Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Jr. & Dung EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Jr. & Dung EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Jr. & Dung EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Jr. & Dung EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Jr. & Dung EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Jr. & Dung EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Jr. & Dung EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Jr. & Dung EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Jr. & Dung EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Kedd 8 Nov. - 15:59

special needs

   
Egy kibaszott görbület a tér-idő kontinuumban, egy újabb éjszaka, amiről képtelen vagyok számot adni, egy koszos, hideg, és baromira kényelmetlen kád, valami szaros gyógyszeresdoboz, ami valahogy a seggem alá került és egész éjjel nyomta, vagy legalábbis amióta kiütöttem magam, de hogy az mikor lehetett, arról fogalmam sincs. Kómás, zúgó fejemet felemelem, és kürülnézek. Számban vattává száradt nyelvemmel meglepetten csettintenék, de még ehhez is túl tökéletlen vagyok. Nemhogy ahhoz, hogy kiderítsem, vajon mi a faszt keresek én itt, ebben a látszólag tárolóként funciónáló, kiszuperált fürdőben.
Ahogy álmosan pislogok, csihányból kibámuló békát megszégyenítő kínos lassúsággal, néhány emlékkép ugrik csak be. Valami egyetemista srácokról, és csajokról, és az egyikük mindenképp megakarta mutatni az anyja gyógyszerarzenálját. Aztán onnantól már tényleg se kép se hang. A kintről beszűrődő zajok valahogy elveszik a kedvem, hogy akár egy tapodtat is mozduljak, pedig nem ülhetek itt estig.
De hogy miért, az csak akkor jut eszembe, amikor beleütközik a tekintetem a dugig pakolt válltáskába, amit valaki elég bénán próbált elrejteni a slozi mögé. Ez a valaki biztos én volt, még legalább félig józan állapotban, de ha az ott az enyém, akkor nekem rohadtul nem itt kéne ücsörögnöm egy szál faszban, hanem monduk valahol a tetves Chinatown-ban. És persze, mi sem lenne egyszerűbb hopponálni, csakhogy az a félkegyelmű, aki kitalálta a közlekedésnek ezt a hipergyors formáját, az még sohasem volt beállva vagy volt másnapos, vagy terhes, és tudomisén még mennyi nyavalya van, ami teljesen hazavágja a terveket egyik pillanatról a másikra.  
Nem is tudom, hogy tényleg megéri-e nekem ez az egész faszság. Mert már alapból gecinehéz volt megszerezni ezt a rohadsok cuccot (arra gondolni sem akarok egyelőre, hogy mekkora beteg állat lehet ez a Crouch, de komolyan, jobb ha nem tudom, mire kellenek ezek neki), de a leszállítás módja is némiképp kalandosra sikerült.
Mert aki nem próbált már kimászni a harmadik emeletről a tűzlépcsőn keresztül, egy szál májvaszínű női pongyolában, hátán egy gyerekekre méretezett szaros kis rollerrel, aztán ugyanezzel a rollerrel és ugyanebben a pongyolában nem vágott neki a csípős novemberi ítéletidőben, hogy végigrodeózzon a belvároson, az még sohasem volt kibaszottul kétségbeesve.
Még mákernek mondhatom magam, hogy Crouchnak nem jutott eszébe valahol az Abszol út környékén találkozni. A muglik ebből a szempontból még hajnalosan is mérföldekkel lazábbak, mint a mi kedves varázslóink, akik karót dugnak minden reggel a seggükbe. Apropó karó és segg, Crouch gecire pontos, pedig tényleg próbáltam valahogy maradék méltóságomat megőrizve még előtte ideérni, de úgy néz ki, a kis seggfej már itt ácsoroghat legalább negyed órája, ha nem több.
Amikor kiszúrom őt a megbeszélt helyen, automatikusan lassítok a tempómon. Nem csak azért, mert a kis ázsiaiak és a meglepően éber egyéb rasszhoz tartozó járókelők egyre csak szaporodnak, és egyre nehezebb közöttünk lavírozni, hanem, mert próbálom azt a látszatot ébreszteni, valami érthetetlen oknál fogva, hogy jó okom volt a késésére, és egyébként is, én diktálom a szabályokat és nem ő, mert mégiscsak ő a szaros kuncsaft.
Két lökés után olyan elegánsan és lazán csusszanok be Crouch elé, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, és csak az utolsó pillanatban taposok rá sarokkal a fékre, és éppen csak egy picit dőlök előre, de megtartom az egyensúlyomat, úgy nézek rajta végig, próbálva leplezni az undoromat, ami akárhányszor előtör belőlem, amikor a megrendelésére gondolok.
- Hé, van egy cigid? - mindenféle kertelés és udvariaskodás helyette csak ennyit szólok hozzá, mert az a rohadt nikotinhiány most valahogy mindennél fontosabb, még annál is, hogy megint mindenki minket bámul, de az is lehet csak engem, az meg bármennyire is szeretem a figyelmet, az üzlet lebonyolítását nem teszi könnyebbé.
Just 19 and dream obscene with six months off for bad behavior
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Vas. 13 Nov. - 11:17
Ha nem kellene nagyon minden egyes rohadt szarság, amit Fletchertől rendelt, már rég itt hagyta volna ezt a helyet. Kurvára nincs arra ideje, hogy hanyag, pontatlan, tehát nem megbízható dílereket várjon kétes helyeken, tíz perccel többet meg még az anyjára se várna. De most mégis itt van, mert rászorul. Persze, ha nem múlna szinte az élete azon, hogy Fletcher megszerezze a szarait, akkor eleve szóba se állt volna Fletcherrel.
De tulajdonképpen kezd szarban lenni. Az a nyamvadt átoknyom, ami egy hónapja még csak egy bosszantó baklövés volt, és messze eltörpült Selwyn, Bradley meg a kviddicskupa mellett, mostanra egyre inkább vitális problémává nőtte ki magát. A terjedését megállította, pipa. Valahogy elérte, hogy a meccsen használható legyen a karja (és még csak nem is tudja erre fogni a csapnivaló teljesítményét), pipa. Lónyugtató erejű bájitalokkal még mindig el tud jutni oda, hogy ne üvöltve görnyedjen össze valahol a fájdalomtól, pipa. Láz, fertőzés, járulékos problémák kezelése, pipa. Az összes kibaszott varázslat (beleértve mindenféle rontások, átkok és ártások) kipróbálása, hátha segítenek, pipa. Az eredetileg szemet gyönyörködtető átoknyom ocsmány, gyomorforgató, eleven fekéllyé nevelgetése, pipa.
Csak lett volna annyi esze, hogy inkább valami végtagon kísérletezik, mert azt legalább levághatná (bár nyilván arra még így is van esély, hogy szükség lesz amputációra előbb vagy utóbb, de önmagában nem jelent megoldást), így viszont csak hetek kérdése, hogy élve szétrohadjon. Fletcher már csak egy utolsó kétségbeesett próbálkozás volt, hogy egy emberkísérletekre specializálódott, dél-amerikai ispotály eutanázia gyorskészletének is alkalmas megrendeléssel helyrehozza a dolgokat (jó, rendben, optimista volt, a fájdalommoduláló rendszert kikapcsoló drogokat már tényleg csak hobbiból csapta mellé, kíváncsi volt, tényleg be lehet-e szerezni ilyen mérgeket), mielőtt sorra kerülnek a Zsebpiszok köz kuruzslói, aztán beájul a roxfortos javasasszonyhoz vagy egyenesen a Szent Mungóba, hogy miközben kikezelik, készíthessenek végre egy pontos leltárt arról, mégis hányféle tiltott mágia bizonyítható nyomait viseli a testén… És amíg még meg tud állni a lábán, talán nem kell magyarázni, hogy az élve rothadás mennyivel vonzóbb alternatívának tűnik, ha a gyógyítók jelentési kötelezettsége áll a másik oldalon.
Igazából időszerű lenne kurvára befosnia, hogy hogyan mászik ki ebből az egészből, de az az iszonyú apátia, ami már hetek vagy hónapok óta tart, és azt se tudná megmondani, hogyan kezdődött, nem enged meg ilyen kilengéseket. Kényelmes üresség. Ijesztő üresség. Csak semmi pánik. Néha valami vékony rétegben felkent letörtség, valami halovány harag. Például az belefér, hogy a fogát csikorgatva, türelmét vesztetten várjon még húsz perc után is Fletcherre. Legfeljebb kitekeri azt a tetovált nyakát, ha átbaszta.
Lenne humor abban, ahogy Fletcher végül felbukkan. De neki már nincs hozzá humora. A viszolygást is ugyanígy le tudja szarni a tekintetében. Fogalma sincs, Fletcher milyen következtetést vont le a csinos kis listájából, de nem is érdekes, tartsa meg magának nyugodtan az elméleteit. Majdnem megrázza a fejét a pofátlan kérdésre, elvégre nem dohányzik, aztán rájön, hogy mégis van nála cigi, bontott, de érintetlen doboz. Soha nem fogja megérteni, mit kedvelnek ezen a szarságon mások a dekadens hangulatát leszámítva.
- Attól függ, megszerezted-e, amit kértem – mordul ingerülten, aztán megkínálja, pedig egy nyaklevest érdemelne leginkább plusz juttatásként, és ugyanazzal a lendülettel meg is ragadja a karját, hogy arréb hurcolja a rivaldafényből, és végre lebonyolíthassák ezt az üzletet. A relatív mérsékelt hangvétel ellenére olyan erővel mar bele abba az alulöltözött, festett húsába, hogy biztosan véraláfutásokat hagyna maga után, ha sokáig folytatná. Ő tényleg nem akart lemenni állatba, de Fletcher bicskanyitogató antréja nem nagyon hagyott más lehetőséget. Pedig ha meg is szerezte a komponenseket, lehet, hogy ennél több segítségre is szüksége lehet. És Fletcher meg a hozzá hasonló prolik esetében ez legalább tiszta, amiért fizet, azt megkapja, és kész. Sőt… ahogy így elnézi, úgy tűnik, ez sokkal inkább igaz, mint a Roxfortban volt…
- Te szórakozol velem, baszd meg? – sziszeg aztán, mikor már legalább nem a teljes utca figyeli őket, hanem csak mondjuk egy része. – Fél órája várok rá, hogy idevonszold magad – futtatja újra végig a pillantását a pongyola és a roller együttesén, a gondolatai elég nyilvánvalóan kiülnek az arcára, Fletcher vagy átnyargalt a szexiparba, vagy nagyon durva hallucinogén drogokat tol mostanában. Egyik sem jó hír. Bassza meg, ha tudta volna, hogy már itt tart… megint egy fölösleges kitérő. A Roxfortban verhetetlen híre volt, mindenki arról locsogott, hogy mindent meg tud szerezni, hogy megbízható, de persze a Roxfortban eszébe sem jutott volna Fletcherrel üzletelni. – Bassza meg – mordul inkább csak magának, és néhány másodpercre lehunyja a szemét, hogy lehiggadjon, és ne fojtsa meg tényleg ezt a lezüllött idiótát hirtelen csalódottságában és kétségbeesésében. – Mindegy, felejtsd el – veti oda, és sarkon fordul, hogy itt hagyja.
Az a nyamvadt kis előleg, amit leadott, arra se méltó, hogy vitatkozzon rajta, hogy visszajár. Franc se gondolta, hogy inkább Fletcher seggére kellett volna költenie a kisebb vagyon mértékű zsebpénzét, akkor is kevésbé dobta volna ki az ablakon.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Vas. 20 Nov. - 21:28

