Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Csipet csapat EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Csipet csapat EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Csipet csapat EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Csipet csapat EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Csipet csapat EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Csipet csapat EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Csipet csapat EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Csipet csapat EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Csipet csapat EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 28 Nov. - 18:40

Oliver Mézesbögre



Csoport:

Mardekár

Kor:

17

Származás:

Választhatsz

Lojalitás:

Lojalitást válassz

Play by:

Cody Christian  örülőőő

Ők várják:

ÉN és én és én.





Tévhitben élsz kicsi Mézesbögrém! Azt hiszed van valami köztem és a barátnőd között. Holott dehogy! De makacs egy izé vagy és azt hiszed van okod a félelemre. Halálosan szerelmes vagy, ez a te bajod és mindent megtennél a lányért. Ezért ha veszélyeztetve érzed a kapcsolatotokat akkor szinte képes volnál megfojtani mindenkit egy kanál vízben aki hozzá szól a barátnődhöz. Én meg szó szerint neki mentem a barátnődnek a folyosón, amiből te annyit láttál, hogy segítek összeszedni neki a jegyzeteit és mondok két szót. Félre értetted a helyzetet. Akkor nem mondtál semmit, de bájitaltanon eléggé utaltál a dologra. Aztán óra végén kibökted azt ami a csőröd szúrja. Próbáltam magyarázkodni, de te meg se hallottad mindazt amit mondtam. A féltékenységed sokkal nagyobb. Egyrészt mert én tagja vagyok a kviddics csapatnak, te meg nem. Másrészt meg, fogalmam sincs mi jár a fejedben. De az biztos, hogy utálsz és feltett szándékodban áll megkeseríteni az életem.  

//Na szóval, pb nem cserélhető, szeretném ha maradna. Azon kívül amit leírtam minden rád bízva. A neved változtatható, csak egy ötlet az Oliver, nem ragaszkodom hozzá. Azonban ha megjöttél akkor plíz vágj fejbe egy pm-vel, hogy tudjam te vagy az és nem kell tovább várakoznom rád! Köszi!  namizuuvan? //





Előtörténeteinkből kiragadott gondolatok következnek Róluk! = avagy Lachlan lusta hirdetést írni nekik jelenség, mégis nagyon akarja a testvérkéit.


Bátyó Scamander



Csoport:

Hollóhátas volt, most válasz továbbképzést magadnak

Kor:

18

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Lojalitást válassz

Play by:

Válasz valakit örülőőő

Ők várják:

Ikerhúgom és ÉN!





Catherine szemszöge: Van egy bátyám, aki szintén a Hollóhát diákja, mint én. Segít nekem, amikor kell, ahogy cseperedtem, a Hollóhátas társaságának is bemutatott szép lassan. Mondhatom, hogy jól meg vagyunk.
Lachlan szemszöge: Szerintem az agyára megyek, mert ha nem az ikerhúgomat kergetem az őrületbe, akkor őt. De ha jól el akart volna agyabugyálni akkor szerintem meg is tette volna. Csak ugyebár a jó öreg Hollóhát diákjai nagyrészt könyvmoly, nem verekednek. Vagy legalábbis én úgy látom a bátyámról. Aztán akadhatnak kivételek, mert nem mindenki egyforma ám! Ő azonban még nem lógatott fel sehová sem, szóval örülök. Tiszta szívemből.






Öcsi Scamander



Csoport:

Hollóhát

Kor:

16

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Lojalitást válassz

Play by:

Válasz valakit örülőőő

Ők várják:

Ikerhúgom és ÉN!





Catherine szemszöge: Az utolsó családtag, az öcsi, szintén Hollóhátas diák. Igyekszem foglalkozni vele, de valahogy mégsem jövünk ki annyira jól mint az ikertesómmal és a bátyámmal Majd a kor hozza a változást, remélem.
Lachlan szemszöge: Mindig is féltékenyen néztem rá, neki sikerült a testvérei mellett Hollóhátasnak lenni, nekem nem. Ő minden ami én lenni szeretnék, de félre értés ne essék rá is éppen olyan büszke vagyok, mint a többi testvéremre. De azért mégis elképzelem mi lett volna akkor ha ő a Hugrabugba kerül, mellém. Azt hiszem egy kisebb családi háború, versengés, hogy ki a legjobb, legokosabb és legrátermettebb. Így azonban, én egyedül lehetek a döntőbíró akkor amikor azok ketten összevesznek valamin a kicsivel.





Megjegyzés: Testvéreink canonok, de szeretném ha ők is gazdára találnának! Különben szinte minden az alkotókra van bízva, azonban ha valami nem tiszta nyugodtan beleolvashatsz az ET-inkbe. Play by választásnál ragaszkodnánk ha lehetséges a BARNA hajszínhez. Köszi!

A Scamander ikerek nevében Lachlan.
Vissza az elejére Go down

Csipet csapat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kviddics csapat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-