Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Remus & Megan EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Remus & Megan EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Remus & Megan EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Remus & Megan EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Remus & Megan EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Remus & Megan EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Remus & Megan EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Remus & Megan EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Remus & Megan EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 16 Május - 12:43

To Remus


i love you my darling ▲▼▲







A fejem húzott és egyre erősebben éreztem valami megmagyarázhatatlant. Napok óta más voltam, és napok óta nem érdekelt semmi más csak Ő. A világom átfordult és a középpontba került. Mintha nem is létezett volna más számomra csak az a csodálatos vöröses barna haj, és őzike szemek. Akartam látni, érezni, hallani. Tudni minden titkát, ismerni minden rezdülését s még az is olyan édes volt számomra, ahogy a levegőt élesen beszívta. Hát ez lenne az a szerelem, amiről mindenki beszélt, áradozott? S engem nem is kérdezett senki, egyszerűen csak jött, kopogtatott az ajtómon és hirtelen minden olyan tiszta volt. Elhalványultak a lényegtelen dolgok és csak az maradt, amire a szívem vágyott. S jött a felismerés, hisz még a nevét sem tudom.
Lábaim vadul rohantak felfelé a lépcsőn. Már éreztem, hogy levegőt alig kapok, a szívem kiverni készült a bordámat, de rohantam, mintha az életem múlna rajta. A csillagvizsgálóhoz tartottam, mert szégyen, nem szégyen meg kellett találnom az én szerelmemet. Kezdtem egyre nagyobb pánikba esni, ahogy megvilágosodtam, hogy napok óta a sarkában vagyok, ölelgetem, szerelmes pillantásokat vetek rá, sőt olyan iszonyat szexi dolgokat is bevetettem mint a hajdobálás és a szájharapdálás de a nevét még sosem kérdeztem meg.
Az utolsó lépcsőfokra érve már meg is láttam Őt, szemem le se akart olvadni pillantásáról s ezzel egyidejűleg vetettem magamat hagyat előtte. Kezemet kinyújtva kapaszkodtam meg bokájában, hogy felhúzhassam magam, végigsimítva lábának minden egyes porcikáját. Nem érdekelt mennyien néznek, és hányan nevetnek az én manőveremen, végre békére lelt a lelkem, hogy újra a közelében tudhattam magamat.
Szerelemittasan mosolyogtam arcába mikor sikerült térde erőltetnem testemet. Átöleltem derekát s bújtam hozzá mintha attól félnék, hogy egyik pillanatról a másikra elszublimál.
- Tudod, ma reggel döbbentem rá arra a tényre, hogy…még a nevedet se tudom. – emelem fel tekintetemet s íriszemmel övét keresem, de nem engedek ölelésemből.
- És én, képtelen voltam élni a tudattal, hogy annak a fiúnak a neve nélkül kell léteznem aki…- nyeltem el a mondat végét s hatalmasat sóhajtottam, jelezve ezzel azt, hogy kívántam volna befejezni a mondatot.
Közben a diákok már az ajtó előtt toporogtak, hogy beférhessenek az órára s csak ekkor emeltem le Szerelmemről tekintetemet. Pánik lett rajtam úrrá. Ha most itt hagy egyedül én azt visszautasításnak élném meg.
- Ugye…ugye szívesebben töltöd velem az óra további részét?! – kapaszkodtam fel az előttem álló fiú testén s próbáltam magamat olyan közel préselni hozzá, hogy a ruhám átvehesse az illatát, hogy este legyen mit szaglásznom. Várakozón néztem rá, vártam, hogy megtudhassam hercegem nevét és, hogy bólintson arra, hogy velem tölti az óráját.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Csüt. 19 Május - 3:03
Megan & Remus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Azt, hogy milyen érzés egyik napról a másikra egy ronda keléssel ébredni, talán nem kell ecsetelnem. Kínos, fájdalmas, folyton ott van veled és minden tehetségedet latba kell vetned, hogy rejtve maradjon a bámészkodók szeme elől. A gáz csak az, hogy hiába teszünk meg mindent, ez utóbbi úgysem sikerülhet. És mindig ott van az a konstans gyomorideg, hogy vajon melyik pillanatban fedezi fel valaki. És ha ez megtörténik, akkor már az egész iskola tudja. Így mennek a dolgok a Roxfortban. Nekem még sosem volt kelésem, de mindig is ilyennek képzeltem el. És ezen cseppet sem javít a tény, hoy az én kelésem tulajdonképpen gyönyörű, és Megan Morhange névre hallgat. Igen, talán ez teszi a legkínosabbá a dolgot.
Ha van sérelem, ami a sírukig kíséri majd az úgynevezett barátaimat, hát az biztosan ez lesz. Annyi minden néztem el nekik az utóbbi időmet, túl sok dolog felett hunytam szemet, mert hát mégis csak ők a legfontosabb emberek nekem ezen a földgolyón, és minden ballépésükre találtam magamnak ezerféle magyarázatot, hogy igazolni tudjam azokat, még akkor is, ha nem volt könnyű. De ez azért aljas volt, és túlment minden határon. De persze én is hibás vagyok, hiszen ha nem csorgatom a nyálam nyilvánosan a mardekáros lány után, vagy ha vettem volna a bátorságot, hogy elhívjam valahová vagy egyáltalán szóba álljak vele, vagy kimondjam hangosan a nevét, akkor talán sohasem kaptak volna vérszemet.
Annyira jellemző, már megint magamat hibáztatom, de persze ehhez is el kellett telnie két és fél végtelennek tűnő napnak, mire végre lehiggadtam annyira, hogy mást is lássak, mint a szememet elvakítő vörös ködöt. Azzal a hamis reménnyel indulok el a kora esti asztronómia órámra a csillagvizsgáló toronyban, hogy végre sikerült leráznom Megant, amikor meggyőztem arról, hogy csak akkor nyerheti el a szívemet, ha kigyomlálja Hagrid kunyhója körül az összes ágyást. Nem tudom, hogy időközben meggondolta-e magát vagy simán csak ennyre gyors volt, de most itt van, és szó szerint a lábaim előtt hever.
A jelenet magáért beszél, természetesen minden évfolyamtársam szemtanúja a dolgoknak, aki eljutott a R.A.V.A.Sz kapujába, és ez csak méginkább kínossá teszi a jelenetet. Látom szemem sarkából, hogy többen is cinkosan összesúgnak a hátam mögött, de most nem tudok ezzel foglalkozni. Agyamat ugyanis lekötik az apró ujjak szapora munkája, ahogy felfele kapaszkodik a lábamon. Fülig vörös fejjel nézek le rá, enyhén megemelt szemöldökkel.
- Megan, te mit keresel itt? - érkezik a kérdés, bár inkább feltennék sok ezer másikat, mégis ez áll rá egyedül a számra. - Hát persze, hogy fogalmad sincs, hogy ki vagyok – replikázok a felvetésére egy fáradt sóhaj kíséretében. - Mivel, hogy sohasem érdekel a hat év alatt, amióta itt vagyok – mikor et mondom, karja már a derekam köré kulcsolódott és bennem motoszkálni kezdett valami ott deréktájékon, amiről nagyon gyorsan el kell vonnom a figyelmemet. Kényszeredett, de határozott mozdulattal nyúlok a karja után, hogy lefejtsem a derekamról, majd egészen lehajolok a térdelő lányhoz, hogy ha lehet, ne hallja senki, amit mondok, csakis ő.
- Aki? Aki mi? Látod, még csak nem is tudod elmondani, hogy mit érzel, mert nem érzel semmit – ismétlem önmagam már ezredszerre. Napok óta próbálom elmagyarázni, de tudom, úgyis hiába minden. Közben érzem, ogy körülöttünk egyre nagyobb a tömeg, viszont olyan csendesek, mintha templomban lennénk, és ők éppen az oltárra szegeznék ájtatatosan a szemüket. Mondjuk pont úgy, mint ahogy Megan néz most rám. Megmagyarázhatatlan érdeklődéssel, de úgy egyébként semmi közük sincs hozzám.
- Tessék? De hát nekem órám lesz. És te nem is vagy egy évfolyamba velem – magyarázom, mintha éppen egy öt éves kislány lenne. És milyen igaz is. Pont ezért olyan megalázó a helyzet. Imádom ezt a lányt, minden mozdulatát, minden megnyilvánulását. Fennáll hát a morális dilemma, hogy mit kezdjek vele, ha már így felkínálta magát. De még soha egy percig sem gondolkoztam el azon, hogy kihasználnám a helyzetet. Akkor örökre elvágnám magam nála, az biztos. De nem könnyű, egyáltalán. Főleg, hogy folyton ezt csinálja. Mint egy macska, úgy dörgölőzik, dorombol a fülembe, és nem csak a testem ordibá a vágytól, hanem a lelkem is. Érzem, hogy egyre forróbb lesz körülöttünk a levegő. Ha lehet, ettől csak méginkább elvörösödök és elkövetem az a hibát, hogy körbepillantok a körüöttünk állók között. Tudom, hogy nem tudom lebeszélni a lányt a tervéről, velem akar majd maradni. Gyorsan kell cselekednem, mielőtt Awkward prof feltűnne a lépcsőfordulóban. Így hirtelen és végtelenül suta mozdulattal átkarolom a derekát, majd enyhén megroggyant térdekkel felemelem a lányt, mintha egy zsák volna, és a vállam fölött átvetem.
Ez a mozdulat habár merésznek tűnik az én kondíciómban, volt már alkalmam tökéletesíteni jó néhány részeg lányon próbáltam ki, amikor próbáltam telesíteni prefektusi teendőimet. Igaz, Megan nem részeg, de valami hasonló.
- Ha most nem állsz neki kapálózni, akkor veled maradok, ígérem, csak ne csinálj jelenetet – szinte könyörgök, de alig hallható hangon suttogom, majd elindulok a lépcsőn lefele. Csak addig, amíg biztonságba kerülünk a bámészkodók szeme elől.   
   