special needs

   
A Roxfortban valahogy egyetlen egy rohadt szabály felülírt mindent: sose baszd át a kuncsaftot.
Látszólag pofonegyszerű, de a megvalósítás helyenként kizökkentett abból a kibaszott komfortzónámból. Figyelni másokra, nem csak felületesen, hanem egészen mélyrehatóan tanulmányozni őket - akkor is, ha éppen a nagyrészük gecire unalmas, jelentéktelen volt belülről is, nem csak ránézésre – mindig ott lenni jókor, jó helyen, kiépíteni egy mindent behálózó kapcsolatrendszert, valami organikus faszságot, ami eleven, és folyton képes önmagát újra teremteni, ha egy része megsérül, vagy végleg az enyészeté lesz. De ez csak a felszjn, az a része,amin nap mint nap dolgozni kellett, akkor is, ha éppen nem üzletet bonyolítottam, de ott van még maga a folyamat, amikor beszerzem az árut. Legyen az bármekkora őrültség, bármilyen lehetetlen, sosem mondtam nemet. Egyszer sem, még akkor is, ha igyekeztem elterjeszteni, hogy az én érdeklődésem is véges, végül mindig engedtem annak a perverz, alávaló csábításnak. Ez volt az a drog, amire soha a büdös életbe nem tudnék ráunni. Kitervelni, véghezvinni, kockáztatni a seggem, megalázkodni, szarni mindenre és mindenkire, és csak erre koncentrálni. A Roxfort óta nem éreztem még csak ehhez hasonlót sem, de Crouch cuccaitól - bármennyire is gyomorforgató volt végiggondolni azt, hogy mi a faszra kellhet mindez neki – felállt a farkam, de rendesen.
Ennek a kibaszott érzésnek az utóhatásait leplezve próbálok végignézni rajta. Próbálom mindazt a heves pulzálást elfojtani magamban, próbálom nem mutatni, hogy minden egyes porcikám azt ordítja: még.Leszarom, hogy ha a pincében bedrogozott nyulakon éled ki a perverzióidat, csak adj még ilyen megrendeléseket. Leszarom a pénzt is, sőt azt az átkozott cigit is.
De ehelyett csak pókerarccal méregetem és lebiggyesztem a szám sarkát, ahogy a roller szivacsos kormányába markolok, és a járgány mellé lépek.
Ahogy Crouchon végighordozom a tekintetemet, ahogy izeg-mozog, mint akinek éppen szorulása van, egy pillanatra átfut a fejemen, hogy mi van, ha nem is a nyulakon akar kísérletezgetni, hanem mondjuk magán, de aztán hamar ki is verem a fejemből az egészet, és szabad kezemmel összébb húzom a pongyolámat, amit a menetszél itt-ott megtépázott rendesen.
- Nem kell úgy pattogni, seggfejkém – szűröm csak a fogaim között, egészen barátságtalanul, és szememet forgatva hagyom, hogy ez az aranyvérű kispöcsnek álcázott ideggörcs olyan erősen markoljon belém, hogy szinte elszorítsa az ereimet. Még csak fel sem szisszenek, ami mondjuk valósznűleg annak tudható be, hogy annyira lefagytak már a végtagjaim, hogy képtelen vagyok bármit is érezni. Ha nem kapnám oda hirtelen a tekintetemet, akár azt is hihetném, hogy nemes egyszerűséggel kiaszkította a helyéből, de nem, még megvan, és olyan lilás árnyalatot vett fel, amitől gyanakodni kezdek, hogy egyáltalán még életben vagyok-e. A francba is, elfelejtettem azt a szaros melegítő bűbájt. Ülhetek majd estig a forróvizes kádban, hogy ezt a baklövést helyrehozzam.
Vagy egyáltalán, miért is kellett nekem onnan kiszállnom? Hogy ezzel hormonos kis hólyaggal szájkaratézzak itt, és hagyjam, hogy ráncigáljon kénye-kedvére?
Próbálom kiűzni a fejemből a gondolatot, hogy a járókelők szemében most úgy festhet az egész, mint egy kora reggeli kínos incidens a prosti és a stricije között, és egy erősebb, de hirtelen rántással kihúzom a kezemet az ujjai közül, ami azért mégicsak teljesítmény, tekintve, hogy úgy ragaszkodi hozzá, mint egy felhergelt pittbull.
- Szóval még neked áll feljebb, basszameg? - hagyom a szarba a rollert, hallom a csattanást, ahogy a földre zuhan, ahogy ellépek tőle, és Crouch után iramodok, mert igen, basszameg, bepánikoltam, és nem azért, mert tök fölösleges volt az az elmúlt két hét, ami alatt minden egyes nap kockára tettem a seggemet, hanem azért, mert attól félek, hogy nem mondja: még.
- Először is, mindketten tudjuk, hogy kettőnk közül még mindig én vagyok az, akinek a pofájának égni kéne, amiért egyáltalán szóba áll a másikkal – szavaim hidegen, érzelemmentesen pattognak. Egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy megragadjam a karját, de egyrészt, nem vagyunk egy súlycsoportban, másrészt meg nem is akarok az ő alávaló szintjére süllyedni, ahol átkokból és ökölcsapásokból el lehet intézni mindent. Éppen csak ennyi utalást teszek a megrendelésére vonatkozóan, majd szabad kezemmel meglapogatom a tele tömött válltáskát, ami persze kívülről totál üresnek tűnik.
- Addig nem mész te sehova, amíg ezeket ki nem fizeted – igyekszem annyira fenyegetően hangzani, amennyire csak kitelik tőlem, talán még groteszkké is válik az egész erőlködés, de magasról szarok rá. - Nekem nem kellenek. Veled ellentétben – vonom meg a vállamat, és a szemébe nézek, mintha éppen most próbálnám kifürkészni belőle a következő lépést. - Nem akarom magamat ajnározni, de ezeket mástól nem kapod meg. Nem ennyiért és pláne nem egyetlen kibaszott kérdés nélkül. Ha nem akarod belátható időn belül magad egy kibélelt cellában találni az Azkabanban, vagy a dilinyósok házában, és feltételezzük, hogy nem ment tejesen el az eszed – bár erre nem tenném rá a májam még ép részét – akkor most inkább adsz egy cigit és követsz abba a szimpi csehóba ott a túlóldalon – fejemmel az említett irányba bökök, de közben még mindig az arcát fürkészem egyre türelmetlenebbül.
Just 19 and dream obscene with six months off for bad behavior
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Vas. 20 Nov. - 22:51
Gépiesen követi a mozdulatot, ahogy Fletcher összehúzza magán azt a pongyolát. Érdemes látvány. Lehetne. Bármikor máskor, csak nem most, és nem így. Az átfagyott karját sem azért fogdossa, mert annyira hatott rá az új stílusa. A sértésre nem is válaszol, csak az állkapcsa feszül meg, hogy tényleg még neki áll feljebb, és ennyire neki áll feljebb.
Az viszont, ahogy Fletcher kicsúszik a kezéből, egy angolnát is megszégyeníthetne, és ez lenne az a pont, amikor elgondolkodhatna azon, hogy mégis milyen helyzetekben edzette csúcsra ezt a képességét. De momentán úgy rá van szűkülve a saját problémáira, mint egy drogos szerencsétlen, és minden másra tökéletesen vak és süket.
- Nekem áll feljebb. Nyilvánvalóan megtévesztett a múltbeli híred – közli szárazon, hogy ne átkozza Fletchert itt helyben apró darabokra, de azért megáll a csattanásra, és megfordul. A hűvösség ellenére képtelen leplezni a pillantásában azt a narkós kiéhezettséget, mikor a hajdan szépreményű díler megveregeti a táskáját. – Jaj, te szegény, hát ég a pofád miattam? Nem vettem észre. De nagyon impozáns ez a kifinomult erkölcsi érzék, akciósan vetted? – mordul, de továbbra is a táskát figyeli, mintha azt várná, hogy átlátszóvá válik a szövete, és meg tud győződni arról, hogy Fletcher nem fogja átbaszni. Belebámul a szemébe, még mindig mérlegel, de a szükség kiszolgáltatottsága undok pszichológiájával rákényszeríti, hogy bízni akarjon benne. A fenyegetésen még halványan el is mosolyodik, mintha azt hallotta volna, hogy még életében boldoggá, majd szentté fogják avatni, vagy legalábbis garantáltan ő lesz jövőre az iskolaelső. – Szóval… megszerezted? Mindent? – Önkéntelenül megnyalja a száját.
A hirtelen megkönnyebbüléstől (bár ebben még mindig van egy nagy adag bizalmatlanság) csak még nyomorultabbnak érzi magát, de ez sem számít, elvégre Fletcher mégiscsak a söpredékkel üzletel, és teljesen mindegy, hogy róla például mit gondol. Nem mozognak azonos körökben. Épp ettől volt olyan tökéletes a célra.
Nagyjából még felfogja, amit utána pofázik össze Fletcher az Azkabanról (idióta) meg a saját érdemeiről, de csak nagyjából, aztán elpillant, végigméri azt a csehót, és ugyanolyan idegesítően megdicsőülten somolyogva megrázza a fejét.
- Lehet, hogy neked ez a sztenderd kocsmába járós toaletted, de én inkább nem feszegetném, mennyire kedvelik a helyiek a pongyolás munkásfiúkat. – Fletchert vizslatja, a türelmetlensége nem nagyon tetszik, de lehet, hogy egyszerűen csak azért ilyen idegbeteg, mert ő sem szeret ennyi illegális holmival mászkálni fényes nappal London utcáin. – Gondolom, nem sietsz sehova. Vagy ezt már a következő kuncsaftod kedvéért vetted fel? – Még így is nehéz kérni bármit, hogy pontosan tudja, hogy fizetni fog érte, és akármennyit kér Fletcher, úgyis megfejeli valamennyi plusszal, ahogy a megrendeléséért megbeszélt összeget is, mert az osztálykülönbség megkívánja a hanyagul arrogáns gálánsságot. – Kellene még valami. Semmi olyan, ami túlságosan megbaszná az újszülött erkölcseidet – teszi hozzá kissé ingerülten, de aztán legyint. Tényleg nem valami jó a kérésekben. – Csak az idődre van szükségem. Pár óra, de lehet, hogy sokkal kevesebb. Kifizetem. Mennyit akarsz?
Odalöki neki a cigisdobozt, hátha ez segít a meggyőzésben. Mindketten tudják, hogy szüksége van ezekre a szarokra, úgyhogy nem köntörfalazik, hagyja, hogy Fletcher tisztában legyen vele, lehet bármennyire pofátlan, ha már ennyire sokra értékeli magát. Neki meg úgyis van miből pocsékolnia a galleonokat.
A fejével az utca vége felé int.
- Itt lakom néhány sarokra. – Westminster villanegyedében mondjuk hasonlóan nem fog jól mutatni Fletcher, mint az általa választott csehóban. Kritikusan néz végig rajta, aztán jobb híján elkezdi kigombolni a saját hosszú, elegáns szövetkabátját, amelyet amúgy is csak azért vett fel, hogy ne lógjon ki a vacogó muglik közül, de az alatta viselt hosszúnadrág-pulóver még mindig vállalhatóbb, mint ez a pongyola. – Mégis hol szerezted ezt a szart, a mugli kurvák szaküzletében? – fintorodik el, és odalöki a kabátot. – Vedd fel, és menjünk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szer. 23 Nov. - 11:47

