Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Nadia & Dimitrij EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Nadia & Dimitrij EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Nadia & Dimitrij EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Nadia & Dimitrij EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Nadia & Dimitrij EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Nadia & Dimitrij EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Nadia & Dimitrij EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Nadia & Dimitrij EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Nadia & Dimitrij EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Vas. 8 Jan. - 21:16
Sokáig húztam az időt, már három napja itt vagyok és levelet nem küldött vissza, biztosra veszem, hogy haragszik rám, de mit tehettem volna? Sofiat kell elvennem, ő lesz a feleségem és nem Nadia, mert nem ő született előbb. Elköltözött, azt hittem nem fogom már viszontlátni, de most hogy itt vagyok már nem így állnak a dolgok. Próbáltam nem rá gondolni, próbáltam elfelejteni és esélyt adni Sofia-nak, de ő már egyszer ellökött magától és csak állandóan féltékenykedik, nem olyan már semmi sem, mint régen.. Ma meglátogatom és ebben biztos vagyok. A délelőtt amúgy is gyorsan telik, Sofia nem figyel, szóval kisurranok az ajtón és elindulok az iskola felé, ahova beengedek, arra hivatkozva, hogy a húgomat akarom látni. Elindultam a folyosókon, megtudtam hogy a hatodik emeleten lesz az utolsó órája és türelmesen vártam rá, próbáltam elterelni a gondolataimat, már három éve nem láttam, baromira hiányzott nekem. Remélem, hogy nem lett senkije, hogy nem felejtette el az utolsó ígéretemet, ami így hangzott: Ne add fel, még bárhogy alakulhat a dolog.
Eleget vártam és kezdem is unni, hogy itt jönnek sorba az emberek, aztán meghallom a gondolatait, jobban mondva a hangját a fejemben és mosoly ül ki az arcomra. Elbújok az egyik terem ajtajában és pont kapóra jön, hogy egyedül sétál és le van maradva. Mikor elém ér, akkor magamhoz ölelem és befogom a száját. - Én vagyok az Nadia, húgocskám. - mondom halkan, majd magamhoz húzom szorosabban, magamba szívom az illatát és bemegyek a terembe öt felemelve, mintha elakarnám rabolni. Csodás hölgyé cseperedett és még szebb lett, sokkal szebb. Elengedem őt, azonban beállok az ajtóba, nem fogom elengedni innen, látni akarom és beszélni vele, de tudom, hogy dühös lesz és talán szóba sem fog velem állni, azonban.. szükségem van rá, mert nem bírom ki tovább Sofia mellett. Halványan mosolygok és nézem őt, majd veszek egy mély lélegzetet és megszólalok, mielőtt ő megtehetné.
- Sajnálom, hogy nem írtam.. de nem volt egyetlen szabad percem sem. - sóhajtok fel és ő is tudja jól, hogy miért nem tudtam neki egyetlen sort sem írni amellett, hogy nem akartam. De idejöttünk és újra vele lehetek, ez pedig egy olyan dolog, ami megéri a kockázatot, mert vele akarok lenni és akarom őt. - Hiányoztál. - teszek egy lépést felé, miközben folyamatosan a szemébe nézek.. reménykedem benne, hogy ő nem fog ellökni, mint Sofia.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 8 Jan. - 22:56
Dimitrij & Nadia
Unalmamban kezdetleges madarat rajzoltam a füzetem szélére, majd amikor McGalagony nem nézett ide, megpöccintettem pálcám hegyével a karikatúrát. A madár életre kelt és ott röpdösött a lap széltében-hosszában mindenfelé. Ez az óra sem tartogatott semmi újat a számomra, hisz már régen elolvastam ezt az anyagrészt és majdhogynem szóról-szóra fújtam az egészet.
És ne gondold, hogy azért vagyok ilyen túlbúzgó, mert Hollóhátas vagyok. Hidd el nekem, ha az embert gyakorlatilag száműzi a csaldja egy kontinenssel odébb és nyáron is csak néhány napra térhet haza, valamivel el kell tölteni az időt. Nekem mindig is menekvést jelentettek a könyvek, így sosem éreztem tehernek, hogy előre elolvassak mindent. Egy baj volt csak ezzel, így az órák sem voltak túl érdekesek.
Örültem is, amikor a professzor végre elköszönt és elhagyta a termet, nyomában a többi diákkal. Én nem siettem, minek is? Hiszen ez volt az utolsó órám és az ebédig is volt még vagy harminc perc. Éppen elegendő ahhoz, hogy kényelmesen eljussak a szobámba és lecuccoljak, mielőtt a nagyterembe megyek.
Végül sikerült összeszedni a cuccaimat és komótos léptekkel én is el készültem hagyni a termet. Amikor azonban kiléptem, valaki letepert és befogta a számat. Már reflexesen ütni akartam, de ekkor meghallottam Dim hangját és lemeredtem. Felkapott és visszavitt a terembe, ezidő alatt pedig én csak emésztettem a jelenlétét. Lesokkolt a látványa és hirteln azt hittem, talán elaludtam ez órán és ez csak valami rossz álom. Amióta nem láttam sokkal erősebb lett, sokkal férfiasabb.
- Mi a francot keresel itt? - kiálttam fel, amikor végre tudatomra ébredtem és rátaláltam a hangomra. Hátrálni kezdtem, mert éreztem, hogy ha közelebb maradok, kinyírom.
- Na ne mondd! Három év alatt nem volt egy pár szabad perced? - kiáltottam és tiszta erőmből nekidobtam a táskámat.
- Cseszd meg Dimitrij! Van pofád ezek után beállítani? - repítem felé a prof asztalán lévő papírnehezéket is.
- Leszarom, hogy hiányoztam! - közöltem vele hisztérikusan és amikor közeledni próbált megálljt parancsolva feltartottam a kezemet.
- Egy lépést se gyere közelebb, vagy a két kezemmel fojtalak meg! Elhagytál! Magamra hagytál! Ideküldtetek a világ másik végáre... Tudod hány éjszakán át ültem ébren az ágyamon és vártam, hogy egy rühes bagoly érkezzen a te leveddel? - még pár lépést hátráltam és közben be nem állt a szám. A düh olyan hirtelen tört rám és olyan leküzdhetetlen volt. Nagyokat lélegeztem és próbáltam lecsillapodni, de úgy éreztem magam, mint egy robbanó bomba, akinek a  kanócát egyetlen ember tudja meggyújtani... és az itt állt előttem.
- Semmi jogod itt lenni! - mondtam immár nyugodtabb hangon, de még mindig veszélyes éllel. - Nekem már nagyon régen nincsen bátyám...

