Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ryan Riley EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ryan Riley EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ryan Riley EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ryan Riley EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ryan Riley EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ryan Riley EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ryan Riley EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ryan Riley EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ryan Riley EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 20 Nov. - 19:30


Ryan Kloriene Riley





Rys, Klo || 16 || Emma Stone || Semleges


 


Anyám, Charlotte Riley előszeretettel titkolja származását, ezért egészen addig, míg a bátyám meg nem kapta Roxfortos levelét, mit sem sejtettünk arról, milyen csodálatos dolgokra vagyunk valójában képesek. Mugli iskolába járatott minket és reménykedett, hogy nem örököltük tőle a „varázslatos géneket”. Édesapámról azon kívül, hogy mugli és az Edward keresztnévre hallgat (vagy hallgatott?) semmi egyebet nem tudok, de hogy őszinte legyek nem is sajnálom, hiszen teljesen jól elvagyunk mi hárman is. Bátyám, Ruben Kieran Riley mindössze egy évvel idősebb nálam, de szinte mintha ikrek lennénk. A mugli sulit is együtt kezdtük, mert mindenképp velem együtt szerette volna végigcsinálni, viszont a Roxfortot sajnos kénytelenek vagyunk külön évfolyamon tölteni.


Hugrabug || Félvér || 10 és ¼ hüvelyk, cédrus,  unikornisszőr


The world is full of nice people. If you can't find one, be one.

Édesanyám az egyik legkedvesebb ember, akivel életed során valaha szerencséd lehet találkozni. Nem véletlen tehát, hogy gyermekei mindketten kedvességükről, segítőkészségükről és óriási szívükről híresek, vagy legalábbis a bátyám mindig valahogy így próbál jellemezni minket. Mindenki másnak mi vagyunk a Riley ikrek, Ruben és Ryan, akik amúgy nem is ikrek, és igazából elég furák szóval kicsit nehézkes velük azonosulni, de ha jobban megismered őket tényleg nagyon aranyosak. Ja, hát, kb ilyen dolgokat szoktam visszahallani rólunk, meg persze azt, hogy mennyire sajnálnak, amiért anyánk eredetileg muglinak szeretett volna nevelni minket, blah blah. Szerintem pedig ezen semmi sajnálni való nincs. Én szerettem mugli suliba járni, ugyan az a Ryan Riley vagyok egy kis varázslattal is, mint anélkül. A tény, hogy boszorkány vagyok, mit sem változtat a lelkemen sem azon, ahogy gondolkozom, vagy ahogy másokkal bánok. A legjobb barátom Seth is mugli és a legcsodálatosabb emberek közé tartozik ezen a néha-kevesbe-csodálatos világon. Persze csak azok közül az emberek közül akiket ismerek, mert hát természetesen nem ismerek mindenkit a világon, de biztos vagyok benne, hogy tele van csodás emberekkel, akiket szintén öröm lenne megismerni. Sajnos ugye ez lehetetlen, nem ismerhetek minden egyes embert a világon… blahh. Na de hol is tartottam? Ja, uhum szóval Seth. Ah Istenem a legnehezebb dolog a Roxfortos diákéletben, hogy ő nincs itt velem. Néha azon kapom magam, hogy unalmasabb mágia töri órákon arról ábrándozom, milyen is lenne, ha azon a bizonyos napon Seth is kapott volna egy Roxfortos levelet. Akkor most vele lennék itt, nem aggódnék azon minden percben, hogy vajon jól van – e, hogy boldog – e nélkülem. Szeretném ha boldog lenne, tényleg mást sem szeretnék jobban, de azért remélem egy kicsit hiányol engem. Vannak rosszabb napjaim is. Amikor hajnal háromkor álmatlanul fekszem, bámulok a sötétségbe, és olyan mintha őt látnám. Sethet, ahogy éppen a legboldogabb mosolyával néz rám, majd mikor félénken visszamosolygom, rám kacsint egyet és lassan, halványuló mosollyal félrenéz, mintha tudna valamit, amit én nem. Máskor csak ül az ágyam szélén, és néz le a kezeire, amik picit mintha remegnének. Majd lassan a szemembe néz, és látom hogy szomorú, majd másnap reggel arra ébredek, hogy már megint álomba sírtam magam… Persze mióta a Roxfortban tanulok is szereztem barátokat, akik segítenek elterelni a figyelmem Sethről. A lányok, akivel a szobámon osztozom, a kedves Hollóhátas fiú a közös bájitaltan óránkról, pár Griffendéles akikkel együtt járunk könyvtárba meg természetesen a bátyám, Rubie a haverjaival. És persze itt van még Lucas, ohm nem mintha én és Lucas valaha is beszéltünk volna többet 3 egész mondatnál. Azt sem tudom, hogy emlékszik - e a nevemre. Mégis van benne valami megmagyarázhatatlan, amitől kezdem azt hinni, hogy… blah, dehogy, fogalmam sincs mit érzek.


Saját || (mesterien keverem magam kínos helyzetekbe) || -


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szomb. 3 Dec. - 10:33


Elfogadva!




Szió, üdvözöllek nálunk! Hű, először is tök édes pb-t választottál, olyan kis vidám és reméltem, hogy a karakterlapod is ezt fogja majd tükrözni, és hát nem csalódtam! Jó látni ilyen felüdülő, mosolygós lapot is ezekben a sötét napokban! Kíváncsi leszek majd, hogy a testvéred vajon hasonló személyiségű lesz e mint te, mert akkor biztosan nem csak egy, hanem két kedves kis karakterrel gyarapodunk! Hibát nem találtam, ne felejts el foglalózni, csekkolni az aktivitás ellenőrzésbe, aztán pedig keress magadnak néhány pajtit! Smile


Vissza az elejére Go down

Ryan Riley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-