special needs

   
Rezzenéstelen, megkeményedett arcvonásokkal próbálom leplezni, hogy Crouch rohadtul a tyúkszememre taposott. Nyilván elővehette volna és bármikor kijátszhatta volna a múltbéli híred kártyát, de nem, neki rögtön az elején kellet, hogy az amúgy teljes lelkinyugalmamat felborzolja. Ha valakit, hát engem kibaszottul zavar, hogy a múltbéli híremről már valóban csak múltidőben beszélhetünk. De amíg mondjuk ezt csak én vettem észre, és más nem dörgölte az orrom alá a maga kicsinyes, arrogáns seggfej stílusában, nem is volt ezzel semmi gond.
A következő baszogatásnak szánt mondatot csak elengedem a fülem mellett, nem is érdemel visszaszólást. Az a helyzet, hogy én még sohasem éreztem, hogy erkölcsileg valami nem stimmelne velem, vagy azzal, amit művelek. A megrendelőim szánalmasak, betegesek, a szenvedélyeik rabjai vagy csak simán veszettül unatkoznak, és ezért előszeretettel süllyednek különösen mélyre. De én... én csak egy rohadt szállító vagyok, a révész, aki a kibaszott másvilágot járja menetrendszerint induló járatain. Megszerzek olyan dolgokat, amikre ők képtelenek lennének, vagy csak azt hiszik, hogy ezzel majd tiszták maradhatnak, makulátlanok.
Arról fogalmam sincs, legalábbis még nem sikrült rájönnöm, hogy Crouch is elhiszi-e ezt magáról,  annyira nem ismerem, és nem is akarom megismerni soha, de van egy erős tippem, hogy nem.
Az az idegesítő szokása, ami a kuncsaftjaim sajátja, hogy magukat sokkal magasabbra pozicinálják azon a kibaszott táplálékláncon, az ő teljes lényéből ez árad. Szeretnék belehányni legalább abba a táskába, vagy csak ide a lába elé, de visszafogom az ingert, mert a jelen helyzet megköveteli.
Az a szemvillanásnyi pillanat, ami helyzetet teremt, és amit én hirtelen felindulásomban majdnem elmulasztottam. Azok a sóvárgó szemek, a nyelve ahogy mohón végigsiklik az alsóajkán, basszameg, ez szórakoztatóbb lesz, mint gondoltam. Alpári vigyor kúszik az arcomra, ahogy a tekintetét követem, ami úgy cuppant rá a táskára, mint egy buzgó éticsiga.
Alaposan kiélvezem a pillanatot, és csak után vágom megint hátra a táskát, hogy ne zavarjon a mozgásban.
- Hidd el, nagyon is csípik az ázsiaik a pongyolába bújtatott proli seggemet. De ha félsz, hogy osztoznod kell rajtam...– talán a kelletnél kajánabbul vicsorgok rá, miközben most először nézek végig alaposan a szettemen, és rá kell jönnöm, hogy meglehetősen büszke vagyok rá. - Nem talált, ezt csakis a te kedvedért vettem fel, Jr. – thaiföldi ladyboykat megszégyenítő pillantást vetek rá, nem fukarkodva az ide nem illő, fölösleges bizalmaskodással – Örülök, hogy végre észrevetted.
Képes lennék folytatni ezt a faszságot holnap reggelig is, egyrészt, mert egy hangyányit élvezem, másrészte meg mert nem szeretem elsietni a dolgokat, és milyen jól jártam, hogy nem hagytam, hogy leléceljen. Szemeben valami furcsa fény villan, mint amikor a horgász érzi, hogy a hal ráharapott. Feszült figyelemmel hallgatom, mit akarhat tőlem, de hát azért sok minden nem derül ki, úgyhogy amíg a türelmemmel játszik, legalább elveszem tőle a kínált cigisdobozt, kiveszek egy szálat, és előkajtatom a zippómat a táska zsebéből, majd a tele pakkot nemes egyszerűséggel visszacsúsztatom a gyújtóval együtt.
- Szóval hajlandó vagy végre kibökni, hogy mit is akarsz tőlem, vagy elvárod, hogy csak úgy felmenjek egy idegen faszi lakására, akinek minden bizonnyal elmentek otthonról? Azt hiszed nem olvasom a Prófétát és a mugli újségokat eleget, hogy ne tudjam, milyen veszélyek leselkednek rám? - olyan meggyőződéssel adom elő a mondókámat, mint egy elsőbálos csaj, akit most akarnak szobára cipelni. Mert mégis mikor mondtam én nemet egy kis potya kajára, piára, melegre, és hát egyébként is baromira fúrja az oldalam, hogy hogy nézhet ki Barty Crouch – mármint az idősebbik - családi fészke. Egy pilanatig szinte hipnotizálva figyelem, ahogy gyorsan kigombolja a kabátját, aztán kivetkőzik belőle, és felém nyújtja, de én csak tüntetőleg fonom össze a karomat a mellkasom előtt. - És én még azt hittem, hogy tetszik neked – biggyesztem le a szám szélét, és olyan világfájdalommal nézek a szemébe, mintha valóban összetörte volna a szívemet apró darabokba. - Kösz, de jól vagyok így – ingatom tüntetőleg a fejemet.  
Just 19 and dream obscene with six months off for bad behavior
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 23 Nov. - 21:23
Ez az újdonsült, szobormerev pofa annyira idegenül hat Fletcher korábban megszokott (jó, korábban látott) komikusarcán, hogy ez már-már elgondolkodtatja, hogy lehet, hogy Fletcher esetleg nem csak egy bicskanyitogató vigyorból és egy agyontetovált macskatestből (hm, déja vu, mintha már ismerne egy hasonlóan szerveződő életformát, eléggé közelről) összetákolt eleven provokáció, egy karakterszerep mindenki más történetében, hanem esetleg van valami személyisége is, de most tényleg nincs kapacitása erre az eszmefuttatásra. Bármikor máskor élvezettel vájkál mások röhejes lelkivilágában – hogy bele ne kelljen gondolnia, mégis mennyire kibaszottul szánalmas módja ez a kompenzálásnak –, de most nem.
Magába tömte gyakorlatilag az összes fájdalomcsillapító főzetet, ami csak a keze ügyébe került, hogy emberformát tudjon ölteni, és mellé lórúgásnyi stimulánst, hogy valahogy visszahozza magát a fájdalommentes bódulat iszapos mocsarából, és most pár óráig vagy valameddig ugyan nem létezik az a gyomorforgató valami a lapockáján a válla felé kúszva, és a bal karját is egészen normálisan mozgatja, maximum a nagyobb karmozdulatok mennek kissé sután – de ezeket el lehet kerülni –, mert az az elcseszett átok már a vállövi izmaiból is kiharapott néhány izomnyalábot, nem érte be a sokkal kevésbé létfontosságú felületes hátizmaival, szóval igen, fizikailag ugyan embernek érzi magát, de egyáltalán nem önmagának, és most, hogy megvannak végre a megrendelt szarok, minden perc számít, hogy végezzen, mire elmúlik a bájitalok hatása. Arra meg gondolni sem akar, hogy ez már tényleg az utolsó szalmaszál, mielőtt szó szerint húsbavágóan kiélesedne a döntéshelyzet a tudatos élve rothadás és a hivatásos medimágusok karmaiba kerülés között. Nem. Ez most össze fog jönni. Pont.
Fletcher meg húzza a kurva időt. Bevág egy gúnyos, de így is mikroméretű mosolyt a bevitt találat láttán. Hátha ennyi elég volt, hogy végre felismerje, hol a helye, és lezárhassák ezt a kibaszott előjátékot. Hátha. Hát nem.
Elég meglátnia azt a vigyort, hogy újra elgondolkodjon a lehetőségen, hogy pofán kéne vágni. Nem, ez a bájitalos lónyugatózás nagyon nem tesz jót a személyisége alakulásának. Meg a kettejük friss üzleti kapcsolatának sem.
- Pontosan. NEM akarok osztozni rajtad, úgyhogy próbálj meg idekoncentrálni. – Alapból is kurvára taszítja ez az egész attitűd, de ezzel a mesterségesen lecsökkentett ingerküszöbbel végképp elviselhetetlen a kajánkodása. Annyira hideg, száraz, irritált hangon válaszol, hogy az már neki fáj, mennyire picsahang. – Nem akarlak kiábrándítani, de ha meg akarnálak dugni, Dung – viszonozza a lejuniorozást, és abszolút aszexuális fagyossággal bámul vissza Fletcher túljátszottan magakellető szemeibe –, akkor arra tettem volna ajánlatot. Emlékezz vissza: szerepelt a segged a bevásárlólistámon? Nem? Nos, okkal.
Pedig egyre vonzóbbnak tűnik a lehetőség, hogy bármilyen eszközzel, de letörölje azt a gusztustalanul rosszízű emlékeket ébresztő vigyort az arcáról.
Unottan követi a pillantásával a mozdulatot, ahogy Fletcher pontegyszerűségével lenyúlja az egész doboz cigit. Tegye csak. Neki úgysem kell. De ha ennyire kurvára rosszul áll, hogy még egy doboz cigire is rászorul, akkor igazán lehetne alázatosabb is, a kurva életbe már.
Aztán amikor találkozik a pillantásuk, és regisztrálja azt az átlátszó szemvillanást, akkor hirtelen összeáll a kép, és nem valami vértelten, de azért elmosolyodik minden maradék arroganciájával. Hát így állnak. Úgy tűnik, Fletcher és közte sokkal több hasonlóság van, mint amennyit szalonképes lenne bevallani, de hát az egyik kontrollfüggő csak felismeri a másikat. Csak a gyógyszereik különböznek. Fletcheré nyilvánvaló és primitív ugyan, de legfeljebb csak megvetésre méltó. Az övé egy része társadalmilag támogatott módon megélhető, a másik része jól rejtegethető, de sokkal visszataszítóbb.
Ebben azért van valami ironikus.
- Jobbat mondok. Befogod, és jössz, és akkor megtudod.
Fletcher konkrétan úgy adja elő magát, mint valami szende kiscsaj, akit most akarnak szobára vinni.
Ő meg rohadtul nem akart soha szende kiscsajokat szobára vinni, szóval ettől a mutatványtól nem nagyon érez több kedvet az átokfertőzött vére, hogy a farkába áramoljon.
Megfeszül az állkapcsa a rosszul kontrollált indulattól.
- A pálcád kell – mondja végül. – Meg te, hogy használd. Két kurva egyszerű bájitalra van szükségem, amihez kell némi kurva egyszerű mágia. Most már megnyugodtál?
Elfintorodik, és erőszakos indulattal csapja neki a kabátját Fletcher mellkasának még egyszer.
- ÉN vagyok a megrendelő, Fletcher. Nem a rohadt porbancsúszó drogosaid egyike vagyok. – De. – Neked kéne kielégítened az én igényeimet. Vedd. Fel. Azt a kibaszott. Kabátot.
Bármennyire is kiszolgáltatott helyzetben van, képtelen levetkőzni a könnyen jövő, zsigereibe égett parancsosztogatási kényszert. Mégis mi a faszt akar tőle, hogy könyörögjön a segítségéért? Hát nem fog. Inkább az élve rothadás, de akkor se fog könyörögni, pláne nem egy ilyen Fletcher-féle ágyi poloskának. Talán meg tudja csinálni egyedül is. Talán az alatt a pár nap alatt, amennyit még várnia kell, hogy megcsinálhassa, talán ilyen kis idő alatt nem lesz sokkal rosszabb (de, rohadtul az utolsó utáni perc van).
Egy darabig hidegen méregeti, aztán megvonja a vállát, és ha nem kell az a nyomorult kabát, akkor rohadjon meg a hidegtől elkékülő tagjaival együtt, kíván neki egy tályogos tüdőgyulladást szeretettel.
- Oké. Ha nem kell a pénz, hát nem kell – préseli ki magából a szavakat erővel, hogy ne kezdjen el sziszegni az ingerültségtől. – Akkor menjünk át abba a kibaszott kocsmába, és kifizetem a cuccaim. Már ha tényleg megszerezted őket.
Blöfföl, de most még szerinte is kurva rosszul csinálja.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szer. 7 Dec. - 8:14

