Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

shh, it's our secret EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

shh, it's our secret EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

shh, it's our secret EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

shh, it's our secret EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

shh, it's our secret EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

shh, it's our secret EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

shh, it's our secret EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

shh, it's our secret EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

shh, it's our secret EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Pént. 4 Nov. - 11:49

Levágódom mellé, úgy cigiszagúan ahogy vagyok. Persze kellő távolságban, hogy a vállunk ne érhessen össze akkor sem, ha megmozdulunk, és hogy még véletlenül se érezhessem az illatát, hogyha elfordul. Igazából rá se nézek, és nem is azért ültem mellé, mert rá lenne szükségem, vagy mert egy vagyok az imádói közül, hanem mert ebben az átkozott klubhelyiségben csak ezen az átkozott kanapén volt elég hely. Pedig elhiheted, hogy inkább ülnék a Véres Báró ölébe, mint hogy huzamosabb ideig elviseljem a társaságát.
Igazából nem is szeretnék hozzá szólni, nem is akarom úgy bámulni, mintha mondani szeretnék valamit.
Szememmel Dextert keresem, és kissé megnyugszom amikor nem találom meg, nem kell újra fültanúja legyen annak a viharnak aminek a felhői gyülekeznek a fejünk felett. Az én fejem felett legalább is egészen biztosan, és olyan láthatatlan villámokat szórnak felé, amit Ő nem is igazán érezhet.
Meg hát amúgy is, ha nem lenne rá semmi okom akkor is belé kötnék, vagy Ő belém, vagy egyszerűen csak beszólnék neki, mert éppen az esne jól, és csak azért, hogy egy kicsit is, de idegesíthessem. Mert ez egy olyan különleges alkalom, amikor ketten vagyunk. Mármint a klubhelyiség nyilván tele van, de csak ketten vagyunk abból a bizonyos társaságból akiket a barátainknak nevezünk, és ahol csak néha szúrunk oda egymásnak, de akkor igazán erősen. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem vártam már ezt a pillanatot, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem érlelődött bennem napok óta a robbanni készülő maszlag amit valószínűleg az Ő fejére fogok húzni.
Ha most kint lennénk, vagy egy eldugottabb zugban, akkor minden egyszerűbb lenne, mert csak elővennék egy cigit vagy egy marist és elszívnám. Semmilyen gondom nem lenne, csak hagynám, hogy elússzak a gondtalanság rózsaszín tengerén. De a cigim elfogyott itt meg nem szívhatok füvet.
- Nem jött be a jóslatod, és kurva sok pénzt buktam.. -
Az ujjaimmal a karfán dobolok, mint egy előjelként.
- De lehet, hogy amúgy csak szopattál.. -
Úgy rántom meg a vállamat, mintha az egész semmiség lenne. Pedig nem az. Köztünk soha semmi nem volt az.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Csüt. 17 Nov. - 15:53