There's a fire starting in my heart

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 19 Május - 20:47

To Remus


i love you my darling ▲▼▲







Ebből a betegségből sosem akartam kigyógyulni. Ez nem olyan, mint egy influenza vagy egy nátha, aminek örül az ember, ha megszabadul tőle. Azt akartam, hogy örökké tartson, hogy megmaradhassak ebben a naív tudatlanságban, hogy minden rendben van és véd mindentől a szerelem. Hisz olyan volt mintha sebezhetetlen lennék mindenki számára csak ő volna az aki esetleg meg tudna bántani, s ezt meg is teszi, mikor meg meri kérdőjelezni azt amit érzek. Igenis tisztában vagyok azzal, hogy egy kicsit talán túlestem a ló másik oldalára, de ki akartam mutatni minden érzelmemet és az sem érdekelt, ha mindezért akárki is hülyének néz, mint ahogy a körülöttünk lévők. Fel se pillantottam rájuk csak annyit észleltem, hogy a kezdeti morajlás átvágott csöndbe. Szinte hallottam mindenkinek a szuszogását és a lehelet visszafojtott hangokat, ahogy néha sutyorogtak valamit, de az én szemem csak az én Hercegem arcán motoszkált, mézédes mosollyal fürkészve minden mozdulatát.  
A kezdeti sértődöttség, amit az idézett elő, hogy azt gondolja sosem vettem őt észre igenis rosszul esett, de hamar túllendültem rajta mikor is kezeim után nyúlt majd leguggolt hozzám, egy szintbe. Egyik kezem rögtön arcára simítottam, hogy érezzem a bőrét, másik pedig vándorútra indult kósza tincseibe. Kissé oldalra billentett fejjel figyeltem őt, de a szavai csak simogatták a fülemet a tudatomig szinte el sem jutottak. Csak mosolyogtam rá bambán, de mikor újra s újra megkérdőjelezte érzéseimet éreztem, hogy eldurran az agyam s kissé felemelt hanggal kezdtem neki a mondandómnak.
- Majd én azt tudom, hogy mit érzek, te csak ne akard nekem megmagyarázni, hogy szerelmes vagyok-e vagy nem. Talán te nem érzed azt, amit én, de én tudom, hogy… - hatalmasat sóhajtottam s a mondatomat ismét nem bírtam befejezni, de nem is kellett, mert elvesztem szemeiben. A haragom újra semmivé lett s ugyanolyan istenítő szemekkel meredtem rá. Hát, hogy is lehetne rá haragudni?!
Egyik kezemet még mindig arcán pihentettem simogatva őt hüvelykujjammal, de másikat lecsúszott tarkójára. Nem bírtam betelni az érzéssel, hogy végre ilyen közel lehetek hozzá.
- És? – kerekedtek el szemeim mintha olyan dolgot mondott volna, amit eddig nem tudtam.  
- Csak egy órácska. – húztam el tarkójáról a kezemet, hogy utána orrom elé emelhessem, s mutató ujjamat felemelve formálhassak egyest, mint valami kisgyerek. Alsó ajkamba haraptam s kérlelően meredtem rá mintha ezzel megválthatnánk a világot.
Mikor azonban lábaim elemelkedtek a talajtól biztos voltam benne, hogy beleegyezett a lógásba s velem tölti az óráját. Halkan felsikoltottam, de csak a meglepettségtől. Vigyorogva dúdolászni kezdtem, mint egy félkegyelmű ezzel is megígérve neki, hogy én ugyan nem csinálok jelenetet.
- Hát úgy ismersz te engem, mint aki jelenetet csinál? – paskoltam rá a hátsójára iszonyat szemtelen módon s talán sosem tettem volna ilyet, hogyha… de nyilván nem kristályosodott még ki bennem, hogy ez a szerelem nem teljesen a szívem műve, hanem külső behatásra érzek úgy ahogy.
- Ígérem, hogy sokkal jobban fogod élvezni a velem töltött időt mintha órán unatkoznál. – csicseregtem még mindig a vállán lógva s mikor végre lábaim a biztos talajon voltak próbáltam hozzá minél közelebb jutni.
- Még mindig nem tudom a nevedet. - próbáltam iszonyatosan szexi lenni, ami valószínűleg nem jött össze, de elengedtem magamtól ezt a problémát. Sosem próbáltam összeszedni egy fiút se, nem ez az én asztalom, de hát szerelemben, háborúban mindent szabad.
- Azt látom, hogy prefektus vagy, szóval stréber is?! – csúsztattam kezemet a jelvényére, hogy jobban megnézhessem azt. Ilyenem neked sosem lesz így messziről kémlelhettem csak.
Igazából különlegesnek kezdtem érezni magamat, hogy egy prefektus bevállalt miattam egy órai lógást, hiszen neki példát kéne statuálnia nem pedig szerelmesen andalognia egy lánnyal , aki persze nem hagyott neki más lehetőséget.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Szer. 25 Május - 22:21
Megan & Remus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Szinte nevetséges, hogy egy röpke pillanatig tényleg elhittem, hogy ez lehetséges. Amikor két nappal ezelőtt Megan belémfutott a folyósón, és olyan tolakodóan intim volt, még bemeséltem magamnak, hogy akár ez igaz is lehetne. De aztán kezdett gyanús lenni. Túlságosan is. Velem a lányok nem viselkednek így. Soha. Pláne nem Megan Morhange, akit már olyan rég és talán olyan feltűnően kerülgetek, hogy már az is lehet, mindenki tudott róla. De az is lehet, hogy csak én mesélem be magamnak, és valójában mindenki csak annyit lát az egészből, hogy rámakaszkodik lépten-nyomon. Vajon mennyi idő kell nekik, amíg leesik, hogy bájital áll a háttérben? Több kell, mint amennyi nekem kellett?
Szinte alig tudok koncentrálni a saját gondolataimra. Egyrészt mindig zavarban éreztem magam közönség előtt, és ezt most a belém csimpaszkodó lány közelsége csak méginkább felerősíti. Érzem ahogy puha keze a tarkómat és az arcomat cirógatja, tényleg olyan őszintének tűnik a rajongás, hogy egy pillanatra megint elvesztem a kontrollt. De csak elég a szemébe nézni. Ahogyan úgy réved előre, mintha nem is engem látna, hanem egy unikornist elővágtatni a Tiltott Rengetegből, a bugyuta mosolymár csak egy különleges adalék ahhoz, hogy kijózanodjak, és azt tegyem, amit éppen helyesnek vélek.
Talán a lógás nem tartozik éppen a kedvenc elfoglaltságaim közé, de még én sem tagadhatom, hogy a hatodéven az asztronómia nem éppen az a létszükségletű tantárgy, ráadásul felelősséggel is tartozom ezért a lányért, még akkor is, ha ez ennyire kínos. Vele kell hát maradnom, amíg kijózanodik, még akkor is, ha most éppen az egész évfolyam végignézi, ahogy kicipelem a hátamon és ő meg a seggembe paskol.
Azt hiszem, nem vagyok ilyesfajta bánámódhoz szokva. El is pirulok a fülem hegyéig, és csaknem eltaknyolok, amikor zavaromban belebotlok az egyik illesztésbe a kőpadlón. Többen felkuncognak a hátam mögött, talán éppen megállapítják, hogy milyen jól is találunk mi ketten. Sajnos nem is járhatnának ennél messzebb. Az a szomorú helyzet, hogy amíg Megan csak az Amortentiáól lett ilyen kótyagos, addig én születésemtől fogva ilyen kétballábas vagyok. Még szerencse, hogy nem vágtam földhöz az imádott csajt a nagy igyekezetben.
- Á, dehogy – nyögöm zavartan, ahogy végre biztosnágba érünk és lecsusszanhat a vállamról. - Nem mintha egyébként ismernénk egymást – teszem hozzá csak úgy mellékesen, de tisztában vagyok azzal, hogy ezek a megjegyzéseim süket fülekre találnak nála.
- Abban biztos vagyok – eresztek meg egy bátortalan fintort, ahogy az első adandó lehetőségnél újra hozzám dörgölőzik. Ha most valaki ide vetődne, egészen biztosan félreértené a helyzetet. - De mondd csak, ha már lógok a te kedvedért, van valami konstruktív terved is erre az egy órára, vagy megint bámulni fogsz pislogás nélkül és megpróbálsz majd lesmárolni minden adandó alkalommal, mint ahogy azt tegnap tetted? - teszem fel a nemes egyszerű kérdést, de gyomromban kavarogni kezdenek a pillangók a nem is olyan régi emlékre. Még egy olyat biztos nem bírnék ki. Túlságosan erős a kísértés, érzem, hogy már nem sokáig bírom, még akkor sem, ha mindig is olyan büszke voltam a józan Remusra. Nos, ő folyamatosan alulmarad mostanság, főleg, ha Megan Morhange így néz rám, mint most, ezekkel a csábító szemekkel.
- Remus a nevem. Remus Lupin – mutatkozok be kelletlenül. - Tudod, mi már találkoztunk azelőtt. Én voltam a srác, akinek aláírattad a petícióját. A barlangi trollok.... de áh, biztos nem emlékszel – legyintek egy keserű mosollyal. Aztán enyhe döbbenet ül ki az arcomra a kérdésést követően.
- Tessék? - csúszik ki a számon a kérdés, amiből egyértelműen lerí, hogy kissé felháborodtam. Csakhogy az a helyzet, hogy igazából nem mondahtom azt, hogy nem vagyok stréber. Mert valószínűleg az ő szemében az vagyok. Az meg, hogy én mit gondolok, most nem igazán számít. - Láttál prefektust, aki nem volt stréber? De most komolyan! - nézk rá kérdőn, enyhén megemelve a szemöldökömet és még egy alig észrevehető mosoly is ott bújkál az arcomon.
   