special needs

   
Valóságos, leplezetlen élvezettel nézem végig, ahogy a kis méregzsákban egyre feljebb megy a pumpa, pedig még csak meg sem kellett magamat erőltetnem, de hát ez a gyönyörű az egész lényemben, ennyi maradt csak a jó öreg, és ma már túl sokszor emlegetett régi-Dungból. Fél perc alatt ki tudom akárki zsebében nyitni a bicskát, még akkor is, ha nem is akarom annyira. Persze nem mondom, hogy most egyáltalán nem voltak ilyen szándékaim, de nem is ez volt a mai nap legfontosabb küldetése.
Éles, pattogó szavai hallatán ajkam látványosan lebiggyesztem, és egészen teniszlabdányi szemekkel nézek Crouchra.
- Hát jó, ahogy akarod, de tudod, hol találod a seggem, ha mégis meggondolnád magad – vonok vállat, és igazából már én sem vagyok biztos abban, hogy még mindig játszom-e vagy lassan már komolyan gondolom az egészet. Crouchnak marha sok pénze van. Több, mint a nyár óta befutott megrendelőim többségének. És megvan hozzá a megfelelő, befeszült kétségbeesés is. Kéz a kézben járnak, szinte gyönyör ránézni, és igen, valamiképpen meg akarom ezt lovagolni. Az, hogy a seggem felmerült, nos, ez csak egy végső lehetőség. Tényleg végső. Crouch nem is az esetem. Baromira nem. De pont azért lenne poén.
Ez az a pont, ahol a kezemre fagyott cigi már létszükség lett, és mielőtt az agyam még tovább szövögetné a szarságait, amitől még jobb napjaimon is elhánynám magam, nem csak ilyen kibaszottul szétesett állapotban. Hosszan tartom lent, mintha így akarnám magamba szippantani minden gyilkos atomjával együtt, aztán lassan kifújom, nem barmolva ilyesmivel, hogy félre fordítsam a fejemet, mindkettőnket sűrű füstfelhőbe burkolva. És talán éppen az arcába áramló kibaszott füst miatt, vagy mert egyszerűen csak a keménykedés mellett nem fér meg, hogy nemet mondjon neki valaki, debaromira kijön a sodrából. Persze nem vagyok naiv annyira, hogy elhitessem magammal, ennél nem lenne képesebb sokkal durvábban is kiakadni, csak hát megvan ez rohadt álszent faszság ezekben a kölykökben. Csakmert nyílt utcán vagyunk, még csak soha egy pofont nem merne nekem levágni itt, a muglik előtt, de ha felmegyek hozzá? Vajon megéri ennyit kockáztatni, és vajon mikor kezdtem el ilyen faszságokon gondolkozni egyáltalán? Mikor érdekelt valaha is a tyúkszaros kis életem? Nem akarom, hogy tényleg igaza legyen. Régi fényében tündöklö Dung még itt van valahol.
Pillanatig mérlegelve stírölöm a cigim fölött. Végü is,a pálcám itt van valahol ebben a táskában.
- Lehet, hogy a drogosaim porban csúsznak, de tudják, hogy mi az a tisztelet és hála, vagy a kibaszott jómodor. Szerencséd, hogy megszoktam a magad fajta kis aranyvérű pöcsfejeket, különben most nagyon szarul állna a szénád – gorombán felé dobom a félig elszívott csikket, és ezúttal elveszem a kabátot, mert már tényleg szarrá fagytam, és egyébként azt sem tudom, hogy most éppen hol a faszban lakom, egyszer majd leiratom Beck-el azt a rohadt címet, vagy beugorhatnék Liamhez is, de ha már választanom kell a kis fasszopó bátyám és a is pattogó seggfej között, aki aranyvillával falja az unikornisszart, akkor inkább az utóbbit választom.
De mielőtt még bármit mondhatnék, bevágja a tipikus, sértődött szöveget. Mintha nem is lenne olyan kurvára fontos neki az egész, pedig öregem, ritkán látok ilyen szánalmas kis porban csúszó férget még a “drogosaim” között is. De leszek akkora kibaszott úriember, hogy nem teszem szóvá.
- Jól van, nem kell ennyira megfeszülni. Amúgy is tudom, hogy csak blöffölsz. És ha ilyen könnyű kielégíteni az igényeidet, nos, vétek lenne nemet mondani rá. Végül is a pálcám már majdnem a seggem - magamra kanyarítom a kabátot, és ha még nem is érzek különbséget, legalább valami rohadt pacebo hatást elérhetek – Egész csini, habár ez a kibaszott komor fekete nem éppen az én színem – egy kicsit illegetem még magam, aztán visszasétálok pár métert a rolleremért, majd amikor elé érek a kormányt a  kezébe tuszkolom erőszakkal. - Hozhatnád egy darabon, nekem már teljesen lefagytak a kezeim. És potosan tudod, hogy mindent megszereztem. Különben nem hozzám jöttél volna – ez most valami seggnyalás féle akart lenni, amit már az első pillanattól elvárt, én viszont nem szeretem csak úgy ingyen osztogatni. Mindenesetre tudom, hogy ez gecifontos, a szimatom nem csal az ilyesmiben. És ő meg tudta, hogy egyedül én vagyok képes tényleg minden perverz faszságot megszerezni neki. Ezért viseli el a képem, de persze azt is látom, hogy mennyire nagy erőfeszítésébe telik, hogy egyben tartsa magát. Ha még tovább húzom az agyát, képes és valami őrültséget csinál. Beleugrik a Temzébe, vagy felgyújtja a kínai negyedet, tudom is én. De nem engedi a lelkiismeretem, a kibaszottul létező, hogy hagyjam ezt a meghatározhatatlan őrületet rászabadulni akár egy rohadt házmanóra vagy kísérleti csótányra is.   
Just 19 and dream obscene with six months off for bad behavior
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 23 Dec. - 20:16
Lehet, hogy máskülönben megfontolná, hogy éljen Fletcher ajánlatával, ha már ekkora a pofája, ha másért nem, csak azért, hogy megtanulja ez a kis geci, hogy hol a helye, de most, jelen élverothadós állapotában őszintén szólva még beamortentiázva is kétséges, hogy tudna produkálni egy erekciót, Fletcher pongyolája meg határozottan nem az a segítő körülmény. (Persze, van az az ember...) Szóval most pléhpofával (jó, pillanatokon belül szétpattanó, ingerült pléhpofával, az még pléhpofának számít?) hallgatja az exroxfortos exdicső (ex?)díler faszságait, és tűri az arcába fújt füstöt. Egyáltalán mi a fasznak kell így kéretnie magát, mint valami ódivatú hajadon picsának? Mi a faszt gondol, hogy azért hívja magával, hogy feldarabolja és odaadja a pókjainak, vagy mi van? Vagy majd talán leteperi, amikor halállazán kicsengetné a sokat emlegetett segge árát hatszorosan is? Mármint hatszorosan azt, amit kérne érte. Nem azt, amit ér.
Persze, ha nem lenne ennyire szüksége erre a kibaszott Fletcherre, nem tűrné el ezt az egészet. Se azt, hogy Fletcher úgy nézzen rá, mintha egy lenne a porban csúszó drogos férgei közül, se azt, hogy ő úgy érezze magát. Most viszont lenyeli a szövegét, még azt a felé dobott kurva csikket is elnézi neki egy szolid - Hülye vagy, baszd meg?! - kíséretében. És próbál nem nagyon látványosan megkönnyebbülni, mikor Fletcher végre méltóztatik szentséges testére ölteni a kabátját.
- Mi van? - hördül fel, mikor ez a pongyolás (bár most már inkább meztelen lábszárakkal grasszáló) elmebeteg a kezébe adja a rollerét. Nagyon kikívánkozik belőle, hogy tegyen még valami megjegyzést Fletcher letűnt dicsőségére, de aztán nem akar kockáztatni, így beéri egy vértelen válasszal. - Igen, tudhatnám jól, hogy a mugli játékjárművekkel, női pongyolában mászkáló dílerek a legmegbízhatóbbak - morogja az összeszorított fogai között, és tényleg hajlandó hozni azt a kurva szart, szóval tényleg elérte a mélypontot. Ennél már nincs lejjebb. Maximum ha tényleg megdugná Fletchert. De azért ott még talán nem tart. Még.
- Na, szedd a lábad - veti még oda, és elindul hazafelé a lehető leglehetetlenebb társaságban, ami csak elképzelhető.


Az előkelően ódon, de gyönyörűen karbantartott Crouch-ház nem feltérképezhetetlen, még csak nem is láthatatlan, egyszerű mugliriasztó bűbájok őrzik a háziak nyugalmát. Bár most épp senki nincs otthon, csak a fiatal házimanó terem ott az előszobában egy pukkanással, hogy rajongva-lelkendezve üdvözölje kisgazdámat és kisgazdám vendégét, aki egyből baráttá minősül, a legnagyobb hódolattal van üdvözölve, és a manó még kabátot is lesegíti róla egyből, hogy felakaszthassa, aztán a papucsait is megpróbálja leszedni szentséges barát-lábairól, és kistányér szemeiben semmi megrökönyödés nem tükröződik a pongyola láttán. Kisgazdám „barátai” elég ritkás vendégek errefelé, megérdemlik a prémium fogadtatást.
Még Regulust sem hozta haza soha, nemhogy mást, és ez nagyon jól van így.
Fletcher jelenléte viszont nem jelent semmit. A dílerek nyilvánvalóan a tejesember, bejárónő, kéményseprő sejtvonalba tartoznak.
- Winky, a szobámban leszünk, hozz valamit inni Fletchernek, aztán nincs rád szükségem. Meg egy hamutálat – fűzi hozzá egy kritikus fintorral, és a barátpiedesztálra helyezett Fletcherre pillant. – Mit kérsz? Vajsört? Lángnyelv whiskeyt? Esetleg enni valamit? Mire van szükséged, hogy elviseld a megalázó társaságomat? Ne fogd vissza magad.
Közben leakasztja a sálat a nyakából, és odalöki a manónak, majd elindul befelé a ragyogóan tiszta és rendes, karácsonyra ünnepivé varázsolt, lakberendezési katalógus hangulatú házban. Az egyik folyosón a falakat Crouch Sr. hivatali kitüntetései és hőstetteinek újságkivágásai borítják, természetesen üveg mögött, szép keretben, de azért elfér az elmaradhatatlan aranyvérű családfa is több évszázadra visszamenően vezetve, meg vannak fényesre suvickolt, gondosan ápolt családi ereklyék is, persze.
Ha esetleg ellopnál valamit, kérlek, értesíts róla, hogy időben visszavásárolhassam - ott fityeg a nyelve hegyén az epés mondat, de valahogy sikerül visszanyelnie. Tessék. Újdonsült drogos féregként Fletcher törzsügyfeleitől tanul alázatot, basszameg.
A szobájában, ami inkább egy többhelyiséges lakosztály, mindenesetre véget ér a karácsonyi katalógushangulat, ez már egy elkényeztetett aranyvérű diák szerzetesi luxuscellája. A hófehér falakon egy poszter sincs a kviddicsválogatottról, az ágytakarón valaki nyilvánvalóan vasalóval ment végig, a tömörfa bútorok és még a szőnyeg is vonalzóval van hozzáigazítva a padlódeszkákhoz, a tanulószobája könyvespolcain meg olyan szabályossággal helyezkednek el a könyvek, hogy az már önmagában őrjítő látvány. Természetesen van otthon saját bájitalfőző felszerelése, csupa fényesre sikált réz. Természetesen. A nyíltan kirakott feketemágiás kötetek alapján nem sűrűn jár erre bárki is. Még a különböző, gyönyörűséges madárpókokat tartalmazó terráriumok is idegesítően rendezettek.
Persze az, ahogy – miután kivette belőle a jól megpakolt, édes aranygalleon-dallamon csörgő erszényt – hanyagul ledobja a táskáját, és még ennek is szorosan balra igazított az eredménye, sok mindent megmagyaráz.
Az íróasztalon körülbelül akkor jelenik meg egy halk pukkanással a házimanó vendégváró tálcája, amikor odaérnek. Fletcher kérésétől függetlenül mindenképp ott van egy-két üveg vajsör és egy üveg whiskey, jéggel és szigorúan egy pohárral, porcelánkannában tea két csészével, nagy halom sütemény meg pár lazacos szendvics.
Kulcsra zárja maguk mögött az ajtót, és várakozóan Fletcherre néz.
- Kipakolhatsz.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Pént. 20 Jan. - 13:04

special needs

   