Tape ain't gonna fix it

   
Lehunyt pillákkal úgy trónolok a kanapén, amin mellesleg rohadtul utálok osztozkodni, mintha valamire baromira koncentrálnék, valahogy próbálom azt a hatást kelteni, mintha meditálnék vagy a kibaszott harmadik szememet probálnám felnyitni, hogy még véletlenül se támadjon senkinek kedve ahhoz, hogy mellém üljön. Elegem van abból, hogy mocskosul, alattmosonak kihasználnak, azelőtt még csak a nevemet is alig tudták megjegyezni – éppen ezért nem érzek bűntudatot, amiért én ugyanúgy kizsigerelem őket, ha kell többszörösen is, mert amúgy egyébként mi élvezet lenne benne?
Az igazság az, hogy három napja nem alszom egyhuzamban, és azok a bizonyos tartalékok nagyon kezdenek kifulladni, és amikor a legnagyobb szükségem lenne rá, mert mondjuk egyre több megrendelés érkezik, és egyébként azok a rohadt jóslatok nem jönnek csak úgy gombnyomásra, és hiába segítenek Dexter főzetei, állandóan nem lehetek beállva, mert... Na jó, ennek a miértjére még nem sikerült rájönnöm, és nincsenek is elég jó ellenérveim, sőt, az inszomniának azokban a kritikus pillanataiban, amikor már enni sem tudok és a kezem is úgy remeg, mintha harmadik fázisában lennék legalább a parkinzonnak, egyre inkább meggyőzöm magam, hogy már csakazértis kell nekem. Talán csak annyi a szerencsém, hogy Dexter sem mindenható, és képtelen tartani velem a tempót. Egyszerűen nem tud annyit főzni, hogy folyamatosan ellásson, szóval már kérni is kínos. Így legutóbb csak annyit mondtam, hogy keveren egy bivalyerős álomitalt. És egyébként most is erre várok, azért nem tudok visszavonulni a hálótermekbe.
Érthető, hogy amikor valaki veszi a bátorságot, és leül mellém, egy pillanatig azt hiszem, hogy ő az, és a kelleténél nagyobb lelkesedéssel pattanak fel a szemeim, és kúszik az arcomra egy fáradt, de egyébként nagyon is lelkes vigyor. Egészen addig a különösen kegyetlen pillanatig, amíg realizálom, hogy ez a bagószagú állat még csak meg sem közelíti azt a jelenséget, amit mi Dexnek hívunk.
Lip jelenléte olyan kellemetlen, mint az időnap előtt kihűlt lábvíz. Azt hittem, hogy csak Dexter miatt vagyok hajlandó vele jópofizni, de közben rá kellett jönnöm, hogy éppen Dexter az egyedüli oka annak, hogy ki nem állhatom. Egyébként is egy pöcs, egyébként is úgy bánik velem, mint egy különösen jelentéktelen pokróccal szokás. Lehet, hogy az övéi között így szokás bánni a nőkkel, de én nem fogom hagyni magam. Legalábbis ez volt az első gondolatom róla, és milyen szerencse,hogy ez az évek alatt mit sem változott. Karakterfejldősében mindketten jeleskedünk, annyi biztos.
A vigyor szó szerint az arcomra fagy, de a  tekintetembe sikerül annyi megvetést sűrítenem, hogy ne legyen kétsége afelől, mennyire nem hiányzott most nekem.
Automatikusan csusszanok tőle még távolabb, a kanapé szélére, és amikor hozzám vágja a rémesen unalmas, keresetlen szavait, már bánom, hogy nem vettem ma fel a lip, te barom! feliratú pólómat, vagy a pofa be, philipeset, szigorúan kisbetűkkel, mert ezeket még negyedikben bűvöltem, ami persze tökéletesen tükrözi, hogy mennyire képtelen vagyok szakítani végtelenül infantilis mivoltommal.
Már régen megbántam, hogy annak idején neki is bűvöltem egyet, de akkor még valamiért azt hittem, hogy az I luv mugli felirat is bőven megteszi a világ seggfeje nagy kapitális betűkkel helyett. Mekkorát tévedtem.
- Szóval mégiscsak elgondolkoztál azon, hogy szándékos volt?
Mégis mit szólna a drága Dex, ha tudomást szerezne a perverzióidról?
- hangom meglepett, de a gúnnyal sem fukarkodok. Mármint azért vagyok meglepve, hogy egyáltalán képes volt hinni nekem, és nem jött rá már startból, hogy szopatom. - Végül is sosem késő fejlődni, minden elismerésem, Philip, hogy végül csak sikerült ezt kiagyalni – túljátszott, őszintétlen elismeréssel nézek végig rajta, mintha éppen most tette volna meg az első lépéseket a homokozó felé. Aztán az arcom egészen elkomorodik, mintha csak most jönnék rá, hogy egyébként valahol ezzel a mondattal kellett volna kezdenem.
- Házimanó viadal, most komoylan, Lip? Jobb szórakozást nem tudtál volna magadnak kitalálni? Vagy erre mondják, hogy a rossz vér egyszer kiüt? És mégis hogy várod el, hogy erről ne szóljak Dexternek? Undorító vagy – azt hittem, ha Lipről van szó, már réges rég felvérteztem magam minden meglepő hülyesége ellen, de ez még engem is ledöbbentett, és valami indokolatlan aggodalommal tölt el. De hogy pontosan kiért, vagy miért aggódok ebben a képletben, az még nem derült ki számomra sem.  
   
  Honey, it ain't gonna stick
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Szomb. 3 Dec. - 11:27

Én tényleg nem tudom, hogy miért szóltam hozzá, amikor gyűlölöm a hangját. Tényleg annyira utálom ahogy affektál, ahogy kiejt egyes szavakat. Például a kösszt, aminek a végén az sz betűt megnyújtja, és próbál olyan flegmának tűnni amennyire lehet. Csak hát nem igazán megy neki. Én meg tényleg a falra tudnék mászni amikor mondja. A hajszálaimat tépném ki olyankor ha lehetne, csak maradjon csöndben. Meg úgy általában kussoljon. A kapcsolatuk olyan igazán lehetetlen. Olyan érzés mint amikor a mágnes nem akar összeugrani, hanem taszítja egymást, és hiába próbálod összeerőszakolni, nem tudod. Na valahogy így néz ki ez az egész barátságosdi. Dexter próbál minket összeilleszteni, de akár mennyire igyekszik, nem sikerülhet neki. Ha nincs a közelünkben marjuk egymást, ha meg velünk van akkor csak kelletlen pillantásokat váltunk, és igyekszünk nem beszélni.
- Egy pillanatig azt gondoltam, hogy egy csöppnyi, egy egészen picike jóindulat szorult beléd.. de aztán rá kellett jönnöm, hogy Merlin nem volt hozzád ilyen kegyes.. -
Ráfintorgok olyan savanyú képpel amennyire csak lehet. A nyelvemre harapok, hogy el ne szóljam magamat, hogy nehogy Dorcas tudatára adjam, hogy igen is érdekel mit gondol Dex, hogy legszívesebben kitekerném a nyakát ha elmondja neki. De nem leplezhetem le magunkat, így csak vállat vonok, igyekezve azt tettetni, hogy egyáltalán nem érdekel mit gondol a fiú. Pedig ez nem igaz. Mert kurvára érdekel, hogy mit gondol Dex. Kurvára minden percben rá gondolok, vele akarok lenni, és még sem tehetem.
- Leszarom, hogy mit szólna.. -
Azért olyan jól nem hazudok, hogy álljam a tekintetét, így pillantásomat félre kapom, és a velünk szemben üldögélő elsőst kezdem bámulni, mintha olyan kibaszott érdekes lenne.
- Ne legyen már ekkora a pofád. Azt hittem szorult beléd egy cseppnyi jóindulat, és hogy nem lopod meg az embereket. Szerintem ez gázabb, mint az én perverzióm. -
Vállat vonok, és próbálom kiűzni a fejemből Dextert meg hogy mit szólna ehhez az egészhez.
- Faszom. Doe. Kell a pénz. És az a saját házimanóm, és nem lett semmi baja. Szívós dög. Meg amúgy is. Nincsen semmi közöd hozzá. És Dexternek sincsen hozzá köze. Szóval ne mond el neked! Ennyire egyszerű. Befogod a szádat. Kussolsz. Nem mondassz egy szót sem. Úgy teszel, mintha nem tudnád. Ha nekem tudtál hazudni, gondolom ez is menni fog.-
És próbálok nagyon meggyőző lenni. Na meg próbálom nem megfenyegetni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Hétf. 12 Dec. - 8:11

