Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A nyár előtörténete EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A nyár előtörténete EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A nyár előtörténete EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A nyár előtörténete EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A nyár előtörténete EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A nyár előtörténete EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A nyár előtörténete EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A nyár előtörténete EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A nyár előtörténete EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

A nyár előtörténete



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 1 Szept. - 11:47


A nyár előtörténete
 

                               

Itt tudod jelölni azokat az előtörténeteket, amik véleményed szerint a legjobbak voltak a nyáron. Fontos, hogy maximum 3 jelölted lehet és indoklást is kell hozzá írni, más különben a jelölést nem tudjuk elfogadni. Pár szóban is elég. Smile Figyeljetek arra, hogy ezek az előtörik június 1 és augusztus 31 között készültek el! Illetve aki nem szeretne nyíltan jelölni az nyugodtan küldje el a jelöltjeit nekem privát üzenetben.
Jelölni szeptember 16.-ig lehet!
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 1 Szept. - 14:57
Lehetne, hogy é itt és most nem karaktert hanem családot jelölhessek? nevetés
Szóval nem tudtam választani, pedig tényleg nagyon akartam, de nem ment. Úgyhogy megjelölöm a családot - még a szerencse az, hogy három tagból állnak -
Cyprian, Marius és Leandra Flint - érkezési sorrendben - akik olyan felejthetetlen előtörténetet írtak egytől-egyig, hogy le a kalappal. Tényleg. Eleven, húsba vágó, fogfájdítós, izgalmas, érzelmes, kéztördelős, csokifalós, játékvárós és rettentő igényes előtörténetek. Kötelező mindenkinek, mint a Dorian Gray arcképe című könyv.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 2 Szept. - 17:01
Cyprian Flint. Ezután meg kéne fontolni egy évszak csoportos koncepciója kategóriát, mert azt most valószínűleg simán elvinnék a Flintek. De ne felejtsük el, hogy mindez a sok faszaság Cyprian előtörténetével kezdődött, ami csupa sorscsapás és gyötrelem, a karakter mégsem veszti el ettől méltóságteljes fickósságát, hanem épphogy építkezik belőle.

Marius Flint. Eredetileg a szépek közé akartam kvalifikálni a markáns finomságával, de aztán csak nem tudtam elmenni az előtörténete mellett sem (amit simán jellemezhetnék ugyanígy). Igaz, a történet egy része adott volt, de a formai megoldás az összefolyatott párbeszédekkel rendkívül hatásos.

Timur Bronshtein. Brutális és kőkemény, amit a stílus kifinomultsága groteszkül gyönyörűvé tesz. A tálalás valami bravúros az élete női köré felépített struktúrával.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 5 Szept. - 10:50
Timur Bronshtein. Annyira vad, annyira groteszk, annyira lenyűgöző és szenvedélyesen jól felépített, hogy mindenféleképpen ajánlom elolvasásra, mert egy valódi igazgöngy. Kötelező, mint az Egri Csillagok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Hétf. 5 Szept. - 11:17
Marius Flint, mert adott volt a helyzet, és ő valami elképesztőt, libabőröset, szívszorítót épített belőle! Szinte magam előtt láttam a védtelen gyereket, aki árnyékban nőtt fel, mint egy sötétben nevelt növény, aki retteg, aki retteg tulajdonképpen önmagától is, a benne rejlő értékek és lehetőségek riasztják, pedig mennyi minden vár még rá! Alig várom, hogy lássam, mi történik vele ősszel.

Barty Crouch Jr., nem hiszem, hogy nagyon magyaráznom kell ezt bárkinek, aki olvasta őt. Pengeéles, elborzasztó, tökéletes! Feltárja, mennyi lehetőség rejlik a Rowling által keveset és kevésszer mozgatott, de remekül elhelyezett karakterekben. És ő nem rest ezeket kihasználni, felépíteni, megtölteni tartalommal, fájdalommal, őrülettel, élettel!

Leandra Flint, mert feleséget és anyát játékba hozni nem egyszerű feladat. Megérteni, megértetni a motivációit, a félelmeit, a hajlíthatatlanságát, a lojalitását - miként láttassa ezt teljes valójában az ember? Szeretem az erős női karaktereket, akik igazából nem egy rosszul értelmezett feminizmus égisze alatt látnak napvilágot. Mert anyának lenni hivatás, lemondás, felelősség, öröm, keserűség, még több öröm, apró mozzanatok sora, és Leandra nem félt ezeket csokorba fűzni! Mindenkinek ajánlom!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Hétf. 12 Szept. - 18:36
LEANDRA FLINT - nem tudom, hogy éjszakai műszak után ébredtem-e a délután vége felé, vagy szimplán másnaposan valahogy reggel, de arra még emlékszem, hogy épp full kómás fejjel ülve az ágyamon szorongattam a mobilomat, és próbáltam nem elbőgni magam  a történetén (mert mi mást csinálna az ember rögtön ébredés után, ha nem az ő történetét olvasná?), ami aztán nem sikerült, pedig amúgy nincsenek érzéseim. Szóval, ha egy ilyen olvasói benyomás után nem jelölném ezt az ET-t, akkor én már tényleg nem tudom, mit várnék el hozzá.