Éppen elég csicsás aranyvérű kúriában jártam már, hogy ez a mostani még csak meg se hasson különösebben. Ahogy belépünk, csak azt érzem, ahogy a meleg szétárad az egész testemben a szétfagyott lábszáramtól egészen a fejem búbjáig, és leszarom, hogy kicsit alulöltöztem, vagy hogy mi lesz, ha találkozunk valakivel. De sejtem, hogy nem fogunk, különben Crouch sem hozott volna magával.
Persze meglep a melegség minden tekintetből, a házimanó odaadása és az a szokatlan otthonérzés. Mert habár Gilék kúrája is ilyen volt mindig, sőt, még Flintéknél is el lehet csípn ezt az atmoszférát, mintha ugyanaz lenne a kibaszott a lakberenezőjük vagy legalábbis ugyanabból a katalógusból rendezték volna be az egészet. Magasról teszek rá, hogy ezek mind egyedi bútorok az ükük pedigrés ősőktől meg minden. Talán a miénk is így nézhetett ki valaha, de az még azelőtt lehetett, hogy mi megszülettünk, vagy akár azelőtt, hogy apám megszületett.
Hagyom, hogy a manó levegye rólam a kabátot, aztán lerángassa a papucsot, és még hálából felé is vigyorgok, meg tudnám szokni, az biztos. És ahogy felfele haladunk, és mind egyre több jelét látom a ház furcsa otthonosságának, arra gondolok, hogy ez nem lehet Crouch otthona. Hozzá minimum egy vermet képzeltem, el, ahol barlangi trollok csíszolják a modorát. Körömráspollyal és smirglivel felváltva.
De csalódottan konstatálom, hogy az emelet felé vesszük az irányt. Pedig biztos nekik is tágas pincéjük van, mint Flintéknek. Biztos elférne pár barlangi troll, de inkább hagyjuk - faszom se kíváncsi a pincéjükre.
Már a pia említésétől is tigrisbukfencet vet a gyomrom, így talán túl sokáig gondolkozok, hogy milyen rendelést adjak le.
- Nincs az a pia a földön, ami ezen segítene, seggfejkém, de egyelőre a sültkrumpli megteszi, jó olajosan, és tükörtojás, de ne legyen túl kemény. És halrudacskák, igen a halrudak is megteszik. Vajon ez a házimanó tudja, hogy hol van a legjobb hot-dogos a városban? - már éppen belemelegednék, amikor végre felérünk és kinyílik előttünk Crouch szobájának ajtaja. Szinte bántja a szememet ez a vonalzóval centire méregetett rohadt pedantéria, ordít a falakról, hogy aki itt lakik, az hibbant, és hát nem nem is tévedek akkorát, amikor elsétálok  könyvespolc előtt. És amit gyorsan ki tudok köbözni, rándul egyet a szám sarka. Legszívesebben fájdalmasan felnyögnék, de visszafogom magam, ahogy attól is visszafogom, hogy ledobjam a táskát és elhúzzak innen. Elvégre már leadtam a rendelésemet.
- Micsoda meghitt kis zugod van itt neked, Crouch. Ez azért sokmindent megmagyaráz – éppen csak ez a keresetlen megjegyzés hagyja el a számat, aztán egy pillanatra összerezzenek  a hangos pukkanástól. Nyilván túl sokáig gondolkoztam, de egy pillanatra ez is megteszi. A lazacos szendvics elfeledteti pár percre a mardosó éhséget, de ennek a másnapos gyomornak valami több kell, hogy végre teljes fokozaton funcionáljon. Azonnal a tányér mellett termek, és szégyentelenül két kezembe veszek egy-egy szendvicset és egymás után tömöm a számba, majd az ágy mellé érve egy pillanatig habozok, majd belehuppanok egyenesen a kínos renezettség közepébe. Meglepően kielégítő érzés összebaszni az ágytakarót, apró ráncokat húzni rajta, fészkelődni, miközben még mindig tele van szám, és az állkapcsom olyan komoly munkában van, hogy egészen belezsibbad az egész szám.
És Crouch szavait még így sem vagyok képes kizárni. Leveszem az oldaltáskát, magam mellé helyezem, és miközben nyelek még egy utolsót, nekiállok kavirnyászni a végtelennek tűnő üres térben. Talán kicsit túltoltam a tértágító bűbájt, és könnyebb lenne mindent egyessével megkapni, ha inkább belebújnék, de most már mindegy.
- Szóval ha azt hinnéd, hogy gyerekjáték volt betörni ahhoz a kibaszott Frankeinsteinhez... komolyan nem százas a csávó, de hát hogy is lehetne százas valaki, aki háromfejű tűzokádó pulykákat tart az udvarán, és egy sor agybaszó pszihotrillerbe beillő védővarázslatot, de hagyd, nem kell megköszönni. Inkább én vagyok hálás, amiért csak majdnem hagytam ott a fogam – kezem végre megakad egy hűvös tenyér méretű tégelyen, óvatosan emelem ki, és teszem magam mellé az elefántcsontszínű darabot, aztán már folytatom is a keresgélést, és pár pillanat múlva csillogó szemekkel emelem a magasba az arannyal futtatott kofrázst, amibe négy apró tojás foglal helyet. Azt is leteszem mellé, óvatosan csak, pedig kibéleltem párnábűbájjal, senki sem akarja, hogy kis gránát módjára felrobbanjanak.
A követekző szerzemény egy sűrű, alvadvérre emlékeztető lila folyadék, fiolában, minden cseppje kábé aranyárban van. - De ez még nem minden. Csak légyszíves ne méregess így, mert baromira idegesítő. Zavarban vagyok – az a kibaszott álszenteskedés megint, pedig igazából örülök ennek a feszült figyelemnek. A fejemben feldübörögnek a tamtamok, és egészen beleizzadok, ahogy kiemelem a puha tapintású vászontasakot. - Még szerencse, hogy előre beszámoltam a veszélyességi pótlékot. De mondd csak, hogy jutott egyáltalán eszedbe a köcsög Slughron? Tényleg ennyire el vagy keseredve? Ha  csávó rájön... - itt egy pillanatra elcsuklik a hangom. - De persze nem kell aggódnod, én nem hibázok - rákacsintok. Nagyon gátlástalannak szánom, de helyette inkább egy görcsös arcrándulásnak tűnik az egész. HIrtelen komorodok el. Igen, basszameg, be vagyok szarva, de ezt nem akarom, hogy tudja. - Addig beavathatnál a nagy tervbe. Anélkül nem hiszem, hogy túl sok hasznomat vennéd - oda sem figyelek rá. Egészen a vállamig merülök a táskában, fejjel előre. Igen, ettől is rohadtul be vagyok szarva. Crouch elmebeteg ötleteiből már így is elég volt jóidőre. Mondjuk kábé örökre.   
Just 19 and dream obscene with six months off for bad behavior
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 25 Jan. - 20:45
Minden újdonsült alázatát latba kell vetnie, hogy ne szóljon vissza élesen erre a szövegre, holott Fletcher nagyon is élvezi, hogy amióta átlépte a küszöböt, már fényesre is nyalták a seggét ők ketten Winkyvel. Erőből bólint oda a manónak, hogy jelezze, akkor ezt a már hallomásra is simán gyomorforgató menüt is csapja a sztenderd tízóraikészlet mellé, és még csak a proligyomor másnapos igényeit sem teszi szóvá. Igen, határozottan az a legjobb megoldás, ha egyáltalán semmit nem mond.