 
We are made of all those
who have built and broken us!


A hozzászólást Nadia V. Karkarov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 9 Jan. - 21:14-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Vas. 8 Jan. - 23:50
Teljes mértékben megtudom érteni a húgom viselkedését, mert én rontottam el mindent azzal, hogy nem írtam neki. Tudom, hogy most nem ezzel kéne foglalkoznom, de hát olyan jól néz ki, annyira szép lett, nem is hittem volna, hogy még szebb lány lesz, mint volt. És én érzelmileg jelenleg sehol sem vagyok, szükségem van rá, szükségem van a mézédes csókjára, a kedves szavaira és a meleg ölelésére. De nem fogom megkapni egyiket sem, jelenleg biztos nem.. arról meg nem is beszéltem, hogy hogyan nézek ki, mert karikák vannak a szemem alatt, semmit sem tudtam aludni, egész este Nadia-n járt az eszem és többször lejátszottam ezt a jelenetet, azonban nem ilyennek képzeltem el a viszontlátást. Nekem sosem lesz szerencsém, de tényleg.. és már annyira elegem van a dolgokból, csak vele akartam lenni kettesben, de ő is csak hisztérikus és eltol, mint Sofia.
Hangosan kiabált kérdésére csak megforgatom a szemeimet, nem hiszem, hogy ezt a kérdést ő komolyan gondolta, mintha nem lenne egyértelmű, hogy miatta vagyok itt. - Nadia, nem veszekedni akarok. - mondom neki halkan, de tudom, hogy az lesz a legjobb, ha hagyom, hogy kitombolja magát! De nem hittem volna, hogy valamit hozzám fog vágni, komolyabb a gond, mint hittem, de ki sem kerülöm, hagyom, hogy belém csapódjon és fájdalom jelét sem mutatom. - Nadia, kérlek.. - mondom neki kérlelve arra utalva, hogy hagyja abba, de hát.. mintha a falnak beszélnék. Ő az egyetlen igazi gyenge pontom, a p*csába is.. nem akartam neki fájdalmat okozni és nem tudom mit mondhatnék erre, csak lehajtom a fejemet és csendben vagyok addig, míg azt nem mondja, hogy meghalt a bátyja.
Hirtelen kapom fel a fejemet, lefogom mindkét kezét és az asztalnak szorítom, annyira hogy ne tudjon szabadulni és ne fájjon neki. - Dobálj meg, rúgj belém és okozz fizikai fájdalmat.. - mondom neki elhaló hangom, érzem, hogy ég a szemem, mert megtörténik, amitől féltem.. ő is elakar lökni engem, ahogyan egykoron azt Sofia is tette. - De ne lökj el a lelkedtől.. - mondom, miközben legördül egyetlen kibaszott könnycsepp az arcomon. - Szeretlek! Tudom hihetetlen és nem hisze el.. de nekem csak te vagy. - egy pillanatig sem habozók, ajkamat az övére tapasztom, mert éreznem kell a csókját, éreznem kell ajkainak mézédes aromáját és a melegséget, amelyet mindig is keltett a mellkasomban.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 9 Jan. - 21:04
Dimitrij & Nadia
A semmit nem tudó szemlélődő azt mondhatta volna rólam, hogy ez egy elmebeteg ribanc, aki ahelyett, hogy örüljön a rég nem látott bátyjának, mindennel megdobálja, ami csak a keze ügyébe kerül. De megnézném én azt az embert, akit magára hagyott a családja, akit sosem szerettek igazán, akinek csalódnia kellett az egyetlen személyben, akiben teljes mértékben megbízott... ő hogy viszonyulna most ehhez?
A pulzusom úgy lüktetett, hogy szinte látni lehetett az ütéseket a csuklómon lévő vékony bőr alatt.
- Nem veszekedni akarsz? Nem? Hát én sem! Azt akarom, hogy eltűnj, ahhoz úgy is olyan jól értesz! - kiabáltam még mindig és legszívesebben végigkarmoltam volna az egész testét, szétszaggattam volna... Nadia állj! Mégiscsak Dimitrijről van szó...
Erősen dolgoztam azon, hogy legalább annyira lenyugodjak, hogy kiabálásommal ne csődítsem ide egész Roxfort népét. És ha már itt tartunk... Hogy a fenébe engedték be? Miért kellett idejönnie?
Dimtől egyáltalán nem szokatlan hirtelenséggel, letepert az asztalra és lefogta a két kezem. Az ilyen alkalmakért tanultam ki egy mugli kűzdősportot. Átfutott az agyamon, hogy alkalmazni kéne, minden bizonnyal összejönne, ha nem tudna olvasni a fejemben és nem tudná, hogy mire készülök. Így meg sem próbálkoztam vele, csak mérhetetlen dühvel néztem a szemébe.
- Nekem már nincsen lelkem. Túlságosan fájt ahhoz, hogy együtt éljek vele. Magam mögött hagytam azon az estén, amikor utoljára sírtam amiatt, hogy elfelejtettél... - mondtam hűvösen és sokkal kevesebb haraggal a hangomban.
Sírt. Én még soha, egyetlen egyszer sem láttam, hogy könnycsepp gördülne le az arcán. De mi ez a csekély bánat ahhoz képest, amit én szenvedtem el oly sokáig? Amikor ajkát az enyémhez nyomta, mozdulatlanul tűrtem és vártam a végét. Ennyivel nem úszod meg Dim...
Amikor végre újra szabaddá váltak ajkaim, csöndesen, alig hallhatóan szólaltam meg.
- Akit szeretünk, azt nem hagyjuk el, amikor a legnagyobb szüksége lenne ránk. És neked nem csak én vagyok, neked csak Sofia van. Mindig is ott volt neked és mindig is ott lesz!


