Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Kaderie Minchum & Vada Greengrass EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Kaderie Minchum & Vada Greengrass



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Vada Greengrass

Vada Greengrass

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Ester Expósito

»
» Pént. 4 Nov. - 14:22
you remind me of what I really am

Ha a torok hámja kiszárad a szakadatlan nevetéstől, és olyan érzések dúlnak a mellkasi bordabörtönben, amik definiálásához nem elegendők a puszta szavak, bizony az eufórikus lelkiállapot láncra vert minket. Hector és Octavia számára eme emóció egészen attipikus volt, frigyük téves hite óta nem is éreztek ilyen drabális örömöt. Végre valahára akkurátus gonddal kifundált tervük végbement, legidősebb csemetéjüket kényszerrel bár, de olyan családba sikerült megházasítani, aminek vezetékneve és a társadalomban foglalt posztja becsesebb az aranynál. Tizenhét évem alatt egyszer sem láttam őket körtáncot járni, egymás szemében őszintén mosolyogni, és a kúriánk pillérei sem reszkettek még így hahotázásuk fenyegetésétől.
Boldogságuk már-már irritálóan hat rám, undort vált ki belőlem, amit blazírt mimikáim briliánsan titkolnak. Lelki szemeim előtt jelenleg két kereskedő képében díszelegnek, akik hazugságok árán jó pénzért adták el saját sikertelenségüket. Jól tudom, nekem is ezt a sorsot szánják, de rosszul teszik, ha azt gondolják, a jövőm szabói lesznek. A férfi rabiga nem szerepel egyik tervem felsorolt pontjai között sem, mert Vada Greengrass a saját ura lesz. Életem célja régen túllőtt a házasságon és családalapításon, nem vágyom férjre, sem unalmas szerepekre, amik nem a jellememnek valók, hogy életem végéig elnyomva valódi énem azt a személyt alakítsam, akit a társadalom, és azon belül is a szüleim szeretnének látni.
Alba esküvője ámulatba ejtő volt, esztétikája attraktív tökéletességet alkotott, ami észrevétlenül magára vonta minden vendég tekintetét megbabonázva azt. Egészen addig, míg nővérem be nem lépett a művészi alkotásként ragyogó estélyében. Mi tagadás, csodásan illett hozzá a menyasszony szerepe, és ajkai mintha szívből szóló mosolyba görbültek volna időnként. Nem állítanám, hogy érthető zavarodottsága nem volt szemmel látható, de az elvártnál is jobban kezelte, így az aggályos érzület inkább még bájosabbá tette, mintsem nevetségessé. Amíg azt figyeltem, ahogy példamutató allűrt tanúsít a nagy közönség előtt, agytekervényeim közé befészkelte magát a gondolat, hogy Mr. Minchum mellett jó sora lesz. Megszabadul szüleink állandójellegű vegzálásától, ami többnyire adottsága miatt folytatódott, és még azt is megtanulhatja az ifjú Minchum lányoktól, hogyan váljon jó anyává. Gyanítom, némi feszélyezettség munkál benne az akadály gondolatára, de személyes véleményem szerint jól fog teljesíteni. Benne megvan az a kimagasló ösztön, ami anyánkból – és belőlem is – elveszett valahol a teremtés során, ő bizonyára döbbenetes gyorsasággal fogja megtalálni az arany középutat a kislányok ketyegői felé.
Alba új lakhelyére érkezve a házimanók fogadna és invitálnak be, egyenesen a nappaliba vezetnek el, ahol kényelembe helyezve magam megvárhatom nővéremet. Tágas helyiség, így kicsit magányos impressziót nyújt a fényűző pompa, ami körülvesz. Valamivel lágyítja a benyomást a sok családi kép. Úgy látszik, az ikrek nem szenvednek a szeretet hiányban, bármerre pillantanak kékes íriszeim, ők mosolyognak vissza rám. Ehhez képest a Greengrass kúria komor hangulatot ébreszt az emberben, a falainkat leginkább a famíliánk híres varázslói és egyéb nagy hírnevű művészek alkotásai díszítik.  
Utam ma azért vezet ide, mert van valami, amit már az esküvő napján át akartam nyújtani Albának, de a megszámlálhatatlan vendégek miatt nem nyílt rá lehetőségem. Ez is csupán egy ajándék, de nem az a fajta, amit a bálterembe egymásra tornyosítanak az érkezők. Ez ennél személyesebb, így arra a döntésre jutottam, inkább később, négyszemközt adom át.
Nagyot sóhajtok, ami tulajdonképpen az unalmam jele. Ez a klasszikus idill szinte már fojtogató… helyet foglalok a kanapén keresztbe tett lábakkal. Egy ital most jól esne.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaderie Myst Minchum

