Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

a bosszú hidegen tálalva a legjobb EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

a bosszú hidegen tálalva a legjobb



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Octavia Warrington

Octavia Warrington

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
zhenya katava

»
» Vas. 18 Dec. - 13:21
Busted! or nor.
#Waldenka #szabalyszego #nevarjkegyelmet
#legyelhozzamkedves #vagy #szepenkicsinallak

Ha valaki úgy gondolja, az egyetlen előnye annak, hogy prefektus vagyok az, hogy takarodó után is kint lehetek a folyosókon, az téved. Ezt a posztot betölteni nem csak esély arra, hogy kicsesz azokkal, akiktől 0-24 kaparnád a falat, hanem arra is, hogy rövid ideig olyan csendesnek láthasd a folyosókat, mint napközben soha. Teljesen más hangulatot keltenek a kőfelületek, amikor nem verik vissza a zsibongó diákcsoportok hangjait, hanem mindössze a halk lépéseid simogató zaját. Az ember olykor még a saját gondolatait is hallja, nem csak cipőtalpának kopogó neszét.
Amikor prefektussá választottak, hallottam egy-két szóbeszédet arról, biztos azért kellett a pozíció, hogy kitűnjek a tömegből. Hát fogalmam sincs, hogy melyik gyengeelméjűnek jutott eszébe ilyesmi, de abban biztos vagyok, hogy barlangban él – és most kihangsúlyoznám, hogy elég furcsa ilyet mondani oroszlánként – ugyanis hírnevem akaratlanul is megelőz. Az ostobák amúgy nem tartoznak a munkakörömben, a fajtájuk nem az én asztalom, elég könnyen le is pereg rólam minden rosszmájú megjegyzésük, tehát sajnos együtt kell azzal élniük, hogy még csak egy percemet sem rontották el. Sőt, egyenesen szórakoztatónak találom, ha magamról hallok téves információkat, szóval szívesen teszem izgalmassá a napjukat azzal, hogy engedélyezem nekik a rólam szóló témák diskurálását.

Lassan véget ér számomra is a mai nap, és a héten ötödjére nem történt semmi, zsinórban méghozzá. Úgy látszik, a felnőttek köreiben zajló események nagy hatással vannak mindenkire, a félelem pedig mindig eltántorítja az embert a meggondolatlan cselekedetektől. Mindössze ezzel tudnám megindokolni a több napos nyugalmat a folyosókon.
Gabalyodó gondolataimból egy talár elegáns suhanása zökkent ki, amikor a következő folyosóra fordulok. Úgy látszik, a mai nap mégsem lesz annyira eseményszegény, mint azt gondoltam. Sajnos – nem sajnos – ismerem a szabályt szegő illetőt, így mielőtt még megpattanna, arra a döntésre jutok, csak felhívom a figyelmét arra, épp most vett el buta tettével jó pár pontot a házától.
- A "takarodó után tilos a folyosókon tartózkodni" melyik része túl bonyolult ahhoz, hogy parányi agyad feldolgozza? – szólalok meg végül arra várva, hogy Macnair megálljon és felém forduljon. Értem én, hogy a mugliszületésűek nem éppen a szíve csücskei, de ha tippelhetnék, az aranyvérűeknél is alap, hogy az arcába néznek annak, aki hozzájuk beszél, szóval kötve hinném, hogy nagyban tenne rám és tovább haladna. Ami ezt illeti, remélem, nem szándékozik elfutni – bár a mardekárosok gyávaságáról sokáig lehetne beszélni – hisz annyira felesleges lenne, mint halottat újraéleszteni. Láttam, hogy itt volt, és mivel a Roxforton belül is létezik egyfajta hierarchia, amiben ő alattam helyezkedik, valószínűleg, ha sor kerülne rá, nekem hinnének. Nyert ügyem van, akár tetszik neki, akár nem...





Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 4 Jan. - 22:48

Octavia & Walden


- Ne visíts már, mint egy disznó akit éppen most akarnak leszúrni! Kiabálok rá és teljes erőből hasba rúgom. A pálcámat elhúzom a célszeméllyel ellentétes irányba, hogy a kötelek amik rajta vannak még jobban fojtsák szegény árvát.
- Ki fogom vágni a nyelved! Érted, ki vágom! Sziszegek az arcába miközben két ujjammal közrefogom az állát és szorítom össze.
- Megmondtam neked, hogy nem nézhetsz a húgomra, nem? Kis perverz f*sz! Elengedem az állát, majd teljes hasba vágom. Összegörnyedne ha tudna, de a teljes legalább tíz kötél fogja át és tapassza őt a fához, hogy ki tudjam élni rajta a beteges elmém minden vágyát. Egy ördögi fény csillan meg a szememben, majd rászegezem a pálcámat.
- Silencio! Elveszem a hangját, majd hátrébb lépek tőle és hirtelen teljesen nyugodt tekintettel nézek rá, miközben szépen lassan a mellkasa felé emelem azt az eszközt, amivel most olyan kínt fogok neki okozni, amit soha nem érzett még.
- Crucio!  Ejtem ki a főbenjáró átkot félelmetesen halk hangszínnel, és összehúzott szemekkel nézem végig ahogyan vonaglik a fájdalomtól, de minél jobban vonszolja magát annál jobban tekerednek köré a fogva tartó kötelei és csak szorítják a bordáit, folyamatosan tátog, némán kiált segítségért. Néhány percig még hagyom ebben az állapotban, majd közelebb lépek hozzá.
- Exmemoriam, sonorus. Törlöm ki az emlékeit, s adom vissza a hangját a fiúnak, majd egyenesen a kastély felé veszem az irányt. Teljesen le vagyok izzadva, pedig kint nagyon hideg vagy. Talán a stressz... még mindig nem tudok érzelmek nélkül végigcsinálni egy kínzást. Basszameg!
E stressz miatt nem is tudok rendesen gondolkodni és én hülye pedig nem figyelek oda, hogy merre közelítem meg a titkos átjárókat. Persze, hogy arra kellett mennem, mint az órák felé szoktam. Walden te hülye! Szemem sarkából észreveszem a prefektust, remélem, hogy nem látott meg. Gyorsabbra veszem a tempót, majd már majdnem be tudok fordulni, amikor meghallom a hangját. Lassan sóhajtva, hajamba túrva fordulok meg felé és amint meglátom, hogy ki az elmosolyodom.
- Ójaj, és most mi lesz Warrington? Mész és feldobsz? Pontot vonsz le? Közelebb sétálok hozzá, majd néhány centivel előtte állok meg csak és úgy nézek le rá.
- Szerintem mindketten tudjuk, hogy egyik sem fog megtörténni.  

Ugrisziv    §§ Kevéske  §§ ™
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Octavia Warrington

Octavia Warrington

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
zhenya katava

»
» Szomb. 18 Feb. - 10:17
Busted! or nor.
#Waldenka #szabalyszego #nevarjkegyelmet
#legyelhozzamkedves #vagy #szepenkicsinallak

Ha nem lenne büntetendő, valószínűleg már a vitriolos kis mosolyára megcrucióznám az aranyvérű, pökhendi seggét, de mivel tudtommal főbenjáró átkokért dementor puszik és azkabani cella jár, eszem ágában sincs elrontani az előttem álló, fényes jövőt és bepiszkolni a kezem egy ilyen méretes féreg mocskával, amekkora ez a Macnair. Csupasz kékzzel mégse csapok a szarba…
- Szívem szerint inkább felrúgnálak, de a feldobás sem rossz ötlet. – kezdek bele a válaszomba - Sőt, tegyél fel még pár ilyen ostoba kérdést, hátha több ihletet kapok! – ajánlom neki gúnnyal a hangomban - A pontlevonás is jól hangzik, és szívesen mondanám, hogy kívánságod számomra parancs, de egyrészt anyukám megtanította, hogy ne hazudjak, másrészt meg ez azért lenne füllentés, mert tulajdonképpen a saját akaratom rontani a szerzett pontjaitok állásán. – közlöm vele, miközben ajkaim széles, elégedett mosolyba görbülnek. Még azt sem igazán izgat, hogy csökkenti a köztünk lévő távolságot. Na és? Mit vár? Azt tesztelgeti, vajon mit ér el ezzel a tettével? Összecsinálom e magam, mert egy mardekáros senkiházi fitogtatni szeretné… a mijét is?!
Nem, nem mondanám, hogy visszaélek a hatalmammal, csupán a rám ruházott feladatokat végzem el úgy, ahogy azt el is várják tőlem. És attól még, hogy ez a seggfej aranyvérű, származása nem jogosítja fel arra, hogy kedve szerint szegje meg az iskola szabályait. Eltévesztette az intézményt, ha úgy gondolta, hogy bárki is kivitelezni fog vele, mert ereiben tiszta vér folyik. (Egyébként ettől az elnevezéstől röhögnöm kell. Mintha meghipózták volna ezeket… ami egyébként egészen logikus magyarázatot adna arra, a fajtájukból való egyes egyedek miért annyira szőkék. Már elnézést a kivételtől!)
- Szerintem meg húzd el a pofádat az arcomból, mielőtt beletaposnék… - reagálok mondandójára – És ha mégis? – kérdezek rá, mielőtt reflektálhatna – Mi lesz? Szaladsz is pennát meg pergament ragadni, hogy megírd apucinak, mennyire sötét és béna voltál? Hogy egy mugliszületésű rajtakapott, ahogy takarodó után a folyosókon bolyongsz, és nem elég, hogy jó pár pontot levont becsben tartott házadtól, de büntetésből pusztakézzel kell Hayesnél rúnaköveket pucolnod, ez pedig túl nagy teher a lelkednek, így csináljon már valamit? – folytatom szarkasztikusan keresztbe font karokkal. Igen, valóban így képzelem Macnair életét, máskülönben nem lenne egy elkényeztetett, méretes péló.







Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 25 Márc. - 9:37

Octavia & Walden


Tudom azt a jövőmről, ha így folytatom akkor nem sokáig fogom szívni még a szabad levegőt. Még annyi szerencsém van, hogy suliba járok és nem kapok nagyobb feladatokat a Nagyúrtól, de ha kikerülök innen, akkor el fog kezdődni a nagybetűs élet és egyre veszélyesebb megbízásokat fogok kapni. Nem is attól tartok, hogy meghalok egy közben, hanem a bezártságtól. Soha sem bírtam ki néhány óránál többet egy helyiségben, szóval elég hamar megőrülnék ott bent. Meg hát egy ilyen csodának, mint nekem, nem ott van a helye, nem igaz?
- Mint mondtam az előbb úgy sem fog megtörténni, nem kell fenyegetőznöd. Okosabb vagy te annál, mint látszol és tudod, hogy ha magadra haragítasz egy aranyvérűt, akkor abból jó nem származik. Viszont, ha a szövetségesed, akkor megkönnyítheti az életed itt a Roxfortban és a falakon túl is. Mosolygok rá bájosan, miközben már csökkentettem kettőnk közt a távolságot. Ahogy a Roxfortban, kint is vannak kapcsolataim, és a mai helyzetben egy sárvérűnek, egy aranyvérű szövetséges a világot jelentheti. Mert akkor talán a Sötét Nagyúr nem fogja élve fellógatni őt, és a családját, vagy elégetni őket a saját házukban. Itt csak az a kérdés, hogy Octavia lesz-e elég eszes hozzá, és elkapja azt a mentőövet, amit felé dobtam. Ha nem? Hát akkor majd vállalja a következményeket.
Elnevetem magam a következő kijelentésein, már szinte úgy nevetek, hogy a hasamat fogom, majd hirtelen abbahagyom és a kezemet ráteszem a vállára és a szemébe nézve suttogva kezdek el beszélni hozzá.
- Majdnem eltaláltad. Csak abban tévedtél, hogy nem azért mennék baglyot írni, mert levont a házamtól pontot egy sárvérű, hanem azért, mert megöltem egyet a folyosó közepén és húzzon ki a szarból. Kicsit erősebben szorítom meg a vállát, majd az agresszív tekintetem hirtelen barátságossá válik és hátrébb lépek egy lépést, elengedve a vállát.
- De persze, mint mondtam nem rég, meg is egyezhetünk. Ez egy gyönyörű szövetség kezdete is lehet.  

Ugrisziv    §§ Kevéske  §§ ™
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Octavia Warrington

Octavia Warrington

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
zhenya katava

»
» Pént. 16 Jún. - 14:59
Busted! or nor.
#Waldenka #szabalyszego #nevarjkegyelmet
#legyelhozzamkedves #vagy #szepenkicsinallak

