Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Xenophilius & Jane EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Xenophilius & Jane EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Xenophilius & Jane EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Xenophilius & Jane EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Xenophilius & Jane EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Xenophilius & Jane EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Xenophilius & Jane EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Xenophilius & Jane EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Xenophilius & Jane EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 18 Dec. - 14:36

A mai napig nem szeretek ellentmondani a szüleimnek. Mégis vannak olyan dolgok, amikben úgy érzem, mára már én is dönthetek. Ők nem engednek a saját elképzeléseikből, tudom, ezért mostanra megtanultam, hogyan kerüljem el a feleslegesen megfutott köröket. Ez a mai nap is így indult. Reggeltől kezdve próbáltam rávenni magam arra, hogy bevalljam a szüleimnek, mire is készülök. Elébük álljak és végre elengedjem a hangomat, és megmondjam nekik, hogy már nem vagyok egy kislány, akit pátyolgatniuk kell. Mégsem ment. A korai vacsora után egyszerűen csak felmentem a szobámba és elkezdtem összepakolni a szükséges holmikat a táskámba.
Mindjárt itt a karácsony, és ezt a legfőbb vágyam lenne Xenoval tölteni. Vagy egyszerűen csak őt kapni karácsonyra az otthoni fánk alá. Viszont tudom, hogy idén még erre vajmi kevés esély lesz; talán a következő évben... talán addigra a szüleim is rájönnek, hogy már felnőttem és lassan itt az ideje, hogy saját életet kezdjek. Amit természetesen Xenophilius-szal fogok halálomig tölteni. Nem akarom, hogy újra csalódjon bennem - vagy legalábbis én magamban -. hogy nem jelenek meg egy randinkon a szüleim miatt. Immáron tökéletesre sikerült fejlesztenem a hopponálási tudásomat, és szerencsémre itthonról könnyen fog menni, mert már ismert a terep. Így történt, hogy megszöktem.
Ugyan csak rövid időre, egy randi erejéig és nem a világ végére, hanem Londonba, a karácsonyi vásárba. Imádom az ünnepi hangulatot, főleg a szeretet ünnepén és ilyenkor nem is vágyom másra, mint hogy azok az emberek vegyenek körül, akikkel boldog vagyok. Összébb húzom magamon a kabátomat, a hűvös átjárja minden porcikámat, és egy szerencsém csak, hogy imádom a telet és a hideget. A megbeszélt helyre és időbe pontosan érkezem, és természetesen Xeno már rég ott vár rám, mint minden alkalommal. Óriási vigyorral fogadom őt, ahogyan közeledek felé, és nem is kérdéses, hogy egyből a karjaiba vetem magam, ajkait kutatva.
- Mondtam, hogy valahogy eljutok. Ki nem hagytam volna...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 18 Dec. - 19:21
Jane & Xeno



