Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cyprian Flint EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cyprian Flint EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cyprian Flint EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cyprian Flint EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cyprian Flint EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cyprian Flint EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cyprian Flint EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cyprian Flint EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cyprian Flint EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cyprian Flint

Cyprian Flint

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Vincent Cassel

»
» Kedd 16 Aug. - 0:29

Cyprian Octavius Flint

Quando judex est venturus cuncta stricte discussurus.


Becenév:

-

Kor:

50 esztendő

Származás:

tisztavérű

Lojalitás:

halálfaló a penge élén

Képesség:

okklumentor

Csoport:

halálfaló

Play by:

Vincent Cassel

Karakter típus:

canon saját szájíz szerint





Cyprian Flint Grindelwald idején ismerkedett meg a vértisztasággal kapcsolatos eszmék első hullámával, s ennek égisze alatt vette nőül gyermekei anyját, Leandra Nottot. Házasságuk huszonöt éve alatt az asszony három leánynak és egy fiúnak adott életet – utóbbi azonban nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Apja bizalma már akkor meginogott benne, mikor egyetlen potenciális örököse, rendkívül megalázó módon, a Hugrabug házba került. A fiú napjainkban is kimeríthetetlen viták kanócául szolgál szülei közt.
Leányaival a családfő nem sokat törődött, az előnyös házasság tető alá hozásának minden felelőssége Madam Flint vállait terheli, aki – minden áldozatos munka ellenére – kudarcot vallott. Agatha Flint mindössze tizenhét éves volt, amikor szülei intelmeire fittyet hányva szökést kísérelt meg egy sárvérű évfolyamtársával, aki iránt olthatatlan szerelemre gyúlt. Mivel szülei ekkor már a Sötét Nagyúr elkötelezett támogatói közé tartoztak, a gyermeki engedetlenséget nem lehetett annyiban hagyni. Példát statuáltak a családon.
Cyprian Flint neurotikus, kényszeres dohányos és retteg attól, hogy háborús bűnösnek nyilvánítják. Legidősebb gyermekének kínhalálával valami elpattant benne, a sebből pedig azóta csermelyként csordogál a vér. Ezt az elvárt módon leplezi. Befolyásos és prominens tagja a varázslók társadalmának, olykor publikációi jelennek meg a „Varázsjogi Szemle” című lapban, melyben visszafogott utalásokkal ugyan, de szorgalmazza egy mugliivadék-ellenőrző bizottság felállítását. Konzervatívnak vallja magát, elveihez és családjához egyaránt lojális, még ha jobban is érzi magát dobermannjai társaságában. A Wizengamot tagja, kilenc éve a Wizengamot Végrehajtási Szolgálat vezetője. Rémálmaiban olykor Agatha letépett végtagjait dajkálja az ölében. Mióta fia hét sárvérű senkiházit bújtat az alagsorban, konzekvensen be nem teszi oda a lábát.




Ha ez kiderül, mind meghalunk. Remélem, tudja, mit hozott a család fejére! Olyan szörnyű kínhalállal fogunk lakolni, hogy azt kívánja majd, bár Agatha sorsára jutott volna! Tudja, igaz?!
Tudom. De mit tehettem volna, apám?


Kinyitni. Megdörzsölni. Sóhajtani. Felülni. Visszadőlni. Nehézkesen felülni. Felvenni. Megkötni. Felállni. Kisétálni. Körbenézni. Rágyújtani. Lélegezni. Lélegezni. Meghallani. Hátranézni. Grimaszolni. Egy újabb nap. Előredőlni. Rátámaszkodni. Hallgatni. Csendben hallgatni. Rámorranni. Lesöpörni. Elmeredni. Kémlelni. Vizsgálni. Soha meg nem vizsgálni igazán. Egy újabb nap. Fázni. Elnyomni. Nézni.

Hamis a könyörülete! Ha lenne önben részvét, otthagyta volna őket! Itt nincsenek biztonságban! Megmenti őket, a vérét feláldozza, kitől tanulta ezt a problémakezelést, a tiszteletreméltó anyjától?!
Apám, a házuk lángokban állt! Ön is tudja, miért történt mindez. Ne kérjen ilyet tőlem, és ne keltsen bűntudatot!
Meggondolatlanul cselekedett! Nem erre tanítottam!
Ön nem tanított engem semmire!


Leülni. Közelebb húzódni. Érte nyúlni. Szétnyitni. Keresni. Olvasni. Hosszan olvasni. Csendben. Összeráncolni. Felemelni. Kortyolni. Köhögni. Krákogni. Letenni. Olvasni. Válaszolni. Érdeklődés nélkül válaszolni. Kerülni. Rá se nézni. Elkerülni. Közelebb húzni. Megfogni. Vágni. Harapni. Fűrészport harapni. Bámulni. A tányérra bámulni. Némán. Tüntetőleg némán.