   
We are made of all those
who have built and broken us!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Kedd 10 Jan. - 18:27


Nadia && Dimitrij
My heart belongs to you

Egyáltalán nem ezt vártam volna a húgomtól, azt hittem, hogy mi ennél sokkal jobb viszonyban vagyunk és.. hiába haragszik rá, attól még szeret valahol, de szerintem ez lassan kezd egy ábránd lenni. nem volt szép tőlem, hogy három évig egyszerűen kizártam és semmit sem írtam neki, még csak élet jelet sem adtam, de ő sem írt nekem, ennyi erőből ő is írhatott volna nekem pár sort, hacsak nem kobozták el a leveleket, amit nekem írt.. de ezen már felesleges gondolkodni, ami történt már megtörtént.
Szavai nem esnek jól, egészen mélyen a lelkembe marnak, de jobb, ha kiadja magából a mérget, talán akkor minden sokkal könnyebbés jobb lesz, talán képes lesz megbocsátani nekem.
- Nem én akartam, hogy ide költözz! Nem én akarom, hogy Sofia a feleségem legyen! - mondom most már én is felemelt hanggal vissza. Nem okolhat azért, amiről nem tehetek.. talán nem kerestem fel, talán tehettem volna mindent máshogy, de nekem az a dolgom, hogy elvegyem Sofiat és gyereket nemzek neki. A cslalád ezt követeli, Nadia pedig mindezzel tisztában van, azzal is, hogy kockáztatom a saját életemet azzal, hogy őt szeretem, mert mégis csak őt szeretem jobban, ezt is pontosan tudja. Makacs, még mindig makacs, talán sokkal makacsabb, mint amikor eljött otthonról, ez az Angliai levegő nincs jó hatással az agyára.
Nem hiszem, hogy meglepetéskép érte, hogy nem sokkal később már az asztalhoz porítottam, fejében olvasva egy-két pillanatig elgondolkodik az ellentámadáson, de hát hamar lemond, okos kislány, legalább tudja, hogy ő húzná a rövidebbet. - Ezt még te sem hiszed el Nadia.. mindketten tudjuk jól, hogy már csak neked van lelked. - mondom neki halkan, nagyon halkan. Az enyémet tönkretették, az övé talán megsérült, de nem halt meg, még ott van a lelke, mert ha nem lenne, akkor nem lenne ennyire dühös és mérges.
Majd megmutatom neki egy olyan oldalamat, amit eddig még senkinek nem mutattam meg, legördül egy-két könnycsepp az arcomon. Tisztában vagyok vele, hogy még nem látott így, hogy még nem látott ilyennek.. A csókot pedig nem viszonozza, ami kicsit fáj, így tehát hátrébb hajolok és meghallgatom azt, amit nekem mond. - nem értem miért nézel hülyének, ne mond nekem azt, hogy nem fetrengtél másokkal,míg nem láttalak. - mondom neki mérgesen,majd szorosabban nyomom az asztalhoz, talán már elkezd neki fájni, aztán hirtelen elengedem és teszek egy lépést hátra és végignézek rajta. - ha még mindig azt akarod, hogy tűnjek el, elmegyek.. de akkor tényleg örökre, végérvényesen vége mindennek. - mondom neki halkan és leülök az egyik pad tetejére, amúgy nem, nem fogok elmenni innen. Nem szabadul meg tőlem, mert tudom, hogy szeret és fontos vagyok neki.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 12 Jan. - 19:09
Dimitrij & Nadia
Ha azt várta, hogy majd belibben ide, én pedig a karjaiba omlok, hát akkor ennél nagyobbat sosem tévedett még. Soha senki sem tudott úgy megbántani, ahogy ő tette. Mert őt többre tartottam mindenkinél, többet éreztem iránta egy húg szereteténél, és ezért is fájtak sokkalta jobban az ő tőrdöfései. Az évek során falakat építettem a szívem köré és ő három évvel ezelőttig élvezhette a  határain belüli létet. Mert amikor elfelejtette a létemet, magányos maradtam itt legbelül, és azok a falak jóvalta magasabbak és vastagabbak lettek.
