Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Folyosó RT - Page 4 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Folyosó RT - Page 4 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Folyosó RT - Page 4 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Folyosó RT - Page 4 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Folyosó RT - Page 4 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Folyosó RT - Page 4 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Folyosó RT - Page 4 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Folyosó RT - Page 4 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Folyosó RT - Page 4 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 14 Jan. - 17:44
[Doris]

- Persze, hogy nem azt mondtad. Csak egy példa volt, hogy megértsd végre miről beszélek. - Mondom neki komolyan, tekintetemmel végig őt pásztázva. Hirtelen jön az egész dolog, az érzelmekkel teli csók majd az csak rátetéz az egészre, hogy ő is viszonozza ezt. Kis ideig pásztázom őt miután befejezzük és kijelentem, kimondom AZT a szót amivel az emberek nem dobálóznak csak úgy, főleg nem olyan emberekhez akikkel azelőtt nem is igazán voltak jóban. Amikor pedig még ez után a csók után azt feltételezi, hogy hazudok, inkább hátrébb lépek. Kicsit csalódott arcot vágok.
- Ha az eddigi mondandómból, tetteimből és az utóbbi csókból sem értetted meg, hogy ezt komolyan gondolom, akkor lehet, hogy nem kellene erről többet beszélnünk addig, még nem kezdesz el hinni bennem. - Hátrálok még egy kicsit és széttárom a karjaimat. Nincs mit mondanom, ettől jobban még soha senkinek nem fejeztem ki az érzéseimet. Ettől jobban még sosem ismert senki más csak ő.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 14 Jan. - 19:58
Azt sem tudom, hogy mit kéne eki mondanom, még mindig olyan fura ez az egész, ami köztünk van.. Shane is fura mostanában és nem tudom hova tenni a viselkedését. - Megértettem. - félelem neki röviden, aztán jön az, amire életem végéig várhatóan volna.. egy fiú azt mondta szerelmes belém. Természetes volt számomra, hogy hazugnak nevezem, mert hihetetlen, de az a csók, még sosem csókoltam még így és én hülye elbasztam megint.
Tudom, hogy jogosan távolodik el tőlem, mert.. butaságokat mondok, majd rápillantok. - Hihetetlen... nem hazugnak akartalak nevezni, de nem vagyok szép, se csinos, se kedves.. ki szerethetne egy ilyen lányt? -kérdezem tőle midvégig a szemébe nézve. - Te vagy a legjobb pasi it.. jobbat is találhatnál.. szebbet, okosabbak. - és fura ez tőlem.. mindig magabiztosságot sugárzok, de most nem..
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Kedd 17 Jan. - 14:20
[Doris]

Tekintetem kicsit mérgesebben méregeti őt mint eddig. Azt hittem, pár dolgot már átbeszéltünk (átvitáztunk?) és ezzel le is zárhatjuk ezt a dolgot. Aztán puff, megint ugyan oda ragadunk ki. Ez egy ördögi kör, úgy érzem jelenleg.
Őszintén meglep amikor elkezdi magát úgymond ócsárolni. Elfintorodom, és nem veszem le róla a tekintetemet. Hiszen olyan jól tudja, mit gondolok. Megrázom a fejem és egy pillanatra a plafont kezdem el nézni.
- De nem érted, hogy nekem nem kell másik? - Sóhajtok. Épp eleget szórakoztam az elmúlt éveimben, épp elég csajt ismertem meg és tudom, hogy milyenek... Doris pedig, más. Ezt pedig neki is végre be kellene látnia, azzal együtt, hogy komolyak a szándékaim, még ha a kettőnk jövője kicsit homályos is egyelőre.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szer. 18 Jan. - 11:13
Nem is tudom, hogy miért kell ezen annyit gondolkodni, mert ezen nincs értelme gondolkodni. Tudom, hogy mérges és ennyire akkor sem volt mérges, amikor még veszekedtünk, de egyszerűen nem tudok neki hazudni. Nem mondhatom, hogy minden rendben van, amikor nincs így. Ez most egy olyan helyzet, ami nem oldható meg könnyen..
Persze, amikor teljesen őszinte vagyok, akkor nem tetszik neki és megint azt csinálja, amit legjobban rühellek.. Fintorog. Majd a plafont kezdi el bámulni, miért bámulja?! Mondanom kéne valamit vagy tennem? De mit mondjak, ha így érzem? Ki tudja mikor esik vissza, hogy mikor lesz újra olyan, amilyen múltkor is volt.
Nem kell neki más, még. Ki tudja, mikor fog ez változni. - Shane.. Jó. - sóhajtok egyet, nincs értelme vitatkozni, nincs értelme ellenkezni. Igaza van, eddig nem tett semmi olyat, ami miatt bizalmatlannak kéne lennem, legalábbis semmi olyanról nem tudok. - Mától fogva egy pár vagyunk, ha szeretnéd.. - mondom neki halkan és bizonytalanul, majd közelebb lépek, két kezem közé fogom az arcát és magam felé fordítom. - De nekem mindenben te vagy az első és... - motyogom halkan és bizonytalanul.. - Nem adok meg mindent először.. - mindketten tudjuk mire gondoltam és el tudom képzelni milyen vörös lehet a fejem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szer. 18 Jan. - 12:24
[Doris]