Tape ain't gonna fix it

   
Nem vagyok meglepve azon, hogy Philip súlyos tévképzetekben ringatja magát, amennyi szart képes elporlasztani, még csoda, hogy néha vannak egészen tiszta pillanatai. A lényeg, hogy voltak idők, amikor igenis rohadtul megpróbáltam jóindulattal viseltetni irányába, sőt, mindez nem is valami erőltetett, kikényszeríett jóindulat volt, hanem őszinte, gyermeki nyitottság, ahogy csak kislányként képes valaki a nála idősebb fiúkra ámulattal felnézni. Tényleg ámulatba ejtett, hogy aranyvérű létére látszólag egy cseppet sem zavartatja, hogy mugliivadékokkal barátkozzon, hogy nyíltan hangoztassa és kiálljon értük. Radásul Dexter legjobb barátja volt. Ennek elég kellet volna lennie ahhoz, hogy örök életre makulátlanná váljon a szememben.
De valahogy a szemében sohasem lettem olyan, mint Dex. Valaki, aki védelemre szorul, valaki, akiért érdemes kiállni, velem sohasem használta a fényesre csíszolt modorát, nem tanusított gyengédséget, sőt, sokkal inkább volt lenéző - olykor tudatalatt - mint a legtöbb aranyvérű, akik hangosan sárvérűznek a folyósón, esetleg átkokat is kiabálnak. Nem, Philip nem csinál ilyeneket, és pesze tudom – legalábbis eddig tudtam - hogy a légynek sem lenne képes ártani, de akaratlanul is felszínre tör szinte mindig az a felsőbbrendűség érzet, ami miatt jó pár polccal magasabbra sorolja magát. Nem csak arynvérűként, hanem kibaszott sovinisztaként is viseltet irányomban. Talán mert már a kezdetektől ahelyett, hogy elfogadtuk volna a másikat, akaratlanul is elkezdődött a végeérhetetlen verseny Dex kegyeiért, és igen, éppen azért nevetek fel szárazon, olyan rosszindulatúan és mesterkélten, hogy garantáltan kirázza a hideg azt, aki csak hallja körülöttünk, merthogy engem egyébként sem izgat, ha meghallják, mert kettőnk közül most kivételesen nem nekem van takargatnivalóm, és ezt gátlástalanul ki is használom.
- Szóval nem érdekel. Hát persze. És megdugni sem akarod egyáltalán, igaz? - egyébként sem szoktam fukarkodni vele, de azért mindig Philpnek tartogatom a legcinikusabb hangomat. Mert ha már a balsors úgy hozta, hogy kibaszottul nem tudom megekrülni, mert lehetetlenség, akkor legalább így kompenzálok. Szám rosszindulatú vigyorra húzódik, és egyenesen a szemébe nézek, látni akarom minden egyes reakcióját, apró rezdülését, szapora levegővételét vagy a rohadt izzadó tenyerét, amit hamarosan a kanapé kárpitjához fog törölni.
- Nem hiszek a fülemnek, Philip, te most ilyen durván szétdrogoztad az agyad vagy egyszerűen csak ennyire hülye vagy? Mégis hogy vagy képes a kettőt egyáltalán ugyanazon a lapon emlegetni? - tudom, hogy azt mondtam, Philip nem képes meglepetést okozni, de tévedtem, most igazán, de nem szégyellem legalább bevallani. Megütközve nézek rá, és ahogy fojtott hangon kezdem a mondatot, aztán egészen beleremegek, mert legszívesebben ordítanék vele itt, mindenki előtt, de azért ekkora szarkavaró még én sem vagyok. Megteszem így, amit ma semmiképpen sem akartam, közelebb hajolok hozzá, egészen bizalmas távolságba, érzem az áporodott bagószagot, ami a kötött pulóveréből árad. És premier plánban látok minden barázdát, ami a homlokát átszeli.
- Undorító egy hipakrata vagy, miközben persze te vagy a sárverűek védőszentje, és eljátszod itt a hattyú halált, hogy milyen szörnyű aranyvillával as zádban születni... Ezek kibaszott. Érző. Élőlények – fel akarok állni, itthagyni, de egyszerűen nem bírok megmozdulni. Helyette a reggeli prófétát veszem el a kávézóasztalról, és ritmikusan kezdem el csapkodni vele a fejét, mintha ebből a gusztustalanul sznob gondolatokat ki lehetne rázni a fejéből. - Mi az, hogy a sajátod? Hallod egyáltalán magadat? És még fenyegetsz is? - addig csapkodom, amíg érzem, hogy nem marad bennem szusz, és csalódottan, zaklatottan, teljesen kiprult arccal dőlök hátra, de még mindig nem veszem le róla a szememet.
   
