Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Shannon Blackwell EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Shannon Blackwell EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Shannon Blackwell EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Shannon Blackwell EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Shannon Blackwell EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Shannon Blackwell EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Shannon Blackwell EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Shannon Blackwell EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Shannon Blackwell EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 13 Nov. - 14:47


Shannon Blackwell





Meg ne próbáld || 28 || Joseph Morgan || Önmagához


 

A családom: varázsló apa, boszorkány anya, kettő testvér, egy boszorkány, egy varázsló. Hozzáállásom a Sötét Nagyúr és Dumbledore párharcához: pártatlan. elég rövid, igaz? Nem szeretek sokat beszélni, sajnálom.


Varázslók || Aranyvér || Varázspálca van, de nem mondom meg, hogy milyen. Akkor meg kéne öljelek. haha.


- Lépjen beljebb, Mr. Blackwell. – szól hozzám kedves hangon Ollivander. Amikor az első lépésemmel átszeltem a boltot, úgy tíz éve… Nekem már akkor is többet jelentett ez bármiféle varázslatnál. Ennyi varázspálca. Nagyon unalmasan hangzik, mi? Nem kételkedem. Ha a Te helyedben lennék, én is unalmasnak tartanám. Mert valaki másnak biztosan unalmas, de nekem, nekem egyáltalán nem. Most is ugyanez a varázs kerít hatalmába. Imádom a mágiát. Imádom kutatni miért mágia a mágia. És a pálcákat is szeretem. Mindenkiét megvizsgáltam, mindenkiét minden egyes porcikájáig átnéztem. Ennek következtében persze gondolhatod hogy kiröhögtek. - Jó napot, Ollivander úr! – valami mosolyféle átszalad az arcomon. Nem titkolom hogy miért jöttem, ki akarom tanulni a varázspálca készítést. És vajon kinél? Ki másnál mint a legjobb pálcakészítőnél! Életem egyik álma teljesülne ha…

***

Szóval, azóta eltelt vagy… Nem is tudom hány év. Ki számolja?! Tizennyolc felett csak úgy repül az idő, és megmondom őszintén nehezen tudom a fejemben tartani, hogy mennyi idős is vagyok valójában. Hóbort? Nem. Rossz szokás? Talán. Vagy csak fel akarok vágni vele? Ki tudhatja, rajtam kívül? Te biztos, hogy nem. Valahol a huszonötödik évemben járhatok, és azt kell mondjam, hogy egész idáig az életem nem volt túl rózsás. Shannon Blackwellnek hívnak, és valóban. A huszonnyolcadik évemben járok, de úgy érzem, mintha ez a huszonnyolc legalább hatvan lett volna. Sajnos nem vagyok örökifjú, pedig egy ilyen pofit azért nem mindenhol látsz. Szóval, hogy ne csak a pofámat koptassam: Zürichben születtem, angol és német szülők gyermekeként. A drága édesanyám szépen kisétált balra a második ajtón, amikor… - Most azt hinnéd, hogy azt mondom, hogy amikor megtudta, hogy apám varázsló, igaz? - Sajnos nem a klisé, mindketten tisztavérű mágusok voltak, csak édesanyám egy kicsit szabadabban látta a világot mint a korában lévő emberek többsége, amíg édesapám átoktörőként dolgozott kint Svájcban. - Fene jó sztori, mi? És még csak most tartunk az elején! – Szóval, amikor anyám lelépett, apám fogta a cókmókját, és visszacihelődött a ködös Albionba. Én erről még mit sem tudtam, hiszen alig lehettem fél éves. Egy fél éves gyerek ezt még fel sem fogja. Ahogy azt sem fogtam fel, hogy ezek után apám a pohár fenekére nézett. És nem csekélyen, hanem akkor… Amikor engem éppen csak ellátott. Ilyen satnya körülmények között érkezünk meg a tizenegyedik évemhez, amikor egy levél által felvételt nyerek a Roxfortba. Mivel már megvolt a magamhoz való kis eszecském, fel lettem Lumos-olva, hogy bizony bennem mágusvér csörgedezik. Apám, – az öreg Odgen leszármazottja lehetett, annyit vedelt – rengeteget mesélt a mágiáról, elmondta, hogy ambiciózus, fiatal (és persze whiskey mentes) korában rengeteget kutatta a mágia eredetét, és mindent ami hozzá kapcsolódik, és akár hiszed, akár nem… Szóval aláíratott velem egy szerződést. Vagy, csak jelképes volt, igazából… Nem teljesen mindegy? Szóval velem is ezt szerette volna elérni. Hogy én is ezt kutassam. De én ekkor még csak tizenegy voltam. Érted ezt a logikát, ugye? Hát én sem. A beosztás után a Mardekár házba kerültem, és mint ahogy látod, nem rohangálok maszkban, vadul kántálva, és lövöldözve a mugliivadékokra a halálos átkot. Kisebb koromban nagyon csendes gyermek voltam, a Süveg mégis a Mardekárba osztott. Sokáig nem éreztem úgy, hogy oda való vagyok, hiszen engem nem érdekelt a vér, nem érdekelt a kviddics. Engem mindvégig a mágia érdekelt. Az RBF és a RAVASZ sem lett egy vörös szőnyeges beutaló a Minisztériumba, így jobb híján északra vettem az irányt, és pálcakészítőknél tanultam a mesterséget. Viszont amikor már elérkezettnek láttam az időt, visszatértem Angliába, és az Abszol út felé vettem az irányt. És ennek már mind négy hosszú éve. Azóta Ollivander mellett tanulom a szakma csínját-bínját, talán lehet mondani hogy tanultam valamit. Viszont az öreg állandóan korhol, és még mindig ott tartunk, hogy én szerzem be neki a hozzávalókat. Viszont már készül az első varázspálcám. A magja már megvan. Érdekel? Folytatom.

***

-Á, Shannon Blackwell! Tizenkét hüvelyk, mogyorófa, sárkányszívizomhúr maggal… Felettébb különleges, hiszen ennek a pálcának szinte semmilyen előnye nincs, a mágia bármelyik ágában… Azonban a tudásán múlik, mire használja. Értem ezt úgy is, hogy mellettem fog dolgozni. Az elkövetkezendő évtizedeiben elég ideje lesz rá, hogy kitanulja a szakmám minden titkát. – el sem hiszem, hogy mellette dolgozhatok. Ha van ennek a nyomorúságos életemnek egyetlen boldog pillanata! Akkor ez biztosan az…


Saját: elég érdekes lenne, ha ellopnám magam máshonnan. || Extrém pálcakészítés, nem úgy nézek ki amúgyis? || Multik: hajh, vannak ám, nehogy azt gondold, hogy ezzel is sokat fogok játszani.


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 13 Nov. - 15:04


Elfogadva!




Shannon örülőőő Végre megérkeztél, istenem, de vártalak már! Őszintén nem csalódtam, imádom az előtörténeteid és annyira, de annyira kidolgozott minden lépésed! Pálcakészítőnk még nincs, szóval az egyediségbe is totálisan beletrafáltál. Jó mosolyogtam egyes részeken, - főleg az alsó rublikánál - de remélem azért Caitlyn drágának hamarosan sikerül kicsit megpuhítania és nem csak vele, de másokkal is jó kapcsolatokat fogsz kialakítani nevetés
Futás foglalózni drága, aztán pedig játszunk, ugye tudod? *-*


Vissza az elejére Go down

Shannon Blackwell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Darren Blackwell
» Shannon x Caitlyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-