Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

walden & cheyanne  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

walden & cheyanne  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

walden & cheyanne  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

walden & cheyanne  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

walden & cheyanne  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

walden & cheyanne  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

walden & cheyanne  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

walden & cheyanne  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

walden & cheyanne  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Pént. 2 Dec. - 11:08
Az elmúlt két hétben egyetlen egyszer találkoztam Waldennel és akkor is csak annyira, hogy megkérdezzem mit kapott a mágiatörténet dogájára, amire én készítettem fel még egy hónappal ezelőtt. Próbálta elterelni a témát valami gusztustalan poénnal, amin a haverjai biztos röhögtek volna, mert kifacsart ízlésvilággal rendelkeznek, de én átláttam a sunyi taktikáján és emlékeztettem rá, hogy még mindig leszarom ezeket a fos vicceket, a kérdésemre válaszoljon. Amikor közölte, hogy Binns professzor szerint éppen csak elérte a hitvány szintet, legszívesebben ott helyben felképeltem volna, mert miatta lett szarabb az én gyógynövénytan beadandóm, ugyanis ahelyett, hogy saját magammal foglalkoztam volna azon voltam, hogy az ő tanulmányait egyengessem. Soha többet nem esem ebbe a hibába.

Viszont akármennyire is gyűlöltem jelen állapotomban Waldent, azt mégis meg kellett hagyni, hogy rettenetesen hiányzott az az önelégült feje, a kócos rendezetlen haja, még az a furcsa elmebeteg csillogás is ami mostanában ott tükröződött a kék szemekben, nos még az is hiányzott. Kezdett olyan érzésem lenni, hogy több időt tölt mostanság Vestával, mint velem és emiatt mérhetetlen féltékenységet éreztem. Egyrészt azért, mert a bátyámat elveszik tőlem, másrészt meg, mert a legjobb barátnőmet is. Talán ha kevésbé lennék önző és ragaszkodó, akkor örülnék annak a kapcsolatnak, ami kezd kibontakozni kettejük között, de most még azon a szinten tartok, hogy a falra mászok attól ha olyan pillantásokat vetnek egymásra a jelenlétemben.

Megnyikordult a pad ahogy felültem rá és sóhajtva fújtam ki az eddig bent tartott levegőt. A karórám szerint már éjfél is elmúlt pár perccel, ami azt jelenti, hogy Walden késik – megint – és egyáltalán sem akarok egyik prefektus – vagy ne adj isten házvezető esetleg tanár – kezére jutni, mert épp kimenőt adtam magamnak és a kastélyban lófrálok. Csizmás lábaimat idegesen lóbálom és már olyan régóta ülök a kezemen, hogy lassan kezdenek annyira elzsibbadni, hogy nem is érzek semmit. Aztán egyszer csak léptek hangja üti meg a fülemet, amik közelednek a használaton kívüli tanterem felé és ahogy az ajtóhoz érnek lelassulnak. Csak remélni merem, hogy nem Friccs így visszafojtott lélegzettel várom, hogy vajon aki belép azon a tölgyfa ajtón a bátyám lesz-e vagy sem. Szerencsémre pár másodperccel később Walden nyúlánk alakja tűnik fel én pedig megkönnyebbülten adom ki magamból a levegőt, amit ha tovább bent tartok bizonyosan elájulok.
- Nézzenek oda, hát eljöttél – gúnyos mosolyra húzódnak az ajkaim, ahogy leugrok a padról és közelebb lépkedek a fiúhoz – Már kezdtem azt hinni, hogy elfelejtettél vagy ami még rosszabb úgy döntöttél nem érdemlem meg a társaságod – figyelem az arcát, a vonásait amikre olyan precíz pontossággal helyezi fel a faszfejek álarcát, hogy szinte senki sem lát át rajta – kivétel persze engem.
- Szóval mesélj drága testvérem, miért vagy mostanában annyira eltűnve? Tán felcsináltál egy lányt és a drága menyasszonyod elől dugdosod a zabigyereked? – természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem erről van szó de valahol talán megkönnyebbülnék, ha csupán egy tervezetlen gyerek miatt viselkedne furcsán nem pedig a Nagyúr iránti imádata hülyítette meg.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 16 Dec. - 22:57