Amikor ő is kiabálni kezd, cseppet sem rendülök meg, meg sem rezzenek, csak mérgesen összehúzom a szememet és úgy nézek rá.
- Cseppet sem ismersz Dim! Megváltoztam! Tudod, az emberek abban a korszakban szoktak a legtöbbet változni, amit te kihagytál az én életemből. – mondom neki hűvösen. Nehogy már neki álljon feljebb. Hány átkozott levelet írtam neki kétségbeesve, és soha még arra sem méltatott, hogy válaszoljon rájuk. Oké, lehet, hogy a szüleink szépen eltüntették őket, még mielőtt a tekintete elé került volna akár csak a bagoly is… De akkor is! Ő tudott volna írni nekem titokban! De… minek is rágódni a múlton… Ami elmúlt, azon változtatni nem tudunk, csak továbblépni. És én továbbléptem. Nélküle!
- Azt egy percig sem állítottam, hogy cölibátusban éltem. Sőt! – gondolatban végigfuttattam tekintetem az összes eddigi partneremen és a közösen átélt élményeken. Jobbnál-jobbak is akadtak, hisz arra kínosan ügyeltem, hogy se mugli, se sárvérű ne juthasson be a szentélyembe. - Ott volt mondjuk az az iszonyat jóképű háztársam… Merlinre, de kár, hogy már végzett! Jaj, és az a Mardekáros srác, hát az egy állat volt, de nagyon tudta azt, hogy mi kell egy nőnek… Ooooh, és az a varázsló, akivel egy csodásan mámoros nyári éjt hemperegtünk végig... - mondtam ki hangosan, hogy minél jobban fájjon a bátyámnak. Hiába is akarta azt hinni, hogy csak mese volt mindez, mert kínosan ügyeltem arra, hogy világosan kivetítsem neki az emléket is. Igen, mi fájdalmat okozunk azoknak, akiket szeretünk, hiszen Karkarovok vagyunk… mi ehhez értünk!
Nem mondhatni, hogy fájt az asztalhoz passzírozása, inkább kényelmetlenül érintett. Elszoktam a bőre simaságától, az izmai feszülésétől a karjaim alatt, az ajkai puhaságától, az enyémnél néhány árnyalattal halványabb kék szemének átható pillantásától… Hiányzott, bevallom nagyon hiányzott, de az önérzetem és a józan eszem azt parancsolta, hogy ezt még gondolatban se mutassam ki felé. És én attól a bizonyos naptól kezdve eldöntöttem, hogy ezután csakis a józan eszemre fogok hallgatni.
- Ne sírj, Dimitrij! Egy Karkarov sosem sír! – suttogom keményen atyánk tanítását. Hányszor hallottam ezt az átkozott mondatot, de igaza volt az öregnek. Semmit nem érnek a könnyek, csak a tettek számítanak.
Meglepődve konstatáltam, hogy hirtelen elengedett és felajánlotta, hogy elmegy örökre, ha azt akarom. Összevont szemöldökkel gondolkoztam a leghelyesebb válaszon és közben nagyon nem azt vettem észre, hogy indulni készülne.
- Talán az lenne a legjobb, ha elmennél. Mindkettőnknek megspórólnál egy újabb csalódást… Én közel sem vagyok olyan, mint egykoron, te pedig sosem fogsz ellenszegülni a szülők parancsának és ezt egy percig sem kérem tőled… Felyezzük be inkább, még mielőtt bármi is elkezdődne. – egyenesedtem fel és karba tett kézzel vártam, hogy elhagyja a termet. Nem bírnák ki még egy csalódást, tőle nem!
We are made of all those
who have built and broken us!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Hétf. 16 Jan. - 18:02