There's a fire starting in my heart

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
[/quote]
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 26 Május - 18:24

To Remus


i love you my darling ▲▼▲







Minden ellentmondás ellenére éreztem, hogy ez igazi szerelem. Hiszen mi másért lehetne, hogy ennyire vonzódjak valakihez? Sosem gondoltam, hogy létezik szerelem első látásra, de amikor pár napja – újra – megláttam ezt a fiút egyértelművé vált a számomra, hogy anyámék miről is zengtek ódákat nekem kiskoromban. Pontosan erről az érzésről, erről a felerősödött megszállottságtól, amit laikus annak vél, de más szerelemnek.
Apa is elsőre oda-vissza volt anyáért. Fiatal volt és bolond mégis mindent bevetett annak érdekében, hogy anyám felfigyeljen rá, persze már akkor is két külön világ voltak, ami a mai napig sem változott mégis olyan jól megértik egymást. Anya minden hülyeségében támogatja apámat és talán sosem lett volna belőle a Roxfort tanára, ha anya nem áll ott mögötte. És az én álmom is az volt – a lelkem legmélyebb bugyrában -, hogy egyszer nekem is legyen egy olyan barátom, aki mindent megtesz értem, úgy néz rám, ahogy apám néz anyámra és akkor is mellettem álljon ha a világ legnagyobb őrültségét akarom elkövetni.  És köszönöm szépen úgy gondolom, hogy megtaláltam.
Az agyamban már az esküvői meghívó színe is megvolt, halvány menta zöld, hófehér dőlt betűkkel, Shakespeare idézettel a legtetején s a közepén letisztult formában: Megan & Remus.
A templomi harangok egy ütemben kondultak fel és én a szerelmem vállán csüngve öntudatlan dúdolni is kezdtem a dallamot. El tudtam magamat képzelni hófehér ruhában, egyszerűen, könnyedén és az én vőlegényemet öltönyben, élére vasalt nadrágban,  újonnan, szépen lakkozott cipőben. Majd végül a ceremónia elteltével a vendégsereg kánonban ordítja, hogy sok boldogságot nekünk.
Boldogan lehunyt szemmel érek földet, így azt a részét mondatának meg sem hallom mikor közli, hogy nem is ismerjük egymást. Ez maga a hazugság. Hisz én pontosan úgy érzem, hogy attól, hogy csak 2 napja fordult komolyra a kapcsolatunk olyan mintha 1000 éve ismernénk egymást és a mi sorsunk meg lenne pecsételve, életünk szálai összefonódnának sorsunk könyvében.
A következő mondata azonban eljut tudatomig is és lehervaszthatatlan mosollyal nézek újra farkas szemet vele. Egy másodpercig révedek rá mint egy bolond aki a saját szavait keresi a másik szemében majd végül nyelvemig is elérnek ezek a meg nem talált szavak.
- Most ezt úgy kérdezed, Drágám mintha ellenedre lenne az, hogy „lesmároljalak”. – mutatok apró macskakörmöket a levegőben jelezvén azt, hogy ha egyszer véghez viszem a tervemet, azt mindennek lehet majd nevezni csak smárolásnak nem. Annál inkább lesz szenvedéllyel és szerelemmel teli.
- Ígérem, hogy nem lesz olyan borzalmas, mint amilyennek azt gondolod. – lépek közelebb hozzá tapogatva mindenhol ahol csak érem. Olyan megnyugvással tölti el a lelkemet az, hogy ilyen közel lehetek, hozzá mintha valaki bántani akarna s tudnám, csak ő védhet meg. Így éreztem a teste melegét, a lélegzetvételeit, a szívének ütemtelen lüktetését s láthattam minden egyes rezdülését az arcán. Szerettem volna mindent magamba szívni, hogyha pár órára is el kell válnom ne maradjak ezek nélkül. Szükségem volt rá mint a levegőre s fájt, hogy ő ezt nem tudja, vagy nem akarja megérteni.
- Remus. – ejtettem ki a számon nevét, tudatosítva magamba, hogy el en felejtsem. Bár erre nem sok esélyt láttam mégis minden pillanatát meg akartam fogni annak, hogy ennek még egy apró pici esélyt se adjak.
- Áááh a petíciók, valóban. Most már emlékszem. Már akkor is nagyon tetszettél. – dorombolom, mint valami macska, pilláimat rebegtetve és a lelkem tudatosabb részén már azért imádkozom, hogy sose érjen ez véget, mert iszonyat kellemetlen lesz.
- Tudod, például a mardekárosok nem nagyon adnak az ilyen dolgokra. – vonom meg a vállamat, de végül rájöttem, hogy nem is nagyon érdekelt a válasza, hiszen az sem érdekelne, ha az apja kentaur lenne.
- De nem is számít, a szerelem mindent legyőz. – a szavak csak úgy ömlöttek a számon át sem gondolva, hogy ez pont nem vág a témához és, hogy saját magamhoz őszinte legyek már arra sem emlékeztem, hogy mi volt az előző téma. Hirtelen rá kellett döbbennem, hogy nem emlékszem semmi másra, csak arra, hogy most itt vagyok vele és csak ez számít. Ellenben iszonyatosan elkezdtem émelyegni. A fejem zúgott és a gyomrom sem bírta már sokáig így a fiút hátra hagyva kezdtem sprintelni a női mosdó felé s miután kiadtam magamból a reggelit kezdtem felfrissülni. Éreztem, hogy az életem visszatér a régi kerékvágásába, hogy újra tudok gondolkodni, hogy egyre több mindent veszek észre magam körül, hogy érzem a bőrömön a víz hűvös érintését és a beáramló levegőt a mosdóba. Az agyamban azonban ezernyi emlék kezdett ugrálni.
Ahogy az előbb felbuktam Remus előtt, ahogy tegnap a nyakába akaszkodva próbáltam megcsókolni s ő a csípőmnél fogva tolt el magától. Ahogy este utána lopóztam a fürdőbe, hogy megleshessem s miután lebuktam szörnyű hisztit vertem le csak, hogy velem maradjon. És megannyi kínos helyzet.
Az arcom égett a szégyentől és eszembe se jutott, hogy miért is történhetett mindez. Lassabb léptekben indultam vissza a fiúhoz, remélve, hogy nem szökött el a könyörtelen szerelmem elől.
Az alakja már a folyosó végéről látszódott és észrevehető volt rajta ugyanaz a zavarodottság, ami valószínűleg az én arcomra is kiült.
- Én… - kezdtem mikor még alig láttam az arcát a beszűrődő fények miatt, de ahogy az arca egésze elém került rá kellett döbbennem, hogy végül is nem is olyan szörnyű a helyzet, sőt…
Felemeltem kezeimet, mint aki megadja magát és számba harapva szemeimet élesen a földre szegezve kezdtem bele mondókámba.