Cheya & Walden


Mostanában egyáltalán nem találkozok a húgommal, nincs nagyon időm rá. Rengeteg tennivalóm van a Tiltott Rengetegbe, amik nem tűrnek halasztást. Mert ha nem teszem meg azt, amit tennem kell időben akkor le is bukhatok. Nem hagyhattok magam után nyomokat és nem engedhetem, hogy valaki rábukkanjon arra a helyre, ahol kísérletezni szoktam. Egyre jobb és jobb vagyok benne, mert ahogy a mondás tartja a gyakorlat teszi a mestert. Már csak egy kis idő kell és jöhetnek az emberi kísérletek is. Már lassan kitapasztalom, hogy lehet valakit minél hosszabb ideig kínozni anélkül, hogy meghaljon. Már lassan tudom, hogy mit kell elvágni, metszeni és törni a legnagyobb fájdalomhoz. Ezt a tudásomat kamatoztatni is fogom majd az életben, főleg ha a Nagyúr feladatot add nekem, mint nemrég. Szegény mugli, a sikolyai csak még jobban felhúzták az agyamba azt a bizonyos kereket, amitől beindul a fantáziám és különféle dolgokat tudok kitalálni az áldozataimnak. Sajnos nem használhattam a Cruciatus átkot, a nyomjel miatt, nem lenne jó ha már most lebuknék a Minisztérium előtt. Kést és különféle dolgokat vettem magamhoz segítségül, de azok is meghozták a kellő hatást. Elnyertem a Sötét Jegyet és itt csak az a lényeg.
De azért hiányzik nekem Cheya, ezt nem tagadom. Más előtt nem mutatom ki, de ez szinte nyílt titok. Ezért is mentem bele a késő esti találkozóba egyből, bár most is kések, mint mindig. Remélem, hogy addig nem kapják el szegényt, bár ha igen akkor diszkréten kiröhögöm. Kezd olyan érzésem lenni, hogy sejt valamit a kapcsolatomról Vestával. Nem tudom biztosan, mert neki nem olvasok a fejében, nem lenne fair dolog. Meg hát ő az egyetlen ember akiben megbízok, így nincs is rá okom amiért kéne. Az a normális dolog, ha a két testvérnek vannak titkai egymás előtt, ezekkel lehet felhúzni a másik agyát. Bár azt nagyon remélem, hogy pasi ügy nincs előlem eltitkolva. Tudja ő is, hogy ha megtudom akkor bizony nagyon rossz vége lesz a dolognak. Először nekem kell bemutatni a férfit akivel lenni akar, és ha én azt mondom, hogy rendben van, akkor lehet vele. Ha nem... akkor pedig azt teszem amihez a legjobban értek. Megkínzom a palit.
Csuklya a fejemen és úgy sétálok végig a folyosókon egyenesen a terem felé, ahol megbeszéltük, hogy találkozunk. Mielőtt belépnék azért még egy macska nyávogást imitálok, hogy egy kicsit megijedjen a lányka, majd nagy vigyorral lépek be az ajtón.
- Ki nem hagynám ezt a találkozót. Kacsintok rá mosolyogva, majd amint közelebb jön a lány átkarolom.
- Gondolkoztam rajta, hogy megérdemled-e. Azért nem mindenki lóghat a suli leghelyesebb és legmenőbb srácával. Remélem ezt megérted. Nevetek fel halkan, majd egy gyors hangtalanítást végzek az ajtón a pálcám segítségével, aztán elengedem és felhuppanok az egyik padra.
- Igen, ez így van. Már három gyerekem van és a negyedik gyerek jön. Forgatom meg a szemeimet, majd leveszem a taláromat, és felhúzom az ingujjakat, s a kezeimmel megtámasztom magam a hátam mögött.
- Fontos dolgokat intéztem el, a jövőmet alapoztam meg.


