Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ren & Halcyon EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ren & Halcyon EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ren & Halcyon EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ren & Halcyon EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ren & Halcyon EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ren & Halcyon EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ren & Halcyon EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ren & Halcyon EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ren & Halcyon EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 7 Dec. - 21:24


It's keeps getting better, whatever forever

Kedves Eagle!
Minél több időt töltök távol az otthontól, annál inkább érzem, hogy mennyire nem normálisak a dolgok. Mintha minden,ami itt van helyénvaló volna és egyúttal mindent, ami ott van egyszerűen abnormális. Én meg idióta vagyok, amiért úgy írogatok neked, mintha élnél. Mert nem élsz. De amíg nem láttam a testedet addig nem akarom elhinni. A temetésed nevetséges volt. Sötétedett és apa homokot szórt a Temzébe és úgy tett, mintha azok a hamvaid lennének. Tiltakoztam, vitatkoztam velük, aztán pedig nem akarták, hogy visszajöjjek a Roxfortba. Nem tudom mit csinálnék, ha folyamatosan a kommunában kellene lennem. Velük. Nem bírnám mert…


Mi a francért csinálom ezt megint? Nem írhatok többet a bátyámnak, egyrészt azért, mert hülyeség, másrészt pedig azért, mert már nincs, aki elolvassa a leveleket, amikben arról picsogok, hogy mennyire furák a dolgok nagyjából mindenhol. Sajnos megszoktak. Minden hónapban kétszer írtam Eagle-nek és ő minden hónapban kétszer, menetrendszerű pontossággal válaszolt. Hát most már nem fog. Vagy nem tudom.  A túlvilágon vajon nyitva van hétvégén a posta? Vagy van egyáltalán? Lehet, hogy semmi nincs, se posta, se túlvilág, de akkor vajon mi lesz a halottakkal? Nem hiszem, hogy köze lenne ahhoz, amiben a szüleim hisznek. A lélek nem keres otthont egy másik testben,növényben,állatban,tavikavicsban vagy ki tudja miben. Szerintem egyszerűen csak felpárolog valahová vagy teljes egészében eltűnik.
Megrázom a fejem, összegyűröm a levelet és egyszerűen csak kivágom az egyik közeli ablakon. Szükségtelen az egész, nem kellene ezen gondolkodom,mert úgysem tudok segíteni magamon. Inkább törökülésben helyezkedem a padló egyik olyan pontján, ami nem tűnik vészesen retkesnek, becsukom a szemem és próbálom irányítani a légzésem az otthon használt gyakorlatok egyikével. Nincs kedvem elrontani a saját kedvem ezzel a fölösleges gondolkodással.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 10 Dec. - 8:52


Nem állt szándékomban ma túlzottan megerőltetni magamat. Őszintén nem tudom, mit kap az a mintadiák, aki nem jelenik meg a büntetőmunkáján a lehető legpontosabban. Sosem próbáltam és hát most épp időszerűnek éreztem, hogy a gitárommal (amit mindig a hátamra csapok, akárhová is megyek) nekivágjak a tornyoknak, és nem tudom, csak úgy 'kibújjak'. Mondjuk 90%-ban biztos vagyok benne, hogy a tanár át fog kutatni mindent, hogy megtaláljon és elcipeljen a büntire. Ne már! Szomorúfej.
Úgyhogy pontosan így történt az, hogy a lépteim közepette, és valami dalt fütyörészve (csendben) átbuktam azon a lányon, aki a folyosó padlóján ücsörgött. Aztán jól orra is estem, még mielőtt a gitáromnak valami baja lesz.
- Ó, hát Merlinere, miért kell neked itt, mások lába alatt üldögélned, mit aki jól végezte dolgát? - Rimánkodom, miközben leveszem a hátamról a gitárt és óvatosan a falnak támasztom, és közben egyik kezemmel meg megtapogatom magam, és rájövök, hogy valójában csak jól lehorzsoltam a karom, na meg, hogy biztos a csajnak is fájt a bakancsom orra. Mondjuk ezt nem teszem szóvá. A felkeléssel viszont inkább nem rohanok.
- Egy szerencse, hogy a gitárnak nem lett baja. - Jegyzem meg még mellékesen, mint aki nem tudja, hogy amúgy tök könnyen meg lehet javítani egy varázslattal azt, ha eltörne. Jólvan, valamivel bele kell állni másokba.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 14 Dec. - 21:38