- Ez most iszonyatosan kellemetlen. Azt hiszem, aki az elmúlt pár napban rád akaszkodott, az nem én voltam. – önmagamat meghazudtoló halk hangon csiripeltem, szégyenemben fel se pillantva rá. Eleget zaklattam én az íriszei kutatásával, hagynom kell, neki egy kis nyugalmat mire ismét rá erőltetem magamat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Szer. 1 Jún. - 8:33
Megan & Remus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Sosem voltam még esküvőn, de ez a dallam annyira beivódott az agyam egy rejtett zúgába, hogy most már képtelen vagyok tőle szabadulni. Olyan, mint Megan Morhange, az én kelésem, ami éjjel nappal rámtapad, és habár annyiszor lejátszottam hasonló jeleneteket a fejemben, a valóság valahogy egészen más. Valhogy sokkal nyálasabb és ragadósabb. És erőszakosabb. Nem mintha nem lenne szükségem arra, hogy a lányok átvegyék az irányítást, de azért el tudok képzelni ennél árnyaltabb helyzetet. Folyton csak arra tudok gondolni, hogy mit fog majd a fejemhez vágni, ha egyszer elmúlik a hatása. Tuti nem fog többé szóbaállni velem, hiszen azért elég megalázó helyzetekbe került és mind miattam. Miatta lett Tapmancsék célpontja, s habár semmi közöm hozzá direkt, minden másféle módon nagyon is sok. Ennyi erővel én is megdönthettem volna az üvegcsét a reggeli kakaója felett. Sőt, egy pillanat törtrészéig az is átfut a fejemen, hogy tulajdonképpen meg is tehetném, amíg még nem késő. Mi az ellentéte a kijózanodásnak? Mégtöbb mámor? Végülis ha folyamatosan a bájital hatása alatt tartom, akkor nem fog rájönni, és akkor nem is lesz rám dühös.
Merlin szakállára, nem lehetek ennyire elkeseredve!
Szinte undorodva a saját gondolataimtól visszatérek Meganhez. Azért ez még mindig kellemesebb egy fokkal.
- Nincs ellenemre, csak tudod … - egy pillanatig fontólóra veszem, hogy mondjak-e valamit. Vajon mindenre fog emlékezni később? Inkább félbehagyom a mondatot, és csak magamban teszem hozzá, hogy de nem így. Közben a puha kezek ismét elindultak és ostromolják a testemet, mintha ez az egész egy igen durva teszt volna. Körbepillantok, hogy lát-e valaki, de úgy néz ki, senki sem követett. Ágasék is megunták egy nap után a show-t, de igaz, addig majd belepusztultak, annyira szórakoztatónak találták. Mondjuk ők mindig jókat nevetnek a saját vicceiken. Kár, hogy én nem nevetek. - Nem? Akarsz fogadni? - replikázom egy keserű mosoly kíséretében és egy pillanatra elveszek újra a gondolataim között, ahogy lejátszom a fejemben azt a bizonyos csókot. Ahogy ajkaink összetapadnak, és ahogy azt mondta, nem smárolás, hanem valami... valami egészen más élmény, amit még sohasem tapasztaltam. Valami szenvedélyes, amit Megan Morhangetől elvárna az ember. Fordul velem egyet a világ, de nem a gondolatok miatt, hanem hogy a barlangi trollok egyáltalán szóba kerülnek. Azóta talán még vehemensebben pártolom az ügyüket, attól a naptól, hogy végérvényesen és visszavonhatatlanul blezúgtam Megan Morhangebe. És akkor most ő azt mondja, hogy már akkor is tetszettem?
Nem sokat tudok a szerelmi bájitalokról, csak amit Lumpsluckal tanultunk idén, de arról nem nagyon szól a fáma, hogy mi a helyzet a régi emlékekkel. Azok is módosulnak, vagy most az egyszer talán tényleg valami valóst állít?
Ebbe a kis kapaszkodóba csoportosítom minden erőmet. Egy pillanatra elgyengülök, hiszen talán, ha mégis van valami alapja a dolognak, akkor nem lenne olyan etikátlan, ha kicst gyengédebben próbálnám visszatartani, hogy rámmászzon.
Csakhogy mire megszületik bennem az elhatározás, a szorítása gyengül és a következő pillanatban már szalad is el. Úgy állok ott egy helyben, mint akit leforráztak. Értetlenül pislogok, de amikor meghallom a fura hangokat kiszűrődni, hamar összeáll a kép. Lemondóan sóhajtok, és a gyomrom görcsberándul. Minden erőmmel azon vagyok, hogy felkészüljek a közelgő viharra. Egymást váltogatják a fejemben az idiótábbnál idiótább kifogások, de rájövök, hogy ha Megan számonkérne, én képtelen lennék hazudni neki.
Ahogy a hangok elhalkulnak, lehunyom a szemem és elátkozom még az összes felmenőmet, akiknek közük lehet ahhoz, hogy ekkora inkomepetens barom vagyok, aki nem használja ki a lehetőségeket, aztán ahogy nyikordul az ajtó, csak várom a végzetem.
Lehajtott fejjel közeledik, látom a sziluettjét. Az óvatos léptek arra engednek következtetni, hogy legalább nem egy csigahányós rontással akar nekem ugrani. Elakad a lélgzetem, ahogy egyre közelebb lép, de a verőfényben alig tudom kivenni az arcvonásait. Kezem automatikusan lendül, idegesen túrok a hajamba, mint mindig amikor végtelenül zavarban vagyok.
A reakciójára azonban nem voltam felkészülve. Minden ott volt a tarsolyomban, de ez nem. Zavartan pislogok le rá, ahogy kezeit megadóan felemeli, és lehajtja a fejét. Most mit mondhatnék? Hirtelen olyan súlyossá válik minden szó, hiszen ha eddig csak esélyes volt, most már biztos, hogy megragad az emlékezetében.
- Szóval... mindenre emlékszel? - teszem fel az első kérdést, amt nem tartok túlzottan tolakodónak. De előre félek már a választól. Talán jobb lenne nem bolygatni, és hagyni, hogy elfelejtse az egészet. Mégsem tudok egy tapodtat sem tenni. Még sohasem voltam hozzá ilyen közel, még akkor sem, amikor szó szerint a nyakamon csüngött. - Mindenre emlékszel és mégsem akarsz piócává változtatni? - sóhajtok, és már előre félek a választól. Kell itt nekem ötleteket adni. - Jól érzed magad? Nem szédülsz vagy ilyesmi? Felkísérhetlek a gyengélkedőre – ajánlom fel sután, és rendesen hiányzik, hogy újra a nyakamba kapjam és elinduljak vele, de tudom, hogy ez a vonat már elment. Ettől függetlenül tényleg aggódok miatta. El sem tudom képzelni, hogy milyen érzés lehet.
   