Nadia && Dimitrij
My heart belongs to you

Megértem, hogy haragszik és jogosan is teszi, de azért én sem tehetek mindenről, nem én akartam előre elrendeztetni az életemet, sőt! Ha magam alakíthatnám, akkor ő lenne a feleségem és már rég elvettem volna, mert igen.. ennyire szeretem őt. De nem tehetem ezt, nem lehet az enyém, hacsak a szüleink bele nem egyeznek.. De a szavaira csak felnevetek halkan és rögtön komollyá válik az arcom. - Nem tehetek róla, hogy apánk nem engedte azt, hogy itt legyek veled! - csattanok fel és nem is értem, hogy miért nem tuja átérezni a helyzetemet, hogy miért nem tudja megérteni.. tudja nagyon jól, hogy milyen családba születtünk, hogy milyenek a szüleink és hogy nem én döntök a dolgokról.
Hallom a gondolatait, hogy túllépett nélkülem. Én nem hiszem el.. aztán megajándékozott azzal, hogy megmutatta kikkel feküdt le és kikkel milyen élményeket élt át, de tudom, hogy egyikkel sem volt olyan jó, mint velem. - Talán haragszol rám és most azt gondolod, hogy hazudok.. de téged szerettelek jobban. - nem fogok lemondani róla, Nadia az én legdrágább kincsem, ő az egyetlen ember, akiről eddig tudtam, hogy szert, de már ő sem.. Tényleg egyedül fogok maradni, nem lesz senkim és senkire sem számíthatok. Tudom, hogy szeret engem, talán mélyen belül eltemetve, de tudom, hogy szeret..
Majd mikor azt mondja, hogy ne sírjak elmosolyodom és arcom megkeményedik.. azért fáj, hogy képes volt mással hemperegni. - Tudod te pont nem tudod, milyen Karkarovnak lenni. - nem értem mit papol, nem neki kellett átélnie a sok nevelést, a sok fejtömést és minden mást.. Sofia és én Karkarovok vagyunk, annak neveltek minket, de őt nem igazán.. Ő neki van választása több dologban, mint nekem.. Majd felajánlom neki, hogy elmegyek, de egyáltalán nem akarok innen elmenni, mikor elmondja, amit akart, odalépek hozzá, felkapom és felrakom a tanári asztalra. - Adj még egy esélyt. - súgom halkan a nyakába és nyomok oda egy csókot és nézek újra a szemeib.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 17 Jan. - 15:04
Dimitrij & Nadia
- Tudom, hogy engem szerettél. De ahogy te is mondtad, ez már múlt idő. És jobb is, ha most már nem engem szeretsz. Sofia mindig is gyűlölt engem, de azt tudom, hogy téged szeret... ne bántsd meg még jobban, mert hidd el, nem jó ez a sötét oldal, ahol én is állok a szívében. – mondom színtelen hangon. Senki sem születik gonosznak, az ellenünk elkövetett tettek, a sebeink, sérelmeink, a gyűlöletünk tesz kegyetlenné minket. És nekem már a létem is elegendő fenyegetés volt Sofia számára ahhoz, hogy soha ne is tápláljon irántam testvéri szeretetet.
Amikor filmként pergetem le neki az elmúlt három évben történt kis „kalandjaimat”, látom, hogy fáj neki. Helyes... fájjon is, nekem is fájt. Mert ahány férfinak odaadtam magam, mindig csak az ő hiányát próbáltam ezekkel az élvezetekkel kompenzálni. Kezdtem megenyhülni iránta, bármennyire is kűzdött a józan eszem ez ellen, de akkor olyan szavak hagyták el telt ajkait, amik újra szíven ütöttek. Mindig azt hallottam, hogy nem vagyok igazi Karkarov, hogy csak selejt vagyok, szégyenfolt a dicső család nevén. De az ő szájából ezt ezerszer jobban fájt hallani.
- Igen, engem nem neveltek örökösnek, de ez nem azt jelenti, hogy hagytak békében felnőni és ezt te is nagyon jól tudod! – csöndesen beszéltem, de visszafojtott dühvel a hangomban. Nem ezt érdemlem! – Én sűrűbben és sokkal keményebben kaptam a „leckéket”, mert az erőszak mögött nem bújt meg szeretet, mint irányotokba, csak a puszta gyűlölet. Olyanért is kaptam, amit nemhogy nem követtem el, de még csak nem is tudtam róla... Mert Nadian ki lehetett tölteni a dühünket... – mondtam keserű szájízzel, s visszagondoltam azokra az szörnyű percekre, amikor apám magához hivatott és utána még hosszú éjszakákon át nem tudtam még aludni se a fájdalomtól. És én némán tűrtem mindezt, hisz gyermek voltam még.
- Emlékszel Girára, arra a szürke, fekete csíkos macskámra? Amikor apánk megtudta, hogy a Nagyúr amerikába küldi a családot, ő nem akart menni. Mérges volt és le kellett vezetnie valakin a dühét. Azon a napon kaptam meg az első leckémet. - mondtam elhaló hangon az emlék émelygős árnyán át. Apánk kirángatott az erdőbe és a farkánál fogva felkötötte szegény állatot egy fára. A kezembe adott egy botot és azt mondta, hogy verjem agyon. Nem tudtam megtenni, hiszen még csak egy 7 éves gyermek voltam. Mérgében Imperius átok alá vont és úgy parancsolt rám... Megölette velem az egyetlen olyan lényt az egész házból, aki feltétel nélkül szeretett, aki az enyém volt.
- Az első lecke tanulsága az volt, hogy ne szeress és ne hagyd, hogy szeressenek. És tudod mit? Én tényleg nem vagyok igazi Karkarov, mert ezt nem tudtam betartani. Téged szerettelek Dimitrij és mindig is szeretni foglak, de nem lehetek újra a tiéd. Soha többet! – nézek a szemébe most már inkább szomorúan, mintsem feldúltan. Megfogadtam magamnak, hogy nem hagyom, hogy elcsábítson még egyszer, mert így is úgy is én jövök ki rosszabbul.
Meglepődök, amikor hirtelen felkap és az asztalra ültet. Csókjától újra libabőrös leszek, de nem mozdulok és nem is válaszolok arra, amit mond.
- Miért jöttél Angliába, Dimitrij? Én is tudom, hogy nem csak azért, hogy engem láss... – picit eltolom magamtól annyira, hogy a szemébe tudjak nézni. Reméltem, hogy őszintén válaszol a kérdésre. – Sofia is itt van, ugye?
We are made of all those
who have built and broken us!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Szomb. 28 Jan. - 20:26


