Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Fawena & Catherine EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Fawena & Catherine EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Fawena & Catherine EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Fawena & Catherine EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Fawena & Catherine EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Fawena & Catherine EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Fawena & Catherine EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Fawena & Catherine EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Fawena & Catherine EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Vas. 20 Nov. - 20:41


Faw & Cathy


Már kezd szép lassan tudatosulni bennem, hogy ez lesz az utolsó évem a Roxfortban. Pontosan ezért is léptem rá a gázra és indultam neki ma kora délután egy füzettel, a tópartra. Szégyen, hogy apám bestiamester és én meg még egy kákalagot sem tudok lerajzolni. Na de még, hogy írjak róla?! Tudom, hogy kérhetnék segítséget az ikremtől, de abban mi lenne a kihívás? Nyilván semmi... Úgyhogy ennek fényében, a sálat jól a nyakam köré tekertem, hiszen egyre csak hidegebbek a napok, és szerintem már nincs sok ahhoz, hogy az első hó is megérkezzen a Roxfortba. Rövid időn belül meg is érkeztem a Tóhoz, és a megfelelő helyet keresve indultam el a partján. Mindeközben a vizet szemléltem és őszintén azon gondolkodtam, hogy egyáltalán látni fogok-e valamit így, innen fentről. Kár, hogy nem lehet kicsónakázni! De mondjuk megértem, hiszen ha már fürödni sem lehet benne... végül is az egyik mólóra telepszem, leguggolok és összébb húzom magamon a kabátot.  Ez most hirtelen olyan időpont, amikor megpróbálom magamat rávenni arra, hogy kezdjek is valamit. De lehet, hogy utólag belegondolva, ez egy gagyi ötlet volt. Rövid idő telik el, amikor felkelek és inkább körülnézek. Ekkor látom meg a közeledő lányt.
- Szia Fawena! Mi újság? - Szólok oda neki, még ha nem is ér rá, akkor is válthatunk pár szót. Addig sem kell gondolnom a hülye beadandómra.

xxxRuhaZene szióka

Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Fawena Bradley

Fawena Bradley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Lily Collins

»
» Vas. 20 Nov. - 21:32

Cathy & Fawena


"Sometimes the right path is not the easiest one."



Csodálatos nyári idő volt, a nap csak úgy ontotta magából a meleget, s ahogy lenéztem, alattam megannyi virágba borult rét és sebesen zubogó patak tarkította az ismeretlen tájat. Szárnyaimmal rátelepedtem egy kedvező légáramlatra és csak hagytam, hogy vigyen amerre az útja tartja. Hirtelen azonban bénító merevséget éreztem a szárnyaimban, ami ellen semmit sem tudtam tenni és zuhanni kezdtem a föld felé. A szívem jó pár ütemet kihagyott ahogy szélsebesen közeledett a föld a testem felé. Amikor azonban megtörtént volna a végzetes becsapódás, sikkantva ugrottam fel a klubhelység egyik asztaláról. Szégyenkezve láttam, hogy még a nyálam is kifolyt alvás közbe az átváltoztatástan könyvre.
Gyorsan letöröltem és a táskámba süllyesztettem a vaskos kötetet, majd néhány társam szúrós pillantásával a hátamon, kiléptem a klubhelységből és az udvar felé vettem az irányt. Úgy döntöttem egy kis hideg levegő talán sikeresen megakadályozza az újbóli elalvásomat "tanulás" közben.
Gyors léptekkel haladtam a tó felé, hátha ott, a zsivalyon túl tudok koncentrálni. Céltudatosan haladtam előre, amikor valaki a nevemen szólított.
- Áh, Cathy! Te vagy az? - mosolyodtam el. - Rég láttalak! - mondtam és és odasétáltam a mólóhoz, ahol állt.
- Éppen az átváltoztatástannal küszködök, de folyamatosan belealszom. Pedig érdekel ám! - győzködtem, bár ez inkább magamnak szólt. - Muszáj legalább várakozáson felülit kapnom RBF-en, különben búcsút mondhatok az álmaimnak. - panaszkodtam. Lehet, hogy túl magasra tettem a lécet azzal, hogy medimágusi reményeket dédelgetek?
- És veled mi a helyzet? - kérdeztem nagy mosollyal. Reméltem, hogy legalább ő nem küszködik olyan figyelemzavarral, mint én. Jaj, mit meg nem adnék, ha nekem is már csak egy évem lenne hátra...


