Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cailin Patricia Flint EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cailin Patricia Flint EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cailin Patricia Flint EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cailin Patricia Flint EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cailin Patricia Flint EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cailin Patricia Flint EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cailin Patricia Flint EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cailin Patricia Flint EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cailin Patricia Flint EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 17 Szept. - 21:05


Cailin Patricia Flint





Lin, Illy, Patty || 16 év || Astrid B.-F.  || Voldemort


 

A családomról kérdezel? Ne tedd, nem jársz jól vele. Megtetted? Jól van, ahogy gondolod, én szóltam. Anyám és apám közt nem látom már ugyanazt, amit régen. Eddig se láttam túlzottan, hogy szeretnék egymást, bár néha megpróbálok még hinni benne, hogy ez csak egy átmeneti állapot, de úgy tűnik, anya teljesen elhidegült tőle.
Apa próbálja palástolni, hogy mennyire megviselték a történtek, ahogy én is. Azt hiszem, én minden próbálkozásom ellenére inkább apámra hasonlítok. Igyekszem megfelelni az elvárásainak, a saját véleményemet megtartom inkább magamnak. Ez a nők sorsa nálunk. Erős akarok lenni, mint anya, őt tekintem valójában példának, és nem akarok belefolyni a sötét-oldal vs. világos dologba. Nem akarok mást, csakhogy végre szent legyen a béke apáék közt. Én is apát okolom, de attól még neki is köszönhetem, hogy vagyok. A „kis” családunkra árnyék vetült azzal, hogy Agatha elment. Nincs már kivel úgy beszélgetnem a dolgokról, mint régebben, ezért bezárkóztam, és nem szólok semmit. Az álmaimat félreteszem. Így helyes.
Mi csupán aprócska porszem vagyunk a gépezetben, lojalitásunk a konzervatív aranyvérűekhez húz, és édesapánk a Nagyúr felé vette az irányt. Hogy ebből mi lesz? Az egyelőre a jövő zenéje, nekem bőven akad, ami egyelőre elsőbbséget élvez fontosság-listámon.


Mardekár|| aranyvérű || tiszafa-főnixtollmag, 13 és 1/5 hüvelyk


Ismét eljött egy nyár vége. Még most is felpattantam, s egyből indultam Agatha szobája felé. Három éve, hogy eltávozott közülünk.
Csak miután benyitottam, akkor tértem magamhoz, és jöttem rá: egyedül vagyok. Lekuporodtam a régi ágya mellé, és sírtam. Sosem mutattam ki mások előtt, mit éreztem.
Nem mertem, mert nem akartam a szüleimet megbántani.
Nem szerettem volna, ha látnák, mennyire nem éreztem magam biztonságban, a környezetemben minden olyan rideg lett.
Bár már túllendültem a kezdeti válságon, lassanként egyre kevesebbszer bújtam ide, még mindig megtartottam ezt a jó szokásomat, ha valami bántott, akkor ide kucorodtam be, és addig gondolkodtam, amíg meg nem találtam a megfelelő megoldást.
Az én menedékemmé vált a nővérem régi szobája.
Senki sem volt, akivel beszélhettem volna arról, aki vagyok, és aki lenni szeretnék. Egyáltalán… egyedül voltam.
A borzongás egyre erősödött bennem, hogy vajon mikor bukik le a bátyám… és mi lesz a következménye ránk nézve.
Annyiszor, de annyiszor a képébe akartam vágni: tűnj el innen! Nem akarlak látni többé, nyírasd ki magad, de egyedül! Mégse tettem.
Nem azért, mert nem lett volna merszem – anyára gondoltam ilyenkor is. Fájt, hogy ezen az augusztusi napon ismételten el kellett hagynom az otthonomat, és a nővérem nélkül.
Ahogy megérkeztünk a 9 és ¾-ik vágányra (természetesen hoppanáltunk a kijelölt helyre), elszorult a torkom. Annyi éven át együtt csináltunk mindent a suliban, és most egyedül fogok jövőre ballagni. Annyira rossz ez így, és most még a bátyám sincs, hogy legalább kishúg-féle szeretetből piszkálhatnám egy kicsit. Nem nagyon, csak finoman, ahogy régen csináltuk.
Vajon Agatha figyel valahonnan? Odaát ő is drukkolni fog, hogy átmenjek minden vizsgán, és jó eredménnyel?
Jó volna tudni. Megnyugodnék, ha csak egy apró jelet is küldene, hogy rendben megérkezett, és boldogabb.
Tekintetem találkozott apáméval, s anyáméval. Sután próbáltam megölelni őket, de aztán letettem a tervről, hűvös köszöntést kaptak tőlem. Ez is egy jelzés volt a részemről: ahogy ők állnak egymáshoz, én is így fogok hozzájuk.
Szerettem őket, anyát talán kicsit jobban. Ez természetes, jobbára ő ügyelte a nevelésünket, kivéve Mariusét.
Szerettem volna, ha egyszer meghallgatnának, ha egyszer normális családként viselkedhetnénk, ha nem érezhetném apát olyan elérhetetlennek. Meg akartam felelni nekik. Reményeim szerint sikerült.
A zajkavalkád, azaz a diáktömeg felé vettem az irányt, kézen fogva a húgomat, Auréliát. Nem, nincs az az égi lény, aminek a kedvéért képes lennék a bátyám közelébe engedni.
Mindannyian ismertük a pereputtyot, akiket a pincénkbe költöztetett, és túl azon, hogy mekkora veszélybe sodort minket a tettével, még kissé bevallom, féltékeny is lettem. A nővérem után veszítsem el a bátyámat is? Az egyetlent ráadásul?
Nem igazságos, hogy így bánik velünk… velem. Kézen fogtam Auréliát, és a hozzánk legközelebb eső kocsi felé vezettem. Ideje volt felkászálódni a vonatra.
- Gyere – szótlanul felszálltunk a vonatra, s én halványan, de integettem apámnak. Nehéz szívvel engedhettek el minket, ezt sejtettem.


Keresett  || - || Evangeline Welligton, Jack Whitely, Barnabas Durant


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 18 Szept. - 18:21


Elfogadva!


                             

Nocsak, nocsak. Egy újabb Flint. Szívszorító történetet írt neked a sors, ezt beismerem. A te helyedben más talán már össze is roppant volna a nehéz súly alatt, melyet vállaidra tett családod akarva, vagy akaratlanul. Még, ha néha úgy is érzed, hogy gyenge vagy, ez véleményem szerint nem igaz. Nehéz dolgok vesznek körül, főleg rossz emlékek, de nem hagyod, hogy megálljon veled az élet, és ezt jól is teszed. Vigyázz legjobb tudásod szerint húgodra, hogy még véletlen se éljen át olyan dolgokat, mint te. Én csak támogatni tudlak ebben. Az iskolában talán nyugodtabb lesz a légkör, ezért foglalózz, és mehetsz is játékot kezdeni. Smile
                                                   
                             
Vissza az elejére Go down

Cailin Patricia Flint

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Patricia Fawley
» Sybill Patricia Trelawney
» Cailin & Cat
» A. Flint
» Marius Flint

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-