Nadia && Dimitrij
My heart belongs to you

Nem hazudhatom azt, hogy jól esnek a szavai, tudom hogy.. igaza van valahol, de engem nem érdekel! Most csak ő érdekel és eddig csak ő érdekelt, egyszerűen Sofia érinthetetlen, nem lehet megpuhítani, nem is gyengéd. Több szeretet kaptam egy nap alatt Nadiatól, mint Sofiatól az eddigi négy évben. Nadiara van szükségem és lehet, hogy ezt kicsit későn realizáltam, de akkor is.. - Mindketten tudjuk, hogy nekem te kellesz és nem adom fel. - mondom neki mosolyogva, nem fogom feladni és nem mondok le róla, talán nehéz lesz és megbántottam, de kitalálom, hogy hogyan szerezzem vissza. Menni fog, mert ő is szeret még.
Igen.. ezek a kalandok elég.. nem is tudom, inkább próbálok nem foglalkozni velük, pedig igenis bántanak és azt hittem, hogy nem fog megcsalni. Mégis megtette.. ő is megtette. Aztán tudom, hogy a következő szavaimmal megbántom őt, de tényleg igazam volt.. ő más volt, mint én és Sofia. Aztán készségesen meghallgatom őt, meghallgatom, hogy mit mond és arcomra szomorúság ül ki. Neki se volt könnyű, egyik Karkarovnak sem az.  Majd aztán mikor azt mondja, hogy örökre szeretni fog elmosolyodom. - Nadia, te vagy az egyetlen napsugaram a sötét utamon és lehetsz még az enyém. - mondom neki mosolyogva és nem sokkal később már fel is kapom és viszem is az asztalhoz, sikerült megint megmutatnia, hogy van még jövőnk, van közös jövőnk.
Első kérdésére nem akarok választani, folytatnám a csókok osztását, de nem hagyja.. - Szükség volt a Karkarovékra és itt van, de nem számít ez most! - mondom neki komolyan miközben mindvégig a szemébe nézek. Majd nyomok egy puszit az arcára, majd az ajkára, miközben kezemmel a combján simítok végig, azon a csodálatos és formás combon. Szememben a vágy tüze ég és tudom, hogy bármennyire is ellenkezik, akar engem. - Csak a tied vagyok. - mondom lágyan és megcsókolom, úgy csókolom, mintha ez lenne az utolsó csók, mintha többet nem érhetném őt el. Beleadok mindent, minden keserűséget, minden hiányérzetet és azt az űrt, amit maga után hagyott. Ennek már hatnia kell, ennek el kell indítania benne valamit.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 12 Feb. - 18:26
Dimitrij & Nadia
Azt mondta, hogy nem fogja feladni. Soha? Ezek után is úgy örlődünk két élet között, mint eddig? A valóság, a család iránti hűség, a kötelességtudata mind-mind Sofiához köti. A lelke, az éjben elsuttogott vágyai, az álarc alatti önmaga pedig felém húz. De e két oldala közül melyik az erősebb, melyik fog győzedelmeskedni? És ha végre sikerül dönteni, milyen károkat szenved el addig? És mindez alatt miket kell nekem elviselni?
Ezzel a kérdés-kavalkáddal hallgattam végig a reményt hozó szavait, s a gyűlöletem lassanként tovaszállt. S most, hogy a dühöm nem vonta el a figyelmemet, érezni kezdtem azt az átkozottul maró érzést, ami megannyi sebet ejtett rajtam magányomban.
- Nem akarom megnehezíteni a választást számodra. Sőt, azt sem akarom, hogy válassz kettőnk közül. A családnak és a Nagyúrnak szüksége van a józanságodra, a hideg véredre, a kötetlenségedre. – mondtam csendesen, hisz ajka és füle is éppen elég közel volt az arcomhoz ahhoz, hogy így is érthető legyen. – Én visszahúzlak… én vagyok a gyenge pontod… és a sötétségben, ahol élünk, a gyengeség végzetes hiba. – lassan már nem tudtam több érvet felhozni a kapcsolatunk ellen, de ami eddig elhangzott, az máris jóval több volt annál, mint amennyit el tudnánk viselni.
Az utolsó csókja olyan volt, amit már nagyon régen nem érezem és ettől csak még jobban fájt a szívem. Könnyek gyűltek a szemembe, de megesküdtem, hogy soha többé nem hagyom őket kicsodulni bármi történjék is. Behunytam a szememet és viszonoztam ajkainak támadásait. Megadtam magam neki most, utoljára, mert többé nem engedem, hogy az életét kockáztassa az irántam érzett szerelméért. Régen ezt a veszélyt nem láttam, vagy inkább nem akartam látni, de most már képes vagyok objektíven is nézni a kapcsolatunkat, bármennyire fájjon is az igazság.
- Dimitrij! Ígérj meg valamit! – fogtam kezeim közé arcát, s jól megnéztem hangsúlyos vonásait, mintha utoljára látnám. Pásztázó tekintetem végül az övébe fúródott és Merlin tudja honnan szedtem össze annyi erőt, hogy ellentmondást nem tűrő hangon, mégis gyengéden bírjak megszólalni. – Soha többé ne gyere a Roxfortba utánam! Lehetek a kedvenc húgod, a szövetségesed, a barátod... de a szerelmed nem! Többé nem. Az a virág nem érhet meg több tavaszt!

We are made of all those
who have built and broken us!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Csüt. 23 Feb. - 18:12