CIRIP FLINT - mert végül is ő a tröszt az egész Flint-sztori mögött, ha ő nem indítja el ezt a lavinát, én se sírok Leandra ET-jén, aztán meg látjátok, megtörtént, és ezt már sose tagadom le. Akárhogy is, rengeteg ET-jét láttam már a júzernek, a kiváló stílust és a meglepő kreativitást ezek után már fölösleges kiemelnem, azzal együtt férfi karaktereket aránylag ritkán látok tőle, és mégis markáns, nyers, amolyan igazi viktoriánus nevelők jóvoltából szocializálódott figurát hozott ide, és a legszebb, hogy az ilyen hiper-maszkulin alkat mellé még mindig elfér az a finom, udvariaskodó nyelvezet, amit a júzertől hihetetlenül szeretek. Várj, azt mondtam elfér? Egyenesen megköveteli!

BARTEMIUS CROUCH JUNIOR - mert szégyen és gyalázat, amíg a júzer nem írta meg Junior-t, valahogy elkerülte a figyelmemet, azóta pedig nem tudok betelni vele, stalkolom akkor is, amikor már nem kéne. Mondjuk, még jó, hogy most épp nem a "nyáron leginkább ki kéne nyalni a seggét" kategóriában jelölök, szóval rátérhetek az ET-jére, ami ÖREGEEEEM, hát szóval valami ilyesmire gondolhattak az SZJ megalkotói, mikor azt mondták, előtörténet. Vagy hát na, most próbálok nem fangirl lenni, de tudod, mikor valami ennyire gördülékeny, pimasz, mikor valami ennyire olvastatja magát, mikor valami random mellékszereplőt ennyire kerekké és légzővé tesznek, akkor már nehéz nem úgy fogalmazni, hogy alihflaenvésrjbpsi bAHWWWW *insert csillogó szemek* Le a kalappal, meg minden.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 12 Szept. - 19:05
Közelről sem olvastam el minden ET-t csak előre szólok

Nonna Bronshtein

Végre megtanultam leírni a nevünket, ez azért elég sokat számít.
Meg az is, hogy lépten nyomon előfordul velem, hogy elolvasva egy előtörténetet azt érzem, hogy „részese akarok lenni az életének”, de az már ritkábban hozok mellé egy karaktert. Szóval Timur létéért többek között neki tessék panaszkodni nevetés
Nőkkel kicsit mindig óvatosabb vagyok, valahogy nagyon ritkán tudnak meghatni. De ez az et, a fogalmazáson és egyéb formaiságon kívül rendesen gyomorszájba vágott. De ugyanitt megdobogtatta a kőkemény relizmusért rajongó szívemet, és hát szegény Timurról ne is beszéljünk. Ő azért szarabbul járt szerencsétlen, mint én.

Barty Crouch Jr.

Egy idő után annyira belemerültem a régi emberekkel való játékba, hogy kicsit ignoráns lettem akaratlanul is az újak felé. Valószínűleg egy csomó egyéb elfoglaltságom is volt, meg ilyenek, de most nem védeni akarom magamat.
És akkor jött Crouch, aki egyébként mindig is nagy kedvencem volt a potter univerzumba, de tulajdonképpen egy olyan dimenzióját hozta a karakternek, aki még engem is lépten-nyomon meg tud lepni. Szóval az a fajta karakter, akinek legszívesebben a nap minden percében ontanám a reagokat, és bele vagyok betegedve, ha nem tehetem. De mondjuk az ET-ről akartam közben beszélni, csak már itt fentebb eléggé kifejtették, mit érzek. Önálló, gördülékeny karakter. Olyan koraérett és mégis ott van valahol a pimasz kölyök benne, akinek alapjáraton lennie kéne, ha kicsit szerencsésebb csillagzat alatt születünk mind. Imádom az apa-fia konfliktusokat egyébként is.
Szóval Nikolai után engem őszintén szólva meglepett, pedig nem kellett volna, mert már ott is érződött, hogy rejlik még a júzer zsebében egy-két határozott ötlet. És nagyon hálás vagyok, hogy ez az et megszületett.

Cipri – nem először jelölöm a júzert erre a díjra, és szerintem nem is utoljára teszem. A zseniális karakter felépítésről és már mindenről elmondták előttem, amit szerettem volna. De leginkább mégis a Flint klán ötletét szeretném díjazni, hogy milyen szépen megálmodta és adott nekünk még egy rakat izgalmas karaktert. *.*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 14 Szept. - 16:45
előre jelzem, elfogult leszek, kétszeresen is Rolling Eyes de ilyen tökéletes karakterek, és előtörténetek mellett nem tudok szó meg jelölés nélkül elmenni..
Timur, és Nonna Bronshtein, mint általam nagyon várt karakterek, egyaránt elkápráztattak a sajátos, és rendkívül kidolgozott történetükkel, hogy megérdemlik, hogy együtt induljanak harcba a díjért : )
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A nyár előtörténete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Az ősz előtörténete
» A nyár szépe
» A nyár szerelmesei
» A nyár mókamestere
» A nyár ellenségei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: 2016 díjai :: A nyár díjai :: Első forduló-