Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Newton Scamander EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Newton Scamander EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Newton Scamander EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Newton Scamander EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Newton Scamander EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Newton Scamander EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Newton Scamander EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Newton Scamander EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Newton Scamander EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 23 Ápr. - 23:16

Newton Scamander



Csoport:

Varázsló
Kor:

Kort válassz magadnak

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Jó oldal?

Play by:

Michael Fassbender  örülőőő

Ők várják:

Ikerhúgom és ÉN!





Még Amerikában ismerted meg anyát - talán New York-ban - és szerintem első látásra bele is szerettél, csak szépen és lassan mondtad el neki, amíg teljesen kiérlelődött benned a dolog. Hogy mit kerestél ott? Bonyolult. Mégis nagyon egyszerű! Élsz, halsz a mágikus lényekért, a tudást amit összegyűjtöttél róluk úgy tűnt nagyobb teher a számodra, mint gondoltad. Biztos ezért lehetett szükséged egy társra és erre éppen megfelelőnek találtad anyát. Talán akkor hagytad el a Mágiaügyi Minisztériumot is. Szerintem eleged lehetett az ottani vakságból, amit folytatnak vagy nem tudom. Sosem meséltél róla, sosem kérdeztem. Most író és magizoológus vagy. A munkád teljes mértékben leköt, de azért próbálsz törődni velünk is és a lehető legjobban átadni azt a szeretetet, amit a mágikus lények közelében, irányába érzel.Tehát próbálsz meggyőzni, hogy az LLG órák nem csupa halandzsa és illő volna odafigyelni arra amit a professzor mond. Mert egyáltalán nem hülyeség és jó tudni, hogy a kákalag például a vízben él, nem pedig repül, mint például a főnix. De ez egy banális példa volt, te ennél sokkal jobbakat tudsz.

//Hát izé, nem tudom, hogy valaki lát-e benne valami érdekeset, de szerintem biztos van. Én csak nem vagyok normális összeakarom szedni a családtagjaim és reménykedem abban, hogy ez sikerül. Nem vagyok nagyon rossz gyerek! Cath sem az! Egész elviselhetőek vagyunk és tárt karokkal várunk. Különben ha egyéb információ kellene róla vagy bármi változtatás vele kapcsolatban nyugodtan lehet zargatni minket, engem. De a neten is lehet találni róla néhány dolgot, igaz angolul de az is valami. Azonban hagyatkozhatsz a képzeleted szüleményére, meg bele is olvashatsz az előtörténeteinkbe. Lényeg, hogy gyere! Na meg ha itt vagy akkor vágj fejbe pmvel! Plíííz! Köszi!  nevetés  //





Vissza az elejére Go down

Newton Scamander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Newton Scamander
» ↳ Newton & Lachlan ~ Apa csak egy van
» Lya Scamander
» Catherine Scamander
» _____ Scamander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-