Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Bunny Fletcher EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Bunny Fletcher EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Bunny Fletcher EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Bunny Fletcher EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Bunny Fletcher EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Bunny Fletcher EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Bunny Fletcher EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Bunny Fletcher EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Bunny Fletcher EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bunny Fletcher

Bunny Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 28 Nov. - 17:44


Edmund Hall Fletcher





Bunny || 16 és fél || Benjamin Jarvis || buta vagy


 
[négy évvel ezelőtt]
- Anya szerintem nem az esti vonattal jön.
- Ó, akkor reggel ér haza?
- Nem, Bunny. Egyikkel sem jön.

[fél évvel ezelőtt]
Üres piásüvegekből kirakott labirintus, bűzölgő szennyes és esküszöm, hogy az előbb vagy egy csótányt vagy egy patkányt láttam az ágy alatt. Szóval jobb híján felhúzott lábakkal ültem az ágyon, közben elgyötört arccal végignéztem a szobán. Elég hamar világossá vált, hogy apa nem fog visszajönni, és ahogy ez a lyuk kinézett, ezért egyáltalán nem tudtam hibáztatni. Abban még mindig nem voltam biztos, hogy Dung utolsó ajtócsapása is egy olyan igazi, rage quit ajtócsapás volt-e, vagy órák múlva beállít, betépve, félholtan, nemierőszak megalapozott vádjával hét-nyolc ízben körözve, vagy tulajdonképpen akárhogy.
Ennél a helyzetnél már csak az volt reménytelenebb, hogy Liam kitalálta, hogy akkor majd én fogom kiganézni apa szobáját (apa szobáját, amit évek óta nem ért természetes fény, apa szobáját, ahol a levegő tömör cigaretta füstből áll, hiába szellőztetek két napja folyamatosan, apa szobáját, ahol minden bútorba beitta magát az alkohol párlat, és tulajdonképpen csak attól öt évre helyet bérelhetnél magadnak egy detoxban, hogy végig simítod a szekrény oldalát). Hát, nem haladtam jól. Mondom, rám támadt egy patkány (vagy csótány), én pedig határozottan rosszul éreztem magam, ahogy ott ültem a foltos ágyneműn. Mi a faszért hagyott volna engem itt Dung? Vagy apa? Azt még megértem, hogy nem bírták Liam képét elviselni – Merlin, én se bírom! – de hogy itt hagytak a nyakán… volt ebben valami árulásszerű.
Sóhajtottam, elvettem az éjjeliszekrényről egy üveget (érthetetlen, hogy itt hagyta, szinte még tele volt), lecsavartam a kupakot és ittam egy kortyot. Aztán még egyet. Aztán mikor úgy az üveg harmada eltűnt, nekiveselkedtem, hogy levadásszam a csótányt (vagy patkányt). Kétséges, hogy bármiféle eredményt értem el ebben, mindenesetre reggelre alig volt öt centi az üveg alján (valahová a szoba másik felébe hajítottam az este egy pontján az üveget, igazából nem tudom, pontosan mennyi volt akkor benne) én pedig másnaposan begubóztam apa takarójába, és a cigaretta szagú párnájába nyomtam a fejem.



Hugrabug|| Félvér || Mahagóni, egyszarvú szőr, 13 hüvelyk


- Te most... - széles mosolyra húzódott a szája. - te most sírsz?
- Kuss már! – idegesen megtöröltem az arcom.
- Ne már! Így is kurva gáz ez az este!
- Akkora egy paraszt vagy!
- Nem is ismerted Grace Peterson-t! – ebben mondjuk igaza volt, de azért vettem egy nagy levegőt, hogy hozzá vágjak valami gorombaságot, mert mégis csak a ház társunk volt, és mégis csak… ---- de akkor Lazhar Morhange finom, de meglepően erős keze a tarkómnak csapódott. Meg persze az övének is, de az nem annyira érdekelt.
- Csend. – sziszegte Mr. Morhange. Furcsa volt, általában kedélyesen csengett a hangja, most alig volt erőteljesebb egy fátyolfelhőnél.
A virrasztás többi része aránylag eseménytelenül telt. Ötödéves csajok beszédet mondtak, és mécseseket gyújtottak, és arról meséltek sztorikat, hogy Grace milyen nagyszerű ember volt, ami mondjuk faszság, mert jobban belegondolva egyikünk sem ismerte Grace-t, és ami a még nagyobb faszság, hogy ugyanúgy egyikünk sem fogja mindezt bepótolni. Peterson nem maradt más, csak egy végtelenségig ismétlődő, félszeg mosoly egy bekeretezett képen, egy kistucat elvarázsolt, lebegő mécses mellett.