Nadia && Dimitrij
My heart belongs to you

Annyi mindent megéltünk, annyi mindenen túl jutottunk és mindenre kellemes visszaemlékezni. A lopott percek, az elhangzott ígéretek és kettőnk közötti igaz érzelmek. Őt szeretem, ő az akihez a szívem húz és vele szeretnék lenni, bárcsak ő született volna előbb, bárcsak ő lenne az idősebb húgom.. Minden annyira könnyebb lenne, minden annyival szebb és jobb lenne, de az élet nem ilyen könnyű. Tudom, hogy nem ok nélküli haragot táplál, hogy nincs oka hinnie nekem, éreznie kell, hogy nem hazudok neki, hogy minden kimondott szavam igaz és őszinte. - Nadia én már évekkel ezelőtt választottam, sok-sok évvel ezelőtt, de eddig nem láttam be, hogy az életem nélküled, olyan mint a sivatagban utazó embernek a kulacsa víz nélkül.. - Nem engedem, hogy lemondjon rólunk, nem engedhetem, hogy elengedjen, nekem szükségem van rá.
Szavain csak elmosolyodom és megrázom a fejemet, még mindig nem érti, még mindig nem látja, hogy téved. - Te nem a gyenge pontom van, tőled erőre kapok, egyetlen csókod elég volt, hogy lecsitítsa háborgó szívemet. - nézek azokba a csodálatos íriszekbe és komolyan beszélek, minden egyes kimondott szavam igaz és egyetlen pillanatra sem tagadnám le. A csókot mikor viszonozza, akkor hirtelen új erőre kapok, egyik kezemmel derekát ölelem és közelebb húzom magamhoz, nem akarom, hogy még egyszer távol legyen tőlem, nem akarom, hogy el kelljen még egyszer mennem mellőle.
Szavai meglepnek, nem hittem volna, hogy egy ilyen dolgot akar velem megígértetni egy ilyen csók után. Bánt, igenis bánt és fáj valahol, d nem adom fel, érzem, hogy hamarosan megtör, hogy minden olyan lesz, mint egyszer régen, mér nem kell sok, lefogom rombolni a falakat, melyeket maga köré épített. - Kicsi NAdiam tévedsz.. Megélhet még többet is, szeretlek Nadia, téged szeretlek. - halkan és lágyan ejtem ki a szavakat az ajkaimon és végigsimítok az arcán, majd mosolyogva közelebb hajolok az ajkaihoz, de nem csókolom meg. - Fogaddel ezt, ígérd meg, hogy sosem hagysz el. - felelem szintén halkan és várom, hogy megígérje. Megígérje azt, hogy sosem hagy el, hogy sosem keres más férfi ágyában örömöt, hogy sosem lesz más az életében, mint én.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 26 Feb. - 19:46
Dimitrij & Nadia
A vágyak gyakran állnak éles ellentétben a kötelességgel, a lehetőségekkel és  a szomorú valósággal. Ő pedig olyan prózaisággal fogalmazta meg azt, hogy mit jelentek neki, hogy minden lány elalélt volna mondataitól. Ha nem én lettem volna szavai tárgya, azt mondtam volna, hogy nyálas ficsúr... de így, hogy ismertem a múltját és azt, hogy ez a hanghordozás cseppet sem vall rá, arra következtethettem, hogy vagy hazudik, mint a vízfolyás vagy valóban ez van a lelkében.
- Én nem vagyok fontos a Nagyúrnak… még nem. De ha téged rá akar venni valamire, én leszek az első a listáján, akivel megzsarolhat. – igen, én nem bízom Voldemortban. Elég csak egy apró baklövés, egy pár másodperces félrekacsintás és huss. Szenvedni fogunk, ahogy elődeink tették a máglyán. És én nem akarok fiatalon meghalni és azt sem akarom, hogy ő haljon meg miattam, nem bírnám elviselni.
- Oh, Dimitrij! – suttogtam, ahogy újra szerelmet vallott nekem. - Miért érdemeltük ezt az életet? – ahogy közelebb hajolt, a homlokomat az övének támasztottam és behunyt szemmel símogattam borostás arcát. Közelsége sosem érintett kényelmetlenül, szerettem az illatát, apró mozgásainak ismert koreográfiáját, lélegzetének halk neszét.
- Hagyjuk az ígéreteket. Eddig sem jártunk jól velük. – mondtam csendesen és komolyan is gondoltam. Ő is megígérte, hogy nem hagy magamra az elmúlt 3 évben, mégsem hallottam felőle egy szót sem. Én sem tettem azt, amit megfogadtam, hogy nem leszek testileg másé, várni fogok rá, amíg le nem kűzdjük az akadályainkat. Az ígéretek nem nekünk valóak, akik úgysem tudjuk betartani őket. És ez a távolságtartás! Mi értelme, hisz ő nem fog tágítani, ismerem. És amióta nem láttam, még makacsabb lett.
- Remélem, hogy hosszabb időre szól a küldetésetek. Ha netán kellene egy hely, ahova elmenekülhetsz Sofia elől, adhatok egy kulcsot a londoni lakásomhoz. – kicsit hátra billentettem a fejem, hogy a szemébe tudjak nézni. Nekem most a Roxfort az otthonom, a lakás pedig nincs kihasználva.  Úgy is a szüleink fizetik, neki is ugyanannyi joga van ott lenni, mint nekem.
- Hogy bírod? – hangomba aggodalommal fűszerezett érdeklődés vegyült. Ez az egy kérdés megannyi témát foglalt magába. Sofiat. Voldemortot. A szüleinket. Az egész helyzetet, amit most kénytelen megélni. Azt akartam, hogy hosszan beszéljen. Hogy baritonja betöltse ezt az üres roxforti termet, elfeledtetve velem azokat a magányos éjszakákat, amikor hangjára boldogan riadtam fel, de újra és újra tudomásul kellett vennem, hogy egy óceán választ el minket egymástól.


We are made of all those
who have built and broken us!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Kedd 7 Márc. - 22:57