  Honey, it ain't gonna stick
[/quote]
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Csüt. 29 Dec. - 22:59

Olyan szemeket meresztek Doera, amik arra utalnak, hogy mindjárt kikaparom a szemét, vagy kitépem a hajszálait egyenként, vagy csak úgy egyszerűen felállok és elsétálok.
Értem én, hogy a jövőbe lát, de ennyire? Hogy tapinthatott pontosan a dolgok közepébe? Miért kellett neki ezeket a szavakat kimondania? Jobb ez így neki? Jobb, hogy lesz még egy indok amivel majd zsarolhat?
Én meg persze próbálok úgy tenni, mintha minden rendben lenne, mintha az egyszerű kérdése hidegen hagyna, de a szemem az megrebben, meg az ajkam is megrándul, meg aztán a tekintetét sem tudom sokáig állni, el is fordítom a szememet, hogy aztán összepréselhessem az ajkaimat és bámulhassam az elsőéves kislányokat ahogy összesúgnak maguk mellett. Minden mennyire más volt, amikor pisisek voltunk. Persze mi akkor sem voltunk olyan jóban. Mindig a haját húzgáltam, vagy épp csúfoltam.
- És ha akarom akkor mi van? -
A fejemet egészen hevesen fordítom felé, belebámulok az élénk szempárba élettel teli pillantással, tele vággyal.
- Akkor mi van ha nem csak meghúzni akarom? -
De a hangom indulatos, mintha csak dacból válaszolnék neki vissza. De jól ismer. Hét kibaszott éve szívjuk egymás vérét. Aztán az ilyen dolgokat meg csak vele beszélem meg. Valahogy Ő volt az első aki tudott arról, hogy megcsókoltam egy lányt. Meg arról, hogy meghúztam azt a csajt, meg arról, hogy miért szakítottam a lánnyal. Ördögi kör, mi?
- De ha megtennéd, és köztünk tartanád.. -
Mert incs mit szépíteni ezen, nincs miért hazudni erről tovább. Tudja. És ezen semmi nem tud változtatni.
- Az jó lenne.. -
Persze nyílván nem fogom megköszönni, de ez felér valami olyasmivel.
És olyan közel van már, hogy látom ajka cserepességét a sok cucctól, érzem azt az émelyítően édes parfümjét, és el tudok gondolkozni azon, hogy vajon Potter mégis mit eszik rajta. Talán a hosszú szempilláját. Az mondjuk szexi.
- Jesszus, nem csoda, hogy James folyton kidob..-
Felhúzom az orromat, és hátrább hajolok. Nem bírom ezt a közelséget. Ő csak ne másszon bele a személyes terembe.
- Mondjuk kurva szerencsés vagy, hogy ennyire szán.. vagy lehet Ő a nagyon idióta.. jó vagy az ágyban? Mélytorkozol és le is nyeled? -
És ha most nem vág pofán akkor abszolút én vagyok a mai nap nyertese.
Persze ez nem ér. Nem ér a csapkodás, mert ettől csak nevetve arrébb húzódok, és a kezét harapom, éppen ott ahol érem. Persze nem harapok akkorát, csak éppen egy picivel nagyobbat.
- Fenyegetlek hát!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 21 Jan. - 11:49

