Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cleon and Aalera EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cleon and Aalera EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cleon and Aalera EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cleon and Aalera EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cleon and Aalera EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cleon and Aalera EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cleon and Aalera EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cleon and Aalera EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cleon and Aalera EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aalera Averay

Aalera Averay

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 11 Nov. - 10:37
Egy rossz mozdulat és az életednek lőttek! Így van ez velünk is, főleg ha olyan emberbe botlunk akivel nem szívesen beszélgetnénk. A három seprűben betértem egy forró italra, számoltam én vele, hogy "képességemnek" hála ez nem lesz egyszerű, de amíg Keithre várok ráérek és fel kell melegednem. Sajnálatos módon elég sokan vettek észre véla mivoltom miatt hiába a szemig felhúzott csuklya. Míg megittam a forrócsokoládémat egyre több szempár vetült rám. A feszültség alatt még a szememet is megforgattam párszor.
-Uraim! Fogalt vagyok!-közlöm előzékenyen megfordulva a székemen, majd azzal a kecsességgel amihez már hozzászoktam le is ugrottam onnan, végül libegő léptekkel hagytam el a csehót. Kiérve Roxmorts utcáira csodálattal néztem az este első fényeit. Szeretem a természetet! Elindultam hát az egyik sötétebb utca felé, hogy jobban lássam az eget, majd megpillantottam valakit. Egy fiatalabb iskolást. Lépteim lassacskán mellé vezettek.
-Nem biztos, hogy díjazni fogják amiért még a városban vagy.-kocogtatom meg Cleon vállát, majd mély levegőt veszek, a fiú akkor került a Roxfortba mikor én már az utolsó évemet töltöttem ott, olykor összefutottunk a folyosókon is.
-Baj történt, hogy még mindig a "kimenődet" töltöd?-kérdezek rá, majd érdeklődve fürkészem az arcát, ám az utolsó pillanatban szemem sarkából árnyat látok elsuhanni mellettünk. Érzékeim veszélyt szimatolnak.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 6 Dec. - 15:09
just staring at the stars