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Kedd 22 Nov. - 15:55


Faw & Cathy


Őszintén fellélegeztem és megörültem, amikor Faw nem sétált el mellettem, hanem leállt velem beszélgetni. Abban a pillanatban becsaptam a Legendás lények füzetemet, és belesüllyesztettem a kabátom zsebébe, amely gondosan el van látva egy kis tágítóbűbájjal. Néha meg is feledkezem róla, csak akkor eszmélek fel, amikor már annyira nehéz, hogy szinte meg sem tudom emelni a kabátot.
- Én is téged! Minden rendben? - Érdeklődőm anyáskodó tekintettel, miközben mosolyogva lépek közelebb hozzá, és figyelmesen hallgatom az átváltoztatástan problémáit.
- Hm, tudok valamiben segíteni? Inkább az átváltoztatástan mint a legendás lények... - Forgatom meg szemeimet, ezzel talán egy részben megadtam a választ a kérdésére is, amit velem kapcsolatban tett fel. Mégis, én nagy hollóhátas létemre nem bírom ki, hogy ne okoskodjak a vizsgákat illetően (is).
- Ja, ne izgulj. Ha mindenből egy kicsit megjegyzel, akkor menni fog majd. Amúgy meg nem is olyan nehéz. Ha az álmaid a tét, akkor gondolom ez elég nagy motiváció. Tényleg, mit is szeretnél majd az iskola után? - Lehet, hogy már beszélgettünk róla, vagy valami, de igazából mostanság eléggé el vagyok keveredve, hogy ilyen dolgokat elengedjek a fülem mellett. Mondjuk még arról sem szóltam a szüleimnek, hogy aurorképzőbe fogok jelentkezni. Lehet, hogy inkább a repüléstannal kellene foglalatoskodnom inkább, mint a legendás lényekkel... nyilván. Felsóhajtok.
- Igazából a kákalagokról kellene írnom egy dogát, de valahogy úgy érzem, most ez az ami legkevésbé foglalkoztat. Amúgy, köszi, megvagyok. Sok a dolog, de szerencsére van egy kis idő lazítani is azért.

xxxRuhaZene szióka

Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Fawena Bradley

Fawena Bradley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Lily Collins

»
» Szer. 23 Nov. - 16:49

Cathy & Fawena


"Sometimes the right path is not the easiest one."



Amint odaértem Cathy látszólag megkönnyebülten vágta zsebre a füzetét, amin egy pillanatig elcsodálkoztam. Biztos tágítóbűbájt használ. Hogy ez nekem eddig miért nem jutott eszembe? Soha semmilyen táskába nem fér bele az összes könyvem, ami kell. Bár így legalább van mire fogni, ha a bűntudatom jelzi, hogy néhány házi feldat még hátra van, ami sajnos nem íródik meg magától.
Amikor megemlítette, hogy segít az átváltoztatásban, kedvesen elutasítottam. Nem az értelmi képességeimmel volt a baj, bár azok is lehettek volna jobbak, inkább a kitartásom. Rettenetesen untam ezt a tárgyat.
- Ugye milyen hülyén néz ki, hogy egy animágusnak gondja van az átváltoztatástannal? Tiszta röhej! - nevettem. Hát ezen már se  szomorkodni, se mérgelődni nem tudtam egy ideje. Egyszerűen abszurd, hogy az elefántot megettem, a hangya meg már nem fér belém.
Cathy azon kevesek közé tartozott, aki tudta rólam, hogy képes vagyok sólyommá változni. Azt sem ártana már tökéletesíteni, de egyszerűen nincs időm rá.
- Na igen! Mondja ezt egy Hollóhátas! - nevetek fel ironikusan. - Tudod Cathy, a motiváció nem mindig elég. A disznó is lehet motivált abban, hogy repülni fog, ha egyszer soha nem nő szárnya. - mondtam csalódottan. - Persze, csak ha néhány bűbájtól eltekintünk. - tettem hozzá gyorsan. Van egyáltalán olyan dolog, amire a mi világunkban nem lehet megoldást találni?
- Sokat gondolkoztam azon, hogy mit kezdjek magammal a Roxfort után. A szüleimet látva azt biztosan tudom, hogy nem akarok a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozni. Belehalnék az unalmas életbe! - néztem elmerengve a Fekete-tavat. - Ott csak az aurorok végeznek izgalmas munkát, de valamiért azt nem érzem közel magamhoz. Én másmilyen életet képzelek el magamnak. Ezért is döntöttem úgy, hogy gyógyító leszek. - mosolyodtam el. Ha belegondolok, hogy így is a varázslótársadalom segítségére lehetek, úgy érzem jól döntök. Na de amikor az átváltoztatástant kell tanulni... nos igen, az már más tál tészta.
Egyre hidegebb szél kezdett el fújni, ezért szorosabbra húztam magamon a kabátot, s közben hallgattam Cathy szavait. Mindig is nagyon örültem, hogy Casparnak ilyen jó barátai vannak, s általa nekem is. Cathyvel mindig olyan jó volt beszélgetni. Főleg most, hogy a vizsgáink miatt alig találkozom a bátyámmal.
- Kákalagok? Rusnya lények, annyi szent! - mondtam mély meggyőződéssel, bár eddig csak képeken volt szerencsém hozzájuk. - Mondanám, hogy segítek neked, de sajnos nekem sem erősségem a legendás lények. Rajzolni mindig is szerettem őket, de a többi... - a mondat befejezése helyett felszisszentem. Nem hiába Cas lett Hollóhátas a családból. Nem is értem egyeseknek hogy vág így az esze, mikor nekem mindenért meg kell kínlódni? Az én bölcs  nagyanyámnak mindig az a válasz rá, hogy "...de neked nagyobb a sikerélményed". Na igen! Köszi nagyi!
- És belőled mi lesz, ha elhagyod a kastély falait? Egy olyan okos nő, mint te, lehetőségek milliói közül választhat, amint a háta mögött a Roxfort bezárja kapuit! - tártam szét a karomat, imitálva a mondandómat.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Szer. 14 Dec. - 13:05