Kaderie Myst Minchum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Kristina Pimenova

»
» Szomb. 5 Nov. - 10:46
to.: Vada


Az ember lánya nem érezheti pocsékabbul magát, mint mikor kiderül, hogy pályáznak az anyukája helyére... Dühös vagyok amiért itthon kell lennem, komolyan inkább a suliban koptatnám a padot... Az emeleti szobám sarkában gubbasztok mikor hallom a bejárati ajtó nyílását. Rögtön fel is pattanok, azt hiszem apa jött haza, már csörtetek is le a lépcsőn jóformán kettesével szedve a fokokat. Valójában Alba elől bujkáltam a szobában és így végre kimerészkedek. A legyünk barátok és mondjam el mi a baj témát messzire kerülöm. Tizenegy vagyok nem ölben ülős csecsemő! Ahogy leérek és a hall felé veszem az irányt lefékezek, a kanapén nem apa ül. Csalódottan állok mg az ajtóban és halkan kifújom a levegőt... Az említett bútoron a pótanyám/nevelőanyám rokona, testvére, húga, Merlin tudja kicsodája ücsörög, s mint látom épp unatkozik. Milyen szörnyű neki, egyik házi manónk épp most szervíroz neki egy pohár limonádét.
-Az az én poharam!-szólalok meg ekkor és hozzám képest is öles léptekkel szelem át a helységet, hogy aztán a csajszi mellett álljak meg.
-De te ihatsz belőle. Egyébként jó lesz a limonádé? Vagy készíttessek mást?-olyan álszent vagyok, mint még eddig soha. De persze kedves műmosolyom mindent eltakar, már tökéletesre gyúrtam mióta apa közölte, hogy semmit nem értek. Egy ideje vele sem beszélek már annyit. Úgy érzem elárult minket.
-Alba-hoz jöttél?-kérdezek újra és letelepszek a lány mellé. Igazából nem tudom mit tegyek, de majd elválik. Kíváncsi vagyok, hogy ő is olyan mint apa új felesége?!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Vada Greengrass