Nem tudom mi változott hirtelen. Azt sem, hogy vajon sikerült e megértenie, vagy csak úgy simán rávágta a választ, amit hallani szerettem volna. Összehúzott tekintettel pillantottam felé, kicsit talán gyanús nézésnek is mondhatnám, de valóban meglep, hogy ilyen hirtelen vége szakad a vitánknak. Nem mintha nem örülnék neki...
Felsóhajtok. Jó érzés érintését ismét a bőrömön érezni. Kicsit elmosolyodom, főleg mert úgy érzem, valamilyen szinten ma nyertem.
- Én szeretném, de ha te nem, akkor nem muszáj... én nem erőltetem. - Vágom rá kicsit mentegetőzően, de mondjuk most ennek a pillanatnak az kellett volna, hogy legyen, hogy inkább hallgatok és beleegyezem mintsem szóvá teszek még egy s mást. Mégis figyelem őt, további kijelentését csöndesen és kicsit elmosolyodom, mire befejezi. Főleg mert úgy elpirult.
- Mint mondtam, én nem akarok semmit sem erőltetni. Mindennek eljön majd az ideje biztosan... - Mondtam, miközben kezét érintettem az enyémmel és egy apró csókot leheltem ajkaira. Aztán kezemet nyújtottam felé, hogy megfoghassam az övét és indulásra készen együtt vágjunk bele az előttünk álló jövőbe.


// Részemről záró, köszi <33
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Krónikás

Krónikás

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
10

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szer. 25 Jan. - 17:45


Szabad játéktér!


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 10:54
[Doris]

Hétvége. A kedvenc két napom a hétben. Most már ahogy közeledünk a vizsgákhoz egyre nagyobb rajtunk a nyomás, mindenkin. Ezért kell egy kis lazítás. A srácokkal bevezettük a hétvégi kikapcsolódást, esténként ugyan már egyikünk sem vágja bele magát a vaskos könyvekbe és pergamenekbe. Kellett. Szükségünk van rá. Pontosan ezért gürcölök most is, ma délelőtt, hogy ebédre összeálljon a kép.
Az egyik mardekáros évfolyambeli lány hallott ezekről a görbe estékről és a múltkor küldött nekem egy baglyot, hogy nem e tudnék tenni az érdekében ezt azt. Ma ezért találkoztam vele a folyosón, és egy igazán meghitt beszélgetést hoztam össze vele, miközben megpróbáltunk a probléma kulcsára összpontosítani. Jó kedvem van, a helyzet pedig igazán félreérthető, de hát ugyan, mi veszteni valóm lenne? Nem nézek körül, nem figyelek másra, csak a helyzetre. Egy cetlit nyújtok át neki.
- Ne késs. - Mondom talán utószóul, de mégis úgy tűnik, neki még lenne mondandója. Nem bánom, én ráérek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 11:11
A múltkori eset talán áttörés volt a kapcsolatunkban, azonban nem igazán értem miért csinálja azt, amit. Terjednek a pletykák és én is sok mindenkit ismerek, semmi sem marad titok. Ebben az iskolában nincsenek titkok és Shane egy mocskos, büdös csicska, aki mindig is csak egy szájonbaszott kurafi marad, amíg világ a világ, talán nem is kéne erőltetni ezt a kapcsolat dolgot..
És nekem mindig olyankor kell sétálnom a folyóson, amikot nem kéne, mert jelen pillanatban is csodálhatom, ahogyan kurvázni akar. Én meg túl nagypofájú vagyok, hogy csak elsétáljak innen. - Gumit vigyél, azt hallottam valamelyik kurvától összeszedett valamit. - mondom, mint egy baráti jótanácsot és a lány undorodva adja vissza a cetlit és veszi menekülőre. Elégedetten mosolyogva indulok el az undorító exem mellett.. miért belé kellett szeretnem? Hallgattam volna Jessere.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 11:18
[Doris]