Tape ain't gonna fix it

   
Az egész mocskosul kielégítő. Úgy kábé egy pillanatig, amíg fel nem fogom, hogy itt most nem arról van szó rohadtul, hogy igazam legyen, hanem arról, hogy Philip ezt most halálosan komolyan gondolja, mert a szeme nem hazudik, sem az ajkának a rándulása, és ettől az egésztől hírtelen annyira zavarba jövök, hogy leolvad a rosszindulatú vigyor az arcomról. Mintha vermet ástam volna neki, aztán magával húzott volna. Amikor a tekintetét az enyémbe fúrja, erőszakosan, már csak azt kívánom, bár hagytam volna lelépni, miért kellett nekem cseszegetni? Miért jobb az nekem, ha tudom, amit egyébként tudat alatt addig is sejtettem. És mégis. Hiszen mind szerelmesek vagyunk Dexterbe a magunk módján. Mármint néha voltak pillanataim az életben, amikor azt hittem, úgy érzetem, és az érzés mindent elsöpört, de aztán megtanultam vele élni, a lényem részévé vált. Ennyi erővel Bunnyba is szerelmes lehetnék, vagy Philibe. Nevtséges. Csak a hormonok cseszik az agyát. Vagy a drogok, vagy mindkettő egyszerre.
Tüntetően rázom meg a fejemet, és összeszorítom az ajkamat, hogy ne mondjak semmi hülyeséget.
- Egy faszt, Philip. Azt hiszed, hogy ez több, de hidd el, nem az – igazából annyi válogatott sértés volt a nyelvem hegyén, hogy ez még egy elfogadhaóbb minőségűnek tűnt. Legalábbis fejben. De olyan vékony és olyan kétségbeesett a hangom. - Csak a hormonok – elengedem a fülem mellett azt a már-már könyörgő hangot. Hogy ez maradjon köztünk, mégis kinek mondanám el, de komolyan? Dexernek? Vagy Bunnynak? - Ne légy neveséges. Mégis mi lenne nekem jó abban, ha kitörne a világháború? - komolyan hiszem, hogy ez egy olyan információ, aminek az egyetlen lehetséges kimenetele az, ha titokban marad. De nem mondok semmit, helyette csak kitartóan bámulom, és próbálom nem mutatni a jelét, hogy legszívesebben elbőgném magam, de fogalmam sincs, hogy mennyire megy ez nekem. Sosem volam jó az érzelmek leplezésében. Jó, nem is nagyon szoktam erőlködni, hogy leplezzem őket, mert nincs is annál mókásabb, mint rázúdítani az egészet gyanútlan emberekre.
És amikor már azt hinném, hogy volt rá egy egész nyaram, és lassan egy egész őszöm, hogy kiheverjem James Pottert, és úgy csináljak, mintha abszolút nem hatna meg, nos, Philip ismer, tudja mivel kell visszavágnia, ez a legijesztőbb ebben az egészben.
- Alávaló geci módja ez a terelésnek, Philip. Tudod miért? Mert igazam van. Egyébként meg rohadj meg – fogalmam sincs, hogy jó vagyok-e az ágyban, de ha egyszer jó voltam, akkor meg most nem lennék, vagy mi van? Egyébként is, miért hagyom, hogy egy pillanatra is betaláljanak a szavai?
Hiába húzódik el, én megpróbálom követni, de ő meg harapással válaszol, ami az egyetlen olyan fegyver, ami hatásos. Mármint képzeld el a jelenetet, ahogy ott mindenki előtt, a klubhelyiségben, a metszőfogai finoman a bőrömet marják, ahol érik. És minden érintés nyomán külön megborzongok. Én meg éppen csak egy pillanatra fújok visszavonulót, amíg megszusszanok, új levegőért kapok, aztán újult erővel megint nekiveselkedek, ezúttal sokkal célzottabban. Az oldalába, a bordá közé szúrok, csak finoman, minden megerőltetés nélkül, de tudom, hogy hatásos lesz.
- Te mondtad, hogy ez a Potter-sztori már kezd dögunalmas lenni. Szerintem is, úgyhogy megtehetnéd azt a szívességet, hogy leakadsz róla – a szemébe nézek, amíg az oldalá szurkálom, oda sem kell néznem, kívülről ismerem a gyengepontjait, és már annyira belemerülők, hogy a kanapén térdelek, bakancsos lábaimmal a kárpiton terpeszkedve.
- Én hallgatok, de jobban tennéd, ha te is titokban tartanád – egy pillanatra szünetet tartok, hogy megint közel hajoljak és a hangomat lehalkítsam. - Ugye nem akarsz balhét? - olyan kétségbeesetten, szinte már kérlelően nézek rá. Bármennyire is basztatom őt, ez az egység, ami köztünk van, valahogy baromira sokat jelent, és amikor Dex és Bunny szakítottak, egészen összedőlni látszott, de még van remény. Én látom, mert látni akarom, mert ezt az egységet meg akarom védeni, bármi áron. Mégis miért nem mondtam el soha Dexnek, hogy lefeküdtem Bunnyval? És miért bonyolódom egyre több hazugságba napról napra? Talán már az egész el van cseszve. Talán már nem számít, hogy Philip kimondja-e hangosan, hogy mit érez. Talán már nem számít, ha összetörik Bunny szíve. Megint. Talán már nem számít, bármit is mondok, vagy érzek.
   