Faw & Cathy


- Hát figyelj, megesik... az animágia mégis csak érdekesebb. Sokáig tartott megtanulnod? Gondolom megérte... - Mosolyogtam együtt érzően a lányra. Engem igazából egyik dolog sem vonzott magához az évek során, nem tanultam ki semmilyen képességet, csak arra törekedtem, hogy próbáljak jó auror lenni. Majd. És hát lassan eljön az ideje... de ahhoz nem érzem túl fontosnak a legendás állatokat. Az átváltoztatástant már annál inkább. Kicsit elhaladunk a téma mellett, kérdésemre terjedelmes választ ad, amit végig mosolyogva és bólogatva hallgatok végig. Megértem a mondandóját, és hasonlóképp gondolom én is.
- Gyógyítás? Az menő dolog, és értelme is van. Jó sok a lehetőség... amúgy én hasonlóképp vagyok a Legendás lényekkel. Apám tudod, kutató meg minden, de engem nem vonz a téma. - Elmerengek. Remélem azért nem fogok csalódást okozni a családomnak. Persze, a szüleim féltenek, de én erősnek érzem magam ahhoz, hogy ezt vállaljam és teljesítsem. Ha meg nem így lesz, hát úgyis kiteszik a szűröm az akadémiáról. Legyintek egyet a lány felé.
- Áh, nem érdekes, ráér, később majd megszenvedem. - Igazából annyira nem ér rá, de ez a pár óra már nem oszt szoroz semmit sem. Majd a könyvtárba vetem be magam, azzal biztos jobban járok később. Kicsit fel kell kuncognom Faw mondandójára, de végül is örömmel mesélek neki a terveimről.
- Hát, a szüleim nem tudom mit fognak majd szólni, mert apa azt akarja, hogy mi is az állatokkal foglalkozzunk, de én az akadémiára jelentkezem aurornak. Meglátjuk. Csak a repüléssel van gondom kicsit, első óta alig mentem a pálya közelébe... - Vallom be őszintén és hajtom le egy kicsit a fejem. Ez gáz. Egy aurornak ez alapkövetelmény. Talán most is inkább ott kéne lennem és gyakorolnom, nem itt dumálgatni.



xxxRuhaZene szióka

Kredit

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Fawena Bradley

Fawena Bradley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Lily Collins

»
» Szomb. 17 Dec. - 19:50

Cathy & Fawena


"Sometimes the right path is not the easiest one."


