» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
74
19
13
20
13
10
23
11
1
5
5
5
27
226
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Magasröptű beszélgetés...
Today at 18:10
• • • • • • • • • • • • • •
Sylvester Brysen
Nem igaz George?
Today at 17:18
Sylvester Brysen
pure sweet violent hearts
Today at 16:31
Pandora Dolohov
Lowe Beyond Bones
Today at 14:28
Cailin Flint
Elveszett paradicsom
Today at 13:55
Mark Valentine
Az asszonyt a lánytól
Today at 13:11
Apolinariya Koldovstoretz
mozgókép mugli módra!
Today at 13:06
Alec Silverlake
Hiányzásnapló
Today at 12:33
Rodney Lestrange
koponyaűri nyomásfokozódás
Today at 10:40
Amycus Carrow
Regulus fekete listája
Today at 0:00
April Svenson
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
308
▽ Reagok :
182

»
» Kedd 7 Jún. - 21:53

James Fleamont Potter

england is mine and it owes me a life

Becenév:

Ágas

Kor:

18

Származás:

aranyvér

Lojalitás:

nos

Képesség:

bejegyzetlen animágus

Csoport:

mágiahasználók

Play by:

arthur gosse

Karakter típus:

canon

Egy kép anyáról és apáról. Jóval azelőtt készült, hogy én megszülettem. Mi tagadás, öregek, ámde jól borotváltak (huh, Anya is!).
Még egy kép, tizenhét nappal azután, hogy megszülettem. Látod azt a fehér pólyában lévő kis puttót Anya kezében? Na, tippelj ki az! Mi? Most komolyan? Ember, tudod, hogy nincs is testvérem! Oké, na. Nincs baj. A háttérben az a házunk. Nagy. Több benne a márvány, mint egy átlagos mugli temetőben. Tudja fene, talán a szellem is. Ha valaha bárki azt szajkózná neked, hogy egy aranyvérű családnál nem a presztízs reprezentálása és a monumentalitás a cél a tökéletes lakóhely elkészítésekor, akkor… hát, érted, mire gondolok, nem?
A Reggeli Próféta legutóbbi száma. A címlap kiskapitálissal szedve a képedbe ordít: HÁBORÚBAN ÁLLUNK? Az alcím dőlt, azaz kurzív betűkkel újabb gyilkosságokról számol be.
Háborúban állunk? A válasz lehetne igen, a válasznak igennek kéne lennie, csak vége fognánk magunkat és támadnánk vissza. És tudod… miért is ne?
Lehengerlő.

Mikor azt mondják, egy varázslatot hosszú idő elsajátítani, akkor az ember… nem is tudom, legfeljebb öt órával számol.
Oké-oké, három és fél.
Aztán újra gondolva abba a három évbe nem tudom, hogy fért bele az is, hogy minden könyvet végig nyálazzunk, amit csak fel lehetett hajtani a könyvtárban az animágiáról. Mindezt úgy, hogy senkinek se legyen gyanús, ugyebár.
Jó, lássuk be, ha csak egy-két heteken át tartó szarságot lecserélnek pár… huh, lássuk csak, kevésbé komplikált, ámde mókásabb szarságra, akkor, öhm…

734. nap
még 361 nap az első sikeres átváltozásig

- Na, figyeljetek! – egyébként, ha engem kérdezel, Pettigrew világéletében elveszett arcot vágott, de attól még elég nagy volt az esélye annak, hogy most a természetesnél tényleg jobban – és ezt most nyomatékosítom, hogy ne tűnjön szóismétlésnek - elveszett attól, amit az imént olvastam. Sirius… hát, csak a szokásos. Nem figyelt. Vagy legalábbis próbált nagyon úgy tenni, mint aki nem figyel, nem mintha nem azzal töltötte volna az egész kibaszott múlt éjjelt, hogy előre megtanulja, amit felolvasni készülök. – Szóval, a könyv azt mondja nekünk, hogy Peter törjön be az üvegházba és szerezzen be három kurva mandragóra levelet, amit aztán egy hónapon át a szájunkban tartunk. – lehet, hogy nem pont így volt leírva a szöveg, de hidd el, hogy ahogy én mondtam, az se hangzott sokkal rosszabbul.