There's a fire starting in my heart

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 4 Jún. - 13:04

To Remus


i love you my darling ▲▼▲







Talán az újra és újra lejátszódó emlékek a fejemben kezdtek ennyire összezavarni vagy a bájital utóhatása, de percekig azt se tudtam, hogy merre vagyok. Szerettem volna eltűnni, megsemmisülni, bár pontosan tisztában voltam vele, hogy ez nem az én hibám és nem én tehetek erről az egészről mégis kellemetlen volt, hogy egy számomra idegen fiúnak nyáladztam napokon keresztül. Pontosan hány napig is?! Összefolyt minden és csak néhány képfoszlány ugrott be, hogy milyen magamat meghazudtoló módon akaszkodtam a nyakába. Egy dolog miatt áldom az Istent, vagy ha valami kézen foghatóbban keresnék, Remust, hogy nem használta ki az adandó lehetőséget. Vegyes érzések kavarognak emiatt is az agyamban, hiszen egy normális fiú igenis kihasználná ezt, nem érdekelné, hogy a lány bájital hatása alatt áll-e, s ha még esetleg tetszik is a srácnak még inkább kapaszkodik ebbe a lehetőségbe. Itt két kérdés áll fenn: Remus Lupin ennyire úriember vagy ennyire nem tetszem neki?!
Érzem, hogy visszatér agyamba a szerelemittas Megan helyett a valódi és épp ezért félvállról veszem a kérdését miszerint mindenre emlékszem-e. Bár ne emlékeznék.
- Miért nem használd ki ezt a lehetőséget? – szegezem neki a kérdést még kissé kótyagos fejjel. Szavaim talán kissé számon kérőek és van is benne némi igazság, ugyanis kezdek rájönni, hogy ez igenis sértés a női mivoltomnak, bár az sem lett volna előnyösebb, ha megfektet, amíg magamról sem tudok. Akkor valószínűleg azért kapna fejmosást. De mivel ez az eshetőség most nem áll fenn, azért kell számon kérnem, hogy mi az oka annak, hogy nem tett semmit.
- Az emlékeimmel pedig semmi probléma éppen ezért érdekel, hogy mi volt az oka annak, hogy leráztál magadról? – vonom fel a szemöldökömet és nézek most már szemébe. Az arcomat érzem, hogy vöröslik, de válaszokat akarok és egyelőre elég sok minden kavarog a fejemben ahhoz, hogy minden a nyakába zúdítsak. Tudni akarom, hogy mi történt, ki öntötte a főzetet az italomba, ki akarta ennyire azt, hogy szerelmes legyen ebbe a fiúba?
- Ha nem te magad tetted ezt velem, akkor semmi okom arra, hogy piócává változtassalak. És ugye nem te tetted?! – ellentmondást nem tűrő hangon lépek hozzá közelebb egy lépéssel és kutatom arcának minden vonását, hogy rájöjjek arra, ha esetleg hazudik.
- És amúgy is, maximum azért akarhatnálak megátkozni, mert nem tartasz elég csinosnak ahhoz, hogy élj a lehetőséggel. – kezdek magamhoz térni így szám sarka is feljebb görbül egy milliméterrel. Próbálom tartani a szemkontaktust, de ez a beszélgetés épp úgy, ahogy az előző pillanatok nekem is kellemetlenek, akármennyire is próbálom azt mutatni, hogy magabiztos vagyok. Így inkább megkímélve magamat és őt is a kínos percektől a falnak tőle, neki merőlegesen, így csak arcomat félre fordítva tudok szembenézni vele. Inkább az egyenetlen macskaköveket nézem a folyosón, az ablakból beáradó színeket, ahogy aranyra festi a falakat a lemenő nap és rájövök, hogy csodálatos pillanat lenne ez két szerelmes tini számára, a naplemente, a kongó üresség a folyosón a hideg falak, ahogy visszavernek minden szívdobbanást és lélegzetet, de ez úgy néz ki nem a mi pillanatunk.
- Köszönöm jól vagyok, a körülményekhez képest. – és valóban, ahhoz képest, hogy konkrétan napokig le voltam itatva csodálatosan éreztem magamat.
- Amúgy is mit mondanál a gyengélkedőn? Óh ő itt Megan, Amortentiát itattak, per itattam vele, hogy szerelmes legyen belém, most hányta ki magából az utolsó adagot és mennyire normális az, hogy most kicsit fáj a feje?! Amúgy nem kérek büntetőmunkát, ez csak egy kis diákcsíny volt. – vetek rá szúrós pillantást, a mondataim pedig csöpögnek a cinizmustól. Ezt ő sem gondolta komolyan. Nem akarok én neki se magamnak rosszat. Valószínűleg kialszom magamból az utóhatását és olyan leszek, mint a bájital előtt.
- De neked lehet, több okod lenne felmenni a gyengélkedőre. – mérem végig arcát, ami túlságosan sápadt volt ahhoz, hogy egészségesnek merjem kijelenteni. Kínos beszélgetés áll még előttünk és abban biztos lehet, hogy addig a pillanatig itt fog velem ácsorogni, amíg nem kapok magyarázatot minden kérdésemre.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Szer. 8 Jún. - 23:28
Megan & Remus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy talán nem is kellett volna megkérdeznem. Egyszerűen csak kézen kellett volna fognom, és bekísérnem a gyengélkedőre, ahogy minden valamirevaló ferfi tenné. Mert a férfiak nem kérnek engedélyt, nem haboznak, egyszerűen csak teszik, ami a dolguk. Pont ezért tudott az evolúció sikerre jutni. De mi van vajon az ilyen selejtekkel? Mi van, ha egy-egy egyednél zsákutcába fordul az egész és már nincs értelme visszaforduln, mert már nem lehet ezt visszafordítani? Kétségbeesetten harapdálom alsó ajkamat. Most is húzom az időt, mintha ezzel el lehetne odázni bármit is. Nem elég hogy egy döntésképtelen, határozatlan csődtömeg vagyok, még tudom is magamról. Habozok, mint az előző napokban bármikor, amikor arra került a sor, hogy gyengélkedőre vigyem, pedig annyira adta magát a helyzet. Próbálom azzal nyugtatni magamat hogy csak a barátaimat védtem, mert azért elég borsos kis büntetés járna ezért. De igazából élveztem ott nagyon mélyen, belül ezt a helyzetet. Belül a kis szőrös szörnyeteg teljesen le volt nyűgözve ettől a fajta figyelemtől. Így végülis nagyrészt az én hibám, hogy idáig fajultak a dolgok. Ha első percen elmentünk volna, megannyi kínos élménytől óvhattam volna meg a lányt.
Most pedig megint csak itt állok megkövülten. Arcáról, mozdulatairól lerí, hogy mennyire össze van zavarodva, mennyire nem érti,hogy mi történik körülötte. Én pedg semmit sem teszek, hogy megnyugtassam. De hát mégis mit tehetnék? Veregessem meg a vállát és mondjam, hogy minden rendben van?
Szólásra nyitom a számat, de mire megszólalhatnék, Megan már beelőzött. Még mindig nyitott szájjal, tágra nyílt szemekkel pislogok vissza rá. Talán nem értettem jól a kérdést? Vagy már annyira elkalandoztam, hogy halucinálok?
Olyan kis számonkérő hangnemben szól hozzá, ahogy hozzá hasonlóan senki sem tud. Mintha valami egészen természetes dologról faggatna, mint mondjuk arról, hogy mért nem cseréltem ma zoknit vagy miért nem dobtam ki a kertitörpéket a veteményesből. Még magam sem tudom a választ, mert hogy annyi mindenen gondolkoztam az elmúlt percekben, de erre a kérdésre egyáltalán nem számítottam.
- Úgy mondod, mintha neheztelnél emiatt – szólalok meg végül, de hangomból árad a leplezetlen zavartság. Szemöldököm enyhén a magasba ugrik, ahogy próbálom kiolvasni arcvonásaiból, hogy mire gondolhat, de nem járok sikerrel, csak akkor kezd világosabbá válni, amikor újabb kérdés érkezik.
- Tessék? Te most gyakorlatilag azért kérsz számon, mert nem hagytam, hogy leteperj a Nagyteremben mindenki szeme láttára? - Meg az üvegházaknál és a könyvtárban – teszem hozzá, de ezúttal már csak magamban. Ha mindenre emlékszik, akkor nincs szükség, hogy még én is a fejére olvassam a “bűnlajstromot”. Mindenesetre azért jólesik, hogy nem egyből azt hitte, hogy én tettem és mégis valahol ugyanezen ok miatt érzem magam nyomorultul.
- Nem, dehogyis...- lendülnék bele a heves tltakozásba, de félúton megállok, és leengedem a kezemet. Úgy nézek most Megan Morhange piruló arcába és érzem, hogy a fülem nekem is elvörösödik, oda tódul minden vér. Az arcom ebben a szakaszban már nem is nagyon jön számításba. Fehér, mint a fal, és ezen semmilyen kínos szituáció nem változtat. Ennek ellenére érzem, ahogy egyre melegebb lesz. A nap direktben süt be az ablakon, és habár csodásak a fények, én mégis csak azt érzem, hogy mindjárt kisüti a szememet. Hunyorgásra kényszerít, és közben meglazítom fél kézzel a szorosra húzott piros-arany nyakkendőt, ezzel is mintegy felhívva rá a figyelmet. Pedig nem ez volt a célom, egyáltalán. Csak nem akarok itt megfulladni. Mondjuk szép halál lenne. Biztos Megan is élvezné a műsort. - Mondjuk azt sem állíthatom, hogy nincs hozzá semmi közöm – vallom be töredelmesen és bűnbánóan lehajtom a fejemet, de éppen csak egy pillanatra, mert közben kibújt a szög a zsákból. Azaz fény derült a talányra, ami egészen eddig foglalkoztatott. Kishíján felnevetek, amikor meghallom, hogy mi tulajdonképpen Megan elsőszámú problémája. Annyira erőlködök azon, hogy ne röhögjem szembe, hogy valami eltorult horkanásszerú hangot hallatok, nagy adag cinizmussal megspékelve. Szükségem van egy pillanatra, hogy összeszedhessem magamat. - Nem tartalak elég csinosnak - ismétlem meg a kijelentését, mintha most akarnám memorizálni a sorokat. - Ugye most csak viccelsz? - szemöldököm ismét a magasba szökken, de ezúttal hosszan úgy is marad, miközben én alig észrevehetően a lány fölé tornyosulok, közel hajolva hozzá. Szeretnék még valamit mondani, de egyszerűen nem látom, hogy mit. Ha eddig nem vette észre, hogy mennyire csorgatom utána a nyálam, akkor talán jobb lenne nem is felhívni magamra a figyelmet.
Csendben maradok hát, helyette elcsigázottan vakarom meg a tarkómat, és hozzá megértően bólogatok, ahogy felvázolja az egészen logikus szcenáriót, ami nekem eszembe sem jutott eddig. De pontosan tudom, hogy mért nem.
- Nem számítana az a tetves büntetőmunka, ha tényleg segítségre lenne szükséged – bukik ki belőlem, de már meg is bánom, hogy kimondtam. Talán most kellene menni. Amíg még nem csinlok totál idótát magamból. Eddig Megan volt az ügyeletes, de most már rajtam a sor. Mielőtt azonban még megmozdulhatnék, hirtelen én leszek a téma. Nem tudom, hová tenni az egész hárítást. Nem néztem már jó ideje tükörbe, de egész pontosan el tudom képzelni, hogy hogy festhetek. Elnézést kérően mosolygok a lányra, mintha az én hibám lenne.
- Kutya bajom. Most igazán nem velem kéne foglalkozni – legyintek, de leplezni sem tudom, mennyire zavarba jöttem egyetlen egy jólcélzott kérdéstől.
   
