégszeretetét élvezik, cserébe piti zsebtolvajként tengődnek a nagyvárosban (de nincs kizárva, hogy egyéb bűntettek is rájuk varrhatók) Névszerint kevesen vannak említve, de akiről biztos tudunk, az például Birdy, aki már idősebb és amolyan kisebb vezréféle, egy idősebb testvér a  kisebbek szemében, ő nyáron javítóba került, de talán itt az ideje a szabadulásnak.
Meg van egy Ginger nevű kislány, akiről csak annyit tudunk, hogy taknyos, és csúnyán bőg.
Aztán vannak felnőttek: egy félkezű szomáliai kalóz, akinek szar poénjai vannak, egy bűnbeesett pap, egy vak osztó, de mindeféle furcsa szerzet megtalálja itt a helyét, szóval csak tessék szabadjára engedni a fantáziát és ránktukmálni bárkit.

Érdemes esetleg ET-ket olvasni, de bátran ránk is lehet írni és zaklatni megannyi kérdéssel. És természetesen az sincs kizárva, hogy már meglévő karakter csatlakozzon.

i'm up to no good

Mardekár
▽ Hozzászólások :
139
▽ Reagok :
126
▽ Avatar :
Kevin Flamme

» Hétf. 26 Márc. - 20:24
Hali!
Keresem azon vállalkozó jellemű halálfaló csemetéket a Roxfortban akik szívesen csatlakoznának hozzám kisebb-nagyobb merényletekben, támadásokban, terrorizálásokban az iskolában. Smile persze mindezt gyanútlanul és titokban már amennyire lehet nevetés

És várom az áldozatok jelentkezését is, akik bevállalnanak valami könyörtelen, kínt és szenvedést Twisted Evil

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
18
▽ Reagok :
13
▽ Avatar :
Robert Downey Jr.

» Pént. 27 Ápr. - 17:25
Kerestetik a Reggeli Próféta teljes szerkesztősége!

A főszerkesztő (that's me) jelenlétével szeretném, ha kissé beindulna a varázsvilágban az újságírás, ezért szeretném meghirdetni az összes pozíciót, ami elérhető, meg persze olyanokat is, amik teljesen újak, azt hiszem, mindenre van itt lehetőség. Ez a poszt a keresett karaktereknél is meg fog jelenni, itt a már meglévő karakterekre vonatkozik, ha esetleg valaki pályát váltana vagy éppen most kerül ki a munkapiacra (frissen végzők).

Meghirdetett helyek:
• Szerkesztők
  ► Biztonsági szerkesztő
  ► Sportszerkesztő
  ► Hirdetési szerkesztő
  ► Magizoológiai szerkesző
  ► Politikai szerkesztő
• Rovatvezetők
  ► Általános tanácsadói rovatvezető
  ► Jogi tanácsadói rovatvezető
  ► Egészségügyi tanácsadói rovatvezető
  ► Mágiaügyi tanácsadói rovatvezető
  ► Hirdetési rovat vezetője
  ► Véleményezési (op-ed) rovatvezető
• Sportrovat csapata
  ► Vezető kviddics tudósító
  ► Kviddics tudósítók
  ► Kviddics tanácsadók
  ► Egyéb mágikus sportok tudósítói és tanácsadói posztjai
• Magizoológiai rovat csapata
  ► Vezető magizoológiai tudósító
  ► Magizoológiai tudósítók
  ► Magizoológiai tanácsadók
• Jogi és politikai rovat
  ► Vezető politikai tudosító
  ► Politikai tudósítók
  ► Jogi tanácsadók
• Nemzetközi rovat
  ► Vezető nemzetközi tudósító
  ► Nemzetközi tudósítók
  ► Utazási tanácsadók
• Riporterek, tudósítók
• Fényképészek
• Fotóasszisztensek
• Meteorológus
• Asztronómus

A szerkesztői, rovatvezetői és vezető tanácsadói helyek kivételével mindenhová több embert várunk! A posztok, rovatok bővíthetőek!

i'm up to no good

Mardekár
▽ Hozzászólások :
3
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Magdelana Zalejska

» Szomb. 28 Ápr. - 9:53
Én csak egy rendtagot keresek, aki segítene nekem bejutni oda. Mivel eddig csak pletykaszinten hallottam róla, így nem is gondolom valósnak, viszont szeretnék én is állást foglalni.

