Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Capricus & Daisy  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Capricus & Daisy  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Capricus & Daisy  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Capricus & Daisy  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Capricus & Daisy  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Capricus & Daisy  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Capricus & Daisy  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Capricus & Daisy  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Capricus & Daisy  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 26 Okt. - 16:05
Capricus & Daisy



Elégedetten nézek végig az előttem fekvő papíron. Igazából mindig elégedett vagyok a saját munkámmal, és abban is biztos vagyok, hogy a tanárok is azok. Na, meg azok is akiknek segítek megírni. Becsukom a könyvet amiből dolgoztam, majd felállok, hogy megtaláljam annak helyét is. Mondhatni a könyvtár a második otthonomnak számít. Szerintem több időt töltök itt olvasással, meg házi írásával, mint a hálókörletekben alvással, vagy egyéb elfoglaltságokkal. Bár ez egy Hollóhátas diáktól azt hiszem már megszokott is lehet. Elvégre mi túlbuzgóságunkról vagyunk híresek, na meg arról, hogy másoknak odaadjuk a házi feladatokat. Na ha már itt tartunk akkor azt hiszem ideje is indulnom, hogy átadjam a papírokat a csoporttársaimnak.
Összeszedve mindent, megindulok a lépcsőház felé, miközben még a kezemben rendezgetem a papírjaimat, átnézem mégegyszer, hogy minden rendben van-e, majd felpillantok, hogy megbizonyosodjak arról, hogy egyáltalán jó irányba megyek-e. Az irány jó volt, viszont arra nem számítottam, hogy esetleg valaki majd a folyosón lesz, így mire már észreveszem túl késő ahhoz, hogy esetleg elkanyarodjak előle, bekövetkezik hát a legrosszabb. Egyenesen a srácba rohanok, bár én akárcsak egy gumilabda visszapattanok róla, majd a földön landolok. Mivel igyekeznék felfogni az esésemet és például nem eltörni a farcsontomat, kénytelen vagyok a karjaimra támaszkodni, aminek a következtében az összes papírom szétszóródik körém. Hát mit ne mondjak... Ennél ügyetlenebb és szerencsétlenebb lehetek még? Kétlem!
- Oh! Nagyon sajnálom! - Mondom, majd igyekszem feltápászkodni gyorsan a földről. - Én csak... Én csak nem figyeltem. - Először valami frappáns mentséget akarok felhozni, de végül rájövök, hogy erre nincs semmilyen mentségem, elvégre nem figyeltem az orrom elé, így még szép, hogy nem láttam őt. Mondjuk azt nem tudom, hogy ő miért nem látott engem. Talán ő maga sem figyelt. Még a végén nem leszek egyedül. - Ne haragudj, tényleg! Nem volt szándékos. - Mondom ismét, miközben felpillantok a srácra, aztán gyorsan meg is bánom ezt, hiszen így gyorsan kiszúrhatja a vörösen izzó fejemet. Szóval inkább a papírjaim összeszedésével igyekszem foglalatoskodni, elvégre a bájitaltan házimat sem felejthetem el. Azért mégegyszer nincs kedvem megírni.

Megjegyzés Öltözék Kredit

Vissza az elejére Go down

Capricus & Daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-