- Bazd meg, vak vagy, vagy ostoba? Fogalmad sincs, miről beszélsz, és noha ne szándékoztam közérdekű közleményeket tenni, de látom, muszáj a szádba rágni a nyilvánvalót, így csak ma, csak miattad mégis kifejtem: pökhendi aranyvérűek nélkül is kurva jó az életem, Macnair! – reagálok kissé ingerülten cseppet sem kecsegtető ajánlatára. Ha magamra haragítok egy aranyvérűt, lófaszt se történik, míg Dumbledore az igazgató, de azért tetszik, hogy ilyen jól elhiszi az ellenkezőjét. Sőt, nem csak tetszik, egészen szórakoztat. – És azt majd én döntöm el, mi fog történni és mi nem… - teszem hozzá, amikor konstatálom, hogy közelebb lépett hozzám. Szélesen elmosolyodom és megmasszírozom orrnyergem. Annyira kiszámítható ez az ember, hogy főnyereményt nyernék, ha lottó lenne. Csakhogy nem az, a társasága pedig nemhogy fődíjnak nem nevezhető, de még csak jutalomnak sem.
És mégis mit gondol? Hogy az a pszichopata Tudjukki majd pont olyasvalakire hallgat, aki – meggyőződésem szerint – a seggét sem tudja egymaga kitörölni, ezért házimanókkal csináltatja meg… hogyne. Leheletén még érezni az anyatej szagot, és mégis igyekszik felvenni a fontos ember szerepét, humoros, egészen humoros.
- Már bocsi… - az arca előtt csettintek egyet – De épp nem a felfuvalkodott aranyvérűek még nevetségesebb nevelési módszereiről beszélünk… – vágok bele idegszaggató nevetésébe. Tekintetem a rekeszizma öblébe vándoroló tenyerére téved, és hirtelenül az az érzésem támad, hogy valami francia karrierista regénybe kerültem, egy ficsúr kívánatlan kompániájába. Nevetése egyik pillanatról a másikra abbamarad, de arra nem vennék mérget, hogy azért, amit mondtam.
Nagyot ásítok, amikor belekezd a magyarázatába. Amikor ellép, szinte lerázom magamról a mocskos virsli ujjait, amik előbb – ki tudja miért – szorítást gyakoroltak vállszirtemen és hamis komolyságot varázsolva az arcomra, a szemeibe pillantok.
- Ha így folytatod, valóban a halálba kergetsz… az unalmas trécseléseddel.
Tulajdonképpen nem tehet arról, hogy ekkora nyomorékot neveltek belőle, az a szülei számlájára írandó. Viszont legalább sikerült felépíteni az önbizalmát, talán kicsit egészségtelenül magasra is.
- Aha… - válaszolok érdektelenül csípőre tett kezekkel. Egy kis hatásszünetet tartok, mintha megfontolnám a pártfogást, aztán folytatom. – És most mit vársz? Hogy a kéjnedv súlyától lecsússzon a helyéről a bugyikám? Vagy elég lesz, ha szimplán elájulok a „vissza nem térő” lehetőség mámorától?
Nagyot sóhajtok, és mielőtt még válaszolna, úgy döntök, véget vetek ennek a meddő beszélgetésnek. Nem fogja szárazon megúszni, és nem érdekel, mivel akar megvenni.
- Inkább menjünk, hátha McGalagony-t jobban érdekli, mit tudsz felajánlani. – oldalra lépek, majd kezemmel színpadiasan mutatom az utat. Nem mintha ismeretlen lenne számára… gondolom.







Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 13 Júl. - 22:34

Octavia & Walden


- Ennyire hülye vagy, Octavia vagy csak tetted? Pillantok rá úgy, hogy a fejemet egy picit oldalra fordítom, hogy ezzel a tettemmel is nyomatékosítsam a szavait. Úgy nézek rá, mintha egy elmebajossal társalognék.
- Veszteni fog azaz oldal amit te képviselsz. S akkor magadra maradsz. Elszabadul a pokol, és akkor csak saját magadra vethetsz, hogy nem fogadtad el a segítőkezet, amit nyújtottam. Bár mit is vártam? Egy sárvérű nem értheti meg ezt a helyzetet. Biztos a szüleidtől örökölted ezt a nagy tudásodat. Sóhajtok drámaian, s szépen lassan kiül az arcomra a szokásos mosolyom, ami azt jelezheti az előttem állónak, hogy továbbra is lenézem őt.
- Ó! Te döntöd el? És mégis mit dönthetsz el? Hogy melyik ruhát veszed fel, amikor rátok gyújtják a szánalmas mugli házatokat? Nevetek fel hangosan mikor már közelebb léptem a nőhöz. A nevét már fel is írtam fejben, ő és a családja lesz az akit elsőnek meg akarok majd ölni, amint elhagytam ezt az iskolát. Hisz miért ne? Egy sárvérűvel kevesebb. Legalább nem fogja továbbra is mérgezni a földet a létezésével.
- Semmi gond, Octavia. Bújj csak a hazugságok háta mögé, hogy nem fog történni semmi és nem lesz semmi gond. Egy kislánytól nem is várunk mást, aki nincs tisztában az erőviszonyokkal, mert még a mágiát is lopta. Vonok vállat, majd amint meghallom a következő kérdését a mosolyom még nagyobb lesz az arcomon.
- Csak a te fejedben vannak ilyen képek, kedvesem. Arról én nem tehetek, hogy egyből arra gondolsz, hogy én mit tehetnék veled valahol máshol, kettesben. Csóválom meg a fejemet kuncogva miközben zsebre dugom a kezeimet. Szó, mi szó talán egy vagy két körre elvinném, akármennyire sárvérű.
- Menjünk. Mutasd az utat prefektuskám. Még félnék, hogy eltévedek a sötétben.    

Ugrisziv    §§ Kevéske  §§ ™
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

a bosszú hidegen tálalva a legjobb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-