Mérhetetlen boldogság. Elég volt arra gondolnom, hogy ma viszont láthatom Jane-t és még több közös emlékkel gyarapíthatom a közösen eltöltött boldog pillanataink tárházát. Mindig örültem ha vele lehetek egy kicsikét. Még akkor is, ha nem mindig alakulnak úgy a randijaink ahogy megbeszéljük, mert a szülők mindig hűek önmagukhoz, legalábbis az övéi mindenképpen. Mintha elevenen felfalnám a lányukat és nem találnának rá egy szép napon sehol sem! Ennyire mohó nem vagyok! Sosem vonnám meg magamtól az ő csodálatosan varázslatos jelenlétét. Nem tudom, hogy bírnám ki nélküle. A legelején annyira hihetetlen volt, hogy jól döntöttem és nem csináltam hülyét magamból, amikor beismertem neki valójában szeretem. Sokan úgy tartják, hogy egy idő után ráununk választottunkra, kiszeretünk belőle, mert semmi újat nem tud produkálni nekünk. De szerintem ez úgy badarság ahogy van és szerintem mi vagyunk az élő példa rá, hogy nem annyira nagy bűn ha valaki inkább a hosszú kapcsolat híve. Otthon nem kellett kitérő választ adnom a szüleimnek, hogy vele fogok találkozni, mert nagyon jól tudták mennyire szeretem. A rend kedvéért  még anya sütijeiből is magammal hoztam, hogy az én kedvesem lássa, tényleg igazat beszéltem a múltkor. Imádom az ő sütijeit! Be kell látnia, miért. Persze anya is jól süt, mert eddig csak az ő ízvilágát ismertem – plusz a roxfortit –, de most már tudok különbséget tenni. Választani jó és még jobb között.
Fel-alá járkáltam London utcáiban egyedül, amíg el nem érkeztem a megbeszélt helyre, ahol találkoznom kell vele. Nem mentem el, nem rohantam sehová sem, inkább hagytam, hadd találjon rám, hadd érkezzen meg. Minek sietni? A szülei így is úgy is elátkozzák a nevem, ha megtudják vagy rájönnek, a lányuk megint velem töltötte a drága idejét. Nem tudom mi járhat a fejükben, őszintén. De én nem adom fel! Nem riasztanak el a szokásaikkal a lányuktól! Mert tudom, hogy minden amit akarok az Jane és senki más. Csak ezt el kell fogadtatnom a szüleivel. Valahogy, valamikor. Az viszont nem most lesz. Nem, mert most sokkal kedvesebb elfoglaltságnak nézünk elébe. Amit kardokon ülve – nem is tűkön – várok, már csak… Megérkezik. Már látom amint közeledik felém. Máris boldog vagyok. Annyira édes! Megölel s, én vigyorát viszonozva szorosan vonom magamhoz s, gyöngéden csókolom meg. Ez egy üdvözlési forma nálunk, egy határozottan kellemes üdvözlési forma méghozzá! Az első hetekben, amikor elkezdtünk járni még szokatlan volt, mert hát… Nem tudom, még idegen volt a számomra, féltem is, hogy valamit rosszul csinálok, meg minden. Ez mára már eltűnt, nem félek. Nincs miért.
– Elhiszem. Alig vártam, hogy megérkezz és viszont láthassalak. Tudod nagyon szomorú lettem volna, ha nem jössz. Talán képes lettem volna személyesen elmenni hozzátok, még akkor is ha a szüleid az életemre akartak volna törni és pálcát szegeztek volna a nyakamhoz! De azért elhiheted, hogy örülök nem kellett ilyesmihez folyamodnom. – veszek mély levegőt és fújom ki, hogy lássa tényleg nyugodt vagyok. Tulajdonképpen mindig az vagyok, van amikor a kelleténél túlságosan nyugodt és lassan reagálom le a dolgokat, vagy nem úgy ahogy kell. Viszont kit érdekel? Nem vagyok tucatszemély, nem is akarok az lenni. Semmi értelme. Szerintem Jane se azért szeret, mert olyan vagyok, mint a többiek.
– Merre menjünk? Én szívesen megnézném, hogy milyen új apróságokat találtak ki erre az évre. Valami dekoráció félével lepném meg a szüleim, ami majd rám emlékezteti őket. De ha előbb mást szeretnél akkor lehet úgy is.



•• Words: #kiszámolja •• Music: #iloveyou •• Note:  Ollee  #imádlak  •• Outfits: #itt  ••



