Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Xavier & Lucius EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Xavier & Lucius EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Xavier & Lucius EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Xavier & Lucius EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Xavier & Lucius EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Xavier & Lucius EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Xavier & Lucius EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Xavier & Lucius EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Xavier & Lucius EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 28 Okt. - 16:01

Wicked games.



Nehéznek és zsibbadtnak érzem minden egyes végtagomat; mintha azok ólomból lennének és már soha többet nem bírnám megmozdítani őket; jelenleg nem is állok olyan messze ettől az igazságtól. Lassan, tudatosan emelem fel fejemet a kopott-barna asztalról, hogy aztán tekintetemet újra és újra végigvezessem a parfümtől és izzadságtól terhes levegőt szívó embermasszán, míg végül megállapodik az előttem heverő, apró kis poharakon. Ujjaimmal érdektelenül lökdösöm fel őket egyenként, de egy csepp, annyi sem leledzik egyik alján sem, a szervezetem pedig még több és több alkoholért kiált; a gondolataim mintegy féreg-szerűen telítik el elmémet. Ez az egyetlen éjszaka, ahol végre egy kicsit önmagam lehetek; mikor elszabadulhatok a felelősségek elől és lerázhatom magamról az oly’ nehéz és súlyos terheket. Félreértés ne essék, nincsenek világmegváltó terveim, nem fogok senkit halálba küldeni, még csak beszédbe se akarok elegyedni senkivel, csupán az önsajnálatom legmélyebb és legmocskosabb bugyraiban akarok elmerülni, hogy egy pár órán keresztül szabadon nyalogathassam sebeimet; amire talán éppen só gyanánt szolgál a magány. Eltelítem tüdőmet a nehéz levegővel, s csak most realizálom a túlságosan is hangos, szinte már dobhártyaszaggató muzsikát, amin keresztül teljesen biztos, hogy nem lehet beszélgetni, hiszen a másik maximum szájról tudna olvasni; nem mintha ez a veszély jelenleg túlságosan fenyegetne, így inkább el is hessegetem magamtól ezeket az oda nem illő gondolatokat, helyette lassan feltápászkodok a helyemről, teszek pár tétova lépést a bárpult felé, de azonnal meg is kell kapaszkodnom, mert a Világ túl gyors mozgása és forgása miatt kibillentem az egyensúlyomból. Egy részeg mosollyal nyugtázom az éppen arra járó, vörös hajú hölgyemény jól látható grimaszát és szemöldökfelvonását; bár ez a mosoly sokkal inkább emlékeztethet egy veszett kutya vicsorgására jelen állapotban, de még ez sem zaklatja fel kicsiny lelki világomat, biztosan nem fogok éjjelente álmatlanul hánykolódni az ágyamban; vagy ha igen, akkor sem ez lesz az oka. Valószínűleg túlságosan későn realizálom a társaságot, ami véletlenül, vagy teljesen önszántából csapódott oda mellém, de mivel a józan gondolatok hiányát szenvedem meg, így teljesen ösztönből cselekszem; hátrahajtom fejemet, hogy az átettsző ital könnyebben lecsúszhasson a torkomon, végül kérdő tekintetemet emelem rá a fiúra. Arcának barázdái nagyon is ismerősek, de azt nem tudnám megmondani, mégis honnan; lehet egy árny az utcáról, lehet egy ismeretlen a boltból, vagy valaki, akit akaratlanul is észrevettem az egyik tanóra alkalmával. Hosszú, hosszú pillanatok telnek el némaságban, míg próbálok rájönni, ki is lehet ez a rejtélyes alak, végül a legegyszerűbb opció mellett teszem le a voksomat; felé lökök egy teli poharat, miközben közelebb hajolok hozzá; talán már túlságosan is közel, befészkelődve az intimszférájába.
