Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

John & Linnea EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

John & Linnea EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

John & Linnea EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

John & Linnea EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

John & Linnea EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

John & Linnea EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

John & Linnea EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

John & Linnea EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

John & Linnea EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 28 Nov. - 21:50


You sit and stay I don't obey




Legalább fél órája követem a pasast és meg kell mondjam eléggé élvezem a dolgot annak ellenére, hogy a legkevésbé sem izgalmas a szituáció. Most még nem az, de majd idővel, ugyanis rókaorrom zsákmányt szimatolt. Nem rohangálnék én senki után ennyit, ha nem lenne nála valami rendkívül értékes méghozzá egy sárkánytojás. Te jó háromlábú szűzanya, hát ennél a szerencsétlennél olyan összeg lapul némi csonthéjban, hogy olyat még képzelni sem tud, de ami azt illeti még én sem látom magam előtt azt a rettenetes mennyiségű galleont, ami a férfiéból majd az én zsebembe vándorol. Ha erre nem harapnak az ügyfeleim, akkor teljesen hülyék és még rettenetesen meg is fogják bánni, ebben teljesen biztos vagyok.
Többnyire az emberem mellett sétálok, azt az elvet vallva, hogy azt vesszük észre legkevésbé, aki a legjobban látszik, így valószínűleg szegény balek teljesen gyanútlan, illetve, ami azt illeti az elmúlt tíz percben többször is leplezett csodálattal bámult felém, amivel megintcsak az én kezemre játszik, méghozzá öntudatlanul. Remek móka, a legjobb szórakozás egy kissé hűvös péntek délutánra.  Tudom-tudom furcsa dolgokat találok kellemesnek, de hát mi lehet fontosabb a pénzkeresésnél, nem igaz? Az anyagiasságom sosem hagyott nyugodni és most sem állhatok meg egy percre sem, pedig a lábam már kicsit fáj a tűsarkú cipőben és sokkal szívesebben folytatnám utamat rókaként, de tudatában állok, hogy úgy nagy mértékben csökkenteném az esélyeimet, ennek az akciónak pedig sikeresnek kell lennie.
Ügyesen tipegek a szerencsétlen nyomában és a kellő pillanatban elvétem a lépést és kissé megbicsaklik a lábam két macskakő között, láss csodát…hát csak nem ennek a maflának a vállába sikerül megkapaszkodnom? De! Teljes súlyomat  ráhelyezem, ezzel elérem, hogy kabátja lejjebb csússzon, így még ijedten, elnyílt ajkakkal bámulok szemeibe, ő pedig zavarodottan és bódultan rám könnyedén emelem ki az öklömnél alig nagyobb tojást a zsebéből és vermelem el a sajátomban.
-Annyira sajnálom-pislogok rá bűnbánóan, miközben felegyenesedem és elengedem. Látom rajta, hogy próbál valami értelmeset mondani, de nem érek rá egy perccel sem tovább, máris befordulok az egyik kisebb mellékutcába arcomon elégedett vigyorral. A kellemes kifejezés viszont hamar lehervad az arcomról, mikor kishíján beleszaladok egy rég nem látott ismerősbe. John Knight…hogy a nyavalya rángassa vissza a Minisztériumba! Mi a francot keres ez itt? Nem szólok, de tekintetem valószínűleg elárulja, hogy nem vagyok oda, hogy újra láthatom.



( © wyatt )


Vissza az elejére Go down

John & Linnea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-