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 24 Dec. - 16:51

Tudom, hogy már nem kell olyan sokat várnom ahhoz, hogy teljesen megváltozzon az életem. Természetesen amikor megismertem Xenot és kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, már minden más lett... a gondolkodásmódom és még a szokásaim is valamilyen szinten változtak mellette. Ennek mind annyira örülök, hiszen teljesen úgy érzem, mi ketten együtt kiegészítjük egymást.
Már jó ideje gondolkodom azon, hogy mit fogok majd a szüleimmel tenni. Több lehetőség is eszembe jutott, de persze hamarosan el fogom hívni magunkhoz Xenophiliust és bemutatom nekik, személyesen, és addig nem fogom elengedni, ameddig ők meg nem ismerik azt a férfit, akit én látok benne és meg nem értik, miért is ragaszkodom hozzá ennyire. Szerintem már pár kedves szavából le lehet venni a tutit és én igazából mindig elolvadok tőle. Még mindig...
Amikor meglátom a boldogságot az arcán, amit én okozok, ez mindennél jobban felvidít. Nekem ő lelki társam, aki segít átvészelni ezeket a sötét időket, amiket most élünk. Úgy érzem mellette biztonságban vagyok, karjai tökéletes védelmet nyújtanak törékeny testemnek és lelkemnek. Kicsit felkuncogok szavai hallatán.
- Én is nagyon vártam. Akkor azt hiszem kicsit megsürgetted volna a tervemet! Már puhítom őket, de még nem az igazi. Hamarosan el kell majd jönnöd és most már teszek érte, hogy megértsenek végre! Addig nem is engedlek majd el, míg nem látják, hogy milyen jó is vagy hozzám. - Mosolygok rá őszintén és kedvesen, majd kezemet az övébe csúsztatom és lassan körülnézek a téren. A fények csodálatosan mutatnak, az emberek mind vidáman sétálnak még ebben a hűvös időben is. Ez az egész olyan tökéletes, mosolygásra késztet.
- Nem nem, ez tök jó ötlet! Kíváncsi vagyok mindenre! Induljunk el az elejétől és akkor végignézzük. Én még nem tudom mit szeretnék a szüleimnek de ha meglátom tudni fogom. Valami szépet... - Játékosan lépek el a fiútól és húzom meg kicsit, hogy induljunk el, persze eszem ágában sincs elengedni. - Vehetnénk majd egy forrócsokit is. Annyira, de annyira karácsonyi lázban égek! Te mit szeretnél kapni a télapótól? Szüleid terveznek valamit a szünetre? - Kérdezősködöm, miközben lassan besétálunk az emberek közé. Ilyenkor teljesen másként érzem magam, mint a varázslótársadalomban.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 14 Jan. - 19:50
Jane & Xeno



Csak örülni tud a szívem, hogy vele lehetek most. Megnyugtat. A jelenléte erőt ad a mindennapok átvészeléséhez. Tudom milyen nélküle lenni, úgy értem az életem nélküle és azt is milyen vele. Silány. Most mit szépítsem? Mintha minden azután nyert volna értelmet, hogy megismertem őt és sokkal közelebb kerültem volna hozzá, mint reméltem. Ilyen csak a mesékben van, mondhatná más, aki egyáltalán nem hisz a szerelemben és a szeretetben, amit egy másik fél után érezhetünk. Nem mondom azt, hogy elvette az eszem és egy épp gondolatom sincs. De van! Csak mi értelme van okoskodni, ha most úgysincs rá szükség. Boldog vagyok vele. A szüleim elfogadják, nem oltanak ellene, hogy nem illik hozzám és kereshetnék valakit aki hozzám méltó. Szóval akkora nagy bajom nincs velük. Végtére is kommunikálok a szüleimmel, már amennyire lehet és elmondom nekik ha ide vagy oda megyek s, kivel. Bár ez legtöbbször szükségtelen, úgyis tudják, hogy Jane-el vagyok. A barátaimat iskola közben is megtalálom és lógok velük, nehogy hiányérzetük legyen s, az elhanyagolásuk okát rá fogják arra, hogy Jane a barátnőm lett és nem törődöm velük.
– Gondolom még szerencse, hogy nem csináltam őrültséget! Nem lett volna jó elrontani a terved. Viszont én azon az elven vagyok, hogy adj még nekik időt. Bizonyára sokkal több kell ahhoz rájöjjenek nem szabad mindenkit egy kalap alá venni s, úgy is kezelni, mintha valóban olyan lenne, amilyennek hiszik. De majd mindenképpen szólj akkor, amikor úgy látod beszédképesek és sok a türelmük. – már ha lesz egyáltalán olyan pillanat, biztos kell lennie. Egyszer. Talán a közeljövőben vagy még távolabb. Örökké ők se lehetnek ennyire kegyetlenek… hozzám, velem, miattam. Furcsák. Biztos én is az vagyok a számukra. Ez mondjuk nem is lenne csoda, hiszen mára már teljesen hozzá szoktam ehhez. Nincs olyan varázsló vagy boszorkány a világon aki ne tartana első sőt sokadik látásra vagy beszélgetésre furcsának, különcnek.
Hagyom, hogy kézen fogjon – legtöbbször örülök ha ő tesz így, legalább tudom, hogy nem erőszakolom rá ezt a kézfogás dolgot, persze én is szoktam kezdeményezni, amikor úgy látom és jó párszor úgy szoktam látni, szóval nem lehet rossz szava ez ellen.
– Ahogy szeretnéd, így biztosak lehetünk abban, hogy mindent láttunk és semmit se hagytunk ki. – vigyorodom el, a tőlem megszokott igazi – néha talán túl – kisfiús kifejezéssel. Mintha minden arcizmommal azt akarnám sugallni neki, hogy tényleg ennyire örülök és semmi megjátszás sincs benne, mert valóban nincs. Elindulunk. Pontosabban ő indul el és húz maga után, kezdetben legalábbis egy külső szemlélő számára ezt a látszatot kelthetnénk. Aztán viszont megyek én is magamtól, nincs szükség arra, hogy maga után ráncigáljon, mint egy engedetlen kisgyereket.
– Hát… – kezdek bele tetetett bizonytalansággal. Igazából az nem kérdés tárgya, hogy veszünk forrócsokit vagy sem. Tudnia kell, hogy szeretem és sose mondanék rá nemet.
– Nem tudom mit szeretnék kapni. – hazudtam, egy pillanatig elég komolyan tudtam rá nézni, hogy elhiggye talán igazat mondok, de utána elnevettem magam.
– Na jó, csak vicceltem. Sok-sok szeretetet, tőled. Ez minden amire szükségem van. – próbáltam sejtelmes lenni, de valóban ez volt az igazság. Hiszen az ő szeretetéhez nincs semmilyen ajándék ami fogható volna. – Te mit szeretnél kapni? – kíváncsiskodom.
– Valamit terveznek ez biztos. Napok óta sustorognak egymás között, de még nem vettem rá a fáradtságot, hogy kiderítsem mire készülnek. Gondolom a nyár óta ígérgetett családi kirándulás lehet az amit titkolnak előttem. Úgy volt, hogy a születésnapom után megyünk pár héttel, csak akkor nem jött össze. Esetleg semmi extra, hanem valami nagyon egyszerű. Náluk bármi lehetséges. – megesett már, hogy olyasmivel leptek meg amivel egyáltalán nem kellett volna, szóval azóta annyira nem is kíváncsiskodom, hogy mit terveznek el ők ketten egymás között.
– Ti már tudjátok mivel fogjátok tölteni az időt?



