Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A. P. Black EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A. P. Black EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A. P. Black EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A. P. Black EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A. P. Black EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A. P. Black EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A. P. Black EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A. P. Black EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A. P. Black EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 3 Okt. - 12:34


Arleen Persephone Black





Leen || 28 || Margot Robbie || Voldemort szimpatizáns


 

Rövid leírás a családodról, a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki! Rövid leírás a családodról, a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki! Rövid leírás a családodról, a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki! Rövid leírás a családodról, a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki!


Boszorka || Aranyvérű || 12 ¾", ébenfa pálca, főnixtoll maggal


Deep in the ocean, dead and cast away
Where innocence is burned in flames
A million mile from home, I'm walking ahead
I'm frozen to the bones, I am...

A soldier on my own, I don't know the way
I'm riding up the heights of shame
I'm waiting for the call, the hand on the chest
I'm ready for the fight and fate


Holttestek társaságában és masszává állott, vértől tocsogó belsőségekben fetrengve ébredek. Lustán nyújtózom el az egyik tetemen, majd közelebbről is megcsodálom a mesterművemet. Hm, a félelem és a fájdalom a kedves delikvens arcára torzult, ahogy megfosztottam a fejétől az éjszaka folyamán. Merthogy minden bizonnyal ez történhetett, habár nem emlékszem a részletekre. Sosem szoktam. Sajnálatos módon ezzel jár a vérfarkas átok, hogy bármit is teszek, másnap úgysem emlékszem rá. Csak a pusztítás és a megcsonkolt emberek maradványai jelzik az utamat. Most is, mint mindig.
Két bestia lakozik bennem. A farkas, és én magam. Valaha csak a farkas volt egyedül, de most már én magam is azzá váltam, amivé az élet – mint legfőbb mocsokláda – tett. A családom, a barátaim, az addigi életem – már mind a múlté. Most már ez vagyok én. Ez a szörnyeteg. És természetesen nem elégedtem meg néhány ember lemészárlásával. Ugyan kérlek, a torkosság, a telhetetlenség, a falánkság jellemez. Nem érem be eggyel, nem érem be kettővel, vagy néhánnyal. Nekem egy tucat kell! Sőt, talán kicsivel több is, mint egy tucat… Temetőt akarok magam köré építeni minden telihold alkalmával, hogy a világ megszenvedje azt a fájdalmat, amit az olyan kitaszítottak is megszenvedtek, mint én. Persze nem mintha ez már annyira érdekelne. Mit számít a múlt? Régebben talán azért öltem, hogy mások sikolyaival csitíthassam el a bennem tomboló démonokat. Mostanra már mindez amolyan rutinszerű létszükségletté vált. Igényem van arra, hogy öljek. Vágyom rá. Mindennél jobban.
Másnak a víz az éltető eleme, nekem pedig a vér… az arcomon szétkenve. Megrészegítő, frenetikus, katartikus érzés. Leírhatatlan, megfoghatatlan, érthetetlen – legalábbis mások számára biztosan. Én viszont csak nevetek rajtuk. Rajtuk és még ezeken a szerencsétleneken, akik ilyen nyomorultan végezték a velem való végzetes találkozást. Esélyük sem volt.
Bestiális vigyorral kelek fel az emberkupacról, ami immáron inkább húskupac, egy beazonosíthatatlan massza, mintsem felismerhető vonásokkal rendelkező emberi testek. A felismerhetetlenségig szaggattam, daraboltam őket. Némelyet talán fel is faltam, ki tudja. De a többségét nem azért öltem meg, mert éhes voltam. Nem azért haltak meg ezek a semmirekellő idióták, hogy az éhségemet csillapítsam. Nem. Meghaltak, csak úgy. Mert meg kellett halniuk. Mert itt voltak, útban voltak. Rosszkor voltak rossz helyen. És aki rosszkor van rossz helyen, az bizony rosszul is jár. Mint ahogyan azt a példa is mutatja…
Anyaszült meztelen testemet talán takargatnom kéne, de jelen pillanatban ez foglalkoztat a legkevésbé, hogy most szemérmeskedjek. És egyáltalán, minek is takargatnám a bájaimat? Elvégre vadállat vagyok, hát most egy elfajzott vad módjára járok-kelek az erdő és a hulla-halom közepén. Valósággal örömtáncot lejtek a csontjaikon, rituálészerűen… még talán magamban mantraszerűen mondogatok is valamit. Igen, mantrát mondok valamiféle kitalált halandzsanyelven. Aztán eltaknyolok – szépen nőiesen – az egyik húscafatban, ezzel mintegy belefejelve valakinek a beleibe. Ha-ha. Amivel nem mellesleg hamarosan ugrókötelezni fogok, mert miért is ne? Felkacagok.
Talán tanácsos volna még idejében lelépni a tett helyszínéről, ugyanis már néhány hete azt érzem, hogy valaki a nyomomban van. Bizony, valaki pofátlan és perverzmód követ, ha úgy tetszik, üldöz engem. És mondanom sem kell, hogy a legkevésbé sem vagyok elragadtatva ettől a kis információtól. Vagy minek nevezzem ezt, ezt a tényt… hogy valaki azt hiszi, hogy én vagyok a vad. Pont én! Hah. Már alig várom, hogy rám találjon, és akkor majd megtudja, hogy rám nem vadásznak. Nem, mert én vadászok másokra. (…)
The sound of iron shocks is stuck in my head,
The thunder of the drums dictates
The rhythm of the falls the number of deaths
The rising of the heights ahead

From the dawn of time to the end of days
I will have to run away
I want to feel the pain and the bitter taste
Of the blood on my lips again




▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

A. P. Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Druella Black
» Serious Black
» you can call me Mr. Black
» Andromeda Black
» Narcissa Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-