733. nap
még 360 nap az első sikeres átváltozásig

[Sirius] Akkor most mi lesz?
[James] Hát, bevesszük.
[Peter] És a szájunkban tartjuk?
[James] Mm.
[Peter] Egy hónapon át?
[James] Ja, a könyv azt mondja.
[Sirius] De… rágcsálni is kell, vagy mi a szar?
[Remus] Te komolyan megrágnál egy mandragórát?
[James] De az amúgy nem mérgező?
[Sirius] De mit csinálunk, ha beszélni akarunk?
[James] Hát, asszem nem beszélünk.
[Remus] Nem azért, de eddig egyikőtöknek sem okozott problémát tele szájjal besz…
[Peter] És ha enni?
[James] Nem eszünk.
[Remus] Azért halljátok, amit mondok, ugye?
[Sirius] És ha lenyeljük alvás közben?
[James] Menj már a fenébe, akkor aludni se fogunk!

750. nap
még 347 nap az első sikeres átváltozásig

[Remus] És tényleg lenyelted?
[James] Nem, a francba, mondom, hogy kihánytam!
[Peter] Egyáltalán hogy sikerült?
[James] Nézd…
[Sirius] Fura, én azt hittem, erre csak Peter lenne képes.
[Peter] Itt állok melletted, és hallok minden szót!
[Remus] Le kell menned a gyengélkedőre! Ha így nekem kviddicsezni akarsz még délután, akkor…
[James] Egy perc és megleszek. Csak… uh, hiszem, van még belőle lent. Ha megbocsátotok, egy perc és visszajö… - és akkor a szőnyegre a hánytam.  

751. nap
még 361 nap az első sikeres átváltozásig

A hozzászólást James Potter összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 15 Márc. - 15:00-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
696
▽ Reagok :
212
▽ Kor :
18
▽ Avatar :
Chloe Moretz

»
» Szer. 8 Jún. - 20:58

Elfogadva!

Ez aztán egy tökéletes Potter ET a javából! nevetés Nem tudom, láttam már párat, de valahogy ez volt az amin úgy igazán nevetni tudtam. Tetszett, és remélem hogy a játéktéren is megtartod majd jó szokásod, és sokáig boldogítasz minket!!!
A kariképről ne kelljen áradoznom, örülök, hogy nem az unalmas megszokottat választottad, üdítő ez a változatosság, tökéletes párt fogtok alkotni Lilyvel. Razz
Na, foglalózz is, aztán pedig vedd be a játékteret, és kapd el a tekergőket!

• • • • • • • •

Close your eyes, and you'll

see that you're really need!

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
308
▽ Reagok :
182

»
» Csüt. 15 Márc. - 14:59

James Fleamont Potter

ENGLAND IS MINE AND IT OWES ME A LIFE

A leghosszabb nyár után jött a leggyorsabb év.

A délutáni napfényre kelek, kiürült sörösdobozok alól kaparom össze a szemüvegem – meg mondjuk egy tiszta alsót. Aztán valamivel később erőtlenül görnyedek a vécé fölé, görcsös ujjakkal kapaszkodok a csésze peremébe, és öklendezés után, de még hányás előtt tisztán látom magam előtt Dorcas arcát – vagy csak egy dühösen-kislányos, de azért mégiscsak női arcot, aki ugyanúgy lehetne Dorcas is, mint akárki más, nem tudom, az arc maga elmosódik, miközben mindennél tisztább is, mintha valamire szemüveg nélkül fókuszálnék – ez az arc pedig dorgál és szemre hány, meg kicsit ki is röhög, de csak mert korábban együtt nevettünk azokon a szerencsétleneken, akikhez ijesztően kezdek hasonlítani.

Az öklendezéstől könnybe lábadt a szemem és felállt a szőr a karomon, de aztán nem történt semmi, csak letérdeltem a fürdő padlóján.

Pedig hányni kéne, tényleg hányni kéne, nem is azért, mert másnapos vagyok (ünnepélyesen jelentem, hogy mostanra, ha megiszok este két üveg bort, a rákövetkező nap még mindig tökéletesen funkcionálok), hanem a felismeréstől, hogy lám, lám, lám, én leszek az a szerencsétlen, akinek a Roxfort volt élete csúcspontja, és utána nem vitte semmire.

Tisztán látom magam előtt Dorcas arcát, ahogy a dorgáló szemrehányása hisztérikus röhögésbe megy át, mielőtt azt mondja, lúzer.

Peter az ágyamon hevert – lustán dohányozva, hason és könyökölve – és a lepakolt reggelizőtálca fölött égette el a hamvadó cigarettavégével a félbehagyott, összegyűrt leveleimet.
Őszintén reménykedtem, hogy valahogy sikerül felgyújtania az egész házat, hogy aztán----

Egy mélyet sóhajtottam. Újra elolvastam Remus levelét.