Őszintén örülök neki, hogy sikerült a kerítő szakmát teljes egészében elsajátítanom amikor is a lány elveszi a cetlit és a csillogó szemeiben azt a reménysugárt látom, amit vártam is az elejétől kezdve. Ugyan tudom, hogy lesz még dolgom az este, de ez nem számít. Megér minden lépést. Valamit valamiért. Semmi sincs ingyen.
Mégis, Doris a lehető legjobbkor jelenik meg a folyosón és vágja be trágár szövegét, amitől minden füstbe megy. Elfintorodom és miután visszakaptam a cetlit és a becsületem is fuccsba ment, a volt barátom után sietek.
- Nem értem, miért vagy ilyen bunkó, főleg, hogy ha azt sem tudod mi folyik itt. Nem kéne olyasmibe beleártanod magad, ami nem a te dolgot. - Sóhajtok egyet, kezemet a fejemhez csapom, majd megrázom a fejem és kicsit elmosolyodom, mert tudom mit gondol. Ismerem már. Túl jól. - És ha tudni akarod, az egyik haveromnak szerveztem volna be a csajt a ma esti bulira. De így most elcseszted.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 11:25
Talán nem szabadna elégedetten vigyorognom, talán rossz dolgot tettem, de ez van.. én ilyen vagyok és ő nagyon jól ismer már engem, volt ideje kiismerni. Tuti mérges lesz rám, bár ez engem hol érdekel.. ő is leszarja, amit teszek hát én is lefogom őt. - Kérd meg apádat, hogy öljön meg, nem fogom rontani a levegőt tovább. - ez mindkettőnknek fájó pont, de tudjátok mit? Ha nem jelentek neki semmit, akkor nem tök mindegy, hogy miket mondok? - Hozz engem össze a haveroddal, bár.. ha gyökér, akkor inkább ne. - vonom meg könnyedén a vállamat és szaporázom a lépteimet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 11:34
[Doris]

Elfehéredek miközben szavai a vesémig hatolnak. Tekintetem komoly és mégis nevetségesnek tartom ezt az egész helyzetet. Ismét... hiszen hányszor kerültünk már ilyenbe egymással? Mindig. Sosem lehet elkerüli. Aztán én meg hülyén futok ez a lány után. Pff...
- Tudod, ez nem volt szép. Gyerekes vagy. - Pedig a mi korosztályunknak azt hiszem hamarabb fel kell nőnie - fel kellett- mint azt mi terveztük. Az pedig más dolog, hogy egy lány gondolkodása mennyiben tér el egy férfiétól. Doris nagyon gyerekesen gondolkodik és logikátlanul. Követem továbbra is.
- Hah! HA ezt szeretnéd, akkor szívesen. - Nevetem el magam kínomban, miközben a karját megfogom és megállítom egy pillanatra. A cetlit amit az előző csaj visszaadott nekem, az ő kezébe nyomom és elengedem. - Ha nem hiszel nekem akkor gyere el. Tudod, én nem fogom tovább játszani ezt a hülye kis macska egér játékot.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 11:41
Nem tudom mit mondhatnék neki, talán semmit és meg is bánom a szavaimat, de az ő reakciója meg.. inkább csak megvonom a vállamat. Ha gyerekes vagyok, akkor legyek az, én legalább hűséges vagyok/voltam hozzá egész idő alatt, nem úgy mint ő, aki mindig.. mindegy is, nem kéne felhúznom magam ezen.
Aztán mikor megkapom a cetlit csak pislogok, ezek szerint igazat mondott? Tényleg csak kerítőset játszana? - Sajnálom. - mondom halkan majd a szemébe nézek és sóhajtok egyet. - Csak azt hittem, hogy.. tudjuk mit hittem. - pillantok oldalra. Na jó, valamit kéne mondanom neki, de minden, amit mondanék butaság lenne szerintem. - Te most.. ömm.. szingli vagy? - remek kérdés idióta Doris!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 11:55
[Doris]