Nadia && Dimitrij
My heart belongs to you

Nem akarok erről beszélni, nem akarom kimondani, hogy nekem is van egy gyenge pontom, mert nem fogom.. Nadia a legkedvesebb és legfontosabb ember az életemben és szeretem őt, ahogyan csak egy embert lehet, mert azt érdemli, hogy rengeteg szeretet kapjon, amit nem adtak meg neki a szüleim. Talán, ha valamit nevezhetünk szerelemnek, akkor ez az, én szerelmes vagyok a húgomba, de ezt még sosem mondtam ki hangosan és talán nem is fogom halálom napjáig. Elég, hogy én tudom és tisztában vagyok az érzéseimmel. - Nem mi választjuk meg a sorsunkat, már réges-rég meg volt írva a történetünk a csillagokban és mindig is tudtuk, hogy nem lesz könnyű. - mondom halkan, mert ezzel szerintem ő is tisztában van és tudom, hogy még van esélyem, hogy még szeret engem. Nekem ennyi is elég, hogy ne adjam fel, hogy nem hátráljak meg és válasszam Sofiat rögtön.. Nadiaval való közös történetem még nem ért véget, még mindig lesnek új sorok, új mondatok és bekezdések, hogy ezek együttese egy tökéletes történettel végződjön.
Igaza van, feleslegesek az ígéretek, nem tudjuk őket megtartani, csak megszegjük őket, semmisé tesszük a sok lényeges és fontos fogadalmat, azonban egy dolog biztos.. nem voltam senkivel Sofian kívül, mert.. valami megakadályozott ebben, valami miatt nem tudtam mást választani, mert minden őt láttam.. Válasz helyet csak bólintok egyet, ezzel helyeslési szándékomat fejeztem ki.
- Köszönök picur, sokat jelent az a menedék nekem. - nem is tudom, hogy mióta nem szólítottam így, csak ösztönösen jött és már mosoly ült ki az ajkaimra, boldog vagyok, mert itt van velem és.. nem, nem tudom, hogy miért akarja elrontani ezt az egészet, hisz most minden annyira jó és kellemes. Kérdésére eleinte felsóhajtok, majd lehajtom a fejemet és nem sok némaság után megszólalok. - Rosszul.. nem érdekel, engem te érdekelsz. - mondom halkan és őszintén, majd végigsimítok az arcán és még közelebb préselem őt az asztalhoz, akaratlanul is megduzzad a férfiasságom tőle.. kívánom őt, évek óta kívánom. - Az a kérdés, hogy én érdekellek e még. - mondom halkan, majd elmosolyodva nézem őt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nadia V. Karkarov

Nadia V. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 28 Márc. - 20:06
Dimitrij & Nadia
Oh, hogy én mennyire imádtam elveszni ebben a szerető szempárban. Tiszta kéksége a felhőtlen eget jutatta eszembe, azt, ahogyan az alatta lévő zöldülő réten szaladtunk a vadászlak felé. Ez a kék íriszes ég semmit nem veszített tisztaságából, csak szomorúbb lett és sokkalta meggyötörtebb, mint egykoron volt.
- Ha a csillagok ilyen jó történetírók, reméljük ezután sem feledkeznek meg rólunk. – halványan elmosolyodtam és karjaimat a nyaka köré fontam. Én sosem hittem, hogy a sorsunk előre meghatározott. Rengeteg bátorság és erő kell ahhoz, hogy az eseményekkel élesen ellentétbe haladjunk előre, de nem lehetetlen. Én sokáig csak sodródtam az árral, gyáva voltam… gyermek voltam. Ő volt a menedékem, az egyetlen ember, aki nem azt éreztette velem, hogy pluszban vagyok, aki szeretett. S én most… Hálátlan lennék? Gonosz? Vagy továbbra is gyáva, hogy nem akarok neki egy második esélyt adni?
- Picur! – kaptam fel a fejemet erre a szóra, ahogyan régen is. Csak ő hívott így, csak ő becézett. Imádtam, amikor így szólított, olyankor biztonságban éreztem magam. – Túl régen hallottam ezt utoljára. – vallottam be és egy kedves, félig melankólikus mosoly terült szét az arcomon. Amikor azonban kérdésemre lehajtotta a fejét és közölte, hogy rosszul viseli az egész helyzetet, megsajnáltam. Ő sem érdemli meg a boldogtalanságot. Igen, sok rosszat tett, lényegesen többet, mint amiről én valaha is tudni fogok… de ebben a sakkjátszmában nem csak én állok rosszul, őt is jelentős veszteségek érik, bárhogy is alakul az életünk.
Nem tudom, hogy a szomorúsága dobta feljebb a libidóját, vagy csak az elfojtott vágyai, de méginkább odapréselt az asztalhoz. Teste egyértelműen jelezte szándékát és én ezt nem hagyhattam. Most nem! Még nem állok készen rá. De ha így is lett volna, következő feltételezése újra feltornázta a haragomat, így végképp nem történhetett semmi.
- Nem is értem, hogy vagy képes ekkora baromságot még csak gondolni is, nemhogy kimondani! Persze, hogy érdekelsz! A testvérem vagy, akit szeretek! Igen, dühös vagyok és hideg, mert jó okom van rá, de ez nem jelenti azt, hogy nem érdekel az egyetlen lény sorsa, aki mindig is emberként tekintett rám. – mondtam erős éllel a hangomban. A családom egy házimanót is többre tartott nálam, őt kivéve. Hogy juthat eszébe ilyesmi? Pár pillanatig csak néztem a szemébe, megvártam míg újra rátalálok a nyugondtabb hangomra.
- Mennem kell! – rögtönzött, de hatásos mozdulatsorral kiszabadítottam magam a teste szorítása alól és táskámat felkapva a földről az ajtóhoz léptem. Mégsem volt szívem csak így itthagyni, visszafordultam hát, még utoljára.
- Segítesz összecsomagolni mielőtt a közös házba költözünk? – kérdeztem amolyan békítő hangnemben. Most gondolkoznom kellett, felbukkanása meglepett és az a hír is, hogy a Karkarovok egy házba költöznek.  Azt hittem, hogy az a levél, ami apámtól érkezett egy nappal ezelőtt, csak holmi rossz tréfa, hogy ne kelljen többé fizesse a lakásom bérét, menjek amerre a szemem lát, de Dimitrij ittléte igazságalapott adott a hírnek. Addig is, lesz elegendő időm átgondolni mindent, ami ma történt és ami esetleg a jövőben történhet még. Annyira erős még nem vagyok, hogy szakíteni tudjak a múltammal, a családommal, a nevemmel… Vele.


Köszönöm a játékot, drága bátyuskám!
sziiiv

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Nadia & Dimitrij

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-