Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marcus Paige EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marcus Paige EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marcus Paige EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marcus Paige EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marcus Paige EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marcus Paige EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marcus Paige EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marcus Paige EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marcus Paige EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 19 Nov. - 22:27


Marcus Paige





Mark, Marco || 20 és fél || Zac Efron || Dumbledore-hű


 

Marcus sosem ismerte a szüleit, és a tanárai sem akarták soha sem elárulni neki a származását. Egyedül annyival van tisztában, hogy a felmenői közül nem volt egy mugli származású személy sem.
A titkolózásra az ok az volt, hogy az igazi szülei Voldemort nagyúr hű követői, halálfalók voltak. Az édesanyja szíve viszont nem a nagyúrhoz, hanem a férjéhez húzta. Állapotossága viszont új fényt vetett mindenre. Nem hozta férjura tudtára, hogy gyereket vár. Az utolsó hónapokig sikerült is elfednie mindenki elől egyre kerekedő hasát, mindig talált rá valamiféle módszert. A nyolcadik hónap elején viszont megelégelt mindent, és feladta magát a Mágiaügyi Minisztériumnál, mert meg akarta védeni a fiát. Nem akarta, hogy olyan sorsra jusson, mint az apja.
Néhány hét múlva pedig megszületett Marcus, akit nem engedtek, hogy az anyja megtartson. A nő megértette, hiszen tudta, hogy rá is a biztos halál vár a férjétől, amiért elszökött tőle. Temperamentumos ember volt, és nem félt elvenni senkinek sem az életét. Nem tévedett...


Professzor - tanár(segéd) || Aranyvérű || 17 hüvelyk, szilfa, sárkány szívizomhúr


Fura érzés tud lenni mind a mai napig, mikor azt látom, hogy a diákok tömegesen mennek haza a családjukhoz, én pedig több, mint egy évtizede nem voltam már a családi házban. Habár... egy cseppet sem hiányzik...

3 éve, hogy elvégeztem a tanulmányaimat a Roxfortban, de a helyet nem igazán hagytam el azóta sem. Az ezt követő évben találkoztam egy fiatal, kedves lánnyal, akivel teljesen passzoltunk egymáshoz, én pedig hamar bele is habarodtam. Lehet, hogy kicsit korán cselekedtem, de rá egy-másfél évre megkértem a kezét. Szerencsére semmi negatív hatása nem volt ennek a kapcsolatunkra. Aztán pedig legkésőbb, amint a tanulmányait befejezi, el fogom venni, ezt garantálhatom.
A valódi szüleimet soha sem ismertem meg, pedig tisztában voltam vele, hogy valószínűleg tudja egyik-másik professzor. De ha rá is kérdeztem, akkor érdemi választ nem kaptam. Én pedig belenyugodtam a tudatba, hogy valószínűleg csak nem akartak maguknak, ezért inkább lepasszoltak.
A nevelőszüleim nem voltak semmivel sem jobbak. Akármit tettem, az nem volt nekik jó, és ritka volt az olyan eset, mikor emberszámba vettek. De igazság szerint csak akkor zaklattak, mikor úgymond útban voltam számukra. Mondjuk, mikor beszélni akartam velük egy s másról, akkor már jöttek is a sértegetések, és minden hasonló. Ahogy telt-múlt az idő, rájöttem, hogy felesleges próbálkoznom, ezért inkább a szükségesnél többször nem is szóltam hozzájuk. A Roxfortba való elhívásom mindkét félnek áldás volt. Én kiszakadhattam ebből a környezetből, ők pedig megszabadulhattak tőlem.
Szinte minden évben osztályelső voltam, és nem azért, mert halálra tanultam magamat. Nem, ennek ehhez semmi köze. Az igazság nagyon is egyszerű, mégpedig, hogy remek memóriám volt, és szinte minden megmaradt benne, valamint a varázslatokat is rendkívül könnyedén tanultam meg, és tudtam használni jobban, mint évfolyamtársaim nagyja, de még az egy-két évvel idősebbeknél is jobban mentek néha. Ötödévesen pedig elkezdtem az animágiával is foglalkozni. Az már nem ment olyan gördülékenyen, mint a többi tantárgyam, de még így is elboldogultam vele egyszerűen. "Kilépve az iskola kapuin" pedig majdhogynem első dolgom volt, hogy bejegyeztessem magamat.
A Roxfortban végre élni tudtam, ami korábban nem adatott meg nekem. Barátokat szereztem, egy-két riválist, és rengeteg tapasztalatot. Épp ezért sem akartam sehol máshol dolgozni, mint ezen a helyen. Nem zavart egy cseppet sem, hogy ehhez tovább kell képeznem magamat, ami még több tanulást jelentett. Ahogy említettem, ezzel sosem volt semmiféle gondom.


Saját-keresett || Animágus (Tarka farkas) || Nincs (még)


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 20 Nov. - 0:09


Elfogadva!




Szia! Először is engedd meg, hogy üdvözöljenek nálunk! Remélem jól fogod majd érezni magad itt ^^
Köszönöm a gyors javítást, így most már mindent rendben találtam és tetszett is amit látok. A karid tényleg megérdemli a tanársegéd melót, nagyon okosnak látszik és tesz is azért ezek szerint, hogy mindent elérjen! Remélem sok játékodat láthatjuk majd :3 Ne felejts el foglalózni, aktivitás ellenőrzésbe csekkolni és persze pajtikat keresni! Wink


Vissza az elejére Go down

Marcus Paige

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-