Talán nem kéne még késő este is Roxmortsban mászkélnia. Talán... Nem is akart ő ennyi ideig kint tartózkodni, hisz csak egy új tollért akart elmenni a szabad hétvégéjén, és már ment is volna vissza a kastélyba. Csak hát a tervek mindig változnak, mire az ember fia eljut odáig, hogy véghez is vigye. Igazán maga sem tudja, mit tudott csinálni órákon keresztül. Hisz a tollat már rég megvette, az most ott lapul kabátja belső zsebében. Aztán csak úgy elkezdett céltalanul mászkálni az akkor még népes utcákon, gondolataiban mélyedve, és már csak akkor kapott észbe, mikor már a nap is lemenőben volt. Meg hát egy olyan helyen járt, ahol még  négy éve alatt soha nem is volt. Hirtelen még meg is ijedt, attól tartva, hogy valahogy elkeveredett Roxmortsból, de végül ezt a buta ötletet elvetette, gondolván, hogy ennek az esélye igazán kicsi; annyira régóta nem indult útnak, hogy egy teljesen ismeretlen helyre jusson.
És hogy miken gondolkozott annyira, hogy teljesen elvesztette az időérzékét? Egyszerűbb lenne azt kérdezni, hogy min nem... Ilyenkor, ahogy általában, napi huszonnégy órában is az agykerekei csak úgy kattognak mindenféle kisebb nagyobb dolgokon. Az utóbbi időben mondjuk főként a bátyja, és az ő gondolkodásmódja került terítékre idegsejtei találkozóján; néha csak azon kapta magát, hogy próbál rájönni, mi járhat mostanában testvére fejében. Hogy miért akarja megkérdőjelezni a szülei nevelési stílusát. Hisz a fiatal Malachy számára minden szó. ami elhagyja anyja szavát, valós, és értékes. Erre jön az idősebb, és mindent összekavar benne. És hiába próbálkozik oly' nagyon, hogy megérte Caliban gondolkodásmódját, egyszerűen nem képes rá.
Talán most is épp ezen kattognak az agykerekei, s mire gondolatmenetéek végére ér, miszerint a bátyja fejében egészen biztosan valami gubanc van, azért mond ilyen sületlenségeket állandóan, már arra kapja magát, hogy egy egészen sötét, és szűkös utcán sétál. Este... A sötétben. Már tényleg rég vissza kellett volna érnie, de most megtorpan. Mert hát nem igazán tiudja, hogy pontosan hova is keveredett, és innen hogyan lehet a lehető leggyorsabban kijutni, vissza a Roxfortba. Egy darabig még csak áll, igyekezve nem teljesen bepánikolni, mire végre elhatározná, hogy elindul valamerre, aztán egyszer csak kilyukad a visszafele vezető úton. És nem bírja visszafogni erőteljes reakcióját abban a pillanatban, mikor Aalera megkocogtatja a vállát. Hisz nem vette őt észre, azt hitte, teljesen egyedül van, így a nő "hirtelen" felbukkanása igencsak megijesztette. Ijedtében pedig összehúzza magát, mintha csak attól tartana, hogy a nő bántaná, még egy fél lépést távolodik is tőle, mielőtt hátrafordulna, hogy a szemeibe nézzen.
- Ha... Ha nem tudják meg akkor... Akkor nem lesz belőle baj... Ugye? - eléggé bizonytalan, ez hangjából tisztán érződik, de legalább már annyira nem tart tőle, mi az első néhány pillanatban. Hisz őt ismeri; mikor még elsőéves volt, nem egyszer összefutott vele a folyosókon, tudja, hogy nem kell tőle tartania.
- Én csak... Egy kicsit elgondolkoztam valamin és... elszaladt kicsit az idő... Kicsit nagyon... - nevet fel zavartan, ahogy megvakarja tarkóját, és cipője orrát kezdi bámulni.
És azt az árnyat ő is észreveszi, s hirtelen kezd el úrrá lenni újból a félelem. De hát aggodalomra semmi ok, nem? Csak nincs itt semmi veszélyes... Legalábbis Cleon ezzel tudja magát nyugtatni, egyelőre elég sikertelenül. Nincs itt semmi veszélyes... Ugye?
- Azt hiszem... Nekem akkor sietnem kéne... - Hangja egy pillanatra el is csuklik, ahogy az utca egyik vége felé kezd el mutogatni, ami reményei szerint a helyes irány a visszavezető út felé. De elindulni egyelőre még ne mer.
© avey
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aalera Averay

Aalera Averay

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 3 Jan. - 12:54
Nem számítottam rá, hogy megijesztem, egyáltalán nem ez volt a célom. Röstellem is a p0fám miatta, de ami megtörtént... Melegen mosolygok végül a fiúra és bólintok.
-Hát, tőlem aztán igazán nem tudják meg, hogy itt jársz még ilyenkor is.-bátorítón pillantok rá és közben csendben hallgatom, hogy végtére is mi szél hozta erre a sötét helyre. Gondolataimba merülve sokszor én is rossz helyekre tévedtem. Aztán észre véve egy árnyat kicsit közelebb húzódom a fiúhoz, ha kell megvédhessem. Nem kerüli el a figyelmem, hogy ő is észreveszi a baj forrását és kicsit nagyon is nyugtalan lesz.
-Igen, azt hiszem ideje lenne indulnod míg nem késő.-bólintok miközben a lehető leghalkabbra fogom vissza a hangom és az árnyat keresem. Sejtettem, hogy nem lesz könnyű csak úgy Roxmortsban lenni, de hogy ennyire?! Mélyet sóhajtok és a másik irányba mutatok.
-Arra kicsit közelebb lesz a....-mondandómat nem tudom befejezni mert egy átok szikrái repülnek felénk épp sikerül Cleon fejét lefelé irányítani és elérni, hogy leguggoljon a mellettünk lévő kukák mögé, én is befészkelem magam mellé miután válasz támadásba kezdek. Egyszerű lefegyverző bűbáj, de hatásosnak bizonyul mikor a másik pálcája a kezemben landol.
-Fuss!-érintem meg a fiú vállát suttogva, majd újabb átokkal robbanok ki a szemetesek mögül. Ha Cleon nem indul meg felrángatom és a helyes irányba lökve indítom el. Támadónk ekkor mutatkozik meg egy halálfaló az.
-Szentségit neki!-káromkodom el magam és pálcámat szorítva próbálok úgy állni, hogy takarjam volt diáktársamat.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Cleon and Aalera

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-