Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marcus & Minerva EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marcus & Minerva EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marcus & Minerva EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marcus & Minerva EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marcus & Minerva EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marcus & Minerva EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marcus & Minerva EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marcus & Minerva EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marcus & Minerva EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 7 Dec. - 15:50


Marcus & Minerva

A munka az munka. Akármennyire is fáradt az ember, muszáj a beosztást követni. Ma egész nap szinte órákat tartottam, minden évfolyamot végigvittem és egy szerencséjük, hogy olyan jók az idegeim, különben már ki tudja, mi történt volna. Még az apróságokkal könnyű is, hiszen oly sokat szeretnének tudni! De a sok éves tapasztalat miatt már megbirkózom az idősebbekkel is. Vacsora után, némi rendrakással fűszereztem a mai napomat, aztán pedig mikor már biztos voltam benne, hogy minden kis diák elvonult a hálókörletébe, nekivágtam a földszintnek, ahonnan majd indulnom kell járőrözni. Természetesen útközben szembetaláltam magam pár fiatalabb diákkal, akik mentegetőzve próbálták elkerülni a találkozást, de hát a lépcsők az én kezemre játszottak.
- Mr. Bloom, már három hónapja az iskolában van, ne mentegetőzzön nekem azzal, hogy még mindig nem tudja, merre van a klubhelyisége! - Kezemmel intettem egyet felfelé és amikor megláttam, hogy eltűnnek a hetedik emeleten, tovább is indultam. Néhány festmény mosolyogva integetett és vidáman köszöntött útközben. Még mindig megmelengeti a szívemet ez a csodálatos fogadtatás, pont úgy, mint amikor először léptem ide be. A földszintre érve, meglepődöttem találom szemben magam Marcus Pagievel.
- Á, Mr. Pagie! Csak nem magát is ide osztották be? Mondja csak, hogy boldogul a diákokkal? - Még ha nem is közösen fogunk járőrözni, akkor is egy kicsit feltartom őt a kérdéseimmel, hisz érdekel, hogy ilyen fiatalon, hogyan viselkednek vele a Roxfort diákjai. Amióta itt van, még nem volt túl sok alkalmunk beszélgetni erről azt hiszem.



» Fiatal test, idős lélek «



Kezdődjék hát ◘  ©

Vissza az elejére Go down

Marcus & Minerva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-