Vada Greengrass

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Ester Expósito

»
» Szomb. 5 Nov. - 18:37
you remind me of what I really am

Mintha csak a kusza gondolataimban vajkált volna, a Minchum ház egyik házimanója ezüstözött tálcán szervíroz frissítőt. Jobb helyeken – vagy legalább is nálunk – előbb felajánlják a vendégeknek a lehetőséget, és udvariasan megtudakolják, mit hozhatnak, aztán intézkednek. Panaszkodni persze nem áll módomban, hisz mégiscsak fontos a jó viszony ápolása, de Albának azért ejtek pár epés szót erről. Mint a ház asszonya elsősorban esetleg kiképezhetné a házimanókat valamilyen hatékony módszerrel.
A kellemes csendet mérges dorgálás töri meg, enervált tekintetem abba az irányba fordul, ahonnan a hang ered. Birodalmi lépegető módjára halad felém a Minchum kis szörnyek egyike, viszont halvány gőzöm nincs, melyikük az, ugyanis olyanok akár két tojás. Egy azonban biztos, a kislány ma bal lábbal kelt fel. Talán a házimanók idomítása várhat, előbb ezeket a kislányokat kellene megnevelni.
- Neked is jó napot! – mosolyodok el kelletlenül, miközben elveszem a poharat a tálcáról, és elküldöm a személyzetet. Úh, limonádé… amikor italra gondoltam, valami erősebbet értettem, de a jelenlegi helyzetben ez is megteszi.
- Köszönöm szépen az engedélyt, de nem magamnak kértem, hanem neked és direkt ebbe a pohárba, pedig nincs is rajta a neved. – teszem hozzá, miközben az asztalra helyezem az ínycsiklandóan festő italt és újra helyet foglalok a kényelmes kanapén. – Megvagyok, köszönöm, egyelőre nem kérek semmit. – udvariasan reflektálok a kérdésére – mégsem kérhetek meg egy gyereket, hogy hozasson nekem egy whisky-t - és noha egy pillanatig abban gyanakodtam, ő az az ikerlány, aki az esküvőt legalább olyan savanyú arccal ülte végig, mintha az elmúlt egy hétben csak citromot evett volna, a közvetlen kedvessége most elbizonytalanít. Bár, ha jobban belegondolok, ezzel a hamis fintorral már találkoztam párszor. Nem csak az esküvő estéjén, hanem egykor, amikor az ő korában gyakran tükörbe néztem.
- Igen, gondoltam meglátogatom, és ellenőrzöm, hogy te és a testvéred nem átkoztátok el ki a kúriából. – mondom viccelődve, és újra kézbe veszem a limonádét, hogy átadjam a kislánynak, aki immár mellém csücsül. Íriszeim az egyik képre szegeződnek, ami a falon lóg és rajta két kislány és egy nő mosolyog. – Ő a mamád? – kérdem a fotó felé biccentve. Alba elődje elég kifinomult és szemre való hölgy volt, úgy látszik, Haroldnak elég jó szeme van e téren. – Gondolom, öröm számodra, hogy többé már nem csonka a családod… - folytatom, mielőtt válaszolhatna, némi iróniával a hangomban. Vajon tud már a Minchumok valamelyike Alba Merlintől kapott ajándékáról? És ha nem, hogy fognak reagálni rá a kislányok, ha napvilágra kerül, hogy halott anyjukat helyét egy olyan nő vette át, akit sokan eszementnek gondolnak?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaderie Myst Minchum

Kaderie Myst Minchum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Kristina Pimenova

»
» Vas. 6 Nov. - 10:11
to.: Vada


Utálom a váratlan látogatókat, főleg ezt a kígyó szerű nőszemélyt. Nem is értem miért nem jelentette be, hogy jön... Erről illik szólni. Ám mivel azt hiszem apu az a lerohanás az emeletről teljesen őszinte, csak amit a hallban látok az nem tetszik, főleg mikor az én poharamban szervírozzák a limonádét... Itt el is száll a pumpám és nagy robajjal lépek is be, és még a számat is kinyitom. Ő kelletlenül köszön, belém annyi arrogancia sem szorult. A kis hamis mosolyom viszont nem tudom levakarni az arcomról ahogy mellé telepszem. Mézes-mázas szavai nem csapnak be, ahhoz én már elég dörzsölt vagyok, csak ő ezt még nem tudja. Mikor felém nyújtja a limonádét megcsillannak szemeim örömömben, hogy aztán egy béna ujj billentéssel közénk ömöljön az üdítő.
-Jajj ne haragudj!-ugrok fel sikkantva azonnal és a papírzsepik felé veszem az irányt, hogy egy marokra valóval térjek vissza a hárpiához.
-Olyan ügyetlen vagyok, sajnálom.-jobb a műsorom mint némelyik tv adás, és hogy mi átkozzuk ki a kúriából a nővérét... Nem kell ahhoz átok, mégis bölcsen felemelem ujjacskámat.
-Az iskolán kívül nem szabad varázsolnunk.-pedig nem is olyan rossz ötlet, kösz Vada! Ahogy szemei az említett képre villannak jeges lesz a tekintetem.
-Aha, Ő! De semmi közöd hozzá!-összeráncolom a szemöldököm és haragosan villannak szemeim. Következő mondatára élesen szívom be a levegőt.
-Ha gúnyolódni jöttél mehetsz is, Alba házon kívül van!-közlöm vele az ajtó felé intve, majd felkapom a poharam és a konyha felé masírozok. Ezzel a családdal semmi baj nem volt, nem értem miért kell mindenkinek megforgatni bennünk a tőrt... Se a húgomat se engem nem kérdeztek meg erről és apa is azt mondja nem értjük még miért van ez. Percekkel később szememet törölgetve térek vissza a hallba.
-Ki fogom deríteni mi ez az egész, és esküszöm nem állok jót magamért.-motyogom daccal teli hangon.
-Egyébként is, te is a Roxfortba jársz, csak megkönnyíted a dolgomat!-diadalittas mosolyommal csettintek egyet és a fotelba ülök, hogy onnan nézzek farkasszemet Vada Greengrassal.
-Ha nem akarod hogy rád tapadjak a suliban, mivel nem menő elsősökkel lógni, kezdj el csipogni, hogy mi ez a kényszerházasság és miért volt ilyen sürgős?!-hangom lágyan cseng de érezhető benne a kellő él, válaszokat akarok végre.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Vada Greengrass

