Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cass & Daisy EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cass & Daisy EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cass & Daisy EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cass & Daisy EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cass & Daisy EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cass & Daisy EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cass & Daisy EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cass & Daisy EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cass & Daisy EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 26 Okt. - 20:38
Cass & Daisy



Egy dologban az ért csak hasonlítok az apámra, bármennyire nem is szeretném én ezt. Mégpedig abban, hogy senkinek nem adok ingyen semmit. Természetesen ez csak azokra nem érvényes, akik a barátaim. Vagy inkább csak aki a barátom, elvégre nem rendelkezem túl sokkal, de ez rendben is van így. Mondjuk apám ha tehetné még a kenyeret is pénzért adná nekem, de sajnos amíg tanulok, nem igazán van lehetőségem arra, hogy megkeressem rá a pénzt, szóval inkább engem ad el mindazért cserébe amit az évek alatt "adott" nekem, persze nem kötelességből. Szóval igen... mivel Hollóhátas vagyok, így nem nehéz kitalálni, hogy egyben egy túlbuzgó kis házifeladatíró is vagyok, ezt pedig sokan szíveskednének kihasználni is. Én pedig többnyire hagyom, de nem ingyen. Éppen így kerültem én most ide Roxmortsba is. Az egyik hollóhátas lánnyal hívattam meg magam egy vajsörre, méghozzá a bájítaltan házi feladatért cserébe. Az egyetlen ember akinek soha nem írtam le egy sort sem, az a bátyám volt. Már miért is könnyíteném meg a dolgát, mikor ő sem jeleskedik ebben? Sőt!
Na mindegy! Mindenesetre miután elfogyasztottuk a vajsörünket Clara-val, én úgy döntök, hogy nem megyek egyenesen vissza a kastélyba vele, inkább elindulok sétálni egyet. Van még sötétedés előtt egy-két órám, szóval időm az akad bőven. Én pedig hol máshol érezhetném jobban magam, mint a szabad ég alatt? Így tehát elindulok, leginkább csak amerre a lábam visz, miközben a fejemben milliónyi gondolat van. Ma nem igazán tudom rendberakni a gondolataimat, na meg ebben később az sem segít, hogy a majdnem egy órányi bóklászás után rájövök, hogy a fene sem tudja hol vagyok. Soha életemben nem jártam erre, ráadásul hamarosan a nap is lemegy. Szuper! Ezt most jól megcsináltad, Daisy...
Nem túl boldogan veszem tudomásul, hogy ilyenkor már mindenki elhúzódik saját kuckójába, én pedig idekint lófrálok. Már csak remélni tudom, hogy nem kell idekint aludnom, elvégre az éjszakák nem túl melegek mostanában. Az utolsó csepp reményem az egyetlen fickóban van, aki éppen felém tart. Vagyis valószínűleg nem felém, inkább csak ebbe az irányba. Néhány lépést teszek felé, felkészülök lelkileg arra, hogy le akarom őt szólítani valamiféle segítségkérés gyanánt. - Elnézé... -   De ehelyett csak kis híján sikerül egy nyuszit fognom. Leegyszerűsítve: majdnem hasra esek a saját lábamban. Szóval a kis mozdulatom után, vörösödő fejjel kezdek ismét bele, bár szívem szerint világgá rohannék. - Öhmm... Elnézést! Tudna nekem segíteni abban, hogy hol vagyok? Azt hiszem egy kissé eltévedtem. - Vonom meg lassan a vállam, miközben a szégyen érzése kavarog még mindig bennem. Hogy tud az ember megbotlani a saját lábában? Csak én vagyok ennyire ügyetlen?

Megjegyzés Öltözék Kredit

Vissza az elejére Go down

Cass & Daisy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-