- Valószínűleg ezt már rengeteg alkalommal hallottad, amikor valaki megpróbált felcsípni, de; ismerjük egymást? - meg se próbálom túlharsogni a zenét, mert tudom, hogy az teljességgel lehetetlen, így csupán abban bízhatok, hogy a fiú még nincsen olyan részegségi szinteken, ahol fogalma sincsen arról, mit beszélek. Mert nekem valószínűleg már halványlila fingom sincsen arról, mégis mit ejtek ki a számon; valóban, nem vállalok felelősséget azért a sok szarért, amit ittas állapotomban elkövetek. - Mármint, komolyan ismerősnek tűnsz, de nem tudom, hogy honnan. Vagy csak ingyen piát és cigit akarsz? Mert felőlem az is rendben van.
Mivel soha nem szenvedtem hiányát a pénznek, ezért egy múló vállvonás keretein belül nyújtok oda egy újabb italt neki, de ha esetlegesen visszautasítaná, akkor se veszik kárba, mert van még elég hely a szervezetemben, ahonnét hiányzik egy kis alkoholszint; abban azonban nem vagyok biztos, hogy egy bizonyos fokot átlépve bölcs döntés még jobban tetézni a helyzet súlyosságát. Elvégre, pont ezért vagyok itt; London egyik lepukkant negyedében, ahol az olcsó italok miatt a muglik elsődleges célpontja ez a szórakozóhely; nem kell attól tartanom, hogy valaki esetlegesen felismer, hogy oda nem illő kérdéseket tesz fel, vagy olyanba üti az orrát, amibe nem kéne. Ez a kölyökképű fiú azonban nem hagy nyugodni…

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 3 Nov. - 19:24
Bárki látna most, poharam markolva bárszéken gubbasztani, azt hihetné, én vagyok az osztály sarokba húzódó, magának való, közösségi programokat messzire kerülő, különös figurája, pedig ez nem igaz. Nem rajongok valóban a zsúfolt, füstös szórakozóhelyekért, hol tüdőd, hangszálaid köpöd kis híján ki, annak érdekében, társad meghallja szavaid, hozzám jobban illik az iszogatás békés körülmények között, csendes társalgás kíséretében, háttérben duruzsoló vidám, félhangos zenével. Kedvelem az embereket, a közösséget, magamnak való nem vagyok, féktelen, szórakozásnak becézett felelőtlenségre rávenni mégis nehéz dolog, lábam ide ezúttal is csak felügyelni tettem be, ahogy azt előre sejtettem, teljesen feleslegesen.
Lemondó sóhajjal rázom meg fejem testvérem riszálása láttán. Szeretem Őt, aggódok is érte persze, mégis úgy gondolom, elég idős már ahhoz, egyedül is boldoguljon, nyakára járnom nem fontos, sőt, épphogy kellemetlen, nem csak nekem, neki is. Képes megvédeni magát, jobban is, mint én tenném, nem egyszer láttam erre példát, nagyobb az esélye hát, neki kell segítségemre sietnie végül, ha akaratom ellenére magamra haragítok valakit. Kínos dolog ez, én is tudom, hangoztatni nem is szokásom.
Újabb adag levegőt engedek tüdőmből ki, hangszálaim megrezegtetve vele, közben a tánctértől elfordítva fejem. Unottan jártatom pillantásom végig a lebuj fennmaradó hányadain, felmérve ismét a maga után nem kevés kivetnivalót hagyó felhozatalt. Célom ezzel nincs, idő gyorsabb pergésében reménykedek csak, társaságot magamnak nem keresek, szemeim végül mégis egy ismerősnek tűnő alakon akadnak meg. Érdeklődve figyelem dülöngélő, bizonytalan járását, őszintén elcsodálkozva azon, biztonságban eléri a pultot. Közel van hozzám ugyan, mégis elég messze ahhoz, vonásait tökéletesen ne láthassam, biztos vagyok benne szinte teljesen azonban, az, kinek elsőre gondoltam. Kíváncsiságom feltarlózhatatlanul lobban fel egyből, nem csak a berúgás oka iránt, hanem azon kérdés megválaszolásának irányába is, hogy került épp erre a szakadt helyre, még ha azt kitalálni, magát a sárga földig miért nem egy ismertebb, varázslók által gyakrabban látogatott kocsmában issza le, akkora nehézséget nem is jelent.