Vada Greengrass

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Ester Expósito

»
» Vas. 6 Nov. - 15:52
you remind me of what I really am

Tegnap délután egy rövid baglyot küldtem Albának, amiben arról értesítettem, pontosan mikor látogatom meg ma, így érthetetlen számomra, hol marad. Semmi kedvem taknyosokkal bájcsevegni, és takarni, mennyire ki nem állhatom és milyen elviselhetetlennek tartom az infantilis viselkedést, ami a kis Minchum is a kisujjából ráz ki. Ő sem más, mint egy botrányosan neveletlen kölyök a serdülőkor küszöbén.
Amikor kiborítja a poharat, hozzá hasonlóan felpattanok a díványról, és noha hallom, hogy álszent bocsánatkérésekbe bocsátkozik, hidegen hagynak hamis szavai. Valóban nem számítottam erre a lépésre, hisz tényleg csak kedveskedni szerettem volna neki, azonba tette őszintén semmi meglepetést nem okoz, csak azt bizonyítja, arra sem elég érett – vagy érzelmileg fejlett - hogy felfogja, mikor ellenséges valaki, és mikor nem. Az olcsó kis akciója legalább arra volt jó, hogy kitaláljam, melyik ikrek ő, illetve teszteljem, tud e valamit Alba képességéről. Nem mintha azt állítanám, a gyenge utálás elég egyértelmű egy tizenegy éves számára, de van egy olyan érzésem, hogy Kaderie nem hagyta volna ki, hogy megemlítse, ha tudatában lenne, amikor azt taglaltam, kitaláltam, melyik az ő pohara, pedig nincs is feltűntetve rajta a neve.
- A papír zsebkendőket hagyd csak a muglikra, kedveském! – mosolygok rá némi önkielégültséggel a vigyoromban, majd előrántom a cédrus pálcámat és egy suhintással nyomtalanul eltüntetem a kuplerájt, amit ez a kétbalkezes tejfelesszájú rendezett az imént. – És ugyan, semmi baj! – rázom meg a fejem, és még a kezemmel is gesztikulálok egyet a hitelesség érdekében. – Nem mindenki lehet az, te se a Mardekárba kerültél volna másképp… de ne aggódj, ott nagyon jó helyed lesz! Pont neked való. – közlöm vele büszkeségtől túlcsorduló hangon. Az én erőm nem a pálcámban, vagy a kezeimben rejlik, hanem a tudásban, a szavakban. Véleményem szerint a fizikai bántalmazás alpári, az átkozással való győzedelem pedig nem az egyetlen mód, amivel meg lehet alázni valakit.
Egészen szórakoztató, hogy még a szavak átvitt értelmét is félreértelmezi, még a végén megkedvelem ezt a kislányt.
- Áh, hogy is felejthettem el? – mondom szégyenkezést tettetve, miközben mindvégig rajta tartom a szemem. - A tizenegy éves kor nemhogy nem az az életkor, ami a varázslótársadalomban a felnőtté érést jelöli, hanem még elég messze is áll tőle. Én kérek elnézést! – folytatom, mielőtt még azt hinné, valami olyat mondott, ami legalább akkora felfedezésnek számít, mint a spanyol viasz feltalálása.
Nem nehéz kitalálni, hogy az édesanyja elég érzékeny téma nála, de hát nem meglepő, a képből ítélve boldog családot alkothattak, érthető az elvesztése okozta fájdalom és a hiánya.
