Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Sirius & James EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Sirius & James EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Sirius & James EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Sirius & James EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Sirius & James EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Sirius & James EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Sirius & James EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Sirius & James EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Sirius & James EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Kedd 14 Jún. - 16:28
ALL KINDS OF CRAZY


Óránként keltem fel éjjel, kétségbeesetten kutatva Sirius után a padlón. Nem mintha bármi rációt láttam volna abban, hogy két hét után tényleg csak úgy fogná magát, és kereket oldana innen is – legalábbis  minden alkalommal, mikor lenéztem az ágyról, ott volt kiterülve, mint egy eltalált állat, csak mondjuk annál sokkal nyugodtabban, békésen szuszogott. Így ment ez éjféltől pirkadatig - most már második hete minden éjjel - míg végül az összes aggodalmamat legyőzte a fáradtság. Nem tudom, mennyi idő telhetett el, de elég magasan járt a nap, mikor legközelebb magamhoz tértem.
Bágyadtan felültem az ágyon, a hajamba túrtam, a szemeimet dörzsöltem, a szájam szélére száradt nyálat törölgettem, egyszóval mérföldekre voltam attól, hogy ismét teljes értékű, kipihent, hasznos tagja legyek a Potter-háznak. A nyári hőség egyre beljebb kúszott a nyitott ablakon. Valószínűleg ma lesz a napja, hogy mind elolvadunk.
Elkúsztam az ágy széléig, aztán lassan lekászálódtam a padlóra. Őszintén megvallva fel akartam verni valami különösen embertelen módszerrel, de valamiért végül aztán mégis csak hagytam, hogy keljen fel, amikor akar. Az éjjeli szekrényemen felejtett, legalább egy hetes Reggeli Prófétát olvastam, amíg ki nem nyitotta a szemeit. El sem mozdultam mellőle.
- Tudod, még mindig van pár ágyunk üresen, ha esetleg beleuntál, hogy minden reggel beállt derékkal ébredj.
SIRIUS & 203 szavas minireag & zene: fidlar - stupid decisions
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 18 Jún. - 23:01
Az angol nyarak mindig az agyamra mennek. Néhány nap hőség, két hét eső. Igazából, néhány nap programgyilkos trópusi hőmérséklet, és két hét életkedvgyilkos eső. Ezért ideálisak a kocsmák, a tető véd a víztől, és a sör pedig lehűt. Míg a szülői házban laktam, hasonló nívós intézményekben töltöttem az időm nagy részét, hogy ne is kelljen emlékeznem az otthoniakra, és minél kevesebbet kelljen a házban tartózkodnom, lehetőleg akkor se józanul, mert úgy már nem lenne hajam se azoktól a barmoktól. A kedvenc rokonom, a festményen szereplő, mindig hangosan horkoló, pipázgató dédnagypapám volt. Ő aztán tudta, hogyan élvezze ki az életet, nem fordított rá nagy gondot, a "Jóra való restség" mellett az ő neve is állhatna a mugli Bibliában. Micsoda nagyszerű dolog, ez a Muglitörténet óra. Bár, a kenyérpirító kicsit jobban izgatott mindig is, mint a Könyvek könyve.
Bezzeg, mióta Potteréknél lakom, semmi gondom a spontán házon belüli létezéssel, persze, ehhez az egész Potter család igen jótékonyan hozzájárul. Mindig sikerül kellemesen fáradtan lekuporodni a padlójukra és nem törődni a másnapi hátfájással. Remélhetőleg öregkoromban majd meghálálja a gerincem, s akkor majd nevethetek a reumás, lumbágóval küzdő Jamesen, addig meg ez a tudat éltet.
Ezen a napon is ebédidő körül ébredtem fel, James ezen a napon is egy ágy birtokbavételét javasolta. Azt hiszem, egyre meggyőzőbb, de ezúttal sem méltattam válaszra. Túl élénken élt még bennem a Muglitörténet óráról szóló álmom. S apropó, muglik...
- Ágas, mondd csak, tudod te, mi az a... - vadul csillogó szemekkel felültem, elnyomva egy ásítást - motorkerékpár? - szegeztem neki a kérdést, ami egy újabb eszement ötlet ígéretét hordozta magában.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Szer. 29 Jún. - 15:41
ALL KINDS OF CRAZY

Máskülönben magára hagyhattam volna, legalább addig, amíg tisztességesen megreggelizek, de ugye ez nem így történt, a gyomrom lassan-lassan jelezni kezdte, hogy ez nem feltétlenül életem legjobb döntése volt, de, mondom, nem akartam magára hagyni. Egy kis részem még mindig nehezen hitte el, hogy Sirius Black beköltözött a padlómra, hogy a kismilliárd porcicám lakótársa lehessen. Mióta itt van, minden nap potenciálisan úgy telik, hogy az akár életem eddigi legjobb napja is lehetne, bár, ha sokáig gondolkodunk rajta, akkor persze annál több még nem történt, minthogy mostantól ketten unjuk végig a napokat. Tudod, hiába van irtó sok időd, ha az egész arra megy el, hogy nem tudod, mit kezdj vele. Lehet levelet várni, heverészni, levelet írni és... hm, nagyjából ennyi. És néhányan még mindig elhiszik, hogy a nyári szünet egy diák életében a legjobb dolog, ami csak történhet.
Nyújtózkodtam, aztán unott tekintettel Sirius csillogó szemeibe néztem.
- Nem, fiacskám, és amíg ki nem derül, hogy lehet vele kávét főzni, addig őszintén, nem is nagyon érdekel. - sóhajtottam, majd lassan feltápászkodtam a földről. - Gyere, azt mondom, vadásszunk valamit, amit enni lehet. Hogy hangzik, hm? - nyújtottam a kezem, hogy esetleg felsegítsem, de aztán hamar rájöttem, hogy ahhoz úgyse lenne kedvem, hát kínos gyorsasággal nyújtózkodássá dolgoztam tovább a mozdulatot. Beleroppant a hátam, fellenyisszentettem. - Na, figyelj, reggeli után keresünk a motorkerékizédről valamit a könyvtárban, jó? Vagy előtte is, vagy... inkább közben is lehet, ha elmész érte, nekem igazából teljesen mindegy. Valahol biztos van pár ilyen mugli-lexikonunk. Keresd azt, amin a legtöbb por van, és ne számíts ábécé sorrendre. - ásítottam egyet, pedig valójában nem voltam álmos. - Találkozunk a konyhában, vagy magadtól nem találsz oda?
SIRIUS & nemtudomhányszavas minireag & zene: muzsikanemvolt
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Sirius & James

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sirius Black
» Sirius & Marlene
» Dorcas & James
» Sirius Orion Black
» Lily & James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-