Cathy kérdésére keserves hangon felnevettem.
- Korántsem tartok még ott, hogy azt mondhassam teljesen kitanultam az animágiát. Az alapokat úgy egy nyár alatt sikerült elsajátítanom kisebb-nagyobb sikerrel. De sok gyakorlás vár még rám, amíg ténylegesen kontrollálni tudom azt, hogy nehogy elhatalmasodjanak rajtam az állati ösztönök. - magyaráztam. Nem csak arra értettem, hogy megtámadhatok valakit, főleg mert ragadozó vagyok, s nem is csak arra, hogy úgy random kedvem támad egerészni vagy madarászni éjnek idején.
- A nyáron, amikor már mondhatni teljesen át tudtam alakulni, boldogan repkedtem Brighton felett és egyszer csak rámtört a fészekrakási kényszer. A fejemben egy hang, az emberi hangom, írtó cikinek találta, hogy egy helyre hordozgatom a kis ágacskákat meg miegymást. És mégsem tudtam parancsolni az ösztöneimnek. - meséltem vigyorogva. Emlékszem a végén milyen büszke volt a bennem élő sólyom, arra a kicsi, csámpás, de annál otthonosabb fakupacra.
Figyelmesen hallgattam Cathy jövőképét, a céljait, vágyait. Igen, ő határozottan jó auror lenne, azt hiszem. Helyén van a szíve is, az esze is.
- Oh, hát ez az alma is messze esett a fájától? - kérdeztem mosolyogva. Nem lehet könnyű annak, aki a szülők nyomdokaiba kell lépjen. Persze nem biztos, hogy kötelezik rá, de hát egyik gyermek sem akar csalódást okozni azoknak, akik szeretetben nevelték fel őket.
- Szerintem tök jó auror lesz belőled. És ha eleinte nem is fog örülni neki a családod, ha látják, hogy boldog vagy, biztos megbékélnek majd a tudattal. - nyugtatgatom, bár szerintem nem sokat ér vele. Nem az én lelki támaszom kell neki, ebben biztos vagyok, de egy-két jó szót azért tőlem is elfogadhat.
- Ugyan! Megy az neked! Ha egyszer megtanultál bánni a seprűvel, sosem felejted el. Csak egy kis felelevenítésre van szükséged. Moretti prof biztosan segítene, de ha nem is akarsz professzort bevonni, hát ott van Jesse! - ajánlgattam a lehetőségeket. Jesse közös barátunk volt, bár az kétségtelen, hogy hozzá közelebb állt, mint hozzám. Nem tudom miért pont ő jutott eszembe hirtelen, talán mert kviddicsezik.
Míg gondolkodtam a további lehetőségeken Cathy számára, a tó felé pillantottam és észrevettem, hogy a mély víz általunk jól ismert lakója, az óriáspolip a felszínre úszott. Valami azonban nem volt rendben vele, mintha vérzett volna.
- Cathy, nézd! – kaptam gyorsan a lány felé, de túl nagy erővel tehettem ezt, mert véletlenül úgy meglöktem, hogy elvesztette az egyensúlyát. Bár próbáltam utána kapni, hogy megtartsam, elkéstem… már csak a csobbanást hallottam.
- Merlinre, bocsáss meg! – kiáltottam fel ilyedten és felé nyújtottam a kezemet, hogy kisegítsem a vízből. Ezek után biztosan nem fog többet hozzám szólni legyek akárki is. Bradley, szégyelld magad! - Nem úgy akartam segíteni neked a kákalagokkal, hogy személyesen bemutatlak nekik!