•• Words: #kiszámolja •• Music: #iloveyou •• Note:  Ollee  #imádlak  •• Outfits: #itt  ••



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 16 Júl. - 20:53

Tekintetemmel az övét kutatom, egyfolytában szinte megállást sem látva. Minden pillanatban, minden egyes szavára figyelek és memorizálom, hogy majd a későbbiekben is emlékezni tudjak ezekre a csodás pillanatokra, beszélgetésekre amiket nyugodtan, kettesben töltöttünk el.
- Remélem erre mihamarabb esély lesz. Hiszen itt vagyunk, tizenhét évesen, már a nyakunkon a nagyvilág... - Tudom, hogy ők még mindig a pici lányuknak kezelnek és nem látják a végét ennek az egésznek. De én már nagyon is jól elképzeltem és tudom, hogy ez pontosan így is fog történni a jövőben. Xeno a mindenem, már azóta amióta megláttam őt, tudtam, egymásnak teremtettünk. Azóta pedig csak pozitív élményekkel gazdagodtam. A szüleimnél pedig mindent megteszek, hogy ők is pontosan megértsék a nézőpontjaimat. Szerintem már jól haladok. Remélem, szerintük is..
Őszinte szavai mint mindig, most is teljesen elpirulásra késztetnek és továbbra sem tudom elrejteni elégedett mosolyomat az arcomról.
- A sok-sok szeretetet még nagyon sokáig meg fogod kapni tőlem drágám, nyugi. De szeretnék neked valami csodásat is adni, amire ha ránézel, emlékeztetni fog rám. Mindig. - Ha nem ő választ majd valamit, akkor biztosan, hogy én fogok és remélem megtalálom a megfelelő, tökéletes apróságot. Miközben kérdését hallgatom, a forrócsokis bódé felé veszem meg az irányt. - Hm... - Sorba állok és a nyakamat nyújtogatom, hogy a felhozatalt megnézhessem. - Pár romantikus napot kettesben. Ezt szeretném. - Nem tudom, hogy ez a jelenlegi helyzetünkben mennyire kivitelezhető, de jól esne, az iskolán kívül egy kicsit egymáséi lenni. - Remélem valami szép helyre utaztok majd, biztosan jól fogod érezni magad velük. Egyébként én nem tudom, eddig minden szünetben ugyan oda mentünk, az egyik hegyi kis viskóba, ahol nagy a nyugalom és családias a hangulat, de már kicsit unalmas... - Vallom be őszintén, miközben sorra is jutunk és én egy fahéjas forrócsokit kérek magamnak. - Szóval remélem valami mást találnak ki ha megyünk. De jobb szeretném már a saját utamat járni lassan. Te mit gondolsz erről? Mit gondolsz, mi lesz a Roxfort után?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 17 Júl. - 18:23
Jane & Xeno