Kérdőn vonom fel a szemöldökömet. Hallgatás beleegyezés. Azt hiszem, most akkor célba talált végre a mondandóm és jobb is így, hogy nem szól vissza erre semmit, mert aztán nincs kedvem semmilyen vitához sem jelen pillanatban. Elrontotta a kedvem, azzal hogy elvette a munkám.
Ahogy magyarázatot adok neki az egész helyzetre, meglepően gyorsan hisz nekem és még bocsánatot is kér. Egy félmosoly kerül az arcomra, ránézek, de még mindig komoly a tekintetem. Felhorkantok.
- Igen, tudjuk jól mit hiszel mindig rólam - Rázom meg a fejemet. Mennyi időt beleöltem már, hogy elhitessem vele, nem az vagyok aki voltam, de még mindig nem látja ezt... és én már őszintén belefáradtam a magyarázkodásba. Mégis, feltesz nekem egy olyan kérdést, amire kicsit el kell vigyorodjak. Nem rosszból, és szinte rögtön komolyra is fordítom a szót.
- Aha, eléggé. Miért? Érdekellek tán'? - Kicsit megjátszom magam, de belül olyan furcsa érzés kelt magába, amit már régóta nem éreztem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 12:07
Vajon mire gondolhat most? Bár itt lenne Walden.. na jó, ő az utolsó ember, akit most látni akarok, mert sem most, sem soha nem bocsátom meg neki azt, amit tett. Okolhatnám őt is azért, mert szétmentünk, de nem fogom, mivel Shane legjobb barátja, ezért nem. Bár sose ismertem meg volna őket, ha nem is találkoztam volna velük a büdös életbe.. de nem, az élet nem ilyen egyszerű.
Persze, hogy megint ő a szent és a jó, én pedig a rossz és a gonosz. Amikor megszólal, akkor megforgatom a szemeimet. Hihetetlen ez a srác.. - Hát nem voltál egy szent. - sóhajtok ismét egyet. Aztán látom, hogy a kérdésem meglepi, de azt hittem a múltkori óta ez már nem lesz kérdéses. - Én nég mindig szeretlek.. - és már megyek is innen, jobb menekülni néha.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 12:13
[Doris]

- Nem, tényleg nem de az már elég rég volt... - Tekintetem az övébe siklik és olyan biztatóan pillantok rá, hogy igen, egyszer az életben tényleg elhihetné már rólam, hogy jó útra tértem. Legalábbis egyelőre nő ügyben igen. Már nem habzsolom nagykanállal az életet. A múltkori találkozásunkat nem fejeltettem el, és igazán jól esett végre tudni, hogy mi is történik valójában akkor kettőnk között, de a mostani jelenetével kis csalódás ért. Mégis szavai meghatnak és ahogy tovább siet, én elvigyorodom és utána iramodom. Mindig ez a menekülés!
- A múltkor is mondtad, és én el is hiszem neked, hiszen tudod jól, hogy én is így érzek, de... szeretném ha bizonyítanád is mert én addig nem látom ennek jövőjét. - Én bizonyítottam már eleget, főleg a szakításunk után és most nekem kell megerősítés tőle.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 12:29
- Nem elég régen.. - sóhajtok egyet, de nincs jogom felette bíráskodni, én is randiztam mikor már külön voltunk. Egyetlen egy elcseszett és szar randi, se több, se kevesebb és baromira bánom már. Aztán hát jön a vallomásom és sietek is el, mint valami óvodás, de ő meg jön utánam, tehát van remény. Aztán megállok közvetlen előtte.
- Mit akarsz, mit tegyek? - ajkamba harapol, majd megfogom a kezét és a mellkasomra tedzem. Szívem zakatol és hát na.. egy elcseszett romantikus szarba csap át minden. - Tudod jönne az az elcsépelt szöveg, hogy gyorsabban ver a szívem a közeledben. - forgatom meg a szemeimet és elnevetem magam. - De nem is olyan butaság az.. - lépek egyet közelebb. - Mivel bizonyítsam?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 12:36
[Doris]