  Honey, it ain't gonna stick

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Kedd 24 Jan. - 11:58

Megrázom a fejemet, és a hangok, a szavak amik elhagyják a száját az egyik fülemen becsusszannak, a msikon pedig megszöknek, és mintha nem is hallottam volna őket, csak megrázom a fejemet.
- Nem, ezt te nem értheted.. ez most más, Ez nem csak egy futókaland, mint amikor azt mondtam, hogy Cheyanne lesz a feleségem, úgy szeretem. Az az volt, hormonok, meg magány, de ez.. ez most tényleg más.. -
A hangom elfojtott, mintha az, hogy hangosan kimondom, az egészet visszavonhatatlanná tenné.
És vajon, miért is mondtam én mindezt el neki? Miért pont neki? Hiszen bármikor mehet, elmondhatja bárkinek, elmondhatja Bunnynak, vagy bárkinek akinek akarja.
- A nyáron történt.. -
És most anynira szívesen elmesélném neki, hogy mik történtek a nyáron, hogy hányszor téptem be Dexterre gondolva, hogy hányszor hagytam, hogy más elégítsen ki miközben Dexterre gondoltam, és hogy hányszor voltam ott Dexter mellett, hagyva hogy elvonja mindenről a gondolataimat, hogy befészkelje magát a tudatalattim legmélyebb pontjába.
- Ha ezek csak hormonk lennének, akkor csak egy szex kellene, nem igaz? -
Kérdésem felettébb költői, nem is nagyon várok rá választ, de azért mégis. Talán szükségem lenne arra, hogy Ő kiábrándítson, hogy a rózsaszín ködből lerángasson a földre, felpofozzon vagy csak ordítson, amiért ezzel terhelem, hogy egy olyan titkot bíztam rá, ami már Őt is nyomasztani fogja.
Nem bántani akarom ezzel, csak nem akarok egyedül lenni. Kell egy cinkostárs, aki ugyanolyan bűnök tudója, mint jómagam.
-Tudod, hogy mennyire aljas vagyok... -
Felnevetek, hangosan, mert nem vette magára, meg ha magára vette is volna, akkor mi van? Akkor is nevetnék, csak nem ennyire hangosan, csak halkan, amiért egyszer én győztem le Őt a csatánkban, abba a csatába amiket évek óta folytatunk, ami elől nem tudunk menekülni. De mi lesz velem, ha én elballagok, Ő meg itt marad? Kit fogok halálra cikizni, ki fogja megkeseríteni a reggeleimet?
És harapom, fogaim óvatosan érnek bőréhez, ügyelve arra, hogy fel ne sértsem a hámréteget, de tudhatnám, hogy Őt sem kell félteni, hiszen támadásba lendül, felé mászik, felém lendül, ujjai pedig gonosz ksis fúró módjára törnek be bordacsontjaim közé, én pedig felnevetek-visítok, és nevetve, rúgkapálva próbálok menekülni. Az aljas mocsok, tudja, hogy mivel tud legyőzni!
- Jó, bocs ez tényleg unalmas! Csak, hagyd abba.. -
Ellököm a kezét, és igyekszem lefogni, így meg úgy nézünk ki, mintha épp ölelkeznénk, vagy ilyesmi.
- Akarsz róla beszélni? -
Elkomolyodom egy pillanatra, és meglepődve nézek rá, mintha én magam sem hinném el, hogy kimondtam ezeket a szavakat.
- Ne aggódj, befogom a számat.. -
De nem nézek rá, és nem is gondolom komolyan. Hiszen miként várhatja el, hogy magamba tartsam azt ami felforgatta az egész életemet?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Kedd 7 Márc. - 16:23