- Érezd magad otthon – préseli ki magából lakonikusan az újabb odaszúrásra. Pedig nem. Inkább csak ne érezze magát otthon, elvégre azért hozta ide, hogy dolgozzon, neki, de az udvariasság ugye megköveteli a hasonló, üres és légbőlkapott mondatokat. Azért határozottan értékeli, hogy amikor a pukkanás keretében felbukkan a vendégváró, legalább az ételre helyezett ezüst melegentartó fedő megkíméli attól, hogy a sültkrumpli, tükörtojás és halrudacskák masszív, zsíros szaga azonnal elborítsa a kis privát szentélyét. A hotdog hagymás-mustáros gőzeiről már nem is beszélve, mert Winky egészen biztos, hogy nem feledkezett meg arról sem, hogy hotdogot kerítsen kisgazdám barátjának. Bár ahogy egy kritikus pillantással felméri Fletcher újdonsült szerelmi kapcsolatát a lazacos szendvicsekkel, meg kell hagyni, legalább nevelhetőnek tűnik. Valószínűleg sokat fejlődhetne kitartott játékszerként egy joviálisan pocakos, szigorúan titokban szadista aranyvérű családapa irányítása alatt. Kétségtelenül beleszokna. Idővel. Úgy értem, kábé néhány perc alatt.
Nagyjából türelmesen várja, hogy Fletcher végre betankoljon, hiszen használhatónak akarja, és a találkozási ponton még nem tűnt annak, és még akkor is csak mérsékelten tűnik irritáltnak az arca, amikor Fletchernek van pofája az ágyába dögleni, az ágyába, basszameg, nem mintha bárki látná, vagy nem mintha ne lenne gondosan letakarva az ágytakaróval, de az ágya mégiscsak az a hely, ahol aludni szokott, pizsamában, meg ilyenek… de aztán amikor a díler végre a táskájához nyúl, a tekintete annyira leplezetlenül ölt feszülten éber, türelmetlenül sóvárgó kifejezést, hogy nem nehéz kitalálni, csak a jólneveltsége okán viselkedett, és legszívesebben mindvégig kitépte volna azt a kurva táskát Fletcher kezéből.
- Ha a háromfejű, tűzokádó pulykáktól eltekintettél volna, esetleg elhiszem, milyen nagy erőfeszítést jelentett a beszerzés.
Feszült figyelemmel kíséri a kipakolást, a szavak már csak tompítva jutnak el a tudatáig, a szajré némely darabját gyöngéd pillantással, másokat csak elégedett, megkönnyebbült biccentéssel nyugtázza. Már nem méregeti Fletchert, akármit is gondol, Slughorn holmijainak jár ki minden csepp odafigyelés.
- De én kérek elnézést, nem tudtam, hogy ennyire szentimentális vagy. Azt hittem, köszönetképpen – emeli fel a galleonos zacskót – elsősorban ilyesmire gondoltál. – Kinyitja az erszényt, és gondosan leszámolja a beszerzési árat, amelyben előzetesen megállapodtak, kis, takaros halmokba rendezve az aranyló érméket. – Persze, most már belátom, nyilvánvalóan erődön felüli volt a feladat, tehát ez kevés lesz. – És annyira pofátlanul sok prémiumot csap mellé, hogy ha nem a rothadó testéről lenne szó, és érdekelné a pénz legalább valamilyen csekély mértékben, talán még neki is fájna. – Így megfelel? – Noha igazság szerint nem számít nemleges válaszra, így aztán visszateszi a gondosan felépített galleontornyok mellé a jelentősen megcsappant tartalmú, de azért láthatóan még közel sem üres erszényt is.
Elkapja azt a gátlástalannak szánt kacsintást, de a kérdés, hogy hogy jutott eszébe, belőle is fájdalmas fintort csal elő, így nincs kapacitása rá, hogy Fletcher kárára legyen önelégült. Köszöni, hogy sikerült eszébe juttatni Selwynt, tényleg, mikor egy fél percre kiverte valahogy a fejéből. Mintha nem rá, a kibaszott bátyjára meg a kibaszott Dolohovra gondolt volna így is az egész kibaszott téli szünetben, meg a kibaszott leveleibe írt kibaszott sértéseire, mintha nem a kibaszott engedélye miatt lenne ebben a megalázó kibaszott helyzetben, hogy kénytelen Fletchernek pitizni, hogy végig tudja csinálni ezt.
- Tippet kaptam – acsarogja-morogja a fogai közt szűrve, a látszólag indokoltnál sokkal frusztráltabban. Persze, tisztában volt vele, hogy Slughorn nem lesz könnyű menet. De abban is biztos volt, hogy Fletcher nem fogja bevállalni ezt a kockázatot. Mégis bevállalta. Most utólag fog rinyálni a szüzessége elvesztésén? – Nem fog rájönni. Ne most kezdj el befosni, már túl vagy rajta, és meg is kaptad a pénzed. – Határozottan úgy érzi, hogy minden ehavi türelemadagját ellőtte már erre a délelőttre, és még messze van a vége. Mindenesetre leemel egy pergamentekercset a polcról, aztán egy másikat is, kihajtja őket, és odateszi Fletcher elé az ágyra. – Ezt a két bájitalt kell elkészítened. Ha Slughorn hidráival elbántál, biztosan nem fognak gondot okozni. Hiszen profi vagy, tudjuk. – Akár hízelgésnek is hathatnának ezek a szavak, csak a hangszíne nem alkalmas az ilyen dörgölőzésre, de ha alkalmas lenne is, ebben a tudatállapotban már biztos nem. A lórúgásnyi fájdalomcsillapítófőzet hatása már kezd fakulni – de szerencsére még nem üvölt a tompán, alattomosan vissza-visszanyilalló kíntól –, és a bal karja az eddigi alig észrevehetően rosszul funkcionálóból megindult a hanyatlás útján, úgyhogy inkább a jobbot használja, miközben összeszedegeti a kipakolt komponenseket, hogy OCD-gyanús sorrendbe készítse őket az asztalon a bájitalfőző eszközök mellé.
A pergamentekercsekre rótt receptek impozáns terjedelme mindenesetre nem indokolja azt, hogy korábban kurva egyszerűnek titulálta a bájitalokat, de elég beleolvasni, hogy kiderüljön, nem is igazán bájitalokról van szó a kifejezés modern értelmében, inkább archaikus hangulatú és nyelvezetű orvosságos rituálékról, amelyeket tisztességes varázsló csak afféle idejétmúlt, sötét, véres kuruzslásnak tart, és amelyekben olyasféle instrukciók szerepelnek, mint „az vélának levágott fülit ember szakassza hétbe, tűzben hamvassza mög, majd frissen fakasztott vérivel kikent mozsárban őrölje mígnem mézes állagu porrá nem leend”, illetve „ragadd meg az bíbor varangynak éjfélkoron kisajtolt gyomornedvét, háromszor rázd meg kristályjos üvegcsében keletnek irányjába, üsd bele augureynak buggyantott tojásit, minekutána varázsló pálcádat rászegezvín árasszad el amaszt a keveréket fortyogó haragoddal”, és így tovább, gyöngybetűkkel, végeláthatatlan sorokban. Az említett komponensek közül Slughorn kegyszerei még csak nem is a legbizarrabbak, de ami beszerezhető volt, már beszerezte, és most takarosan rendezgeti a hozzávalókat az üst mellett. Viszont láthatóan egy emberes munka mindkét recept, pálcahasználatot igényel, más speciális képesség a fortyogó harag és egyéb érzelmek meg szándékok beletöltésén kívül nem szükséges az elkészítésükhöz. Aprítgat, szeletel, előkészít: láthatóan nem igazán érdekli, Fletcher mit szól az egészhez.
A receptek eredményeként pedig végülis „végül ez egész kenőcsöt sisergő forrón ujjnyi vastagon kenje az ember reá az eleven pecsenyehúsára, minden sötét átkot s mérget kimar az belőle csontig jól”, valamint „az kimetszett húsba, levágott tagra csorgatván használ biztosan az csonkának”.
És tényleg nem érdekli, Fletcher mit szól az egészhez.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Szer. 1 Márc. - 22:21