- Ezt sajnos megcáfolni sem tudnám. De nem is akarom, hogy közöm legyen hozzá. Csupán azért kérdeztem, mert elég szép nő volt. Meg te is hasonlítasz rá.
Nem, nem állt szándékomban megdicsérni – nem mintha elhinné, ha másként lenne - csak az igazat mondtam. Ezen kívül semmi kedvem egy haragos zöldfülű tekintetének célpontjában ülni, míg Albara várok.
- Csakugyan? És ezt a szobád melyik sarkából találtad ki? – kérdezek rá, amikor azt bizonygatja, a nővérem elment otthonról, majd felpattan a pohárral és kimasíroz. Mert azt ne mondja, hogy márpedig oda van érte, és eddig minden lehetőséget megragadt, hogy együtt töltsék szabadidejüket.
Egy pillanatig még örvendezem, hogy inkább meghátrált, és nem kell olyan dolgokról csevegnem vele, amiket úgysem ért meg, azonban csírázó boldogságom rögtön elhervad, amint visszatér a nappaliba. Pedig azt hittem végre élvezhetem a csendet, amit eleinte oly unalmasnak láttam.
Az, hogy kivigye a poharat elég jó indok volt, hogy elrejtse megtörését. Amikor a szemét dörzsöli, még el is gondolkozom azon, nem voltam e túl nyers vele. Mégis csak egy tizenegy éves kislányról van szó.
Direkt nem reflektálok mondandójára, amikor szavai puskalövedék módjára hasítják szét a nyugalmat. Arra vagyok kíváncsi, hova szeretne kilyukadni. Mosolyt csak az arcomra, amiben egy csepp vitriolosság is keveredik. Minél többet beszélgetünk, annál jobban kiderül róla, mennyire aranyos kislány még  és milyen irreális elképzelései vannak.
- Teljesen felesleges fenyegetőznöd – kezdek bele válaszomba, amint befejezi a monológját. – Az iskolát inkább hagyjuk, hisz én még csak egy évig leszek a diákja, amíg te… - közelebb hajóktól felé, miközben hatásszünetet tartok, de még véletlenül sem akkorát, hogy félbeszakíthasson – te még nagyon sokáig fogsz odajárni. Viszont az egy év is elég idő számomra, hogy a hátralévő tanéveid dupla annyinak tűnjenek, ha úgy akarom – világosítom fel, de még nem végeztem, így ha próbát tesz, hogy közbeszóljon, nem hagyom – A te kezed addig sem ér el, ameddig a takaród, ha nyújtózkodsz, de az enyém elég hosszú… tapasztalatból mondom, hogy ne avatkozz bele gyerek fejjel a felnőttek dolgába.
Valószínűleg ellentmond, és sértődötten duzzog majd, amiért azt szemléltetem vele, mennyire tehetetlenek a gyerekek. Más őszinte reakcióra nem számítok, hisz a korabeli kislányokra jellemző, hogy azt hiszik, már nem csecsemők, és nem fogadják el úgy istenigazából, ha közlik velük, hogy tévhitben élnek.
- Egyébként a kérlek szépen és a légy szíves nem luxus, hanem szimpla etikett. Ha tudni szeretnél valamit, elég őket használnod… – okosítom ki immár hátradőlve a kanapén. Keresztbe fonom a lábaim, és kíváncsian várom, valóban annyira érdeklik a történtek, amennyire mondja. – Nos?