It's keeps getting better, whatever forever

Próbálom rendesen végezni a gyakorlatot, csak a saját légzésemre figyelek, a cél, hogy a levegővételeim folyamatossága töltsön ki minden teret a koponyámban. Teljesen jól haladok a dologgal és már szép lassan érzem, ahogy elcsendesül az elmém, kezdem jobban érezni magam.  Mintha a szívem dobogása is szépen lassult volna, mikor hirtelen olyan impulzussal találkoztam, amire egyáltalán nem vágytam és nem is számítottam.
Egy srác konkrétan gitárostul esett át rajtam, miközben sikeresen oldalbarúgott. Fájdalmasan szisszentem fel, megmondom őszintén anélkül is remekül tudtam volna tovább élni, hogy valaki alaposan lerúgja a vesém, pláne puszta véletlenből és, ahogy nézem még azt sem várhatom tőle, hogy elnézést kérjen.
-Talán, mert jól végeztem dolgom- válaszolom fájósan tapogatva az oldalam, de a pozíción eszemben sincs változtatni, ugyanúgy törökülésben maradok.  Az érkezőt láthatóan csak a gitárja érdekli, az cseppet sem, hogy alaposan megbarátkozott kis testem a lábával és nem nagyon vagyok oda az érzésért. Ez holnapra egész biztosan belilul!
-Ha már itt tartunk…-kezdek én is ágálni, annak ellenére, hogy sosem volt szokásom- neked fájna, ha a lábad elé néznél? Vagy szimplán csak mindenkin és mindenen átgyalogolsz, mint valami veszett bivaly?
Nem vagyok ma hű a hippi értékrendhez, de valahogy nincs is kedvem játszani a virággyermeket, mikor kishíján agyontaposnak, mint bamba boci a kis virágot a réten.
-Tényleg a gitár a legfontosabb…-jegyzem meg még szemforgatva, ezután abbahagyom önmagam aggódó tapogatását és a srácra nézek, méghozzá elég bosszúsan.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 21 Dec. - 12:00


Igazából viszonylag nyugodt tekintettel pillantok már másodszorra a lány felé. Ja, hiszen megbizonyosodtam róla, hogy a gitár rendben van; mert tényleg ez a legfontosabb. Nem törődve azzal, hogy a dzsekim ujja már lassan átitatódik a horzsolás okozta vérrel, egyszerűen csak lassan felguggolok.
- Nem hinném... legalábbis a padlón ücsörgés nem ezt mondja nekem. - Feleselek vissza, mintha annyira tisztában lennék azzal, hogy a lány valójában mit csinál és mit nem, meg hát amúgy sem igazán érdekel, ha tisztázni akarnám magam.
- Tudod, megszoktam, hogy az emberek nem a padlón ücsörögnek a folyosón. Hanem mondjuk a padokon. És általában nem a földet szoktam nézegetni miközben sétálok. - Jelzem határozottan fellépve a kérdésére. Szerintem igazam van. Én sosem üldögélnék a padlón... vagyis, hát ilyen forgalmas helyen biztosan nem. Igazítok egyet a gitáromon, amikor Halcyon megjegyzést tesz rá. Kicsit közelebb húzom magamhoz, így biztonságosabbnak érzem. Amúgy nem vagyok valami nagy haragtartó matyi, csak ha a gitáromat bántsák, akkor általában felhergelnek kicsit. Természetesen még a mai napig sokszor mugli fejjel gondolkodom az ilyen dolgokban és hát nem mondhatnám, hogy lenne rá pénzem, hogy egy újat vegyek.
- Fontosabb, mert ez az életem. - Jegyzem meg kicsit bosszúsan és lassan felegyenesedek, mert elhalt a lábam és nem mellesleg bakancsban sem kellemes guggolni. - Úgyhogy azt hiszem, egyértelműen megállapíthatjuk, hogy ebben a vitában esélyed sincs nyerni, mert ez most a te hibád volt!

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Ren & Halcyon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Halcyon Wren
» John & Halcyon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-