Tape ain't gonna fix it

- Merlinre, Philip, mondd ezt annak, akit érdekel – barátságtalanul fakadok ki. Egyrészt, mert már kurvára elmontam, hogy mit gondolok, másrészt meg, mert annyira rohadtul fáj, hogy amit mondok, az egyik fülén bemegy, a másikon ki. Próbálok olyan jelentőségteljesen nézni, hogy leessen végre neki, és talán sikerrel is járok, mert végül is, nem bonyolódik bele, hogy mik történtek nyáron. - Nem fogok veled lelkizni. Mi a francért nekem mondod ezt az egészet? Hagyj békén – nevetséges, de egyszerre érzem magam nagyon eltökéltnek és a világ legnagyobb seggfejének. Mert azon kapom magam, hogy mégis érdekel. Egy egészen hangyányit, de az éppen elég ahhoz, hogy mire végre magába zárkózik újra, az érzés ott bizserejen a bőröm alatt, és nagyon-nagyon közel kerüljek ahhoz, hogy magamra vállaljam újfent a kibaszott lelki szemetes megtisztelő címét, és ha nem kezdene baszakodni Jamesszel, akkor valószínűleg lettem volna olyan ostoba, hogy rákérdezek.
- Tudom, Philip, nem kell bemutatnod magadat – bólintok helyeslően, és habár teljesen komolynak szántam, hangom nevetésbe fullad. Valami színtiszta hang, ami átvág a klubhelyiségen. Valami szokatlanul önfeledt – legalábbis, ha az utóbbi, puskaportól terhes időket vesszük viszonyításul, akkor mindenképp. Harcolhatnék, mintha az életem múlna rajta, de ehelyett az egész olyan, mintha két kölyökmacska összeakaszkodott volna. Talán mindig is ilyenek voltunk. Piszkáljuk egymást, de úgy igazán soha sem bántanánk a másikat. Arra képtelenek volnánk. Ez pedig bizonyítéka annak, hogy Philip mégsem olyan szarember, mind ahogy azt gyakran állítom. És hogy talán én sem vagyok olyan szarember, mint ahogy mindig látom magamat.
Az egész testem libabőrös, és a harapás habár nem erős, mégis érzem bőrömön a fogainak nyomát. Kellemesen bizsereg. Talán csak egy halvány nyoma fog maradni. A fehér bőr átka.
Éppen csak egy lélegzetvételnyi pillanatot pihenek, hogy jó stratégaként felmérjem a terepemet, majd újra előre lendülök. Olyan tökéletesen kiszámítottam mindent, és mégis azon kapom, hogy gúzsba köti a kezeimet, és ebből valami furcsán félreérthető pozíció születik. Nem, mi sohasem ölelkezünk. Nem szoktunk. És ez is, csak kísértetiesen hasonlít hozzá, de nem az.
Kipirult arccal, pihegve nézek fel rá az összekócolódott szőke tincsek közül. Olyan közel van, hogy érzem ahogy a szpora lélegzetvételünk egybeolvad. Látom arbőrének minde apró pórusát, és elégtételle tölt el, hogy mégsem olyan kibaszottul tökéletes, mint ahogy az távolról látszik.
- Az az igazság... - mondom pihegve, és enyhén megilletődve ettől a szokatlan helyzettől, mintha csak ez a nem létező távolság megkövetelné, hogy őszinték legyünk a másikkal. - hogy már nem is visel meg olyan rohadtul. Inkább csak a fejemben elképzelt idea hiányzik. De nem James maga – szinte meghökkenve nézek bele a kék íriszekbe, mintha ő kényszerjtett volna, hogy ezt kimondjam. Annyira zavarba jövök, hogy újfent megpróbálok kiszabadulni, de hatástalan. Karjai határozottan zárulnak körém. - Na persze, tudom, hogy folyton együtt lógtok. Szóval biztos nem neked fogom kiteregetni a szennyest. Éppen eleget röhögsz így is a hátam mögött, nem adok még egy esélyt – sértődöttség, keserűség minden együtt, mintha idáig tartogattam volna, pedig eskü, ez most nem volt szándékos, hogy minden sérelmemet rázúdístam. Csak ez a kibaszott helyzet. Van abban valami állatira bosszantó, ahogy a harapásnyomok még mindig bizseregnek.
- Jól van, abbahagyom, csak engedj már el – adom meg végül magam. És valóban az izmaim elernyednek, és olyan nagy szemeket meresztek rá, hogy ne férhessen kétség az ártatlanságom felől, de hát én bármit csinálhatok, akkor is gyanús maradok, ilyen a természetem. - És meghallgatom a nyári sztoridat is, ha ragaszkodsz hozzá. Tudom, hogy úgyis belülről emésztene fel, ha be kéne fognod a szádat – szólalok meg békülékenyen - de ígérj meg valamit. Hagyd azokat a szerencsétlen házmanókat, és találj magadnak valami tisztességes hobbit, amiért, ha le is sittelnek, legalább nem egy zárkába kerülsz a szexuális zaklatókkal és varázslénymolesztálókkal.
Honey, it ain't gonna stick
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Hétf. 13 Márc. - 17:48

A lehető legtökéletesebb kérdést fogalmazza meg: mi a francért traktálom pont Őt a szarjaimmal? És ezen tényleg el kell gondolkodnom. Nincsen más ebben a kicseszett világban akit nyaggathatnék a hülyeségeimmel?
És jobban belegondolva senki sincsen, akinek elmondhatnám. Mondanám Bunnynak, aki a nyakam tekerné ki ha megutdná, vagy Potternek aki meg csak bambán bámulna, és sokat mondok ha közben értené is amiről éppen beszélek?
Meg aztán ki lenne aki jobban ismerné Dextert és engem Ő nála? A válasz egyértelműen a senki. Megkockáztatnám, hogy Ő a második ember aki a legtöbb titkom ismeri, pedig én mondom, egy kanál vízben tudnám megfolytani, vagy csak kilökném a toronyból.
Doe ambbivalens érzéseket vált ki belőlem, ez pedig még annál is rémisztőbb, hogy éppen most vele készülök életem legnagyobb titkát megosztani.
- Még az a szerencse, különben nem is tudom, hogy melyik előnyös tulajdonságommal kellene kezdenem. Azzal, hogy lehengerlő vagyok, vagy azzal, hogy tökletes? -
Elnyújtom a mellkasomból kiszakadó drámai sóhajt. Na nem mintha ezek közül bármelyiket úgy igazán igaznak gondolnám. Viszont jó azt mutatni, hogy nagyobb az önértékelésem, mint nyíltan felvállalni, hogy igazából nincs is.
Régen, ha valaki Philipnek szólított egyszerűen nem figyeltem oda rá, ignoráltam vagy épp fintorogva mentem az adott személy közeléből. Ma viszont már el sem tudnám képzelni, hogy Ő engem Lipnek szólítson hosszútávon. Persze-persze hallgatok arra is, de Dorcas szájából a Lip olyan nagyon nevetségesen hangzik. Talán mert furcsán ejti, mintha valaki arra akarná ráerőszakolni, hogy engem mindenképpen becézzen. Máskor meg a Philip hangzik úgy, mintha az anyám modnaná. Olyan igazán erőltetetten és fenkölten. Néha azt kívánom, bárcsak ne ejtené ki sohasem a nevem..
Csikizős harcunkban én kerekedek Ő fölé, és határozott mozdulattal fogom gúzsba, nem engedve, hogy szabaduljon. Olyan közel van hozzám, hogy érzem vattacukor illatát ahogy a nikotin keresével keveredik. Akaratlanul szippantok bele még egyet, mintha megnyugtatna az illata. Azért meglepően új ez a helyzet, ilyen közel lenni hozzá, így érezni az illatát, belebámulni a szemeibe, majdhogynem belé is kell kacsintanom.
Felszalad a szemöldököm.
-A folytontól, azért kurva messze van. Mellesleg nem vagyok olyan pletykás.. -
Most rajtam a sor, hogy kicsit megsértődjem. Egy pillanatra lebiggyesztem az alsóajkamat, jelezve, hogy nem helyénvaló amit mondott. Minden bizonnyal vannak dolgok, amikben igaza van. Például, hogy vannak témák, amiket bárkinek tovább tudok adni. Ismerek bizonyos pletykákat, de hogy pont ezt? Pont az Ő és Jamesról szóló pletykát kotyognám el másnak?
Elengedem mikorra már annyi ideje vagyunk így, hogy az tényleg kínos.
Mellé ülök, fejemet meg olyan természetesen hajtom ölébe, mitha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne.
-Rendben. Megígérem. -
Sóhajtok, és magam sem vagyok biztos benne, hogy megtartom majd ezen ígéretem.
- Az egész nem is tudom, hogy hol kezdődött. Nagyon sokat lógtam nála, talán túl sokat is. És azokat a hülye mugli zenéket hallgattatta velem, meg erős füvet szívtunk. Bort ittunk, meg egésznap semmit se kajáltunk. Nagyon sokat beszéltünk, és másnap megint.. aztán voltam azon az eksüvőn és végig csak Dex járt az agyamba. Egyszerűen most se vagyok képes másra gondolni... -
Türelmetlenül sóhajtok, mintha ez tényleg olyan rossz olog lenne.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Vas. 27 Aug. - 16:21