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaderie Myst Minchum

Kaderie Myst Minchum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Kristina Pimenova

»
» Szomb. 12 Nov. - 9:42
Nem is értem miért kell ide tolnia a képes felét mikor csak a nővére lakik sajnos velünk, miért nem találkoztak valahol máshol? Ennek a kígyónak nincs itt semmi keresni valója. Az üdítőt is kiborítom, jelezve tűnjön el innen, ám álszent viselkedéssel leplezem undorom még bocsánatot is kérek tőle, pedig nem szokásom ilyen esetben, a zsebkendőket nem kéri, így visszarakom és hagyom had dolgozzon, nekem csak könnyebb az életem tőle.
-Aha, jó ház, bár érdekelne a többi is. Kár hogy nem lehet először megnézni őket.-hangom színtelen, számomra fölösleges témát érintünk, de ha ő most a nem létező bénaságomról akar beszélni ám legyen... Anyukámról a megszólalása szíven talál, így inkább a konyhába masírozok és eltöltök ott pár röpke percet, de visszafelé is a könnyeimet törölgetem. Fel sem veszem a dicséretét, sajnos tudom, hogy hasonlítunk anyára. Talán apa ezért hanyagol minket néha, és hát most itt az új menyecskéje, aminek szintén nem értem az értelmét, hacsak nem apa hatalmával játszanak. Így esik hogy újra neki esek Vada Greengrassnak, hogy ugyan mondja már el, a nővérét miért hozzánk házasították be... Szavait csendben ülöm végig még a szempilláim sem mozdulnak, előző kérdésére is csak azután válaszolok miután befejezte a pökkhendi hangnemben elsorolt gondját-baját.
-Alba az egyik szobában megkötözve vár.-hangom szenvtelen és még a gonosz kis fény is megvillan a szememben, tény és való tényleg házon kívül van de ha ez a hárpia nem érti meg... Ám legyen játszunk így.
-Nyugodj csak bele, pontosan lesz@rom az illemet. Az említett két szó használatát maximum a családom hallja. Ja remélem már leesett hogy kivel van dolgod, igazam van?-persze hiszen a házamat is említette, de csak így tovább Vada, nem tudod mekkora sz@rba kerültél, hogy mi nem tudtunk az érkezésedről. Ugyanakkor most én nem hagyom őt megszólalni.
-Nyilvánvaló egyébként hogy készül valamire a családod, apa ezt az egészet nem akarta. Én csak azt akarom megtudni, hogy miért, aztán már itt sem vagyok. Figyelj, valaki egy idő után köpni fog, vagy így vagy úgy.-mosolyom egyre szélesedik, és talán még egy kis tudom már mit rejtegettek előlem nézésem is van.
-Ugye nem bánod ha szavaid élét kicsit levágom? Tény hogy fiatalabb vagyok, de célom van és mindig elérem. Az sem kizárt hogy néha segítséggel.-célzok itt a testvéremre, majd felállok és iskolatársam elé lépek, hogy aztán kényelmesen helyet foglaljak az ölében.
-Télapó, én csak válaszokat szeretnék kapni. A Greengrass család miért házasodott be hozzánk? Mi a céljuk?-természetesen az asztalon álló tükörhöz nyúlok és Vada elé tartom, egy mikulás sapka került a fejére, de látszólag még nem vigyorgok rajta, tökéles kislány szerepet adok be.
-Ami mondjuk jobban foglalkoztat, hogy Alba miért olyan zárkózott? Ha épp jókedvemben vagyok... Na jó váltsunk komolyra.-közlöm, miközben leveszem a sapkát Vada fejéről és kiszállok az öléből.
-A nővéred mennyire gyerek centrikus? Mármint, olyan fiatal, szerinted megbirkózna velünk? Illetve, hogy egy kicsit személyes legyen, mi esetleg megbízhatunk benne? Tudod ha egyszer valakivel meg kell beszélnünk a problémáinkat, Benne partnerre lelünk majd?-komolyan érdekel, és csak reménykedni tudok, hogy erre a testvérétől választ kapok. Nancy mégsem olyan, mintha a mami lenne, de Alba igen is a nevelőanyánk, el kell fogadnom, persze nem most, de egyszer.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Kaderie Minchum & Vada Greengrass

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-