Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Doris & Walden EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Doris & Walden EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Doris & Walden EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Doris & Walden EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Doris & Walden EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Doris & Walden EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Doris & Walden EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Doris & Walden EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Doris & Walden EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 18 Dec. - 13:18

Doris & Walden


-Ma az idióta ötleteim egyikét akarom véghez vinni, kihúzni ezt a dolgot a bakancs listámról. Be fogok lopózni a lányok hálókörletébe és az egyik lány mellé fogok úgy feküdni, hogy felveszem valaki más alakját. Igaz, ez menne százfűlé-főzet nélkül is, hiszen az összes házban vannak olyan lányok, akik bármit megtennének nekem. Jahj, de szeretek ilyen k*rva helyesnek lenni, istenem. De végül a választásom a Hugrabug házára esik, s már meg is van az ideális célpontom, akiről tudom, hogy nagyon sokáig szokott aludni még akkor is ha óra van. Őt persze nem akarom megfektetni, hiszen úgymond a legjobb lánybarátom, de azért kíváncsi leszek az arcára, amint meglát maga mellett. Már egy ideje megfőztem a főzetet, tegnap pedig beszereztem az utolsó hozzávalót, az egyik hugrabugros lány hajszálát. Sokat gondolkoztam azon, hogy ezt, hogy szerezzem meg. Vagyis hát elég hajszál van a párnámon, de most nem ez a lényeg. Csak olyan alakot akartam felvenni, amiről ha ez kiderül le tudjam tagadni. Szóval egy sárvérű testét kell magamra ölteni. Úristen, még a gondolatától is irtózok, de ezért a tréfáért muszáj áldozatokat hozni, senki nem gyanakodna rám s még úgy sem, ha tegyük fel Doris elmondaná valakinek. Az összes prof tudja, hogy milyen a természetem és, hogy elítélem a mugliszármazásúakat. A célpontom szerencsémre éppen kiszökött az éjjel, hogy találkozzon valakivel, aki titkos üzeneteket küldött neki névtelenül. Vajon ki lehetett az a titkos hódoló? Nem is tudom. A kedvenc helyemen a Tiltott Rengeteg előtt kellett volna találkoznunk, de én útközben lest álltam és egy kábító átok segítségével ledöntöttem a lábáról a leányzót, majd kitéptem egy hajszálát. A biztonság kedvéért kitöröltem az emlékeit erről az éjszakáról, és az átváltoztatástan udvarra vittem, hogy azt higgye, hogy alva járt, talár nélkül. Szükséges volt ez a dolog, mert nekem nincs ilyen kisméretű griffes női ruhám.
Elintéztem, hogy az áldozatom még be is kerüljön az ispotályba azzal, hogy olyan emlékeket ültettem abba a kicsi fejébe, ami egy kisebb elmeháborodást okozott. Ezt pedig nem tudja más senki, csakis én.
Az egyik mosdóban állok és beledobom a hajszálat az italba, majd megszagolom ezt a trutyit. A hányás szintjén állok, olyan szaga van. Látszik, sárvérű volt az alapanyag. Befogom az orromat a két ujjammal, majd úgy hajtom le a mérget. Körülbelül ahogy lenyelem, úgy akar visszajönni. Nem engedem, hogy kijöjjön. Ez nagyon undorító. Összegörnyedek és köhögni kezdek, miközben furcsa bizsergető érzést érzek a végtagjaimon. Amint felegyenesedek már látom magam a tükörben, vagyis hát nem magamat hanem a varázserőt lopó nőt. Átveszem a talárom, miközben azért megnézem az adottságaimat. Hááát, ha nem lenne sárvérű akkor talán... Na mindegy.
Az utam egyenesen a hálókörlet felé vezet, majd amint odaérek megkérdezem az egyik "háztársamat" a jelszóról, s már megyek is be. Körülpillantok a helyen, és elundorodom. Mindenhol sárga... fúj. Megkérdezem az egyik illetőt, hogy Doris hol van, és szerencsémre még alszik. S tökre egyedül. Elvigyorodom, majd felsétálok a szobába és melléfekszem, majd átölelem. Érzem, hogy az álcámnak pont most lett vége. Az egyik kezemet azért a férfiasságomra teszem védően, hogy azt majd ne tudja támadni. Amint arra az oldalára fordul ahol én vagyok és kinyitja a szemét, az én tízmilliós vigyorom tekint majd rá.


Ugrisziv    §§ <333 §§ ™
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Vas. 18 Dec. - 15:34
Walden • Doris

Egyre jobban közeledik a december és már annyira közel van a karácsony, amit én pedig nagyon nem várok. Lassan ideje lenne, hogy leírjam a helyzetet Joy néninek és megkérjem, hogy engedje az odaköltözésemet, mert én nem tudok otthon tovább maradni. Annyira minden nehezedik rám és annyi minden nem mondhatok el otthon, hogy minden egyes otthon töltött pillanat szar. De egy ideje már nem is gyötörnek annyira a rémálmok, mintha minden kezdene visszaállni a tavaly nyár előttibe, csak hát.. Shane mostanában olyan.. olyan fura, még mindig nem önmaga, de talán majd szép lassan újra olyan lesz, mint amilyen eddig, újra beszólogat és olyan undorító mosoly fog kiülni az arcára, amilyen Waldenére szokott, akivel egy ideje már nem beszéltünk és még egy meglepő dolog azon kívül, hogy ez egy mardekáros fiú.. ő a legjobb barátom. Magam sem értem, hogy mikor, miért és hogyan alakultak így a dolgok, de tényleg fontosa nekem és szeretem őt, pedig nem érdemli meg, nagyon NEM.
Reggel van és korán van, tényleg nagyon korán, nyolc óra lehet, mert a többiek öltözködnek és készülődnek az órára. Én nyugodt szívvel alszok tovább, mert nem akarok én bemenni most sehova sem, ma kiveszem a betegszabadságomat és pihenni fogok. Igaz a csajok megkérdezték, hogy nem megyek e esetleg vélük, de hát választ nem kaptak, csak fejemre húztam a takarómat és elaludtam magzatpózban. Fáradt vagyok én most ahhoz, hogy olyan butaságokat hallgassak, mint a bájitaltan. Nem akarok én most senkivel sem beszélgetni, így inkább minél előbb álomba akarok szenderülni és reménykedem benne, hogy semmilyen marhaságot nem fogok álmodni.
Mikor kinyitom a szememet.. hát.. nem is tudom, de kinyitottam és valami furcsa dolog kerít hatalmába. Olyan, mintha valaki magához ölelne és mikor lenézek egy férfi kezet látok magamon, lehet még csak hallucinálok, így becsukom és mire kinyitom reménykedem benne, hogy eltűnik, de még mindig ott van. - Mi a  fasz van már? -  lendül a kezem, jobban mondva a könyököm a srác ágyéka felé, de mintha valami nem engedné, hogy megüssem. Gondolkods nélkül fordulok és tekerem magam alá, miközben a kezem lendülne, hogy megüssem de megállok. - Walden? - az agyam nem akar hinni a szememnek.. Mi a franct keres ez itt? - Eszednél vagy? Hogy jutottál be ide? Mi lesz ha meglátnak? - teszem fel a kérdéseket és.. nem, nem kell azt hinni, hogy nem haragszom rá, de hát..
music • words



Vissza az elejére Go down

Doris & Walden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-