There's a fire starting in my heart

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 9 Jún. - 16:53

To Remus


i love you my darling ▲▼▲







Összegezve a történéseket rá kell döbbennem, hogy talán túlságosan is fél vállról veszem az egészet. Igazság szerint le kellett volna ordítanom a fejét, egész két pofon kíséretében és hisztérikus rohamok közepette elviharzani, hogy mégis mit képzel ő magáról, hogy ártatlan kislányokat itat le. De ez a megállapítás több sebből is vérzett. Én inkább a nyugodt beszéd híve vagyok, nehezen felhúzható, és kimért stílussal párosítva. Az, hogy a szavaim mögött némi cinizmus is található, néha lesajnáló stílussal párosodva az már megint egy másik lapra való. Nem gondolnám, hogy verekedős típus lennék, mindig is inkább az eszemet használtam az erőm helyett és nem is illik egy hölgyhöz a verekedés piszkossága. Hisztizni kivételes esetekben szoktam, ha valamit nagyon el akarok érni – ahogy ezt az elmúlt napok is mutatták. Remust akartam, így a hiszti bizonyult a legjobb módszernek -. Az pedig, hogy ártatlan lennék cseppet sem volt igaz ugyanis még kissé kótyagosan, bár de most is a száját elemeztem Remusnak. Apró luk keletkezett ajkai között, ahogy szétnyitotta azokat, hogy megszólaljon, de minden gondolatát belé fojtva kezdtem én bele a mondókámba. Megnyalom alsó ajkamat majd végül nehézkesen, bár de feljebb emelem szemeimet az övébe. Rá kell jönnöm, hogy a bájital hatása alatt a valódi énemből is vonzalmat váltott ki az előttem álló fiú. Annyira akarta a szerelmes énem Őt, hogy a józan eszemmel is elhitette, hogy akarom.
- Talán. – bólintok aprót, a mondatra miszerint neheztelek rá. És talán ez tényleg így van. Töredelmesen be kell vallanom magamnak, hogy kíváncsi vagyok az ízére, az illatára, az érintésére, de haragudnék is rá ha mindezt leitatott állapotomban kellett volna átéreznem. És büszke is vagyok rá, hogy úriember tudott maradni, minden megpróbáltatás ellenére is. Pedig visszaemlékezve, cseppet sem voltam kíméletlen.
Próbálom előhúzni magamból a magabiztos Meggie-t ,de néha megingok a szerepemben. Épp ahogy most is, amikor közli velem, hogy le akartam teperni a Nagyterem közepén. Már érzem magamon az égető tekinteteket, ahogy végig megyek a folyosón és összesúgnak a hátam mögött azt suttogva, hogy milyen vicces voltam, és, hogy leégettem magamat, mert Remus meg nem akart tőlem semmit. Kellemetlen.  Nem is válaszolok, inkább semmit csak lehajtom a fejemet és nagyok nyelek, hogy megpróbáljak visszatérni önmagamhoz, mert még mindig jobb, hogy erősnek mutatom, magamat mintha újra kiszolgáltatottá teszem mindenemet. Eddig az ő kezében volt az irányítás, a lehetőség, most muszáj, vagyok átvenni, hogy kifizessem a tartozásom egy részét felé.
- Noss, akkor mesélj, mi okod volt arra, hogy ezt tedd? – kérdezek egyből vissza kicsit nagyobb vehemenciával, mint kellett volna. Tény, hogy kezd kicsit elszállni az agyam, de próbálok megkapaszkodni minden egyes mondatába, hogy a földön tartson. Nem akartam kikelni magamból pedig most törni-zúzni lett volna kedvem. Az arcomat felemelve látom, hogy ő sem érzi magát kellemesebben a társaságomban, a falfehér bőre árulkodik erről. Egy lépéssel közelebb lépek hozzá, ha itt és most támadna, kedve összeesni megpróbáljam legalább megfogni a padlóval való ütközéstől. De rájövök, hogy csak kérdéseim abszurdsága verte ki nála a biztosítékot, ami talán az én önbecsülésem alacsonyságának köszönhető.
- Ugye ez csak egy költői kérdés volt? – teszem fel neki a kérdést ugyanabban a szövegkörnyezetben, ahogy ő teszi. Tényleg nem értem, hogy mi lehet annak az oka, hogy nem használta ki a lehetőséget így nem marad más, minthogy neki szegezzem kertelés nélkül a kérdést.
- Akkor mi az Istenért nem csókoltál meg soha? – emelem meg kicsit a hangomat, mint aki teljesen értetlenül, dühösen áll a történtek előtt, és valahol tényleg. Közben felnézek rá, az arany barna szemekbe, a zavarodott pillantásba, amiben próbálok valami választ találni az ezer meg egy kérésre, ami zsúfolódik az agyamban. De ha elmondja nekem, hogy miért akart bájital hatása alá keríteni és, hogy miért nem voltam neki elég jó már a többi nem is nagyon érdekel.
- De mint mondtam semmi bajom. – csattanok fel a túlaggódása miatt. Azon kívül, hogy roppant kellemetlen a helyzet és a vér szinte a fülemben dübörög, a torkomban egy nagy adag csomó gyűlt össze és ezen kívül a szívem majd ki akarja verni a bordámat azon kívül semmi probléma. Ahogy ő sem szereti, ha róla beszélnek, ugyanis rögtön közli, hogy ő is remekül van, apró mosollyal a szája sarkában. Jobban tetszik ez a mosoly, mint ahogy az elmúlt napokban viselkedett velem.
- Ígérem, elengedlek, ha választ adsz a kérdéseimre. És ha attól megnyugszol még a gyengélkedőre is elkísérhetsz. – legszívesebben felképelném magamat. Mintha a szavak, amik elhagyják a számat nem is belőlem jönnének és én csak külső nézője lennék a beszélgetésnek. Rémisztő.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Vas. 12 Jún. - 21:34
Megan & Remus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Éppen azon töröm lázasan a fejem - szinte hallani a fogaskerekek csikordulást is - hogy bizonyára ez az utolsó alkalom, hogy Megan Morhange a közelembe merészkedik, vagy hogy pontosítsak, nekem nem lesz majd merszem közel kerülni hozzá, ha egyszer itt végzett velem. Akaratos, nem tűr ellenmondást, ki akarja erőszakolni belőlem az információk utolsó apró kis morzsáját is, persze ehhez minden joga megvan. És én szeretnék is őszinte lenni, mert másképp nem megy. Tudom, hogy ha rákérdez, még azt is bevallanám, hogy én szoktam szedegetni Sirius bolháit a nagy erdei séták után. Persze ilyesmire nem fog úgysem rákérdezni, szerintem a legkisebb gondja is nagyobb annál, minthogy velem vagy a barátaimmal törődjön, de persze legfőképpen velem.
Igazából ezt a gondolatmenetet már annyiszor végigfuttattam a fejemben, hogy kívülről tudok minden szcenáriót, minden lehetséges kimenetelt. Most azonban még csak a feléig sem jutok. Arra leszek figyelmes, hogy a lány már megint elbambult. Nem ismeretlen számomra ez az állapot, csak hát azt hittem, hogyha egyszer majd kimegy a hatás, vagy éppen kihányja, akkor majd nincsenek ilyen mellékhatások, utórezgések, tudom is én mik. Persze ezt nem tudhatom biztosan, mert addig sohasem jutottam el az olvasmányaimból. Engem csak az érdekelt, hogy mikor lesz vége. Most, hogy ide eljutottunk, csalódottan veszem tudomásul, hogy nem igazán voltam felkészülve, hogy mi történhet majd ezután. Ezért ragaszkodtam annyira a javasasszonyhoz, de most már mindegy. Kezem előre lendül és mintha egy távoli bolygónak próbálnék jelet adni, integetek majd csenttintek kettőt az orra előtt.
- Azt hiszem, hogy van valami átkozott utóhatása – nyögöm zavartan, és várom, hogy ezúttal ismét rámfigyeljen. Vagyis arra, amit mondok, ne pedig csak bizonyos testrészeim kössék le a figyelmét. Ujjam szórakozottan az ajkaim elé biggyesztem, mintha tudomisén, mesztelen lenne, és nem akarnám, hogy többé bámulják.
Csodálkozva pislogok rá, amikor azt mondja, hogy talán zavarja, hogy nem használtam ki a helyzetet. Csakhogy ott motoszkál a fejemben a korábbi gondolat, hogy talán a bájitalnak vannak utóhatásai. Az megmagyarázná ezt a tekintetet, azt, ahogy egyre közelebb és közelebb kerül hozzám, pont abban a percben, amikor azt hittem, hogy többé soha nem áll szóba velem. Hát létezik ennél kegyetlenebb tréfa? De mielőtt lenne időm, hogy túlságosan belelovalljam magam, máris jön a kérdőre vonás. Úgy fújom ki a levegőt, mintha mázsás súlytól könnyebbültem volna meg. Igaz, még csak nagyobb zavar támad a fejemben, de legalább tudom, hogy most magánál van.
- Én... - kezdem meg a mondatot, de elakad a szavam és bíztatom magam a folytatásra, de nem tudom, hogy mit mondhatnék. Most jön el az a pillanat, hogy bemártom a barátaimat, akik ezúttal nagyon messzire mentek és én magam is dühös vagyok rájuk vagy inkább bemártom magamat, és végleg búcsút mondhatok Megan Morhangenek és az összes lehetőséggel, amink lett volna a jövőben. Csak az a helyzet, hogy ha racionálisan gondolkoznék, akkor már rég tudnám a választ, így viszont csak most ötlik fel bennem, hogy bizony nekem és Megannak soha az égvilágon nem voltak kilátásaik a jövőre nézve. A barátaimra viszont jövőre is szükségem lesz. Ám mire megszólalnék, ő már újra a szavamba vág.
Csak a hangjára figyelek, ahogy megemeli és szinte követelőzően szegez nekem a kérdést, ami az eddigi legnagyobb nonszensz, ami ebben a beszélgetésben elhangzott. Minth áramütés ért volna, úgy meredek rá, majd jó néhány csendben eltöltött pillanat után szólalok csak meg ismét.
- Te most komolyan azt mondod, hogy bánod, hogy nem csókoltalak meg? Vagy csak a hiúságodat bántja? Hidd el, Megan, hogy csodálatos vagy. Tényleg – valamiért fontosnak érzem, hogy erről biztosítsam. Nem akarom, hogy ennél is jobban félreértse a helyzetet. - De hát baromira nem érdemeltem ki, hogy megcsókolj – összegzem egyetlen egy mondatban, pedig még annyi minden mondanék, de nem akarom adni a nagy erénycsőszt, nem mondhatom azt, hogy azért nem, mert nem akartam kihsználni, mert hazugság. Igenis ezerszer átfutott a fejemben, hogy egyszer egy pillanattal később reagálok, amikor már késő, vagy még mielőtt még ő kezdeményezne, magamhoz rántom és megcsókolom. És ez az érzés igazából most sem múlt el, mert rájöttem, hogy az ötméteres körzetében már érzem, hogy teljesen végem van. Ahogy most is. És erre csak olaj a tűzre, hogy olyan eréjesen felcsattan és egészen nekem feszül, ahogy próblja bizonygatni, hogy jól van. Nos, ez nagyszerű, mert azt hiszem, én egyáltalán nem vagyok jól. Szédülök, érzem, hogy egy pillanatig mintha megfordult volna a világ. Behunyom egy pillanatig a szemem, csak amig ki nem tisztul a látásom annyira, hogy újra egyet lássak Meganból. Belőle egy is bőven elég.
Tudom, hogy most már nem húzhatom tovább. Annyira számonkérővé vált, én meg képtelen vagyok kérdőjelekkel hagyni.
- Jó poénnak tűnt – sóhajtok lemondóan, s még le is hajtom a fejem, mintha tényleg a saját bűnömet vallanám be. - Igazából nem te voltál a célpont, vagyis hogy nem volt célpont, csak úgy elől hagytam, és vártam, hogy ki sétál bele a csapdába.
Mint mindig, amikor hazudok, vagy kényelmetlenül érzem magam, kezem a tarkóm felé indul és ujjaimmal idegesen a hajammal kezdek játszadozni. De prsze ezt ő úgyse tudhatja, nekem meg aboszolút nem tudatos, észre sem veszem. 
   
