Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Camille Morhange EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Camille Morhange EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Camille Morhange EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Camille Morhange EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Camille Morhange EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Camille Morhange EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Camille Morhange EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Camille Morhange EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Camille Morhange EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 18 Aug. - 18:24


Camille Morhange





Cam, Millie || 42 || Amy Adams || Jó oldal


 

Soha nem érdekelt, hogy egy-egy boszorkánynak, vagy varázslónak milyen a vérminősége. Egyszerűen ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam, így neveltek, ebbe születtem bele, ebben élek, mióta az eszemet tudom, a szüleim is így éltek, és élnek a mai napig is - Merlinnek hála.
A nagymamám, nem sokkal a halála előtt elmondott néhány fontos dolgot.
Az emberek szemszínére emlékezzek, és ne a ruháikra. Azt is mondta, hogy szemtelenség mások vértisztaságáról kérdezősködni. Elítélni mugli kat, mugli származású varázslókat és boszorkányokat, vagy a félvéreket pedig ne merészeljek, különben eltöri a hátamon a kedvenc seprűje nyelét - gyanítom, nem viccnek szánta.
Ha a nagyapám megkérdezi, hogy hogy vagyok, legyek őszinte. Meg amúgy is... ne hazudjak, de ne legyek bántóan, fájdalmasan őszinte. Ne hazudtoljam meg önnönmagamat, és ne akarjak másnak látszani, mint, aki vagyok, mert a végén úgy is kiderül a turpisság, és talán egy életre elveszíthetem számomra fontos emberek, barátok bizalmát és szeretetét.
Amikor a buszmegállóban várok, nem baj, ha elszívok egy cigarettát, és semmi esetre se hazudjam azt, hogy nincs öngyújtóm, ha van. Habár, soha nem dohányoztam. Egyetlen doboz alkalmávall próbáltam ki a muglik kedvelt, apró, karcsú gyilkosát, és elég volt. Több, mint elég. Sok. De többször is utaztam már mugli buszon. Roppantul jól szórakoztam, minden alkalommal!
Néha érthető, hogy hiányoznak azok az emberek, akik egy életre megsértettek. Mint, amikor Julie Andrews, a szintén aranyvérű, szintén Hollóhátas barátnőm őrültnek nevezett, és az egész családomat bolondnak titulálta a nagyteremben, amiért mugli holmikat is tartottunk otthon - például telefont.
Soha ne félj nemet mondani, még akkor sem, ha előzőleg igent mondtál. Így volt ez Tommyval, aki meghívott az egyik karácsonyi bálra. Végül egyedül mentem, és nem frusztrált a tény. Kivételt ez alól Lazhar képez, akinek először is igent mondtam, amikor feltette a nagy kérdést, a számomra életre szóló kérdést. És aztán miriádnyi alkalommal igent mondtam neki. És újra igent mondanék.
Ha akarsz egy tetoválást, senkinek se engedd, hogy lebeszéljen róla. Nincs tetoválásom, és az égadta világon senkinek sem kellett lebeszélnie róla. Nem, mintha Voldemort hű kutyái felkerestek volna, hogy kivarrjanak... erre soha nem mondanék igent. Gyűlölöm azt, amit képvisel a nagyhatalmú, sötét mágus. Nem akarom megérteni, megpróbáltam, gondolkodtam, de nem lelem benne a jót, a jobbat, amit olyan serényen hangoztatnak.


Boszorkány || Aranyvérű || Ciprus, 11,5", sárkány-szívizomhúr


Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy jellemzés a karakteredről.


Keresett || - || Bella & Wal


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

Camille Morhange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lazhar Morhange
» Rhystar Morhange
» Mimi Morhange
» Killian Morhange
» Mabel Morhange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-