Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

You are my best friends ever! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

You are my best friends ever! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

You are my best friends ever! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

You are my best friends ever! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

You are my best friends ever! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

You are my best friends ever! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

You are my best friends ever! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

You are my best friends ever! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

You are my best friends ever! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

You are my best friends ever!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 20 Nov. - 13:26

XYZ Thomas



Csoport:

Varázsló

Kor:

20-23

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Semleges

Play by:

Justin Timberlake

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





Te voltál életem első nagy szerelme, amit Te természetesen csak kislányos rajongásnak könyveltél el. Így aztán nem lett a nagy "románcból" semmi más csak egy életre szóló barátság. Tehát ennek következménye, hogy te vagy az én imádni való és nélkülözhetetlen legjobb fiú barátom. Nagyon szeretjük egymást még akkor is ha csak barátokként tekintünk a másikra. Amióta csak az eszed tudod orvos szerettél volna lenni. Így aztán a Roxfort után a Szent Mungo Varázsnyavalya- és Ragálykúráló Ispotály tanulója és végül gyógyítója lettél. Szeretnéd, ha követnélek a gyógyítói pályán, de végső soron nem akarod rám erőszakolni, hiszen tudod, hogy ez engem annyira nem érdekel. Elfogadtad azt a tényt, hogy én inkább a művészetek iránt vonzódom. Vicces, kedves, szókimondó, temperamentumos és józan életű gyógyító vagy akinél a betegek nem csak darabszámban mérettetnek, hanem érző lényekként.
Tudunk egymás életéről minden piszkos kis részletet és a sulin kívül is próbálunk minél több időt egymástársaságában tölteni. Mindig ott vagyunk a másiknak ha szüksége van valakire, legyen szó szerelemről, bánatról vagy éppen valami rosszaságról.

//Nem szeretném megkötni a karaktert, szabadon alakítható, viszont azért a fentiekben leírtak legyenek rá jellemzőek. A névválasztást rád bízom, de az avi alanyt nagyon-nagyon szeretném. Ha viszont Justin végképp nem jön be, akkor szóba jöhet még más is, feltéve ha meg tudsz győzni.  Smile  
U.I.: Nagyon-nagyon és még annál is jobban várlak!   örülőőő  Puszika










XYZ Gillies



Csoport:

Hugrabug/Griffendél

Kor:

17-18

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Dumbledor

Play by:

Brittany Snow

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





A mi kapcsolatunk még a kezdetek kezdetén alakult ki. Hogy egész pontos legyek, az első Roxfort expresszi utunkon. Arra már nem emlékszem pontosan, hogy ki ment oda a másikhoz először. De azt tudom, hogy már az első pillanatban megkedveltelek. Ez az érzés pedig még most is tart, sőt. Ha lehet azt mondani akkor olyan vagy a számomra mintha a nővérem lennél. Tudunk egymás életéről minden piszkos kis részletet és a sulin kívül is próbálunk minél több időt egymástársaságában tölteni. Mindig ott vagyunk a másiknak ha szüksége van valakire, legyen szó szerelemről, bánatról vagy éppen valami rosszaságról. Egy vagány, cserfes, nagyszájú, vicces, temperamentumos és okos csaj vagy, akinek rengeteg barátja van.

//Ezeken kívül semmiben sem szeretném megkötni a karaktert, szabadon alakítható, viszont azért a fentiekben leírtak legyenek rá jellemzőek. A névválasztást rád bízom, de az avi alanyt nagyon-nagyon szeretném, úgyhogy ez ügyében csak nagyon jó csere ötlet esetén engedek.

U.I.: Nagyon-nagyon és még annál is jobban várlak!  örülőőő  Puszika
//





ELKELT *-*
Vissza az elejére Go down

You are my best friends ever!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» death and all his friends
» welcome back, my friends - to the show that never ends

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-