Bármennyire sajnálom is azonban, bármekkora legyen a késztetése annak, segítő kezet, vagy fület nyújtsak neki, közelebb menni szándékomban nem áll. Megteszem végül mégis, mintha hozzá rejtélyes, láthatatlan erő vonna erőszakosan. Lábaim szaporán kapkodva redukálom a kettőnk közti távolságot nullára, majd barátságos mosollyal arcomon torpanok meg mellette. Kifejteném jövetelem okát egyből, elkergetve minden kétséget, megszólalni nincs lehetőségem azonban, mert jöttem teljes mértékben figyelmen kívül hagyva, újabb poharat emel ajkaihoz. Pislogva, számat enyhén elnyitva lesem az ebből a távolságból is meglehetősen erősnek tűnő italt eltűnni anélkül, tulajdonosa arcára akár csak egy apró fintor is kiülne. Meglepődnöm ezen persze nem kellene, állapota alapján azt feltételezem, jó ideje nem érez már se ízt, se mást. Értetlenül, némileg összezavarodva tűröm hosszúra nyúlt, intenzív méregetését ezt követően. Kellemetlen érzésem bármennyire szaporodjon is az idő elteltének függvényében, kizökkenteni nem akarom, csöndben vagyok hát, míg végül hozzám egész közel hajolva, szeszben dúskáló leheletével elkábítva szinte, ki nem jelenti, mi jár fejében.
Valóban előfordult már hasonló, habár ez az első eset, hogy kis híján becsíptem pusztán attól, hogy valaki hozzám szólt – alig hallom szavait, hála a továbbra is megszakítatlanul harsogó zenének, szerencsére azonban közel se ittam annyit, hogy ne legyek képes legalább némiképp olvasni mozgó ajkairól. Abban biztos nem lehetek, meg tudja ezt tenni jelenlegi állapotában Ő is, igyekszek hát olyan hangosan beszélni hozzá, amennyire csak képes vagyok.  – Gondolom, az iskolából, ugyanarra az évfolyamra jártunk – hazudhatnám azt ugyan, először most találkoztunk, értelmét ennek nem látom, több okból se, de leginkább azért, mert kétséges, emlékezni fog holnap beszélgetésünkből bármire is. Meginni nem akarom ugyan, a felém nyújtott italt elveszem, felajánlására ezután felelek csak. –  Nincs szükségem se italra, se cigire, és ami azt illeti, – végigmérem lassan, hosszan, majd a biztonság kedvéért távolabb húzom tőle a poharakat, az összest - neked sincs – fejezem be végül gondolatom, továbbra is meglehetősen kritikusan méregetve.
Fogalmam sincs, mennyit ittál már, de ha így folytatod, a detoxban ébredsz, vagy egy sikátorban, vagy sehol. Van itt valaki veled? – válaszát várva a környezetet pásztázom, nem bízva igazán abba, komolyan támaszkodhatok rá ebben, vagy bármilyen más kérdésben. Hosszúra nem nyújtom nézelődésem, felesleges, ha elsőre ki több ismerős arcot nem szúrtam, ezután se fogok feltehetően.
Történt valami? – míg időt hagyok neki, hogy eldöntse, szándékában áll–e felelni, vagy sem, mogyorót és vizet kérek az épp felénk araszoló pultostól, miket aztán Malfoy elé tolok, bízva benne, egyértelmű, mit akarok.
Vissza az elejére Go down

Xavier & Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» amycus & lucius
» Lucius & Catherine
» Lucius & Harley
» Xavier's children, their faces wet
» Lucius & Eve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-