Tape ain't gonna fix it

   

Látványos ívben szalad fel a szemöldököm, ahogy az ölembe hajtja a fejét. Pár perccel ezelőttig még Merlinre, biztos lerúgtam volna magamról, és még csak esélye sem lehetett volna méltatlankodni. Ehelyett kényelembe helyezem magam, mintha felkészülnék arra, hogy ez egy hosszú menet lesz.
Talán tényleg igaza van, ha úgy vesszük, még sohasem kotyogott ki semmit, valahogy mindig megelőztem őt egy hirtelen jött, alkoholgőzös őszinteségi hullámmal. Az már elég, ha azt feltételezhetem róla, hogy direkt szivatni akar. Az agy furcsa dolgokra képes, például ahogy reagál a kibaszott feromonokra, vagy a puha hajának érintésére, ahogy az ölemben fészkelődik.
- Jól van, te nyertél. Tudja a franc, hogy miért, de megbízok benned. Meg amúgy is, kit érdekel, hogy mit gondol James Potter azok után, amilyen gátlástalanul próbált lerázni magáról, mindenki előtt megalázva – talán James fejében egy egészen más sztori él, talán megtoldaná azzal, hogy én akaszkodtam rá, és hiába próbált levakarni, akkor is kamaszkorának első és legkitartóbb pattanása voltam. – másrészt...- másrészt Bunny határozottan jobb az ágyban, de ezt most talán mégsem fogom az orrodra kötni, Philip.
Pedig nagy a késztetés, és nem azért, mert annyira meghittnek találnám a pillanatot, hogy őszinte legyek, vagy mert nem akarok én lenni az egyetlen, akire súlyos titkokat bíznak.
Hogy Bunny nem is olyan szent, mint amilyennek látszik? Talán enyhítene a bűntudatán. De azt nem akarom. Nem is nézek a szemébe, amikor mesélni kezd, hanem a falakon indaszerűen tekergő mintázatokat követem, amíg egészen bele nem szédülök, és a kezem nem kezd automatikusan a hajába túrni. Meglepően kielégítő érzés, sohasem gondoltam volna. És próbálok közben eltekinteni attól, hogy éppen Dexről beszél, Dexről, aki az atyaúristen, és igen, akinek már simogattam így a haját és ő feküdt az ölemben, de az teljesen más volt, mint most ez a majdhogynem bizarrnak ható közjáték. Mert valami tényleg megmozdul ott bennem, talán utoljára, mert aztán annyira lelomboz Philip nyálas sztorija, hogy muszáj ásítanom és még csak meg sem próbálom elfojtani, pedig ez a váratlanul jött tűzszünet igazán megkövetelné.
- Várjál, most azt akarod mondani, hogy ennyi? Ennyi volt? Egész nyáron arra maszturbáltál ábrándos képpel, ahogy Dexter beállva, mint a szög éppen próbálja kinyitni a borosüveget, de a parafa beletörik és ezért kénytelenek vagytok elővenni az apja pincéjéből a tablettás kannákat? – próbálom leplezni a csalódottságom és a megkönnyebbülésem egyszerre, ami valamiért csak egy hisztérikusnak ható, de hangos és elnyújtott nevetésbe valósulhat meg.

   
  Honey, it ain't gonna stick
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

shh, it's our secret

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» every cat has a secret of her own
» My secret superhiro
» My secret lesbian lover

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-