[pár órával később]

Hányás után közvetlenül könnybe lábad a szemem.
Szóval megint csak könny-fátyolos ábrázattal meredtem rá.
- Jobb már? – kérdezte.
Jobb volt.
- Nem.
- Megint hányni fogsz?
- Nem, baszd meg. – a talárom ujjába töröltem a szám, köptem egyet, aztán a vécéfülke oldalának dőlve, hevenyész mozdulatokkal rágyújtottam egy cigarettára.
- Nyomd ezt el, idevonzza a prefiket.
Vállat rántottam. Ő meg sóhajtott, aztán fürkészve végig mért. Gondolom, azt a pontot kereste rajtam, ahol majd belém fog rúgni, mikor büntető munkára küldenek.
- Hülyeség volt kiabálj Dexter-rel. – mondta valahol egy újabb sóhaj után, de még az előtt, hogy ő is rágyújtott. – Meg tulajdonképpen egész ízléstelen. És ha már itt tartunk, oximoron is.
Féltem bevallani, hogy nem tudom, mi az az oximoron. – Nos… Ez csak a te véleményed.
- „Szopj le, te rohadt buzi”?
- Nem ezt mondtam. – de, ezt mondtam.
- Minek akartad megcsókolni?
- Nem tudom.
- Ennyire be voltál baszva?
- Nem tudom.


Keresett || mom says i'm special ||  szégyellem magam


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Kedd 29 Nov. - 8:08


Elfogadva!




Hahó! Meg kell mondjam, hogy meglepődtem először, amikor a nevedet megláttam. Aztán kíváncsi voltam, hogy mit fogsz kihozni ebből az egészből :3 Jó mondjuk amikor ma reggel a Fletcher névvel találtam szemben magam, már nem voltam annyira meglepett Razz
Na szóval, a pb-d nagyon de nagyon tetszik *-* Nem tudom, honnan szeditek őket, de egyszer még megsúghatod a titkot :O Aztán... ugyan, melyik előtöridet ne imádtam volna még? :O Nagyon jó lett, úgy olvastam volna még tovább, mert érdekel, hogy mi fog ebből a helyzetből kialakulni, kikkel lesznek játékaid, de gondolom, hogy kapcsolatokból nem lesz hiány Smile Annak pedig kifejezetten örültem, hogy beleírtad Grace-t! Piros pont érte :3 Futás foglalózni, csekkolni, és játékba! ^^


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Bunny Fletcher

Bunny Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 17 Márc. - 10:02

Edmund Hall Fletcher

Goodbyes always take us half an hour, Can't we just go home?


Bírtam Mrs. Leigh-t. Nem tett fel kérdéseket akkor sem, mikor a modellboltból újra és újra csak ragasztót vettem, modellt pedig sosem. (Bár egy ideje szemeztem egy második világháborús hadihajóval, de végül is lebeszéltem magam róla, egy százhúsz darabos kirakónál soha nem raktam össze semmi bonyolultabbat – ez a megfelelő pillanat, hogy a bűbájtan eredményeimről beszéljünk? –, egy ilyen modellhajó pedig nem is tudom, lehet, hogy vagy tízezer darabból is állhat; vagy akár egymillióból, szóval a nálam okosabb embereknek való, csak erre célzok.)
Újabban egész jól kijöttem Liam csajával is, mert ő meg arra nem tett fel kérdéseket, hogy kik azok a srácok, akikkel újabban a parkokban lógok.
Csak vigyázni kell, hogy a zacskóban lévő ragasztóba véletlenül se lógjon bele a hajad, mert azt már csak az olló szedi le onnan.
Meg arra is kell vigyázni, hogyha egy aluljáróban veszed elő a farkadat, ne járjon arra senki, főleg ne gyerekekkel.
Meg arra is kell vigyázni, hogyha mégis úgy vennéd elő a farkadat egy aluljáróban, hogy valaki arra jár, akkor fuss minél gyorsabban.
Tizenöt éves korom óta láncdohányos vagyok, a gyors futásra persze soha nem volt valós esélyem.