special needs


Bármennyire is eltölt egy darabig a kibaszott figyelem, ami körém összpontosul, egy idő után baromi terhes tud lenni. Például most, hogy megjött a hot-dog és az olajban fürdő fennséges halrudak, és az asztalon úgy terpeszkednek titokzatosan és hivogatóan már egyre inkább bánom, hogy Barty Crouch ilyen kibaszott karótnyelt fasz, aki mindennek szigorú menetrendet konstruált, és valamiért egyre inkább kezdi elveszteni a látszólagos birkatürelmét. Persze az egómat simogatja gyengéden, hogy ehhez nekem is közöm van, de tudom, hogy én csak hab vagyok a csokitorta tetején, és ha nem baszakodék vele amióta csak találkoztunk, ő akkor is közel állna egy közepes erősségű agyvérzéshez. Hagyom a táskát, és inkább óvatos távolságtartással figyelem azt a mohó tekintetet, amivel végigsiklik az árun, és csak azért imádkozok, hogy ne most, itt előttem kezdje el verni rájuk, hanem várja meg, amíg végzek, de ahogy elnézem ezt a fajta bőkezűséget, egyhamar nem fogok szabadulni. Feltéve, ha megúszom anélkül, hogy én is becsavarodék. De bármi is történjék ezekután, könnyen megeshet, hogy már visszafordíthatatlan az egész kibaszott helyzet. Vajon hány retkes percet kell Barty Crouch Jr-al eltölteni, hogy az ember elkapja tőle az általános agyfaszt? Nem titok, hogy szívesebben üzletelnék akár magával Slughronnal is. Mert vele üzletelni még mindig nem akkora kibaszás, mint a háta mögött belecsulázni a levesébe, de már késő.
Rezzenéstelen arccal nézem, ahogy a katonás sorba helyezett galleonok halmaza egyre csak gyarapodik, és már komolyan azt várom, hogy álljon le az a szerencsétlen, hagyja abba, és eresszen az utamra, de mintha egyenesen a kicseszett bőre alól kapargatná fel, az erszény kiapadhatatlannak látszik.
- Bárcsak olyan pénzéhes fasz lennék, mint amilyennek eléképzelsz, Crouch- arcom megvonaglik, de egészen látványosan, és lerí róla, hogy ha lenne mellettem egy lavór, az már tele lenne. - Nevezz szentimentálisnak, leszarom, én csak gondoltam viszek egy kis lelket a közöttünk kibontakozó meghitt kapcsolatba, elvégre mégiscsak szobára hoztál, de ha ilyen pragmatikus köcsög akarsz maradni a továbbiakban, nekem úgy is jó – vonok vállat, mintha nekem aztán mindegy lenne, de csalódást kell okoznom Crouchnak, nem vetődöm rá kibaszott kobold módjára a galleontornyokra.
Felállok, leszarom, hogy mit tervezett el, és ahelyett, hogy a kis papírjaira vetnék egy pillantást, inkább a gondosan megterített asztalhoz járulok. Eltartott kisujjal emelem fel fedelet, és hagyom, hogy a gőz az arcomba csapódjon és hogy a szobát megtöltse egy szemvillanásnyi idő alatt az olaj és a pirított hagyma mennyei illata. Beleszagolok, lehúnyt szemmel, arcomon olyan arckifejezéssel, mintha valami különösen gourmet dolog lenne, mert hát az is, bassza meg.
Még gyorsan lecsapok a város legjobb hot-dogjára, aztán a fedőt sem teszem vissza, hagyom, hogy az olajszagtól terhes levegő beivódjon a kárpitba, a szőnyegbe és Crouch életterének minden szegletébe. Visszaülök az ágyra, és miközben kétpofára zabálom a majdnem nyers virslit kiflivel és mustárral, ügyet sem vetek Crouchra, aki a szoba másik végében piszmog. Úgy teszek, mintha nagyon lekötnének az elém kifektetett pergamentekercsek. Mert egyébként egy pillanatig tényleg izgatott a maga módján az egész. Miért képes ilyen gátlástalanul a zsebéhez nyúlni Crouch? De ahogy tekintetem végigfut a hosszú, kínzó gyöngybetűs sorokon, szemem egyre inkább kigúvad, és egy kibaszott falatot sikerül félrenyelnem.
Persze az alpári, hízelgő szavak meg kéne, hogy nyugtassanak, ahogy mindenféle óvatoskodás nélkül ráront a legféltettebb kincsemre: az egómra. Meg kéne nyugtatniuk, de csak üres szavak egy félőrült szájából. Kényszeredetten köhécselek, és próbálok nem megfulladni, és végül sikerül feltornázni a falatot, vissza a számba, és újra megpróbálkozok, de csak forgatom körbe-körbe. Kézfejemmel megtörlöm a mustártól maszatos számat, a félig elpusztított hot-dogot az egyik pergamenre teszem, és a kezemet a pongyolába törlöm.
- Profi vagyok, naná. Te meg cseppet sem vagy hibbant, ember. Mész te a jó büdös francba a szaros tippjeiddel együtt – szinte érthetetlenül motyogok az orrom alá, majd veszek egy mély levegőt, felállok, és óvatosan közelítem meg a sarokban piszmogó Crouchot. De már most megbánok mindent. Legszívesebbe visszabújnék az anyámba, de bárhol is legyen most a mutter, biztos kézzel-lábbal tiltakozna. Számomra most már nincs más, csak Crouch és az elmebeteg ötletei. Vajon késő visszamenni Slughorn tetves hidrájához?
- Pedig úgy néz ki, hogy te magad is elég elragadó konyhatündér vagy – nézek át a válla felett. Ha a vélafület aprítja éppen, én esküszöm visszahányom ezt a bőséges reggelit. - Mi a fasz van a pálcáddal? MIért nem rántod elő végre a seggedből, és hagysz nekem inkább békét? - úgy hangzik, mintha komolyan kíváncsi lennék, pedig nem. Rohadtul nem vagyok kíváncsi semmire. - Kimetszett hús? Ugye nem az a rész jön most, hogy be kell kenegetnem a pöcsödet? Mert akkor azt ajánlom, nyúlj hozzá a tartalékaidhoz – vetem oda keserűen, aztán mintha már minden eldőlt volna, visszamegyek az ágyra a pálcámért, és az egyik pergament magammal viszem.
Just 19 and dream obscene with six months off for bad behavior
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Hétf. 6 Márc. - 20:16
Bármennyire is bizarrul hangzik, azt még képes lenne elhinni, hogy az undor őszintén az üzletszerűségnek szól, és Fletcher valóban khm, lelket akart vinni kettejük jövedelmező viszonyába – igen, Fletcherből bármit kinéz, elvégre mégiscsak kis szeretetgömböket szokott felszippantani vagy nyelv alá tolni vagy a fasz tudja, mert máskülönben biztos nem jutna el egy épeszű ember oda, hogy rollerrel közlekedjen egy női pongyolában. Még csak azt se lehet mondani, hogy kimondottan élvezné, hogy a díler kedve ellen tesz. De az érdekeik alapvetően ellenkeznek egymással: ha ez a kapcsolat nem volna merőben üzleti, akkor nem hozta volna szobára, és ha akárcsak árnyalatnyi szívesség is keveredne ebbe a cseretranzakcióba, akkor mégiscsak inkább tovább rohasztaná magát, mintsem hogy Fletchert bevonja az egészbe.
