Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lachlan & Jesse EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lachlan & Jesse EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lachlan & Jesse EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lachlan & Jesse EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lachlan & Jesse EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lachlan & Jesse EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lachlan & Jesse EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lachlan & Jesse EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lachlan & Jesse EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 10 Szept. - 0:38
Lachlan & Jesse
Amikor beütnek a kviddicsgondok
Az egyetlen indok, amivel kihozhatom a seprűmet, az az, ha azt mondom készülni akarok a következő meccsünkre, azonban erre egyelőre úgy érzem az edzések is bőven elegendőek lesznek, Potter rendesen meg fog hajtatni minket, arról nem is beszélve, hogy a csapatunk néha elég zilált, főleg a nyár után, meg kell tanulnunk újra összedolgozni, tökéletesíteni a figurákat, erre viszont egyedül nem vagyok képes, csak elméletben. Ma azért vagyok a pályán, hogy szabadon repkedhessek, valami olyat csinálhassak, ami kikapcsolja a túlpörgött agyamat, és megakassza a benne zúgó gondolatárt. Igen, ezúttal nekem is bele kell ölnöm valamibe az energiáimat, azonban a tanulás erre lássuk be mégsem a legalkalmasabb... vagy az kellene, hogy legyen, anya szerint, Pearl szerint, Cathy szerint, mindenki szerint, csak szerintem nem. Megnyugtat, hogy ez a mérleg legalább kiegyenlítődik apámmal és a húgommal. Ez az utolsó évem neki kellene feküdnöm az összes tárgynak, amire szükségem van, viszont ehhez még korán van, hadd élvezzem ki azt, ami még megmaradt a nyaramból: az energiám, az adrenalinfüggőségem, a szabadságom, aztán utána.... de csakis utána, beállok a sorba. Az animágia kitanulásához még nem volt elég türelmem, hogy madárrá vagy bármi hasonlóvá változhassak, addig is marad a hagyományos módszer: a seprű és én.
Ezzel az elhatározással kötöm be a cipőmet, és kaptatok le a toronyunkból. Az egyik lépcsőn merészen a fából készült fogódzkodón csúszok lefelé, ezért a kedves prefik, vagy a tanárok biztosana fejemet vennék, de nem ma. Végigkocogtam az előcsarnokon, és surranok ki a hatalmas kapun. Azonnal arcon csap a friss levegő a maga melegáramlatával, amit azért felkavar egy-egy szellő a napsütésben. A seprűtároló felé veszem az irányt, hogy megkeressem a most fénytől elzárva tartott társamat. Ilyenkor még ritkák az edzések, legalábbis nem jellemző mindjárt az első napokban nekiugrani, vagy legalábbis semelyik csapat nem tölti itt az egész délutánját máris. Ebben a tudatban tárom szét az ajtót- Vigyorogva nézek körbe a helyen. Az árnyékban megpillantok valakit, valakit, akinek nyilván ugyanaz a terve, mint nekem.
- Ó... - szalad ki a számon, ahogy kitágulnak a pupilláim a más fényviszonyok között, és ki tudom venni a srác alakját odabent. - Szia - köszönök oda Lachlannak, Cathy tesójának.. A húgommal van egy csapatban, nem is tudom sajnáljam-e azért, hogy el kell viselnie őt. De hé! Én is elviselem őt, és még senki nem szánt érte! - Gyakorlás? Vagy elhagytál valamit? - teszem fel a kérdést, úgy tűnik nagyon keres valamit.


• megérkezett :3 *-* • ©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 30 Nov. - 19:37