Szeretek vele lenni. Ez mások számára hihetetlen lehet, de akkor is. Rosszul érzem magam, ha nem lehetek a közelében. Ezért teljesen megnyugtató amikor végre nagy nehezen – vagy nem is nagy nehezen – összejön egy-egy találkozó. Tudom. Lehetnék egy kicsit megértőbb a szüleivel szemben és nem ellenkezni a nézeteikkel. Elvégre ellenkezek. Ki mondhatna mást arról amit teszek? Jó, tudom. A világon senki. Nem mintha szükségem volna valakire aki mellettem állna ilyesmiben. Ez nem vall rám. Nem is fog. De… Hazugság volna azt mondani, hogy egy kicsikét nem esik rosszul, hogy mindenkivel egy kalap alá vesznek a szülei. Végtére is miből gondolhatják, hogy olyan vagyok, mint az összes többi srác a világon? Hiszen jóformán nem is ismernek. Ezen meg okvetlen változtatunk kell. Úgy hiszem ennek Jane is örülne. Talán ettől többet találkozhatnánk és nem kellene hazudnia hová megy és kivel van. Nem szívesen lennék Xenophilia aki lány és Jane barátnője lenne akivel úgymond elvan ilyenkor.
– Remélem. Már szeretnék hivatalosan is bemutatkozni nekik és megmagyarázni a helyzetem, az érzéseimet irántad. Valahogy muszáj lesz kiirtani a félelmet, amit az irányomba táplálnak. Szeretnék nyugodtan veled lenni. – itt ennél a pontnál rá emeltem a tekintetem és mivel nem tudtam vissza fogni magam, amúgy se kellett szépen kissé sejtelmesen közelebb hajoltam hozzá, majd hirtelen meg is csókoltam. Szeretem hirtelen meglepni őt, nem pedig előre szólni, hogy most ezt meg ezt fogom tenni és ne lepődj meg. Éppen ellenkezőleg, szeretem amikor meglepődik. Amikor nem számít egy-egy csókra. Olyankor a legelragadóbb.
– Ha valami nagyon csodásat és emlékezeteset akarsz adni akkor amint végeztünk megkérem a… – itt megálltam. Nem tudom hogyan hozakodjak neki elő a tervemmel. Talán túl korainak gondolná. Vagy követelőzőnek a részemről. Mert fiatalok vagyunk és nem az elkötelezés lenne az első dolog ami megfogalmazódhat a fejünkben. Hanem a karrier. Én azonban valamiért úgy vagyok vele, hogy első a család és azután a karrier nyugodtan ráér. Mert nem biztos, hogy a karrierünk ott lesz velünk, amikor betegek vagyunk és szükségünk lenne a támogatására.
– Nos, ha néhány romantikus napot szeretnél velem, akkor megkaphatod. Mondjuk a következő hétvégén? Lehet, hogy egy kis szabályt kell szegnünk, de amíg nem derül ki, nem vagyunk a Roxfort falain belül addig nem lesz baj. Persze nem tudom hová mehetnénk. De szerintem könnyen kitalálhatjuk. Igazából attól függ, hogy milyen környezethez volna kedved.
Jó tisztában vagyok azzal, hogy nem lenne szabad ilyesmire ösztönöznöm őt, meg számolnunk kell a lebukás veszélyével is. Viszont akkor is megérné, mert vele lehetnék. A többi meg nem számít. Egyáltalán nem. Sorba állunk a forrócsokis bódénál. Aztán végre sikeresen sorra is kerülünk. Jane egy fahéjasat én meg valamiért borsmentás forrócsokit kérek. Mindkettőnkét kifizetem, vagy legalábbis remélem, hogy megengedi és nem jön azzal, nem kellene rá költenem.
– Nélküled unalmas lenne, akárhová megyünk szóval nem tudom. A szüleim el vannak egymással én meg egyedül halálra fogom unni magam. Ez az átka annak, hogy a varázsló fiának csak unokatestvérei vannak, nem pedig testvérei. – nem arról van szó, hogy esetleg nem szeretnék egyke lenni, de szeretek. Néha túlságosan is. De egyes helyzetekben tényleg jó volna számítani valakire, aki támogat és akit támogathatok.
– Az holtbiztos, hogy nem akarok a szüleim nyakán lógni. Szeretnék egy saját kis zugot. Talán valahol a tengerpart közelében. Bár ezzel az erővel szerintem simán beköltözhetnék a nagyszüleim tengerparti házába, ami megmaradt tőlük. Olyan volna, mintha még mindig velük lennék vagy nem is tudom. Na meg ha arra is kíváncsi vagy mi lesz a foglalkozásom a diákság után, szerintem egyértelmű. Komolyan elkezdett foglalkoztatni ez az újságírás. Tetszik és szeretem is meg szerintem vagyok annyira tehetséges, hogy ne bukjak el az első megpróbáltatástól vagy az első jó néhánytól. Na és neked mik a terveid?