Semmi kötelezettséggel nem jár, nem kell, hogy utána országos cimborák legyünk, vagy hasonlók, segítek azt is kiagyalni, miként történjen a dolog, ha valaki bevállal. ^^

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
14
▽ Reagok :
8
▽ Avatar :
Isabelle Fuhrman

» Szomb. 5 Május - 22:06
(Jelenleg) tisztázatlan eredetű anomália, egyben egyelőre céltalan életművész* keres dolgokat, úgymint

-(Az eddigi életét, amit nem fog amúgy már viszontlátni, tehát ez igazából tárgytalan)
-Egy italt, ehhez tartozó helyet, és esetleg valakit kalaúz gyanánt, ameddig az előző pontot felfogja és feldolgozza.

-Valami munkát és/vagy elfoglaltságot, előnyt élvez, ha alkalmat ad akcióra és kalandra, ha nem jár nagyobb mértékű kötöttséggel, vagy esetleg elfér benne kissé különös konyhaművészet. Lakhatási lehetőség is szóba jöhet, átmeneti vagy tartósabb, csak azt ritkán van ingyen.

-Hosszabb távra szóló plotot akár személyi kapcsolat értelmében, akár mint események kvázi-kitervelt lánca, akár ezek kombinációja, ahogy ami kisül. A cél főként egy cél találása, ami magával ragadja-sodorja, és helyet találhat magának a világban. Tartalmilag pedig szinte bármi lehet ez (a halálfalás kivételével, de nem beszélek abszolútokban).

(Plusz pont jár az aktivitásért, volt rossz élményem behaló pedig ígéretes játékokkal)

*figyelem: picikét, de garantáltan nemszázas

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
3
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
>> harry lloyd <<

» Kedd 22 Május - 18:33
Első sorban keresem azon karaktereket, álljanak bármely oldalon, akikkel egy évfolyamba járhattam, vagy épp a minisztérium berkeiben mozog. Szeretném a oldalválasztásomat még izzasztóbbá tenni, természetesen, vagy csak épp a nemlétező szociális életem megmozgatni. Ha nincs ötleted, kitaláljuk, ha csak annyit akarsz tőlem, hogy "már láttalak, és ennyi" az is elég. Nem vagyok könnyen és nagyon barátkozó fajta, meg meg lehet mindent próbálni.
A minisztériumban lassan végzek, és munkába is fogok állni, így szilárd pont az életemben. Az iskolát is elvégeztem, meglepett engem is, de sikerült. Akár ide is visszanyúlhatunk.
A családom a sötét oldalt pártolja, én magam pedig sportot űzök még mindig abból, hogy töketlenkedem a két válasz között. Senki sem lehet tökéletes.

No de, várok én mindenkit, akár csak egy mondat erejéig.

i'm up to no good

Halálfaló
Voldemort hû híve
▽ Hozzászólások :
2
▽ Reagok :
0
▽ Kor :
25
▽ Avatar :
Tobias Sorensen

» Szer. 11 Júl. - 9:31
Sziasztok örülőőő

Az ET-mben nincs név szerinti említés téve a menyasszonyomra, így keresnék egy Aranyvérű gazdag hölgyet, akinek a családja (egy tagja, vagy majdnem mindenki) hasonlóan Voldemort párti (neked nem kell/nem muszáj annak lenned)  és elég régóta eldöntötték apáink, hogy mi ketten egy család leszünk.
Érdekházasság mindez, a pénz és a hatalom megtartása végett. Meg legyen örökös is persze.
Kor 15-24 év Wink Minden más PM-ben  örülőőő

Ha nem kelne el a hölgy, meghirdetésre kerül.  namizuuvan?

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»

Kapcsolat kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics