Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Carrow & Dalton EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Carrow & Dalton EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Carrow & Dalton EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Carrow & Dalton EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Carrow & Dalton EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Carrow & Dalton EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Carrow & Dalton EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Carrow & Dalton EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Carrow & Dalton EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Beck Dalton

Beck Dalton

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 19 Nov. - 21:16
Felfeszültek a szemhéjaim. Az álmomból egyetlen használható gondolatot sikerült átmentenem az ébrenlétbe – valami olyasmi volt a lényege, hogy milyen kurvára hideg van. Feljebb húztam magamon azt az elnyűtt gyapjúplédet, aztán felhúztam a lábaim, mert túl rövid volt ahhoz a takaró, hogy a nyakamtól a lábfejemig tökéletesen befedjen. Az oldalamra fordultam, de a padló nyomta a vállam. Ha a hátamra feküdtem, az úgy még csak-csak jó volt, de mindezt behajlított térddel csinálni úgy, nos… szóval kényelmetlen dolog.
Még sötét volt, vibráló, gomolygó sötét. Nem sokat alhattam, már akkor is túl későre járt, mikor hazaértünk – mintha évezredekkel ezelőtti emlék lett volna, pedig nem telhetett el több kettő vagy három óránál. Veszettül fáradt voltam, de bárhogy próbálkoztam, nem ment visszaaludni. Valahol a részegség és a mindennél keményebben lecsapni kívánó másnap között jártam. Az ajkaim cserepesek voltak, szomjaztam, rossz íz volt a számban. Tulajdonképpen hugyoznom is kellett, de a fejembe vettem, hogyha megmozdulok, onnantól mindennek vége, soha többé nem alszom vissza. Amúgy csend volt, de az a tartalmas csend féle csend, amit megtöltött a kint motoszkáló állatok neszezése, ezidáig három darab kakaskukorékolás, néha egy-egy, a fák lombjait ritkító széllökés, Amycus egyenletes szuszogása, meg ház faszerkezetének örökös nyikorgása. Szóval ez amolyan zajosabb féle csend, de még bőven el lehetett viselni. Három héttel ezelőtt kitörő örömmel fogadtam, hogy megállt a falon az órám – na az az ilyen éjszakákon szabályosan ordított.
Így telt el… nem is tudom, mennyi idő. Tíz perc? Tíz, örök sötétséggel és mozdulatlansággal átkozott év? Bizseregve, vacogva, felhúzott térdekkel vártam, hogy elnyomjon az álom. Aztán egy ponton a szükség nyert, szóval inkább lassan felültem. Lehunyt szemmel a pokrócot a vállamra igazgattam, majd ugyanígy, csukott szemekkel elindultam a fürdő felé. Egészen kicsi korom óta így közlekedek éjjel a lakásban, bármennyire is ébren vagyok, akkor sem engedhetem meg magamnak, hogy a szemeimet hozzászoktassam a sötéthez - az olyan, mintha elfogadnád, hogy akkor innentől jó lesz az is, ha a plafont bámulod majd kiterülve a szemhéjaid helyett.
Reflexszerűen ment minden mozdulat – úgy értem, csak egyszer mentem neki egy ajtófélfának a vállammal – még két korty vizet is ittam, de persze egyből meg is bántam. Semmit nem javított a szomjúság érzeten, ellenben hirtelen úgy lehűtötte és eltelítette a gyomrom, hogy azt hittem, helyben elhányom magam.
Ez egyébként nem életem legérdekesebb sztorija. Mindegy, azért nem hánytam.
Visszaandalogtam a szobámba – ezúttal két ajtófélfa is találkozott a vállammal – és ugyanazok a motorikus, robotszerű mozdulatok, amik a fürdőig vittek ki, ott arra ösztönöztek, hogy az ágyamra heverjek. Vagyis, minthogy pár pillanattal később eszembe jutott (már túl későn), inkább Amycus-ra.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Csüt. 8 Dec. - 23:29

 And I started to fall

Különös ez a kapcsolat álom és ébrenlét között, az a megfoghatatlan árnyékvilág, amiben lebegsz órákon át, ha szerencsés vagy, persze, és akkor esélyes, hogy felébredsz, ha rádgyújtják a házat – amitől komolyan nemértem, miért félek ennyire, amióta elhagytam a hatcsillagos Carrow kastélykomplexumot, és ahol szó szerint kezdtem elveszíteni a józan eszemet a két érzelmileg rokkant házimanó mellett, mert egyik éjszaka szó szerint arra ébredtem, hogy Pasztell göcsörtös ujjai a nyakam köré fonódtak, és hosszú, hegyes orráról lógott le a takony, egynesen bele a szemembe. Talán attól ébredtem fel és nem is a fojtogatástól.
Beckék háza ezért is volt éppen a paradicsom, mert Beck anyja, az az áldott jó lélek, nem tartott házimanókat. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán tudja mik azok, de talán ő járt jobban.
Szóval ezek az álmok ilyen csalókák, mert például, ha azt álmodom mondjuk, hogy kerékbe törnek, akkor amikor kinyitom végre a szememet, érzem a fájdalmat, minden porcikámban. A hátam, a gerincem, minden egyes apró bordám sajog bele rendesen. Mintha legalább is a padlón aludnék, pedig pár lapos, csipás pislogás következtében már tudom, hogy Daltonék nem törnének kerékbe – mert ugyan ki törné kerékbe azt a balfaszt, aki alig egy héttel korábban egy zsák pénzt dobott az asztalra – csak hát valószínű, hogy ezelőtt jó húsz évvel is a legjutányosabb árú matracot vették meg, amiből kiállnak a rugók és valószínűleg tele van poloskával, de az sincs kizárva, hogy egy egész bolhacirkusz lakik itt, mert azóta már a hátsóm is viszket, és az egészen elgémberedett tagjaimt képtelen vagyok kinyújtóztatni, tehát még a karomat sem vagyok képes kinyújtani, hogy legalább megszüntessem valami egészen múló pillanatra a viszketést.
És az az átkozott wc is folyik, vagy ez most kivételesen nem a wc?
Lepillantok a koszos padlóra - Mrs Dalton takarítani sem nagyon szeret - és Beck nincs sehol. És akkor viszonylag hamar sikerül kisakkoznom, hogy valószínűleg ő pisál ilyen hosszan, mert hogy ez nem emberi lény, az biztos.
Sokkal inkább valami vizilónak mondanám, vagy csak simán egy szakadt junkie vérfarkasnak, ráadásul a rohadtul idegesítő fajtából. Mintha ismernék akár egy hozzá hasonlót is. Pedig nem, és talán éppen ezért volt olyan vonzó, hogy az egészen lakályos híd alól beköltözzek ide, egy isten háta mögötti tanyára.
De persze nyomós érvnek ott van az a házi állat- és varázslénykert, ami Agathanak biztos tetszene, és amit Alecto mindenképpen utálna. És akkor még nem is beszéltem Mrs Daltonról, aki következetesen becsempész minden reggel egy méretes tonhalas szendvicset a táskámba, és mintha valami hamuban sült pogácsa lenne, úgy járok vele óráról órára, és mindig kiteszem az asztalra, hogy a többiek jól lássák, és főleg Alecto, aki jó ha egy héten egyszer bejár az óráira, hogy igen, basszameg, valaki törődik velem is.
Simán visszatudnék aludni, a pilláim egészen elnehezednek, és a testemen is úrrá lesz a bizsergés, és habár hallom, ahogy valami nekiütközik az ajtófélfának, és tőlem aztán fel is fordulhat, én akkor sem nyitom ki a szememet. Éjszaka van, későn jöttünk, részegen, és az ilyen borsószem hercegkisasszonyoknak, mint én, szükségük van a szépítő alvásra. Bár kétlem, hogy azokat a táskákat a szemem alól valaha bármivel is el lehet tüntetni. Apám nagy örömére az utóbbi hetekben biztosan nagyot zuhantak a részvényeim.
De ez most valahogy nem az én mákos szériám. A padló fájdalmasan felnyög minden lépése nyomán, és én már lassan búcsúznék is az álomtól, de akkor valami meghatározhatatlan fájdalom nyilal az oldalamba és a tüdőmből kiszorul minden levegő, és azt hiszem, igen, valaki határozottan orron vágott.
Fájdalmasan nyikkanok fel, és azonnal felpattannak a szemeim, persze a sötétbe amúgy sem látnék sokat, de egy bazi nagy hát még az arcomba is tolakszik, én meg tudom, hogy közelről sem vetekedhetek vele, komoly fizikai fölényben van. Így próbálok egyszerre beszúrni az ujjammal két bordája közé, és lelökni magamról, de csak éppen annyira járok sikerrel, hogy a mellkasomról átpozicionálom az egész testet a lábamra, és mire ezzel végzek, már meg is szokja a szemem a sötétet.
- Salazárra, Beck, tedd már el a pöcsöd – nyögök fel, mint egy hisztis királylány, mintha nem láttam volna már azelőtt ilyesmit, mikor négy csávóval laktam egy szobában hét kerek évig, akik imádták lógatnia farkukat, tudja a franc, hogy miért. - Nem hiszem el, hogy Mrs. Dalton nem tanította meg, hogy nem lóbáljunk csak a gyanútlan alvók arcába – Miért nem alszol egyáltalán? Ugye nem most akarsz a holdnak vonyítani vagy ilyesmi?

  Mornings came with nightmares
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Beck Dalton

Beck Dalton

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 16 Dec. - 14:18
Voltaképpen előbb tűnt valami óhéber szófordulatnak, mint segélykérő kiáltásnak az, ami kijött belőle, igazából az általános zajon túl nem is volt miért összerezzennem, csak mikor az apró, tőrszerű körmei a bordáim közé álltak, és az éles fájdalom eljutott az agyamig, akkor kapcsoltam, hogy hé, hé, riadó, baj van. Mondjuk túl fáradt és részeg voltam még mindig ahhoz, hogy ez az agykapcsolás elfogadható minőségben történjen – taszítgatott, ami állítom, szart sem ért, már ha az volt a célja, hogy odébb lökjön, nem pedig az, hogy a melleimet fogdossa – szóval azt hiszem, inkább a kényelem visszaszerzése volt a célom azzal, hogy végig hemperegtem rajta, semmint hogy megszabaduljak a karmolásától, vagy hogy mondjuk ne nyomjam össze.
Na, most, azt hiszed Amycus Carrow lábszára olyan kurva kellemes nyoszolya? Hadd ábrándítsalak ki!
Egyébként nem rajongtam különösebben a gondolatért, hogy ott lakik nálunk. Voltak ugyan pillanatai, mikor a szokásosnál kevésbé vágytam arra, hogy kitekerjem a nyakát, azzal együtt az egész jelenségéből valami olyasmi sugárzott, amitől az ember legszívesebben életlen kanállal vágta volna fel a saját ereit. Vagy az ő ereit. Szomorú szemek, olyan ábrázat, mintha folyamatosan szar szagot érezne (oké, ez mondjuk az állatfarmok sajátos hülyeségeiből adódóan talán még jogos is lehet), meg az állandó sznobizmus, amivel a dolgokat megközelítette, ami nagyjából úgy tapadt rá, mint fára a kéreg, szóval… egyszerűen felkúrta az agyam. Amit persze nem tudhatott, mert nem hagytam, hogy megtudja. Végül is hazaráncigáltam részegen (vagy ő engem), aztán meg hagytam neki, hogy az ágyamban aludjon, miután arra jutottunk, hogy túl nagy kihívás lenne neki megtalálni a saját szobáját. Hagyná ezt egy olyan ember, aki teljes megvetéssel és felületes gyűlölettel fordul a másik felé? Nem. Persze, hogy nem.
Oké, na, várj, figyelj, röhögni fogsz, de az igazat megvallva csak nem olyan rég döbbentem rá, hogy mennyire-mennyire idegesít Amycus. Én tényleg próbáltam a barátja lenni – túl bizalmas mosolyok, szükségtelen, fecsegő kérdések, unalmas sztorik a saját életemről… vagy tényleg igazán sejtelmem sincs róla, hogy az emberek hogy szoktak ismerkedni, meg hogy milyen szintű ismeretséget követel meg az, hogy anyám befogadta. Vajon most ettől van közöttünk valami furcsa, testvéri viszony, vagy be kéne végre látnunk, hogy ő is azért van itt, meg Dung is azért van itt, meg igen, még én is kibaszottul csak azért vagyok itt, mert anyu gyűjteményének részei vagyunk? Néha megfordul a fejemben, hogyha másfél évvel ezelőtt nem én kopogok az ajtón, hanem valaki más, velem kábé egyidős hülye gyerek – hasonló sajátságokkal, mint én, vagy pont, hogy nem – vajon azzal is ugyanilyen természetességgel végig nyomta volna ezt a kissé bibliai beütésű történetet? A tékozló fiú. Hahaha. Bár nem tudom, anyu olvasott-e valaha Bibliát, ahogy azt sem, hogy ez kit és miben befolyásol.
Huh, szóval ott feküdtem Amycus lábszárain, próbáltam húzogatni magamon a takaróm (mindhiába, végül is félig-meddig pont, hogy én feküdtem rajta, lehetetlen küldetés volt), hogy kitakarjam magam (hol a picsában hagytam el a nadrágom?), de pár ügyetlen mozdulat után már csak arra tudtam gondolni, hogy milyen fölösleges ezzel szenvednem. Végül is ez – a maga legfeljebb tizenkét négyzetméterével – az én szobám, legalább itt had csináljam, amit akarok. Nem mintha olyan nagyon arra vágynék, hogy ádámkosztümben hemperegjek az ágyamon (legalábbis biztos nem az ő társaságában akarnék ilyesmit), de ha már ideáig fajult a dolog – miért ne?
- Mmmmm. – nyögtem. A térde a vesémbe nyomódott. Talán mégsem ez lesz a tökéletes póz. Aztán attól a végtelen nagy baromságtól, amit kérdezett, megemeltem a fejem, ránéztem egy pillanatra némán, reméltem, hogy észreveszi magát, és nem kell rávilágítanom, hogy miért kéne elszégyellje magát. Vagy két és fél hétre vagyunk a teliholdtól, a fenébe is, ennyire kibaszott hülye? Vonyítani, eh? – Miau. – mert valami válogatott állathangot megérdemel, a cicák pedig passzolnak a hisztijéhez, nem?  Visszadőltem az ágyra. Keresztbe feküdtem rajta, hiába volt széles az ágy, a lábam még mindig lelógott róla. Sóhajtottam egyet. Lehunytam a szemeim. – Te tulajdonképpen mit is keresel itt? – ilyet se feltétlenül illik kérdezni. – Mármint, nem az ágyamban, hanem… itt? – nem mintha a tragikus háttértörténete különösebben érdekelt volna, de van valami különösen álmosító abban, ahogy beszél. Nekem meg épp erre volt szükségem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Pént. 13 Jan. - 11:29

 And I started to fall

A közhiedelemmel ellentétben, belém tényleg szorult valamiféle túlélési ösztön. És csakis, kizárólag ezért tapogatom Beck csupasz felsőtestét, mert valamiképpen túl akarok élni, ha felülkerekedni nem is, de legalább lerúgni magamról annyira, hogy a főbb szerveim megússzák az összepréselődést, levegőt kapjak, meg ilyen totál mellékes dolgok. És nem szégyellem, hogy akár a karmaimat is bevetem ehhez, mert hát azért mégsem haraphatom, mert az hogy néz már ki, és még sosem haraptam meg senkit. De tényleg. Nem tudom, miért jutott ez egyáltalán eszembe pont most, pont vele kapcsolatban.
Az, hogy túléltem a következő perceket, tudom, hogy csak neki köszönhetem, hogy végül is észrevette hogy ez kiegyenlítetlen harc, és inkább lehempergett rólam. És habár valószínű, hogy  a lábam is elzsibbad majd ebben a tempóban pár perc leforgása alatt, de legalább már nem vagyok közvetlen életveszélyben, és egy hálás, mélyről jövő sóhajjal köszönöm meg a gondoskodást és a sötét plafont kezedem el el bámulni, szaporán fel-le mozgó mellkassal. Már csak azért is, mert így nem kell néznem hogyan himbálja előttem a farkát, és arról is csak fél szemmel bizoynosodok meg, hogy legalább megpróbál tenni a probléma ellen, ami szemmel láthatólag csak szerintem probléma, mert azért ő nagyon is jól elvan a maga hippi, természetgyermeke létbizonyosságban. Mert hát valahogy automatikusan ilyen lesz az ember, aki egy farmon, csirkék és szárnyas lovak között nő fel, és mondjuk vérfarkasnak születik meg ilyenek. Nem értem, még mindig, de esküszöm, titkon nagyon is próbálom, mert valahogy túlontúl érdekesnek találom ezt a famíliát - Fletchert inkább ne számoljuk, egyébként sem értem, hogy miért akarnám egyáltalán figyelembe venni -  és valami jól leplezett rajongással próbálok minden egyes megnyilvánuásukhoz, interakcójukhoz hozzáállni, de néha tényleg szonyatosan nehéz a kívülálló, csendes mecénást adni. Mintha beszippantanának szépen lassan (éérted). És habár Beckkel kezdetben két szót alig tudtam váltani, berúgva például egész közlékeny leszek, ő meg pláne, és talán már így is túl sokat tudok róla. Ez mondjuk így elég kényelmes, mert akkor legalább nekem nem kell beszélnem magamról. Meg amúgy is, minek tenném? Amikor annyi mindenről lehet beszélni, mint például a doxyk napi többszöri párzásától és a szárnyas kancák tejének ideális hőmérsékletétől kezdve, Bukowski, vagy a Kis Herceg spektrumán keresztül egészen Mrs. Dalton pasiügyeiig. És most sem értem, hogy hirtelen miért lett ilyen fontos ez neki. Eddig például egyszer sem jutott eszébe, még Mrs Dalton sem próbált meg tapogatózni. Na jó, csak egészen finoman. Ami azért elég jó, mert nem igazán hiszem, hogy életem bármelyik korábbi aspektusát szívesen felhoznám most.
Amikor lehempereg végre a lábamról is, felé fordítom a fejemet, és valami furcsa, nyaktekert pozícióból nézek rajta végig, és elégedetten konstatálom, hogy legalább az a takaró most ott van, ahol lennie kell.
- Jó, értem, tehát mellélőttem bocs. Amúgy sem értem, hogy miért ne vonyíthatnátok félholdkor akár? Mármint ugye tudod, hogy a hold formája nem változik, és hogy valójában csak azért nem látod, mert a többi része árnyékban van? - nem tudom, hogy most újságot mondok-e vagy sem, még nem jutottunk el odáig a részeg beszélgetéseinkben, hogy mit szól ahhoz, hogy a muglik holdraszálltak, és hogy nem tartja-e felháborítónak, hogy mi nem tesszük meg ugyanazt, pedig hát varázslók vagyunk, könyörgöm. Ezúttal tényleg nem akarok kötekedni, csak érdekel ez a dolog. Mert hát megértem, hogy a farkasok azt hiszik, amit, mert nem nagyon mondta el nekik senki az igazságot, és olvasni se sűrűn szoktak, de azért egy olyan farkastól, aki élete nagyrészét kétlábon járva tölti, elvárnám, hogy másképp álljon a dolgokhoz.
És ennyire vagyok képes, ennyire telik tőlem hogy a kérdését elodázzam. Mert most valahogy nem jut eszembe semmi, úgyhogy egy újabb sóhaj kíséretében oldalra fordulok, és szexin elnyúlva az ágyon, könyökemmel feltámasztom a fejemet.
- A házimanóm meg akart ölni – nagyon komoly, sőt drámai a hangom. Mert hát ez az igazság, tényleg megtörtént, de hát valószínűleg enélkül is leléptem volna, de mennyivel menőbbenk érzem így magam, mintha azt mondta volna, hogy nem akarok megnősülni tizenkilenc évesen, vagy hogy fizikai fájadalmat okoz a nővérem hiánya, vagy azt, hogy fele ennyire sem lehetnék drama-queen, ha nem lépek le otthonról, magam mögött hagyva az örökséget meg satöbbit.  

  Mornings came with nightmares
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Beck Dalton

Beck Dalton

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 16 Május - 16:15
Ööö…
Mármint kell legyen rosszabb dolog annál, minthogy részegen, meztelenül fekszel az ágyadban, miközben Amycus És Majdnem Biztos, Hogy Van Itt Valami Latin Káromkodás Középsőnévként Carrow kioktat óvodás anyagú csillagászati ismeretekből, mindenesetre anyu állandóan azzal szekál, hogy úgy bánok ezzel a sráccal, mint valami útszélre dobott sörösdobozzal, hogy csak néha belerúgok, aztán kedvetlenül nézem, ahogy ettől valamit csinál, és anyu szerint ez igazán nem szép dolog, én pedig szeretek anyu kedvében járni (mert muszáj anyu kedvében járnom, mert különben jajj!), szóval elkínzott arccal elvigyorodtam, de úgy, hogy az konkrétan fájt, miközben a képébe nézem.
- Nahát, Amy! – Vajon vagyunk már becéző viszonyban? Vajon rosszul kezelném, ha le-Becky-zne? – Ez… hú! A Hold… hát, igen. Szerintem is nagyon érdekes égitest. Mármint… azt tudtam, hogy kerek amúgy is, de hogy árnyék vetül rá! – talán, ha nem túl feltűnően tettetem magamat hülyének, akkor majd a végén egy picit jobban érzi magát, hogy valami újat mondat nekem. Vagy csak mindkettőnk számára végre kristálytiszta lesz a tény, hogy csak egy cinikus fasz vagyok, aztán meg sem érdemlem, hogy… mit tudom én, hogy mit. Semmit se, maradjunk ennyiben, aztán fogjuk rá, hogy az igazság valahol e között a két véglet között lesz. Azt mindenesetre senki sem mondhatja, hogy nem próbálkozom. Nem? – Lenyűgöző vagy, művelt cimborám. – sóhajtottam egyet. Egy ilyen melankolikusan teátrálist.
Na tehát. Aztán később meg ugye ott feküdtem az ágyon megint csak, a plafont bámulva, a válaszát hallgatva belevakartam a fansz… jó, mindegy, túl sok infó. Szóval hát picit vakaróztam, miközben ráncolt homlokkal, észveszejtő erővel próbáltam elhinni, amit hallok. De a hangsúly, a dráma, meg a tény, hogy valahol a hajnal és az éjjel között járunk, én pedig kurvára be vagyok baszva, épp csak addig vitt, hogy aztán kirobbant belőlem valami nevetésféle, de olyan lendülettel, mint ahogy fegyvertöltény szokott elindulni egy pisztolycsőből.
- A kurva életbe már! – trilláztam fuldokolva a kacagástól. – Te most szopatsz? Mondd, hogy szopatsz!

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Carrow & Dalton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Beck Dalton
» Meredith Dalton
» Meredith Dalton
» carrow & carrow-yaxley & yaxley
» alecto carrow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-