***

Hajnali hat körül járt, egy pékség előtt a földön ülve reggeliztem, míg tőlem jobbra és balra két arc sört ivott. Az egyik még nem voltam józan, a másik már nem volt az. Csendben vártuk a műszak kezdetét annál a zöldségesnél, ahol már a második nyaramat melóztam végig.
- Nyár végén elhúzok innen a picsába.
- Hát persze – nevetett az egyik.
- De, komolyan! Összeszedek annyi pénzt, hogy ne Liamtől kelljen lejmolnom, aztán már itt sem vagyok.
- Tudod, hányszor hallottam már ezt?
- Kiktől?
- Az elmenőktől.
- És mi lett velük?
- Itt rohadtak meg.

Ballagás után egyetlen kortyot sem ittam, és megfogadtam Dorcasnak, hogy dögöljek meg, ha még egyszer valaha is piálni fogok, mert nem akarok olyan lenni, mint apa.
Ballagás után, vagy hát valamivel azután, hogy megfogadtam, hogy egyetlen kortyot sem fogok inni, kurvára leittam magam, mert annyira hiányzott Lip, de sehogy sem bírtam a képe elé állni, hogy ezt elmondjam neki.
Utána már tényleg nem ittam semmit.

- De amúgy is, hová mennél innen?
- Van egy másik bátyám, hozzá.
- És ő hol él?
- Passz. Talán valahol egy farmon, északra.
- És vár rád?
- Igen! Azt hiszem. Remélem.

***

Liam októberben felképelt, mikor megtudta, hogy hajnalban azért járok ki a házból, hogy ragasztót szívjak. Felszakadt a szám, és a képébe köptem a véres nyálamat. Amúgy nagyjából vele is elvoltam. Nem annyira, mint Mrs. Leigh-gel, de végül is nem öltük meg egymást. Ő néha ordított, én néha bőgtem, amúgy meg túlórákat vállaltam, hogy ne lássam a mocskos pofáját, és gyűlöltem, hogy pénzt keresek, mert így Liamnek nem volt oka arra, hogy ne kérjen tőlem a lakbérre.

Aztán később mindenkinek azt mondtam, hogy akkor hagytam ott Liamet, mikor mocskos buzinak hívott és megpróbált lelökni a lépcsőn. A szerencsém az volt, hogy Liamből ezt amúgy bárki kinézte volna, de igazából akkor pattantam meg, mikor én hívtam őt faszszopónak, aztán én például le is löktem őt arról a lépcsőről. Nem halt meg (mondom, nem öltük meg egymást), de eltört a karja, zuhanás közben meg úgy bevágta a fejét, hogy el is ájult. Nem sokáig. Tíz percre? Öt? Akkor tért magához, mikor már összepakoltam, és épp átléptem felette, hogy kirobogjak a házból.
- Edmund? Hová mész? – Dünnyögte még a padlón fekve, én viszont addigra már átléptem felette, és ki is robogtam a házból.

Két napon át az utcán éjszakáztam.

- De hisz ez borzasztó!
- Tudom.
- Liam egy vadállat!
- Hát most…
- Van hol aludj?
- Ami azt illeti…

***

Coco az a fajta városi boszorkány volt, aki valaha valakitől hatalmas vagyont örökölt, hogy aztán elverje az egészet kanárikra és a fal minden négyzetcentiméterét betöltő festményekre. Kuporogtam a hálószobájában, teát szürcsölgettem és egy kanári a térdemre szállt.

- Minden rendben?
- Aha, csak…
- Mi van?
- Csak ezelőtt én még nem voltam lá---
- Nyugi, semmi gond, oké?
- Meg… nem tudom, hogy ezután akarnék-e még.
- Mondom, semmi gond.

Aztán végül is gond lett.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Bunny Fletcher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bunny & Doe
» Bunny & Ren
» Lip & Bunny
» Fairfax Fletcher
» Edmund Fletcher

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-