Szavaira csak megforgatom szemeimet és megyek tovább mellette. Nem állok meg egy pillanatig sem, ameddig ő. Aztán hirtelen lép elém, és meg kell torpannom, egészen közel hozzá, de nem érdekel, jó ez a közelség. Még ha kívülről ezt a kemény férfi szerepet is mutatom mostanság, ő nagyon jól tudja milyen vagyok ha ez a szerep elgyengül. Kezem automatikusan oda vándorol ahová ő szeretné, de én csak az arcát nézem, a rezdüléseket szemében, azt, amint az ajkába harap...
- Mit... - Csak egy mondat kezdete ez, de amikor megérzem szíve heves dobbanásait, egyszerűen belém szorul a szó és elmosolyodom kissé. - Tudod, szerintem közben kellene bizonyítanod. Nem így, kérdésekkel s nem én fogom megmondani mivel... majd rájössz úgyis magadtól. De kezdetnek talán elhihetnéd elsőre amiket mondok. - Forgatom meg szemeimet, majd elmosolyodom, most már kissé őszintébben szabad kezemmel az arcát simítom. - Szeretném, ha jobbak lennénk együtt. Nem olyanok mint a múltkor. És nem olyan rövid időre...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 12:47
Szerencsére ismerem őt már annyira, hogy tudjak rá hatni valahogyan, talán még nem veszett el a varázs. Szép lassan, de annál biztosabban kezd minden olyanná vállni, mint amilyen volt és igaza lehet.. csak csendben hallgatom a szavait és nézem őt, végig a szemébe nézek.
- Hiányoztál. - mondom halkan majd pillanatok múlva ajkaink összetapadnak és úgy csókolom meg, mint még sosem, majd kicsit hátrébb hajolok. - Megpróbáljuk még egyszer? - kérdezem tőle komolyan, miközben kezem az indokolatlanul izmos -husz nem is sportol- mellkasára csúszik.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 12:55
[Doris]

Ahogy kimondja a szavakat, amik görcsbe rántják gyomromat, kénytelen vagyok rövid időre magamhoz ölelni és jólesően felsóhajtani, kifújni a fáradt gőzt. Már hónapok óta vártam erre a mondatra, erre az egy-két apró szóra, ami nekünk ugyan a világot jelenti. Elmosolyodom.
- Te is hiányoztál, kis butus. - A makacsság nagy úr. Csókja mindennél jobban esik, libabőrös leszek tőle és kérdésére is egyértelmű választ kell, hogy adjak.
- Ez nem is kérdés. - Hiányzott és már a kezdetektől tudom, hogy én is neki, hiába nem vallta be, hiába volt olyan mogorva és elutasító velem. Hosszan pillantok szemeibe és kezemmel végigsimítok az oldalán, majd derekát közelebb húzom magamhoz.
- Már alig vártam ezt a percet.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 13:08
Nem hittem volna, hogy ilyen könnyen fog menni ez az egész, de eléggé örülök neki. Amikor magához ölel, akkor én visszaölelek és mosolygok, majd megszólal. - Ezért megölnélek, ha nem szeretnélek ennyire. - megforgatom a szemeimet.
- Shannieke. - öltöm ki rá a nyelvemet, amikor azt mondja, hogy régóta várta ezt a percet. Megölelem és annyira szorítom, amennyire csak tehetem. - Meg kell ígérned, hogy nem vered meg Bobot. - mondom neki komolyan. Tudja, hogy miért mondom.. vele randiztam.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 13:14
[Doris]