Ugrisziv    §§ Bocsánat, hogy csak most Sad §§ ™
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Vas. 25 Dec. - 19:29
Talán jobban tettem volna, ha Vesta mellett maradok a hálókörletben és szépen megvárom a fenekemen a következő napot, amikor is két óra között lecsapok a bátyámra, hogy jól beolvassak neki amiért van képe ilyen sokáig mellőzni a társaságomat és a szemére vetni, hogy lassan már jobban érzem Shanet az idősebb testvéremnek, mint őt. Szeretnék jól beolvasni neki, de már előre érzem, hogy úgy foguk örülni a társaságának, mint majom a farkának és elpárolog a mérgem nagy része, ahogy beveti a kisfiús vigyorát. A gazember!
Fogalmam sincs, hogy milyen kifogással állhatnék elő, mivel menthetném a bőröm, hogy ha Friccs Flitwick elé visz, mert elkapott éjszaka egy használaton kívüli teremben, messze a hálókörletemtől. Már érzem magamon anyám megvető pillantását és hallom apám dühös kifakadását, hogy nem igaz, hogy nem bírok normálisan viselkedni. Előre tudom, hogy általánosítani fogják a helyzetet, még akkor is ha tudják, hogy egy kezükön meg tudnák számolni a kihágásaimat a Roxfortban eltöltött hat évem alatt – már azokat, amiknél lebuktam.
Jogos a felvetés, hogy vajon Walden megér-e ekkora kockázatot. Nem csak pontlevonással fogják súlytani a házamat hanem még rivallót is fogok kapni és az egész iskola hallani fogja apám üvöltését, nyilvánosan fog megalázni és mindenki rajtam fog röhögni.
Görcsösen markolom a pad szélét miközben lélegzetvisszafojtva várom a fejleményeket. Már várom Friccs zsírosan összetapadt tincseit, ahogy a gonosz vigyort is ami majd kiül az arcára, amikor megpillant. A Roxfort diákjainak hírhedt ellensége helyett azonban más valaki tűnik fel az ajtóban és sokkal kellemesebb látványt nyújt, mint az öreg gondnokúr.
- Ne hazudj – dorgálom meg amikor közli, hogy ki nem hagyná a találkozónkat. Sajnos tisztában vagyok vele, hogy mára már felcserélődtek az értékei és ha valami aranyvérű őrültségben kellett volna részt vennie biztosan háttérbe szorulok ma estére is. Ettől függetlenül egy mosollyal az arcomon lököm el magam a padtól és haladok lassú, vontatott léptekkel amik igencsak nehezemre esnek, hiszen legszívesebben odarohannék hozzá.
- Legközelebb majd sorszámot tépek, te szívtipró – halkan elnevetem magam és a nyaka köré fonom a karjaimat miközben egy apró puszit lehelek tökéletes arcára. Mélyen beszívom magamba az ismerős Walden-illatot mielőtt eleresztene és biztonságossá tenné a termet, a kellemetlen látogatók ellen.
- Sajnálom azokat a kölköket – összefonom a karjaimat a mellkasomon és viszonozom a szemforgatást – A jövődet alapoztad meg – minden egyes szónál, amit megismétlek egy lépést teszek felé majd összeszűkült szemmel méregetem. Biztos vagyok benne, hogy ez nem jelent sok jót és nem tudom, hogy szeretném-e ha felvilágosítana arról miket is vitt véghez, amíg elintézte azokat a fontos dolgokat. Megborzongok egy pillanatra, ahogy eszembe jutnak miféle őrült terveket szövögetett a nyáron míg otthon voltunk, amikor is csak egy legyintéssel meg egy kényszeredett kacajjal elintéztem és nem vettem komolyan.
- És mégis mire jutottál a jövőd alapozása közben? – érdeklődve pislogok fel rá, mert attól függetlenül, hogy én sem tartozom az alacsonyabb lányok közé Walden még rám is rám vert jó pár centit és még így is, hogy a padon támaszkodik, magasabb nálam – Nem tetszel nekem, Walden. Karikásak a szemeid és beesett az arcod – megragadom az állát és közelebb hajolok hozzá, hogy jobban szemügyre vegyem majd egy sóhaj keretében elengedem és hátrébb lépek.
Nem tesz jót neked ez a jövőalapozás – állapítom meg egykedvűen – Talán segíthetnék… -