Jesse & Lachlan


The Boy could fly

Döbbenten néztem az üres polcra, mert amit anno oda tettem, most nincs ott. Leguggoltam és a földön is vizsgálgatni kezdtem a padlót, hátha leesett vagy elgurult. Ha megtudja, hogy elveszítettem, akkor kinyír, még jobban megharagszik és azt hiszi túl gyerekesnek tartom az ajándékát. Pedig dehogy. Jó tudom, hat évvel ezelőtt csak azért színleltem, hogy nem tetszik mert nem akartam, hogy tudja mennyire jól választott nekem ajándékot. Igen, most tényleg az ikerhúgom egykori ajándékát keresem, amit csak egy fura vigyorral fogadtam amikor átadta és megnéztem mi is az valójában. Most meg szépen elvesztettem. Biztos figyelni fog és észre veszi, hogy nincs nálam. Mert miért ne keresné a szemeivel az ajándékát? Hiszen van annyira kíváncsi, különben is azt ígértem sosem dobnál el, mert tőle van bármilyen idegesítő is legyen a csuklómon. Nem, nem a szerencse csuklóvédőmről beszélek éppen, mert olyanom nincs, hanem az aranycikeszt ábrázoló karkötőmről. Nem normális pillanataimban – babonaságból – amikor úgy hiszem szerencsét hozhat a seprűm nyelére tekerem és úgy szállok fel egy játék, edzés vagy verseny alkalmából. Most is ezt akartam tenni, ezért hagytam itt a polcon míg az utolsó órámon vagyok. Belevésettem a nevem, hogy nehogy valami abnormális a sajátjának titulálja ha egyszer megtalálná, mert szépnek szép és a legalkalmatlanabb szarkát is tolvajlásra csábítaná. De először inkább nem erre gondolnék, hanem arra valahová elgurult. Ez a terem meg nem olyan nagy, hogy ne tudjam megtalálni ha ez történt. Felsóhajtok. Elkezdtem keresni, legelőször a polc körül, de kiderült, hogy butaság volt, mert miért pont ott lenne? Ha gurul akkor addig megy amíg meg nem áll és az nem itt ezen a helyen van. Odébb lépek egy kicsit, majd hirtelen elhatározásból a szekrényekhez megyek. Ez lehet a második hely ahol kutakodnom kéne, mert mi van ha ide tettem és rosszul emlékszem vissza? Bármi lehetséges. Bármi!
Letérdeltem a szekrények elé – tudom, most egy Buddha szoborhoz imádkozó japán szamurájnak tűnők de így sokkal kényelmesebb, mintha meg kéne hajolnom - és úgy kutakodom a rakás kacat között ami itt van. Jó, nem kacat, csak eme szent pillanatban, mert a mez s, sok más amit bepakoltam a karkötőhöz képest, most az. Ha sikerül megtalálni tuti biztos, hogy a seprűmhöz ragasztom vagy nem tudom, csak azért ezután ne kelljen annyit keresni és fontos helyen legyen. Így nem kellene azzal foglalkoznom, hogy feltekerjem a nyelére, maximum Cathy szúrós szemeivel amiért ilyen fura szokásom van. De ha úgy érzem, hogy hála neki az ajándéka szerencsét hoz ha a seprűm nyelén van, akkor arról ő nem tehet semmit. Minek kellett ilyesmivel meglepnie ugyebár! Ha egyebet kaptam volna, tuti nem kötözgetném a seprűmre mindig, ha felszállni készülök. Erőt ad, nem érzem egyedül magam és arra emlékeztet, milyen szerencsém van az ikerhúgommal. Így sosem vesztem el a reményt semmiben sem. Tehát okvetlen meg kell lennie valahol, csak nem jó helyen keresgélek a kezemmel úgy néz ki.
- Oh, hellóóóó! - köszönök vissza az éppen érkező Jesse-nek. Gondolom most össze kéne szednem magam, visszadobni a cuccokat a szekrénybe, felállni és úgy tenni, mintha mi sem történt volna. Akkor viszont vége az egész kereső akciómnak, mert újra kell kezdenem a keresést a szekrényben, ahhoz meg fogytán van a türelmem.
- Gyakorlás lenne, ha nem hagyom el a kabalámat. Anélkül meg sosem repülök, most úgy néz ki elfelejtettem hová tettem. - a mondandóm végén erőltetek egy mosoly félét az arcomra, tiszta hülye vagyok, hogy ilyesmin vagyok leragadva. Mert biztos előkerül, a föld nem nyelte el csak úgy, viszont itt motoszkál a bűntudat is a gondolataimban. Az ikerhúgom ajándéka nem ezt érdemli, másé talán igen, de az övé nem.
- Te? Szintén gyakorlás?

Megjegyzés:   namizuuvan? RuhaZene: He's keeping the optimist aliveKredit
Vissza az elejére Go down

Lachlan & Jesse

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Anastasia & Jesse
» Doris && Jesse
» Doris & Jesse
» Cathy & Jesse
» Jesse && Emmeline RT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-