•• Words: #kiszámolja •• Music: #iloveyou •• Note:  Ollee  #imádlak  •• Outfits: #itt  ••



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 5 Szept. - 22:35

- Nem is tudom megérteni, miért nem gondolnak ők is az én jövőmre. Mármint oké, hogy még a suli meg a vizsgák, de az meg sem fordult a fejükben, hogy már nem vagyok kisded. Szerintem meg kell érteniük, és meg fogjuk nekik tudni magyarázni! Következőre sikerrel járunk! - Mindent meg fogok tenni azért, hogy összehozzam ezt a találkozót mihamarabb és végre véget vessünk az ellenkezésnek és a kételyeknek. Pedig a szüleim nagyon bíznak bennem és minden hitüket belém építették az elmúlt években - ennek persze meg is volt a jövedelme -. A hirtelen jött csók olyan jól esett, hogy még libabőrös is lettem az érzéstől, amit előidézett bennem. Úgy imádom minden egyes pillanatát ennek a szerelemnek! A mosoly rátapad az arcomra. Kíváncsi és érdeklődő tekintetem továbbra is az ő arcát kémleli, főként amikor nem fejezi be a mondandóját. De biztos vagyok benne, hogy folytatni fogja ha szeretné, hisz mindig így van, szóval nem kérdezek vissza, egyszerűen csak továbbsiklok és fellelkesülök.
- Megpróbálhatjuk! Ugyan nem szeretek hazudni nekik, de akár mondhatnám azt, hogy az egyik évfolyamtársnőmhöz megyek a hétvégére. Talán akkor nem kérdezősködnének túl sokat... - Elmerengek. - Bármi megfelelne nekem, csak kettesben legyünk. Úgy hiányzik már a nyugalom, Xenophilius. - Ezzel talán sikerült felkeltenem a figyelmét arra, hogy ő döntse el, hová menjünk. Nem hagyom ki ezt az alkalmat, biztosan nem! Hiszen ki tudja, mikor akad majd újra alkalmunk hasonlóra. Jön az iskolaév további része, teljesen el leszünk havazva. És aztán a Roxfortban meg hol tud kettesben lenni az ember?
- Ezek a tervek olyan jól hangoznak! Én is hasonló dolgokra gondolok mindig. Az írás tudod, nekem is közel áll a szívemhez, és szerintem ezt tudjuk majd jövedelmeztetni, akár közösen is! Ki tudja, talán egyszer még együtt indítunk valami nagyot, valami olyan lapot, amit aztán az egész világ olvasni fog. - Mindig sokat álmodozom, és vele szeretem nagyon megosztani a gondolataimat, hiszen tudom jól, ketten többet érünk. - Szerintem meg kellene próbálnunk mihamarabb elkezdeni az iskola után a közös életünket. Az elmúlt évek legalábbis ezt bizonyítják. Nem tudnék nélküled élni. - Elég komolyak az elképzeléseim. Túlságosan is érettebb vagyok a magamhoz hasonló korú lányok többségéhez. És hogy őszinte legyek, mostanság csak ilyen dolgok fordulnak meg a fejemben. A karrier és a család. A karrier és Xeno.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Xenophilius & Jane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Xenophilius "Xeno" Lovegood
» Jane & Tabby
» Abigail Jane Purpleplum
» Cordelia Jane Carrow
» Jane Pandora Mallory

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-