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 21 Jan. - 23:04

Cheya & Walden


Tudom jól, hogy nagyon kevés időt töltök mostanában Cheyaval, de meg kell értenie, hogy a teher a vállamat nyomja, meg kell felelnem a családfőnek, meg kell mutatnom, hogy igazi Macnair vagyok, hogy belőlem is válhat fontos személy. Tudom, hogy csak Apa úgy fogja azt mondani nekem, hogy büszke rám, ha nevem lesz a varázslóvilágban. S ez csak egy féleképpen sikerülhet, ami nem más, mint a Sötét Nagyúr mellett harcolni és kivívni az elismerést. Halálfalóként sokkal több lehetőségem van arra, hogy az emberek rettegve ejtsék ki a nevemet, hogy féljenek tőlem, hogy tiszteljék a Macnair családot, hogy a lábaink előtt heverjenek, mint a kutyák vagy a sárvérűek, mert hát őket csak egy lapon lehet venni, azok állatok, akik arra születtek, hogy szolgáljanak minket tisztavérű varázslókat.
De legalább amíg én intézem a teendőimet, vigyáznak a húgomra. Shanieben bízhatok, tudom, hogy megvédi őt, amikor én nem tudom. Mert mostanában legtöbbször későn tudok meg dolgokat, s ezt nagyon sajnálom. De senki ne higgye azt, hogy felejtek, bárkit, bárhol, és bármikor megölök ezért a nőszemélyért. Kis szerencsés, örüljön, hogy ilyen menő bátyja van. Engem nem nagyon zavarna, ha elkapna a gondnok uraság, nem egyszer voltam büntetőmunkán azért, mert kiszöktem esténkét a Tiltott Rengetegbe. S furcsa módon, engem nem büntetnek rivallókkal az ősök. Aminek nagyon, nagyon örülök. Bár apa azt tudja, hogy mit csinálok, hiszen írtam neki levelet, természetesen konkrét dolog nincs benne, csupán kódnyelvvel van leírva az, hogy halálfaló biznisz.
- Uhh, ha sorszámot tépsz akkor eléggé a végén leszel. Elég sok a jelentkező a társaságomra. Vigyorgok rá, majd elmosolyodom a puszira és amint levédem a tantermet a látogatók elől, visszafordulok hozzá.
- Én is... ilyen nagynénivel, mint te vagy nehéz lesz az élet. Vigyorgok rá s a tekintetemmel végig követem minden lépését, ahogy közeledik felém. Szerencsémre sikerültek a terveim, és végrehajtottam a legelső feladatomat, és sikerült elnyernem a Nagyúr bizalmát, s bevett a katonái közé.
- Sikerült megtennem az első lépéseket. Vonok vállat, majd egy idő után elhessegetem a kezét az államtól.
- Tudom jól, de ez egy fárasztó dolog. Sóhajtok egyet, majd a szemébe nézek hirtelen, amint szóba hozza azt, hogy segíthetne.
- Nem! Ezt egyedül kell végig vinnem, te maradj ki ebből, Cheya! Sőt, jobb ha nem is tudod, hogy miről van szó. Lepillantok a Jegyet viselő karomra, és látom, hogy egy nagyon kicsit kilátszik a tetoválás. Gyorsan elfordulok és lentebb húzom a felsőt egy olyan mozdulattal, mintha csak nyújtóznék. Remélem nem látta meg...


Ugrisziv    §§ Bocsánat, hogy csak most Sad §§ ™
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

walden & cheyanne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-