Mert te mindig kitalálsz valamit, de ezúttal, James, ez már kevés.

Na ja.

Kedves Remus,
tévedsz, ÖTLETEM SINCS, és

- Bassza meg. – nyögtem, az asztalra dőltem, mélyeket szívtam a füstszagú levegőből és felfordul a gyomrom (még ez sem másnap!).

Peter lelkesen csacsogott, pedig napok óta morgásszerű félmondatokra korlátozódott minden kettőnk között váltott szó. Kivéve, ha Remus volt a téma, akkor csak hallgatott. Én meg szentül és félőrültem hittem abban, hogy minden ki nem mondott szó mögött tiszta, tömör aggodalmat találnék, csak el kéne kezdeni kibontani azt a csendet, csakhogy az előbb felolvastam neki Remus levelét, de ő mégis hajthatatlanul és megállás nélkül csak arról tudott pofázni, hogyan gyilkolták meg Nancy Spudgen-t.
Tudja fene, amúgy lehet, hogy ennek még örültem is, már azért, hogy így a saját csendemen legalább nem kell őrlődni, még elkezdeném szétboncolni, hogy aztán---

- Biztos, hogy Sid a gyilkos. – Mondta és slukkolt egyet.
Végre feltápászkodtam az asztalról, hogy megrázzam a fejem. - De Sid szerette Nancy-t.
- Hát, tudod, hogy van, nem? – Belekezdett egy újabb levéltöredék hamvasztásába. – Néha azt bántod, akit szeretsz. – Három hosszú másodpercig szótlanul nézett rám, aztán összegyűrte a lapot, a tálcára dobta, és elmacskásodott mozdulatokkal a hátára fordult.
- Miért?
- Hogy magadat mentsd, mert… nos, tulajdonképpen mindegy, miért. Nem hiszem, hogy ez olyan rossz dolog.
- De… Nancy meghalt.
- És Sid él. Érted, mire gondolok, nem?
- A… asszem nem egészen.
- Ha Sid nem szúrja le Nancy-t, akkor Nancy szúrja le Sid-et. És ha Nancy igazán szerette Sid-et, akkor… hát, szerintem tökre megérti, hogy Sid megölte őt.
- Mi a francról beszélsz?
- Izé, figyelj! Vagy Sid, vagy Nancy. A kettő együtt nem megy.
- Már hogy ne…?
- Mert ha össze vannak zárva, veszélyben van az életük! Izé, tök… kiszámíthatatlanok. Heroinisták, és… és ha együtt vannak, akkor csak anyagoznak, meg mindenféle vad dílerek járnak a nyakukra. Az ilyen az nem élet, akkor… akkor inkább haljon meg Nancy. És akkor majd Sid majd…
Az, hogy megrökönyödve meredtem rá, voltaképpen nem adja vissza azt, ahogyan megrökönyödve meredtem rá.
- Nem vágod, miről beszélek, ugye?

- Ez most egy felvételi elbeszélgetés vagy egy kihallgatás?
- Sok kihallgatáson kínálják teával, Mr. Potter?
- Megdöbbenne. – De talán ez nem az a pillanat, mikor McGee irodájában szerzett élményeimről kell beszélnem. Végig mért, én vigyorogtam, ő nem viszonozta.
- Mesélne a kapcsolatáról Sirius Black-kel?
- Parancsol?
- Mr. Black családja Minisztériumunk és a fennálló rendszer elkötelezett támogatója. Biztosan ismeri őket, végtelenül csodálatos emberek.
- Ó, hogyne!
- Érkezett egy jelentés, amelyben Mr. Black-et a saját családja nevezi – hogy is mondták? Fenyegetésnek a Minisztériummal szemben.
- Sirius-t?
- Úgy tudjuk, Önök remek barátságot ápolnak.
- Pontosan ki írta ezt a---
- Mi a helyzet Lena McLain-nel?
- Mi… mi egyszer öhm… közösen piknikeztünk.
- Mr. Potter, nem inna még egy kis teát?
- A… azt hiszem, inkább nem.

Tisztelt Mr. James Fleamont Potter!

Sajnálattal közöljük, hogy a Varázsbűn-Üldözési Főosztály Továbbképzésére, a Varázsjátékok és Mágikus Sportok Főosztály Továbbképzésére, a Rejtély - és Misztériumügyi Főosztály Továbbképzésére, illetve a Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya Továbbképzésére való jelentkezését elutasítjuk.
E határozat ellen fellebbezésnek helye nincs.