There's a fire starting in my heart

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 14 Jún. - 21:57

To Remus


i love you my darling ▲▼▲







Gyakran elgondolkodom, hogy milyen különbözőek is vagyunk igazából. A lelkünk annyira más, annyira egyedi. És gyakran skatulyába zárjuk egymást a kinézete a jelleme alapján, ami a legnagyobb ostobaság. Éppen ez van házanként is. Aki Mardekáros az csak bunkó, ellenséges és agresszív lehet, nulla érzelemmel. Ha mégis ki mered mutatni azt ami fáj, vagy ami épp boldoggá tesz akkor nyámnyila vagy. Ha Griffendéles vagy akkor csak hősi lelkű lehetsz, de mégis okos, és agyafúrt. De ha esetleg megijedsz, egy póktól vagy a józan eszed azt diktálja, hogy ezt mégsem kéne akkor rögtön Hugrabugossá avanzsáltál, akik meg gyávák, félénkek, visszafogottak és természetes, ha már szólni mersz valamiért kinéznek a házadból. A Hollóhátasak pedig, róluk csak annyit, hogy ismerek én olyat, aki ki nem állhatja a tanulást. Borzalmas dolog beleesni sztereotípiákba, de még borzalmasabb rájönni, hogy jó helyen vagy csak rossz emberek között. Néha nekem is sírni támadna, kedvem mégsem tehetem, csak mert szimplán Mardekáros vagyok. Ez is egy ilyen helyzet volt.
- Talán is-is. A hiúságomból elvettél egy darabot, mert tudod, megszoktam, hogy megkapok mindent, amit akarok. És igazából bánom is, mert lehetett volna jobb vége is ennek a történetnek. -
Minden szavammal közelebb és közelebb lépdelek hozzá, amíg szinte mellkasunk össze nem ér. Érzem a leheletét a bőrömön, ahogy csiklandozza a homlokomat.  Lefut előttem a kép, ahogy lábujjhegyre emelkedem, kezemet a nyaka köré fonom, és játékosan túrok a hajába, míg végül összeolvadok vele és megízlelem minden centiméterét a szájában. Hatalmasat nyelek és már lendülnék is felé, hogy na, majd akkor én megcsókolom, ha már ő nem volt rá képes, és mindenkinek jobb, ha magamnál vagyok, amikor csináljuk, aztán gyorsan meggondolom magam.
- Jó poénnak tűnt? – lehelem, az arcába miközben szemeit keresem. Az arcomból az összes vér kifut hirtelen és a kezdeti pírt, amit az idézett elő, hogy elképzeltem, ahogy megcsókolom semmissé lesz, helyette fal fehér leszek. Tehát szimplán csak meg akart viccelni, és nem engem, hanem valakit. Ezek szerint Remusnak mindegy, hogy én vagy egy elsős gólya akaszkodik a nyakába.  Tehát, hogy én abban reménykedtem, hogy ez az egész még valami jót is kihozhat a helyzetből egy nagy önámítás volt. Pedig már kezdtem reménykedni, hogy majd évek múltán mikor kéz a kézben sétálunk, jót nevetünk az egészen. Mert tényleg rá kellett jönnöm így tiszta gondolattal, hogy tetszik, és már akkor is tetszett, amikor először felbukott előttem a nagyteremben vagy amikor kviddics meccs előtt a seprűkkel ügyetlenkedett. Aranyos volt, szerencsétlen, vicces és hihetetlen módon tetszett…
- Te most szórakozol velem Lupin? – suttogom, mert félek, ha rendes hangvételben mondanám, már üvöltés lenne belőle.  Akárhogy tudom, hogy már napok óta csak szórakozik velem nem is értem, de rosszul esik, hogy közli velem, hogy nem én voltam a célpont. Eddig talán reménykedtem, hogy direkt volt ez az egész, de kár volt reménykednem.
Egy másodpercig még mérlegelem a helyzetet, de így nem akarom kivívni magam ellen a sorsot, eddig is leégettem magam, akkor most isten ments, hogy akkor is elutasítson, mikor tudatomnál vagyok. Az lenne csak az igazán pofára esés.
- És nem akarsz mondani nekem ezeken kívül valamit? – lépek hátra, minden egyes milliméterrel eltávolodva tőle. Amilyen közel voltam hozzá kissé kínzónak hat ez a messzeség, de rá kell jönnöm, hogy ez őrültség. Az, hogy vonzódom hozzá bizonyos okok miatt még nem jelent semmit, hisz tetszett nekem már egy kviddics seprű is, aztán mégis másikat választottam…
Igazából vártam, hogy bocsánatot kérjen a csoportos megaláztatás miatt, hogy mindazok ellenére, hogy leégetett az egész iskola előtt még egy apró pici jó sem származik a történtekből. Amúgy is, mi a francot akarnék én egy prefektustól? Pont én, aki azt se tudja mi az a takarodó, vagy éjszakai tilalom?
- Azt akarom, hogy hozd ezt rendbe. – kezdek kijönni a sodromból és cseppet sem vagyok már nyugodt.  A kezdeti remény miszerint ezt még jól is kihozhatjuk, már kilométerekre van tőlünk és érzem, hogy az amilyen közel voltunk egymáshoz pár órával ezelőtt semmissé lesz. Pedig tényleg akartam. Akartam őt, napokig, és csodálatos módon még a bájital hatása után is. De hát jobb ezt magamnak megtartani. Kár lenne tovább rontani a helyzetemen.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Remus Lupin