Elnevetem magam a kijelentésén de ettől függetlenül továbbra is csak jobban szorítom. Persze azért óvatoskodom, hogy nehogy véletlenül túlzásba vigyem, és eltörjem valamiét, de erre sosem kerülne sor, azt hiszem. Amikor becézget, én csak megbököm az oldalát játékosan és kicsit arrébb lépek, de az ölelése úgy magához ránt, mint egy mágnes, így hagyom, hogy élvezkedjen rajtam. Aztán kicsit elkonyul a szám amikor azt a srácot emlegeti. Már el isfelejtettem, őszintén...
- Nem gondolod, hogy eddig is megtehettem volna, ha akartam volna? - Kérdő tekintetem kicsit játékos. - Amúgy sem nyúlnék hozzá, csak jó maradandóan megátkoznám. Te az enyém vagy. Remélem már nem álltok szóba egymással...- Elvigyorodom pimaszul.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 13:22
Kezdünk egy normális párnak látszani, legalábbis reméelm, hogy annak nézünk ki. Szeretem őt, de nem hittem volna, hogy ennyire, tényleg baromira hiányzott nekem. Csak mosolygok és próbálok nála erősebb lenni, de nem olyan egyszerű dolog ez, sokkal erősebb, aztán szóba kerül a seác.. - Csak a tied vagyok és nem beszél velem, mióta tökön térdeltem. - legyintettem.
Majd a kíváncsiság furdal és meg akarom tudni a dolgot, hogy ő.. - Shane. - nézek rá komolyan. - Mond el nyugodtan, ha lefeküdtél valakivel, míg külön voltunk. Nem fog semmin sem változtatni. - ígérem meg neki és engedek a szorításon. - Tudom mikor hazudsz.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Shane Zabini

Shane Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chris Wood

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Szomb. 20 Május - 13:27
[Doris]

- Akkor jó, talán megmenekült így. - mondom továbbra is pimaszul, de természetesen ártatlan és bájos tekintettel. Közben kicsit fel is nevetek, mert hirtelen úgy érzem, most minden olyan nyugodt és kellemes lesz majd, hiszen végre ismét vele tölthetek egy kis időt, vele, akit szeretek. A kérdése felém valahogy nem lep meg. Kezem az övébe siklik attól,hogy egy picit enged a szorításon és odébb lépek, hogy tényleg komolyan tudjak a szemébe lesni.
- Nem voltam senkivel, komolyan. - Ismer, de talán ezt nem gondolta volna rólam. Sőt, néha még én sem magamról. De akárhányszor megpróbáltam más nő közelébe lenni, mindig eszembe jutott ő, és a hülyeségei. A köztünk lévő kötelék annyira összecsomózott minket, hogy egyszerűen semmivel sem tudtam ezt eltépni és nem is akarom... már nem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
» Kedd 4 Júl. - 15:33
- Hidd el eleget kapott, hogy velem volt! Nem kell neki nagyobb büntetés. - mondom neki és remélem, hogy tényleg ne mis fogja bántani azt a srácot,én sem mentem oda minden egyes kurvához és téptem meg őket, mert hírbehozás vele.. ha meg már itt tartunk, akkor igenis érdekel, hogy mit fog felelni arra a kérdésre és nem is tudom, hogy mit higgyek majd a válaszára, mert azért bennem van a kétely.
- Rendben, hiszek neked. - mondom megforgatva a szemeimet és nyomok egy puszit az arcára, majd hát elindulok vele a folyosó egyik irányában. Bár nem tudom mit kéne mondanom vagy tennem, mert hát ezek szerint megint minden béke és szeretet, ahogyan annak lennie kell. - És mik a terveid a nyárra? Nem jössz át pár napra vagy egy hétre majd Joy nénihez? - teszem fel neki a nagy kérdést, bár nem is igazán nagy kérdés-
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
»
Vissza az elejére Go down

Folyosó RT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-
» Darina & Krystal
» Folyosó - Morhange sisters

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-