Üdvözlettel----

- Nyugalom, kedvesem. – A ciklámenszínű száj rám mosolygott, amibe a begombolt blúzgallérra ráfolyó tokácskája egészen beleremegett. – Most szépen kitöltjük a JK7-es számú nyomtatványt, rendben? Szóval, hol is kezdjük, hol is… á, az eltűnt személy neve?
- Lily Evans.
A pennája lassan kanyarította a betűket a pergamenre, ő közben a teáját kevergette.
- Születési ideje?
- 1960. január 30.
- Származása?
- Mugli születésű.
A penna megállt. A nő arcáról a mosoly lefagyott, miközben az ajkai széle ugyanolyan görcsösen az arca közepén maradtak, mondhatni vicsorgássá ment át az egész.
- Rendben, nos, meg is vagyunk.
- De…
- Ennyivel már boldogul az osztály.
- De nem kéne…
- Azt mondtam, rendben vagyunk, Mr. Potter!

- Az eltűnt személy neve?
- Lily Evans.
- Születési ideje?
- 1960. január 30.
- Születési helye?
- Ööö… London? Azt hiszem, London.
- Aha. – A mugli rendőr, Mr. Robert Smith tizedes, itt mélyet slukkolt a cigarettájába. – Hol látta utoljára?
- Egy metróállomáson.
- Melyik állomáson?
- Izé… én… nem… nem igazán ismerem a várost, és…
- Oké, hogy nézett ki?
- Vörös haj, öhm, sok szeplő, kábé… ilyen magas---
- Az állomás, hogy nézett ki?
- Ó. Hát az… mint egy állomás, sok ember, oszlopok… fehér volt a fal, talán zöld csíkokkal.
- Mikor látta utoljára?
- Az állomást vagy Lily-t?
Leverte a hamut. Nem tudom, hogy inkább fáradt vagy mély volt-e az a sóhaj, amit ő---
- Két és fél hónapja.
- Két és fél hónapja?
- Két és fél hónapja.
- És csak most--?
- Nézze, tudom, hogy néz ez ki, de… az igazat megvallva én se hittem eddig, hogy a muglik--- vagyis izé, a maguk rendőrségét be kell ebbe az egészbe vonni.
- Hová valósi?
- Mármint… én? Izé, Ausztrália. Ausztrál vagyok.
- Az akcentusa brit.
- Nehéz gyerekkorom volt.
- Nem tudom, Ausztráliában hogyan szokás, de tudja, itt Angliában, ha valaki eltűnik, pláne, ha egy fiatal, kiskorú lány, akkor haladéktalanul—
- Kérem, csak… segítene?

A délutáni napfényre kelek, kiürült sörösdobozok alól kaparom össze a szemüvegem – meg, oké, nem is kell tiszta legyen az az alsó már. Aztán valamivel később erőtlenül görnyedek a vécé fölé, görcsös ujjakkal kapaszkodok a csésze peremébe, és öklendezek, és hányok és aztán perceken át nem is látok semmit.

Később kiülök az ablakba, és jobb híján bámulom a hátsókertet az utolsó, lagymatag, februári fényekben.
Fájt minden porcikám, a téli tengerpart sós levegője kimarta a bőröm, valami ilyesmi érzés lehet, ha élve megnyúznak – vagy az egy picivel jobb, tudja a fene, ha valakinek olyanja van, most akár ki is próbálhatja rajtam!

- Minden oké? – kérdezte Peter.
- Ja. Hogyne.
- Öhm… láttam a rendőrség levelét.
- Aha.
- Én… sajnálom. De, figyelj, csak azért, mert a muglik nem találják, az még nem jelenti azt, hogy---
- Tudom.
- Ó. Oké, csak--- - Sóhajtott. – Akarsz valamit inni?
Vállat rántottam, ő meg nem mondott semmi többet, szóval kénytelen voltam én megtörni a csendet.
- Sid meghalt.
- Ki?
- Sid Vicious.
- Ó-- óóó. Azt… tudom.
- Csak… azt mondd meg nekem, ha Sid nem él, akkor… akkor szerinted mi értelme annak, hogy Nancy is meghalt?
- James---
- Mert… mert szerintem azért csak jobb így. Nem?

Ajánlott tartalom
i'm up to no good

»
»

James Potter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Aiden & Alicia
» Where we belong || Harry Potter új generáció FRPG
» James Jeffrey Cooper (kapott karakter)
» Thomas James "T.J." Hammond ~15%
» James Rhodes - Vashazafi/Hadigép /Szabad/