Ez nem holmi menedékhely a kutyáknak! Ez a ház az ősei otthona évszázadok óta, ha látnák most magát, azt kívánnák, bár fojtotta volna meg az anyja a bölcsőjében!
Évente egyszer, ha lemegy az alagsorba! Nem lesznek az útjában!
Ha lenne magában tisztesség, nem sározza be a nővére emlékét ezzel!
A nővérem pontosan ezt akarta volna!
Őt kevesebbért is legyilkoltatta! Most pedig, magának hála, ránk is ez a sors vár!
Titokban tudjuk tartani!
Ha egy gyerekes románcért, egy szökésért a Sötét Nagyúr végtagokat szaggattat le, gondolja, hogy megbocsátja hét alávaló sárvérű rejtegetését?! Gondolja, uram?!
Nem tudja meg soha!
Csalódtam magában.
Apám, ne taszítson el! Magának is szüksége van erre!
Mit merészel?!
Hiszen tudja jól.


Felemelkedni. Sétálni. Ténferegni. Lassan körbejárni. Hordozni. Lepillantani. Elolvasni. Átfutni. Újra és újra átfutni. Odalépni. Kinézni. Kimeredni. Megfordulni. Bámulni. A falra bámulni. Az iroda falára bámulni. Megborzongani. Megrázni. Megdörzsölni. Sóhajtani. Visszaülni. Felemelni. Lepecsételni. Eltolni. Csengetni. Kinyitja az ajtót. Köszön. Viszonozni. Odalép. Felnyalábolja. Távozik. Hátradőlni. Émelyegni. Felemelni. Kortyolni. Letenni. Behunyni.

Egy hetet kap, hogy máshová vigye őket!
Apám, ne tegye ezt!
A szemtelenségével nem ment meg egyetlen életet sem. Ezt tudhatná már! Most pedig takarodjon!
Ne! Hallgasson meg!
Eleget hallottam egy gyerek ostoba képzelgéseiből! Bolond voltam, mikor azt hittem, ön már kész vállalni a vezetéssel szükséges áldozatokat!
Apa, kérlek, ne! Nem lesz senki, nem fogadják be őket! Ha elküldöd, üldözni fogják és megölik mindannyijukat!
Nem fognak többé példát statuálni a családomon az engedetlenséged miatt!
Könyörgöm, ne! Szeretem őt! Ne tedd ezt a családjával!
A Nagyúr nem hagy más választást! Nincs irgalom az árulónak! Az én helyzetemben nem tehetek mást. Hiszen tudod.


Megnyomni. Várakozni. Elhúzni. Beszállni. Köszönni. Morranni. Hátat fordítani. Megállni. Megérkezni. Kihúzni. Kilépni. Végigvonulni. Megelőzni. Jogom van előre menni köztük. Belemarkolni. Beszórni. Kiejteni. Belépni. Megpördülni. Utazni. Hazautazni.

Szereti a lányt, Cyprian.
Fellángolás.
El akarja venni.
Nem kapja meg a beleegyezésem.
Miért ne maradhatnának? Csak amíg…
Hallod magadat, Len? A fiad biztosan tőled örökölte ezt az elmebajt!
Ezzel csak azt éred el, hogy megszökteti, és akkor…
Nem mennek sehová!
Csak úgy lehetünk ebben biztosak, ha a lány és a családja az alagsorban maradnak.
Mi ütött beléd?! Hiszen tudod, mi forog kockán!
Belefáradtam. És ne kérd, hogy olyan úrnak engedelmeskedjek, aki megcsonkította a legidősebb lányomat! Aki a karjait és lábait vérfarkasok elé vetette!
Nem fejeznéd be?! Tudom, mi történt! Ott voltam! Érted? Ott voltam, szükségtelen felemlegetned, mert minden nap, minden átkozott napon, minden ébren töltött és kába pillanatban, a munkában vagy a birtokon, a lábai előtt csúszva – mindig látom magam előtt! Kísért, attól a perctől, hogy felnyitom a szememet, addig, amíg le nem zárom! Ott álltam, érted?! Nem tehettem semmit.
Itt az alkalom, hogy jóvá tedd. Már amennyire ez lehetséges. Jegyezd meg: még egy gyermekemet nem veszítem el a szolgalelkű hűséged miatt!





A hozzászólást Cyprian Flint összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Júl. - 23:15-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 16 Aug. - 12:10


Elfogadva!




Azta! Régen olvastam már ilyen erős Előtörténetet, ami azt illeti. Tökéletesen mutattad be a Sötét Nagyúr oldalának árnyékvilágát is, és van egy olyan érzésem, ez még csak a kezdet volt. Érdekel, merre fordul majd a karaktered, hiszen a tragédia, amit átélt és a családjáért való félelem talán sarkallhatja olyan tettekre, amiket eredetileg el sem tudott képzelni. Kíváncsian várom, mit kezdesz majd a játéktéren. Szóval siess foglalózni és vesd bele magad!





Vissza az elejére Go down

Cyprian Flint

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-