Most komolyan megint előlről kezdik a megsértődős-magakéretős előjátékot? A picsába, most már tényleg Fletcher seggét is kinyalná, ha már egyszer itt van, csak legyen hajlandó megtenni, amit kér. Fintorba merevedett arccal küzd a Fletcher által a világra szabadított tömény, olajsütős hányingerrel, a vállába vissza-visszanyillalló fájdalommal és a még annál is gyötrőbb kétséggel.
Az már meg se lepi, hogy a maradék hotdog a pergamenre kerül, tulajdonképpen arra kellett volna számítania, hogy Fletcher itt helyben kitörli vele a seggét, miután beleszart az ágya közepébe. Összeszorítja a száját a tehetetlen, frusztrált haragtól, de mivel Fletcher végre őfelé veszi az irányt, megpróbálja szétosztani a maradék figyelmét aközött, hogy megmaradjon nyugodtnak, és ne üsse le és kötözze meg teljesen mugli módon Fletchert, hogy aztán a bájitalkomponensek aprítására szerződtetett kést a torkához szorítva próbálja meg kényszeríteni, és aközött, hogy a gyorsan foszló fájdalomcsillapítás ellenére is ura maradjon a mozdulatainak.
- Kösz – mordul, és folytatja annak az ártalmatlannak tűnő termésnek a kimagozását, amely szerencsére nem egy vélafül. A flegma felcsattanásnak ható szavak vicsorgásba akarják rántani az arcát, és meg is teszik, de nem emeli fel a fejét, makacsul küzd a nyüzügén szétgurulni akaró magvakkal, aztán mikor végre sikerült őket összeterelni egy bronztálkába, hagyja kicsúszni az ujjai közül a verítékező tenyerétől síkos markolatú kést, és hagyja az anatómiai középhelyzetébe merevedni a bal karját. – A sajátomat nem használhatom – sziszegi ingerülten, még mindig a zsizsegő magokat figyelve Fletcher helyett, és valahogy nagyon nehezen jön a szájára a magától értető visszavágás. Csak akkor emeli fel a fejét, amikor Fletcher pongyolás kóbormacska-teste kiúszik a képből, hogy az isten tudja, hova menjen, ugye nem fogja most ezek után itt hagyni? – Fletcher! Fletcher… – szól utána jóval rekedtebben és kétségbeesettebben, mint szeretne. Miért is nem vett inkább egy másik pálcát? Megrendelhette volna bagolypostán valamely kétes csomagküldő cégtől, vagy akár magától Fletchertől. Borzongatóan hűvös veríték csordul le a tarkóján, mintha csak emlékeztetné, hogy összekaparta magát ugyan emberformába Fletcher kedvéért, egy egyébként a legegyszerűbb bájitalt se lenne képes összeütni, és most, hogy a legurított bájitalok hatása múlni kezd (az utolsó darabok a készletből, bassza meg, az utolsó darabok), nagyon úgy érzi, hogy pár perc, maximum fél óra, és könyörögni is hajlandó lesz ennek a seggfejnek, pedig takarodjon csak el innen, ha úgyis csak szívatni akarja, pedig nem kell hollóhátasnak lenni, hogy kitalálhatta volna már, nem játszani hívta át. Tehetetlenül mered a másik hátára. Valószínűleg csak azért nem esett még pánikba vagy pláne kapott látványos dührohamot, mert megpróbált felkészülni minden eshetőségre… de azok között az rohadtul nem szerepelt, hogy Dung Fletcher ne volna egy pénzéhes fasz.
- Gondolod, hogy iderángattalak volna, ha látnék bármi más megoldást? – Próbálja megakadályozni, hogy a szisszenése-morranásai végérvényesen átforduljanak artikulálatlan acsargásba, a Fletcher hangjából csöpögő keserűség méltó párjaként. – Azt hiszed, élvezem, hogy az én szükségem kontrollt adjon a kezedbe? Hogy nemhogy téged, de egyáltalán BÁRKIT be akarnék engedni ide?
Higgadtnak és összeszedettnek indult. Legalább gondolatban. De most szinte hisztérikusan bicsaklik meg a hangja. A talárjához nyúl, kigombol két gombot, aztán félbehagyja a mozdulatot, a picsába is, nem fog itt Fletchernek vetkőzni, csak hogy tiszta legyen, pontosan mire kéri, a fenébe is, nemhogy a sebeit nem rejtette el a megszokott bűbájokkal, de pálca nélkül kötést sem tudott cserélni magán két vagy három napja (hogy a picsába gondolta, hogy elég lesz, ha Fletcher elkészíti neki azt a két horrorkenőcsöt, és magára hagyja velük? egy kibaszott kötést nem tud letépni a lapockájáról), nem fog, értelmetlen. Fanyar fintorba torzuló arccal engedi vissza a kezét.
- Van egy átokseb a hátamon – közli annyira kifejezéstelenül, amennyire csak képes. – Eléggé ocsmány. Annál sokkal durvább, mint amit most elképzelsz. Gyakorlatilag szétrohadok, Fletcher, amíg itt játszod az eszed. Sikerül visszanyelnie a mondatot, de képtelen kiszűrni a hangjából az összes dühödt keserűséget. Tényleg ennyire undorodik tőle? Ennyire? Mégis mi a kurva élettel adott erre okot? – De nem tudlak kényszeríteni rá, hogy végigcsináld ezt. Nem is akarlak.  Azért választottalak téged, mert azt gondoltam, veled lehet üzletelni. Hogy egy pénzéhes fasz vagy, igen – vonja meg a vállát, de ezt a mozdulatot kurva gyorsan meg is bánja, mert kezd csillagokat látni a vállöve egyetlen moccanásától is. – Ha nincs gyomrod hozzá… - próbál pókerarcot vágni – nem foglak visszatartani. Ha viszont van… Oké, nem érdekel annyira a pénz. Hát mi érdekel? Mondd meg, mit akarsz a segítségedért, és megkapod. Bármit, amit el tudok elintézni, Fletcher, bármit. – Nem, rohadtul nincs szükség rá, hogy félmeztelenre vetkőzzön és még a régi sebhelyeit is megmutassa Fletchernek, anélkül is képes tökéletesen megalázni magát. Fletcher az utolsó kibaszott esélye. Nem fogja kibírni a szünet végéig, mire visszakapja a pálcáját. És ha történetesen ki is bírná, ha kihúzná a gyengélkedőig, ha nem csapnák ki a Roxfortból – akkor is ügy lenne az egészből, amiről boldog-boldogtalan tudomást szerezne, és akkor már inkább előre elpusztítja a saját hulláját.
Igen, ez az utolsó esélye. Fletcher kibaszott könyörületére bízni magát. Mély lélegzetet vesz, és belemar az asztal szélébe.
- Fletcher? Kérlek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Jr. & Dung

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gil & Dung
» Dung & Melody
» Gil & Dung
» Ogdean & Dung & Gil
» Zane & Dung

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-