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Kedd 20 Dec. - 18:30


Faw & Cathy


Kíváncsi tekintettel és őszinte meglepettséggel figyelem Faw minden mondatát. Van valami ebben a lányban, ami annyira tetszik, kicsit... mintha fiatalabb kori önmagamat találnám meg benne. Ennyi idősen én is nagyon sok mindenért rajongtam és mindent ki szerettem volna próbálni, persze bizonyos határokon belül. Meglepődöttségem teljesen ki is ül az arcomra és a végére persze azért sikerül el is mosolyodnom.
- Hát ez fura. És én kicsit biztos meg is ijedtem volna ettől. De a lényeg, hogy izé... sikerül lassan kezelned a dolgot. Mondjuk nem lenne bulis, ha véletlenül madár maradnál mondjuk hetekig. Ú, az lehetséges? Mármint, gondolom itt az elején még ha nem figyelsz, túl sokáig vagy az állat akkor benne lehet a pakliban...  - Nem tudom igazából, csak találgatok. Annyira ismerem ezt a tudományt, amennyire tanultunk róla és esetleg kellett jobban utánanéznem. De az sem most volt már.
- Ah, köszi. Biztos így lesz... vagyis remélem megértik majd, mit szeretnék. - Teszem hozzá a karrier célokhoz végső mondandómként. A panaszkodást viszont elhagyhattam volna... mostanság mindenkinek a repülés miatt panaszkodom, pedig inkább csinálnám rendesen és nem mondanám csak. Jaj, Jesse, hol vagy ilyenkor?
- Igen, gondolkodtam rajta, de szerintem majd Jesse segítségét kérem. Vagy a csapatunk kapitányát, ő a szobatársam. Valami lesz. - Forgatom meg a szemeimet és vonogatom meg még a vállamat is mellé. Mindig van valahogy... ez miatt nem fogom elengedni az álmaim. Egy kis repülés, nem árthat. Sikerül jól elkalandoznom, és csak akkor figyelek fel Faw mondandójára, vagyis felkiáltására és arra, hogy Cathy volt nincs, hirtelen jéghideg vizet éreztem a testem minden pontján és egyszerűen csak azon ügyeskedtem, hogy inkább mihamarabb a felszínre kerüljek, nehogy valami elkapja a lábam vagy még rosszabb, szívrohamot kapjak ebben a hideg tóban. Faw kéznyújtását elfogadtam természetesen, és dideregve léptem ki a tóból, kicsavarva a vizet a kabátomból és a hajamból.
- Aaa, nagyon hi-hideg! - Dideregtem el mondandómat, miközben a lányra tekintettem. - Semmi baj, baleset volt, a lényeg, hogy már kint vagyok... de jaj, azt hiszem én inkább bemennék, mert mindenem elázott és nem akarok a gyengélkedőn kikötni egy jó kis tüdőgyulladással. - Lassan, próbáltam tagolni a szavakat, és persze azért kicsit ki vagyok, de nem haragszom a lányra... miért is tenném?



xxxRuhaZene szióka

Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Fawena Bradley

Fawena Bradley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
1
▽ Avatar :
Lily Collins

»
» Kedd 20 Dec. - 19:58

Cathy & Fawena


"Sometimes the right path is not the easiest one."



- Húúú, azt azért nem szeretném kipróbálni. Én szeretek sólyom lenni, na de hetekig... Annyira azért nem finom a nyers hús. - beleborzongtam még a gondolatba is, hogy egeren és kisebb madarakon kelljen éljek akár csak pár napig is. Na és ha netán majdani gyerekszülésem alkalmával éppen sólyom alakjában leszek, tojásokat fogok rakni? Ez azért bizarr. Nem, semmiképpen nem szeretnék hetekig szárnyas lenni.
- Bár lehet, hogy megtörténhet az is, hogy nem tudok visszaváltozni, de eddig még nem éreztem semmi akadályát. Inkább az emberi alakból az állatiba való változással vannak problémák, nem a visszájával. Amikor átváltozol teljesen üres kell legyen a fejed és egy madár gondolatait könnyebb figyelmen kívül hagyni, mint egy emberét. - magyaráztam, bár éreztem, hogy lassan kezd unalmassá válni ez a gondolatmenet egy olyan számára, aki nem élheti át, ezért boldogan fogadtam a témaváltást. Semmi esetre sem akartam untatni Cathyt.
- Szerintem is ő a legjobb választás. - bólinottam nagyot, igazolva az állításomat. Jessevel legalább nem lesz unalmas és nem is kell szégyelnie magát, ha valami nem jól sül el, bár ahogy Cathyt ismerem, nála ilyen bakik nem fordulhatnak elő.
Jó szokásomhoz híven, miszerint én nem létezem káosz nélkül, sikerült a szétszórtságom miatt a tóba lökni a lányt. Pillanatnyi szívinfarktusom után gyorsan segítettem neki ki is mászni, de ez cseppet sem csökkentette a mélységes bűntudatomat. Ha a bátyám legjobb barátjával így bánok, mi lesz az ellenségeimmel, ha lesznek?
Elhadartam még vagy ezer bocsánatkérést, s látva, hogy Cathy alig tud beszélni úgy didereg, lekaptam a kabátomat és a vállára terítettem. Csöndben átkoztam magamat, amiért nem voltam képes megtanulni a szárító bűbájt, pedig milyen jól fogott volna most.
- Persze! Hogyne! Gyere, bekísérlek! - ajánlottam fel és amikor Cathy elfogadta, együtt lépkedtünk tova a Roxfort ódon, hatalmas kapuja felé, ami a jó meleg belső teret választotta el az időközben télbe nyúló kinti tájtól.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Fawena & Catherine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-