Remus Lupin

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Matthew Hitt

»
» Szer. 15 Jún. - 20:14
Megan & Remus

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

És igen, végre sikerül mindent elcsesznem, ahogy azt a hozzám hasonló született vesztesektől elvárná az ember. Ki gondolta volna, hogy olyasvalami ellen küzdöttem végig, ami tulajdonképpen nem is lett volna olyan ördögtőlvaló, s még voltam akkora hülye, hogy azt hittem, hogy ha majd az erény útjait választom, akkor biztos helyesen járok el. És itt bukik be az egész elmélet, amikor a Roxfort legcsodásabb lánya azért akarja leszedni a fejedet, mert nem voltál hajlandó kihasználni a helyzetet, amikor nem volt magánál. Ééérted, ugye? Mert sajnos én nem, és ez az érzelem konstans kiül az arcomra, de nem akarom tudni, hogy mennyire festhetek most nevetségesen.
Egyszerre dűhít és további gondolkodásra késztet az, amit mond. Nem tudok tenni ellene, hiszen eddig is tisztában voltam azzal, hogy Megan Morhange bármit megkaphat. Már akkor bebizonyította  amikor aláíratta azokat az istenverte petíciókat, körülbelül egy óra alatt, ami kétségkívül nekem egy év alatt sem sikerült volna. De elkeserít a tény, hogy így fogja fel ezt az egészet. Nem szándékosan sértettem meg a büszkeségét, ha tudok róla, soha sem jutunk el ideáig. Cseppet sem boldogít a tény azonban, hogy úgy kezel, mint egy trófeát, amit éppen nem kaphatott meg. Ezt azonban nem áll szándékomban szóvá tenni, főleg, hogy egy pillanat alatt ki is úszik a gondolat a fejemből, ahogy lassú léptekkel el kezd felém közelíteni. Visszafojtott levegővel várom, hogy mit is fog tenni.
Persze a fejemben ezerféleképpen lejátszódik a jelenet, egyik sem tűnik túl valószínűnek.
Ahogy elfogy közöttünk a levegő, és ahogy a melle a törzsemnek feszül, szinte érezni vélem a szívdobogását, ami persze abszurd és valójában a sajátom dübörög ilyen hangosan. Annyi kérdés kavarog a fejembe, de úgy döntök, most az egyszer nem fogok közbeszólni, nem fogom megállítani.  Várakozástól csillogó szemekkel nézek vele farkasszemet, és már kinyújtom észrevétlenül a kezem, hogy egy kicsit rásegítsek, és felgyorsítsam ezt a kínzó másodpercet, de mire az életben egyszer a tettek mezejére léphetnék, már el is múlt a pillanat.
Mint akit leforráztak, úgy nézek most rá, ahogy hirtelen megtorpan, és falfehérré válik az arca, mintha hirtelen rájött volna hogy ma nem mostam fogat. Pedig amúgy mostam vagy háromszor, mert azért ez a minimum amit megtesz valaki, akit egy amortentiától bűvölt rajongó üldöz.
Csakhogy itt már szó sincs semmiféle rajongásról. Sem kedves babusgatásról. Megan Morhange zabos, de nagyon. És én most az egyszer még azzal is tisztában vagyok, hogy miért.
Őszintén szólva álmomdan sem gondoltam volna, hogy ennyire érzékenyen érinti a dolog. Persze számítottam rá, hogy kiakad, de valahogy egészen másképp és más okoktól vezérelve. Megan Morhange-el lenni olyan, mintha egy hullámvasút gépkezelője lennék, mindig a kis kabinomból nézem végig, ahogy ő szélsebesen tovarobog.
Hogy nem akarok-e mondani neki valamit? Nos, dehogynem. Sok mindent szeretnék. De valahogy mind indokolatlanul bénán hangzik, és én már bénáztam eleget. Figyelem, ahogy miliméterről miliméterre eltávolodik, közben rámtámad az üresség, ami akkor szokott, amikor hónapokig kuporgatok egy új tollra, aztán mire leérek Roxfmortsba, már felvitték az árát. Legszívesebben a földhöz verném magam, de az nem lenne túl férfias, már ha még számít egyáltalán, hogy mi férfias és mi nem.
- Sajnálom ezt az egészet – hajtom le végül a fejem. Igen, bűnbánóan. Most igazán. Csakhogy nem azért, amit csináltam, hanem azért, amit nem csináltam. Másképp is elsülhetett volna ez az egész, és akkor most nem itt tartanánk, hanem ahogy mondta, valami jobbat is kihozhattunk volna a helyzetből. De szépen elpuskáztam. - És tudom, hogy többet érdemelsz egy szimpla bocsánatkérésnél, de nem tudom, hogy mit tehetnék vagy mondhatnék, amitől jobb lenne – szólalok meg kisvártatva, fejem felemelve, egyenesen a szemébe nézve.
Ez volt eddig a legnagyobb hiba, amit elkövettem. Mert egyszerűen az volt a tervem, hogy elsomfordálok, és többé nem kerülök a szeme elé, de egyszerűen képtelen vagyok megmozdulni, ha így néz rám. Összeszedem minden erőmet, és olyan határozottan lépek egy lépéssel újra eltűntetve a távolságot kettőnk között, hogy még én magam is meglepődök. - Igazad van Megan Morhange, rendbe kell ezt hoznom. Megteszek bármit, legyen az bármekkora őrültség is.
Szemem úgy fénylik az elhatározás lángjától, a tettrekészség minden tüze benne lobog, elhitetve Megannel, hogy ha kell, akkor egy kentaurcsordával is megbírkózom. Ami persze nem nagy szám tőlem, hiszen egymagam széttudnám marcangolni őket az utolsó patáig, hacsak nem lennének olyan fene okosak, hogy messze elkerüljék az erdőnek azt a részét, ahol én szoktam garázdálkodni.
   
There's a fire starting in my heart

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Remus & Megan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Remus & Megan again
» Remus & Megan
» Remus & Megan ᛰ embarrassing moments
» Megan & Amy
» Megan & Killian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-